Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3493) Daelion válasza Win-T (#3492) üzenetére


Daelion
őstag

Jah inkább Anoint gondok vannak ott.
Ha már megvan fő fegyvereken legalább a next 2 mag Elemental/Action end 100% dmg az jó illetve Re-Volter azzal az Anointal sokat fog dobni. :) 'ez tényleg egyik legfontosabb tényező itt'
Consect hit igen ajánlott de ha nincs az sem akkora gond, Refluxot viszont ne bántsd mert az jó úgy ahogy van. 'annak kell az element variáció mert annál jobban/többet linkeli a mobokat'

Pearl meg igazából mind1 mert ami miatt jó azt alapjáraton tudja, reload speed meg nem rossz még ha másik stat nem is.

Gránát az csak stat stick úgymond, csak Anoint miatt kell szal azt használod ami tetszik de én általában vagy HEX vagy Its Piss gránátot használok Amaran. 'dedikált drop'

Zerker mod hát igen elég macera értelmeset keríteni, valami + dmg verzió kéne inkább.
Megnéztem most én is mik vannak elrakva a bankba de azok se annyira jók, azzal is szerencsém volt nagyon amit használok. :D

Ja meg hát annyi, hogy Boss/hely függően szoktam állítgatni az elemental típust amiből konvertálja a dmgt Amara skillje.
Csak átrakod skill tabon amire pont kell azt annyi, Lilith-nél pl incendiary dmg/Maliwan runba inkább Corrosive,stb.
Illetve ne legyen úgy, hogy pl fegyver amit használsz ugyan azt a next 2 mag elemental dmt-t adja mint a gránáton lévő Anoint mert nem adódik össze ugyan az.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.