Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#123651) mike1334 válasza JanR (#123649) üzenetére


mike1334
veterán

Mi konkrétan egy évig nem találtunk munkát keleten. Itt szinte azonnal lett, és összehasonlíthatatlan a fizum azzal, amit otthon ugyanezért a munkakörért kapnék.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#123652) HUTCHDB válasza DeFranco (#123644) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szerintem ez inkorrekt, amit írsz!
Hagy legyen már nekem is véleményem... amit szerintem kulturáltan is adtam elő, de te ezzel szemben kimaxolva, felturbózva számba adsz olyan szavakat, amellyel áldáz városellenesnek titulálsz. :(((

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#123653) lorcsi válasza mike1334 (#123642) üzenetére


lorcsi
veterán

Lovarda fasza volt nagyon :K
Hangulatos...koncertek voltak...meg az akkoriban (2006-7) ujdonsag standup eloadasok :)

Meteor nekem is megvan :DDD , milánóit kertünk gyakran :DDD

(#123654) DeFranco válasza HUTCHDB (#123652) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem.

(#123655) lorcsi válasza Mercutio_ (#123648) üzenetére


lorcsi
veterán

Itt mikor tajt volt bulis hely ?
Ugy 2000tol kezdve jartam kereszbe kasba a varost, de erre itt semmire nem emlekszem

Amugy dwbrecenrol tok egyforman gondolkozunk :D

(#123656) mike1334 válasza lorcsi (#123653) üzenetére


mike1334
veterán

Voltam ott olyan Belga koncerten, amin vagy 50-en, ha voltunk...meg ott volt a végzős bálunk is, meg gyakran ebédelünk ott, a Campusban laktam, és a jogi karra jártam, ott volt a szomszédban :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#123657) sutszi válasza HUTCHDB (#123652) üzenetére


sutszi
veterán

Hagy -> Hadd
Áldáz -> Ádáz.

De egyébként kicsit túltolod az agressziót. És leginkább talán ez kelt visszatetszést, nem az, hogy véleményed van.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#123658) lorcsi válasza mike1334 (#123656) üzenetére


lorcsi
veterán

Ja-ja Belga is...kispal....quimby :))
Nyugis...csaladias..semmi durva
Pedig egyszer valami punk buliba is keveredtem..de nem volt gond

Nagyon jol kialakitottak azt az egesz Campus reszt, plusz meg az uszoda is kozel van
Neha en is kajaltam ott..jo volt :)
Es a nyelvvizsgat is ott csináltam az egyik eloadoban..jo elmenyek :)

A muszakirol...hasonlokat sem tudok elmondani :(

[ Szerkesztve ]

(#123659) mike1334 válasza lorcsi (#123658) üzenetére


mike1334
veterán

Műszakin csak a sörsátorban voltam :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#123660) lorcsi válasza mike1334 (#123659) üzenetére


lorcsi
veterán

Szerintem az is felejtheto volt
Nem egy agraros..vagy TTK szint
Orvosi...jogihoz nem is merem emliteni

(#123661) Ace owner válasza Magnum_ (#123635) üzenetére


Ace owner
addikt

Munkás autómtól rosszul lennél jelenlegi állapotában :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#123662) radi8tor válasza Ace owner (#123661) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugyanakkor a te és Magnum kocsija is ugyanúgy ellátja a feladatát. Elvisz a-ból b-be. :D

⭐ Stella

(#123663) pjen válasza HUTCHDB (#123623) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem kijössz 17. be,Pesti Keresztúri sarok vagy a Keresztúrin a kertészetekkel szemben fele áron megúszod.

(#123664) Magnum_ válasza radi8tor (#123662) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja, kozlekedo edeny.

I humbly and respectfully decline™

(#123665) Ace owner válasza radi8tor (#123662) üzenetére


Ace owner
addikt

Más felhasználás, más életvitel. Én napi 150km-t megyek vele 3 kisebb településen belül gyakran úttalan utakon. Ha lemosom biztosan kapok egy címet valamelyik mező közepére és fél perc alatt úgy néz ki az autó mintha somogybabodon indultam volna. Viszont mostmár tényleg lemosom mert megeszi a sok sár a papírbódét. :(

Magnumnak viszont nem kell ilyen helyeken járni ellenben fontos az igényes megjelenés és garázsban tudja tárolni. Nekem a szívem szakad meg de az s3 is csillagok alatt alszik és nagyon messze van még a garázs építés is. :O

Illetve az én autóm teljeskörű kitakarítása a piaci értékének a 10%-át emésztené fel úgyhogy maradunk az otthoni porszívózásnál és az önkiszolgáló mosásnál.

Ha már autókról témázunk! BP Szentendre felöli oldalán tudtok olyan kárpitost aki a levált bőr ajtókárpitot vissza tudná szakszerűen ragasztani? A tetőkárpitom is kezd lógni, azt is szeretném orvosolni hamarosan. :R

Galaxy Fold 4

(#123666) Mercutio_ válasza lorcsi (#123655) üzenetére


Mercutio_
félisten

'92-96(?) között, utána jött 1-2 év nyíregy, aztán ott is volt valami szokásosnál is komolyabb balhé és kitették az ottani klubot az ICE-ből:DDD

Első Kispál koncerten még a KLTE kolijának aljában voltam '91-2 körül:D akkoriban Lilla presszó (most valami Say Hello van a helyén), Ibolya söröző, Fácán söröző valamelyike volt a szociológiai tanulmányok helyszíne:D Később már inkább Incognito, Csokonai söröző,

Azon dobtam egy hátast, hogy a Délibáb még mindig üzemel és ugyanaz a merőkanálnyi bolognait tolják amiből megszámolhatatlan mennyiséget betoltunk anno :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#123667) macilaci78 válasza Magnum_ (#123647) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A szeretett vidéki város, rezeda szagú kis falumban nincs megélhetési lehetőség, illetve agrártinédzserként sem vonzott az a megélhetési forma, amit szüleimen láttam. Továbbá szüleimen kívül konkrétan semmi más nincs, ami miatt oda mennék.
Szeged jobb volt, de feleségem pesti budai, kettőnk karrier lehetőségeit elnézve pedig komoly visszalépés lenne Budapestről bárhova is elköltözni országon belül.
Budapest élhetetlenül nagy szerintem még úgy is, hogy a lakhelyem és a munkahelyem sétatávon belül van. Olyan lazán el lehet autózni 60-80 km-t 2-4 címmel, hogy csuda. És amennyi ideig ez megtart, annyi idő alatt kocsival Battonyárol Orosházát, Békéscsabát és Gyulát is megjárom.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#123668) Qru válasza Ace owner (#123661) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálam ma volt mosás, hát az enyémre is ráfért már... a magasnyomású le sem hozta a rászáradt redvát. :D

#nincsbennetarcsi

(#123669) lorcsi válasza Mercutio_ (#123666) üzenetére


lorcsi
veterán

ja igen..a délibáb volt a milánóis hely :D
Ibolya, Fácán...huha... :B

a 90es évek végi koncertek egészen másak voltak mint már 2010 körül

(#123670) HUTCHDB válasza sutszi (#123657) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Köszi a helyesírási javítást, tényleg rosszul írtam azt a két szót!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#123671) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Van egy felesleges, fekete, szivargyujtos ulesfutesem autoba (nalunk feleslegesse valf, mindket autoban van ulesfutes).
Ingyen (0,- Ft-ert) elviheto a XIII.keruletbol, ha keri valaki.

I humbly and respectfully decline™

(#123672) Ace owner válasza Qru (#123668) üzenetére


Ace owner
addikt

En is lemostam végre, kilós sar darabok hullottak a kerekjaratbol :DDD

Onindito meg haldoklik, reggelente hidegen nem indul már :(

Galaxy Fold 4

(#123673) radi8tor válasza Ace owner (#123672) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mármint az akku, nem?

⭐ Stella

(#123675) darvinya válasza radi8tor (#123673) üzenetére


darvinya
titán

Önindító is tönkre tud menni, azaz megszorul a csapágya, főleg hidegben fagy össze.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#123676) GabN73


GabN73
addikt

Az enyémet meg valaki mozgassa át, szegény télen nem lesz használva :(

(#123677) macilaci78 válasza GabN73 (#123676) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Jag?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#123678) GabN73 válasza macilaci78 (#123677) üzenetére


GabN73
addikt

Megy alukálni, meg kap egy két apróságot :)

(#123679) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Autócsere előtt állok.
Van itt olyan fórumtárs, akinek 1.4-es TSI motoros 2016-> VW (pl. passat, tiguan, oktavia) autója van?
Olvasok minden félét a fogyasztásáról, van akinél 5-6, van akinél 12-14 litert eszik.
Mi lehet a valóság?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#123680) lorcsi válasza HUTCHDB (#123679) üzenetére


lorcsi
veterán

Milyen autot cserelsz le..?
Csak kivancsisagbol kerdezem

(#123681) Magnum_ válasza HUTCHDB (#123679) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mindketto igazsag.
En ki tudnek hozni 14-et is egy 1.4tsi tiguanbol, de 6-ot is.

I humbly and respectfully decline™

(#123682) GabN73 válasza HUTCHDB (#123679) üzenetére


GabN73
addikt

Vedd meg az enyémet, eskü 10 alatt nem eszik :))

(#123683) jcage válasza HUTCHDB (#123679) üzenetére


jcage
tag

1.4TSI kb 6-7 körül mozog, a mostanim 1.5TSI, szintén elvan 7-7,5 körül (mindkettő Octavia, dinamikusan haladok :) ). A korábbi J Astra-m evett 11-et, de az sárnehéz volt. A 12-14 elég durván hangzik. :)

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#123684) HUTCHDB válasza lorcsi (#123680) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

#123680lorcsi
Egy 2014-es Ford Smax-ot 163Le TDCI-t akarnak megvenni tőlünk... :B
Eddig szükség volt a 7 ülésre, de a vejem és a középső fiam is most kezdi a vezetést, tehát lesz másik autó...nekik (is).
Mi maradunk az "öreg"asszonnyal főként ketten, és a tinikor végén járó 18. éves kicsi lányom, akit még a bolta is nehezen lehet elcsalni...most.
6 millió körülig keresek olyan gépet, ami 4 kerekes, mert "sajnos" a hegyekbe költöztünk, és már eddig is többször csúszkált a kb 20-30 fokos emelkedőn az első kerekes, amúgy nagyon pöpec állapotban lévő Ford. Nem az erővel van gond, mert az van bőven, hanem ugye a hátsó kerék hajtás IS kellene.

#123681Magnum_
Ez így van, nálam is változó a fogyasztás, de azért határozottan ki tudom jelenteni, hogy a közel 1.8 tonnás Ford, városban is 8 alatt van, amit pályán kb. 150 körüli sebességgel is tud.

#123682GabN73
Ha nem vicc (bár a mondat végén ott vannak a kacagó fejek) és megfelel a kritériumomnak, akkor beszélhetünk róla.

#123683jcage
Az amit kinéztem pontosan az utolsó 1.4-es 150 lóerős Tiguan. Akkor azt mondod, hogy városon belül beleférhet a 8 literbe?
(Mondjuk a 4 kerekhajtás lehet tesz rá pluszba 1 litert... :F )

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#123685) lorcsi válasza HUTCHDB (#123684) üzenetére


lorcsi
veterán

Ha mar 4kerek kell...volvo..D3, D4 ?
Xc60 ?
Masabb stilus mint a wv konszern autoi..
6M korul ilyet is kapni

(#123686) HUTCHDB válasza lorcsi (#123685) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Sajnos nem tetszik, és korábban nekem több volkswagenem volt, és nekem nagyon bejött...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#123687) MasterMark válasza lorcsi (#123685) üzenetére


MasterMark
titán

4 kerék azért jellemzően szokott lenni az autókon. ;]

Switch Tax

(#123688) jcage válasza HUTCHDB (#123684) üzenetére


jcage
tag

Enyémek manual váltósak voltak, de kollégáé DSG, az sem fogyaszt többet. Mondjuk egyik sem összkerekes, illetve az Octavia kevésbé doboz, mint pl a Tiguan. Ahol el tudom képzelni a 12-14-t, az a 2.0TFSI 4x4-el. :) Bár ott meg nem érdekelne a fogyasztás. :DDD

A kritikus olyan, mint a nőgyógyász: ott keresi a problémát, ahol más az élvezetet...

(#123689) Qru válasza GabN73 (#123676) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azt bizd ram nyugodtan. :))

#nincsbennetarcsi

(#123690) GabN73 válasza HUTCHDB (#123684) üzenetére


GabN73
addikt

18 éves, V8 szívó, 300 le, és csak és kizárólag hátul hajt. Hátsó lábtér kicsit szűkös, csomagtartó se a legnagyobb, de 1,8ert topic áron viheted ;]

(#123691) Earl_Muttley válasza GabN73 (#123690) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ez miféle gépezet?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#123692) Qru válasza GabN73 (#123690) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az a havas hegyekbe pont jo lenne. :D
Amikor masodjara is arokba csusztunk akkor valtottam en is Subarura.

4.2-es a Jag?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#123693) GabN73 válasza Qru (#123692) üzenetére


GabN73
addikt

Az, S típus :D
Amúgy nem rossz gép, kortársai közül szerintem az egyik legjobb autó. Kár hogy nem R-t vettem belőle, de ritkán tűnik fel egy egy darab idehaza, az is vagy nagyon foglalkozós vagy megkérik az árát.

(#123694) HUTCHDB válasza jcage (#123688) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A kinézett is manuális váltós...
Még agyalok a dolgon, mert jó választás egyébként nincs. Az autóválasztás nehez kérdés...

Egyébként meg isten éltesse az ANDRÁSOKAT!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#123695) Qru válasza GabN73 (#123693) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Baba. :K

#nincsbennetarcsi

(#123696) radi8tor válasza HUTCHDB (#123694) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Thenkjú! :)

⭐ Stella

(#123697) GabN73 válasza Qru (#123695) üzenetére


GabN73
addikt

Valszeg nyár elején eladó lesz sajna. Kár hogy anno nagyon lehúzták az újságírók, lehet fog szépen felfelé menni az ára idővel. Csoportban az enyémen kívül talán 2 ilyen évjáratú 4.2-es van, még életben lehet 3-4 MO-n. Mobilen sincs csak 1-2 eladó :)
Viszont drága egy garázs most nálunk, és egy régi szerelem lehet hogy beteljesülne még télen....

(#123698) mouzrr


mouzrr
őstag

Eladásra kínálok egy Honor band 5-öt, hirdetéseimnél megtaláljátok. Ha innen vinné el valaki, egy ötösért odaadom :K

(#123699) 66zio


66zio
aktív tag

Valakinek van tippje, hogy honnan lehet személyesen beszerezni az új kávés Unicumot? Főleg nagyáruházak érdekelnének. Tescoban nem találtam.

(#123700) Qru válasza GabN73 (#123697) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egy tok felesleges autom mar van, pedig elnem azt a Jag-et.

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.