Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64042) Habugi válasza norbert1998 (#64040) üzenetére


Habugi
addikt

Ezt közvetlen azelőtt vagy azután csináljam meg, hogy egy városban használatos céges autónk fogyasztását úgy mérem le, hogy a városi garázsban, üresben, 5k-s fordulaton járatom amíg el nem fogy a benzin?! :DDD ;]

Elnézésed kérem fincsibe kolléga de a kholbászolásnak is megvannak a határai. :R

Egyszer nem dugtam fogyasztásmérőbe mióta 1.5V-on megy, hogy mást ne mondjak az elmúlt ~12évben egyetlen gépet se mértem le, ennyire érdekel kb. Egy átlagos héten 2-3x is elköltöm a havi FX/AMD rig "többletfogyasztás" árát bandázások/mozi alkalmával, jah és dohányzom is.
Szóval előbb fogok a köldökszöszömből sízoknit szőni sem mint elkezdjen érdekelni mennyit fogyaszt a számítógépem. :B
Számomra semmi jelentősége, ha meg kéne fognom a pénz/költségvetést helyből egy tucat dolgon tudnék 3-4x ennyit spórolni.. :B

Ésszerű kéréseknek igyekszem eleget tenni, lásd a procim az elmúlt 2évben egy percet nem ment 4Ghz-en, amikor beraktam a lapba a 955BE után az első boot is már 4.3-on ment le azthiszem. Most érted, ehhez képest az ex kotvány lapod okán elég szépen benchmarkolgattam vele az elmúlt napokban pedig kb olyan dolog ez számomra mint egy LAN-os 55centis pizza rendelős/elpusztítós party, csoportos böfögés nélkül.. :D

Tiszteletben tartom ha valakinek ez a becsípődése, max beoltom előtte kicsit csak hogy érezze esetlegesen mennyi egyéb dologra vág ki az adott illető 2-3x ekkora pénzeket az ablakon akár napi szinten is.
Deee szóval az ilyen mennyit fogyaszt a számítógépem témákat részemről maximum ilyen/ehhez hasonló komolysággal/lelkesedéssel tudom fogadni/feldolgozni:

Aztán ha jókedvem van, akkor nem hozom szóba pl egy hűtő és egyéb háztartási dolgok fogyasztását sem, szóval.. :N :R

(#64004) stratova:

:K ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.