Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- droidic: Safe Mode az agyban
- urandom0: Mégsem számőzöm az AI-t az életemből :(
- Samus: Linkin Park - In The End (Demo)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Penge_4
veterán
válasz
ignorant
#1968
üzenetére
Az oszthatósággal tisztában vagyok, csak az aggaszt, hogy a jelenlegi adatvesztési trend alapján pár évtized múlva a satoshi lesz a hivatalos világvaluta és aki 1 BTC-vel rendelkezik az 100 000 000 satoshi-s vagyonnal fog rendelkezni.
+ amit mondtam, hogy nem tudjuk eldönteni, hogy az a pénz, amit nem mozgattak évek/évtizedek óta az csak pihen vagy elveszett (ez inkább az igazi veszély, nem maga az elveszett coinok), ezért könnyen lehet, hogy mikorra a satoshi lesz a hivatalos pénz és 1 satoshi mondjuk 1 dollárnak fog megfelelni megjelenik valaki, aki még ifjúkorában (vagy neki az apja/nagyapja) elraktározott 10000 BTC-t (ami jelenleg is sok pénz, de közel sem annyira) és azt mondja majd: Na emberek, akkor én most felvásárolom a világgazdaságot és előlépek világ urává.
Ezzel nem tudna mit kezdeni a piac, mert kétféle kimenetele lehetne.
- A BTC hiperinfláción menne keresztül és azok, akik eddig 1 BTC-s "vagyonnal" rendelkeztek azok örülnek, ha hónap végéig tudják majd fizetni a rezsit, mert az árakat drasztikusan feltornázza az újonnan belépett csilliárdos.
- A BTC árfolyam nem változna és szabadon megvehetné kilóra a világ összes erőforrását az újonnan belépett csilliárdos.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- SZINTE ÚJ Razer Kaira X White Bolti ár:15k INGYEN FOXPOST
- Razer Nari Bolti ár:50k INGYEN FOXPOST
- ÚJ Razer Barracuda X Bolti ár:40k INGYEN FOXPOST
- Lenovo Yoga Pro 9i Hordozható Gamer Tervező laptop -25% 14,5" i7-13705H 16/1TB RTX 4050 6GB 144Hz 3K
- SZINTE ÚJ Razer Kraken v3 X Bolti ár:20k INGYEN FOXPOST
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman T4 Plus ADATA 600W
- Több darab! MacBook Pro 14" M1 16GB RAM 27%-os áfás számla (218)
- Full Prémium! Gamer PC-Számítógép!Rog Maximus XII! I9 10850K / RTX 3080 Suprim / 32GB DDR4 / 2TB SSD
- Gamer billentyűzetek /Asus ROG/SteelSeries/Das Keyboard/Ozone/DE/EN/
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Deep Purple-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4125
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest


