Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
- juhi11: Karácsony esély, hogy észrevegyük: mások is valakik - még Isten is
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
janos666
nagyúr
Nem ajánlom senkinek, hogy BTC-t (vagy USD-t) küldjön az OKCoin.com-ra.

Régóta volt már ott egy inaktív fiókom (most felidézve azt hiszem azért regisztráltam, hogy megnézhessek pár statisztikát, amit csak belépés után lehetett elérni). Nemrég pedig támadt egy kósza ötletem, hogy beküldök oda némi BTC-t (és esetleg használom majd a BTC Futures játékukat, ha beindul most az élet a BTC piacon), de meggondoltam magam és megpróbáltam továbbküldeni az összeset egy másik váltóra. Erre ők megjelölték ezt a kérést "gyanúsnak" és már második napja kínlódok, hogy továbblépjen az ügy.
Ez nekem BTC-nél szokatlan és fura, hogy külön "admin jelszó" (ami eltér a belépési jelszótól) és SMS kódos megerősítés (60 másodpercig érvényes számsor) megadása nem volt elég pár BTC átutalásához.
Azt kérték, hogy küldjem el email-ben a személyazonosító számom. Hezitálva megtettem (persze ellenőriztem, hogy az ő címükre küldöm, nem csak válaszoltam a levélre...), erre válaszoltak, hogy ami náluk szerepel a rendszerben, az nem is számokkal, hanem betűkkel kezdődik.
Évekkel ezelőtt regisztráltam és nem használtam, így őszintén nem tudom, hogy esetleg kamu számot kellett-e megadnom, mert pl. egyébként be sem engedtek. De azt most is látom az adatlapomon belépve, hogy a nevem és a lakcímem teljesen valós adatok, szóval nem tudom miért írtam volna be mindent, de kamuztam be egy személyigazolvány számot, ami nem is hasonlít az enyémre és nem írtam fel magamnak sehová...Ekkor küldtem nekik egy fényképet a személyigazolványomról, de ragaszkodnak hozzá, hogy a regisztrációhoz használt email címemről küldjem ezt el. Na igen, ez önmagában még talán jogos kérés is lenne (bár ha megkapom a leveleiket, akkor úgyis hozzáférek valamilyen formában a regisztrált fiókhoz) csak közben szarrá ment az az email szolgáltató, és a leveleket még megkapom, de küldeni már nem tudok onnan.

Jó, mi?

Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3590
- Bomba ár! Dell Latitude 3340 - i3-4GEN I 4GB I 500GB I 13,3" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Honor Magic V5 Black 16/512 GB Újszerű, kipróbált Garancia 2028. 12. 02-ig
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest





