Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122505) sketchifun


sketchifun
senior tag

Parkoló téma.

Társasház, 27 lakás, sorompós parkoló, 12 hely. Plázacirmos veszettül költözött a folyosó másik végére, láttam, hogy egy piros Peugeot az alany.

A lakáshoz, amit bérel, nem tartozik parkoló. Ennek ellenére beállt, ráadásul a helyemre, mert az volt az egyetlen szabad.

Mivel a sor szélén van az én helyem, szó nélkül megálltam mögötte, és otthagytam az autót.

Reggel hamar kicsöngette a szomszédokat, hogy mégis ki, és hogy merészelte. Én addigra rég elmentem busszal dolgozni. Hívott is habzó szájjal, hogy én mit képzelek, azonnal de moströgtön. Mondtam neki, hogy sajnos este 7 körül érek haza, sry-sry. Vonal bont.

15 perc múlva újra hív, felveszem. Gipsz Jakab százezredes a rendőrségről, legyek szíves az autót elvinni onnan, vagy elvontatják.

"Üdv, én pedig az a piszok fráter vagyok. Ott áll most az autó mellett? " Igenlő válasz.

"Szuper. Akkor mint rendőr, gondolom pontosan tudja, hogy egy sorompós parkoló zárt magánterület, ott csak bírósági végzéssel járhat el. De minek is, a hölgy által bérelt lakáshoz parkoló nem tartozik, ergo, jogtalanul van ott az autója. Majd ha hazaérek, szabadon engedem."

Hát, nem jópofizik azóta, a beígért süti is elmaradt. :DDD

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.