Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) Gyuri27 válasza HangFalx (#19800) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kút előnyben voltál + a furnace is hozott valamit.
Amúgy gondolod az ellenek végtelen volt a charge?

Amd - Radeon - Ryzen

(#19802) HangFalx válasza Gyuri27 (#19801) üzenetére


HangFalx
csendes tag

Semmit se értem a kút előnnyel, mert az ellenek szinte a meccs elejétől som pörgetett, nekem meg egy percet a funace.... ráadásul nekem t3-on upp se volt :D
De amúgy is kérdésem az volt hogy mit tehettem volna motk-kal? Hiába lett volna nekem 10-el több wellem a motk-ot nem bírtam volna leszedni akkor se.

IGN: HangFal

(#19803) Richie1984


Richie1984
tag

Sziasztok.
Végre sikerült a pure nature PvP Deck em:

T1: Windweavers, Swiftclaw, Dryad(blue), Shaman, Werebeasts(ez még kiesik amint lessz t3 Fanthom Lord), Hurricane, Ensnaring Roots, Surge of Light

T2: Burrower, Deep One, Ghostspears, Spirit Hunters(Purp), Parasyte Swarm, Mauler, Energy Parasyte, Shrine of Memory, Curse of Oink, Creeping Paralysis

T3:Mo, Swamp Drake, és idejön a Fanthom Lord még később

Most Bg zgetek még mert kell 110 battle token h meglegyenek az uppok. A deck most 64 es. Minden lap alá természetesen nem lessz meg a többi, de lehetőségeimhez mérten azt hiszem kihoztam a maximumot. :)

[ Szerkesztve ]

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#19804) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Ennyire jó árat ? A Crystal Fiend ( zöld )et 10 pontért sikerült elcsípnem :) Jó üzlet , nem ? :D

Ingame név : Samalime

(#19805) ricshard444 válasza Richie1984 (#19803) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekem is majdnem így nézett ki a pure nature deckem amikor azzal pvpztem, ami biztos: aki tud vele játszani az bennelehet lámulás nélkül a topban :K

Vannak dolgok...

(#19806) LoLHunCsirke válasza ricshard444 (#19805) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Som és az ep miatt a legtöbb játékos úgy is lámának tartja.. az már más kérdés hogy alig játszanak vele 1v1 rankeden...

TinkeringAboutYou!

(#19807) ricshard444 válasza LoLHunCsirke (#19806) üzenetére


ricshard444
veterán

Hát igen, havi 30 meccset tolok kb, abból 2-3 játszik pure nature-el :N

Vannak dolgok...

(#19808) ldave


ldave
félisten

#1 hsz.-ből nem derül ki számomra, szóval ehhez elég egy EA Origin-es account vagy kell külön létrehozni BattleForge-ost?
1 játék átlagban mennyi idő? 30-60 perc?

A Slime draws near! Command?

(#19809) ricshard444 válasza ldave (#19808) üzenetére


ricshard444
veterán

Pve mapek 20-60 percesek nehézségtől és maptól függően, pvp meg lehet 1 perc(rush rlz) vagy akár 30-40 percesek is, de nagy átlagban 20 perc

Felreggelsz bf-re és már be is léphetsz

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#19810) Predatorkill válasza ricshard444 (#19809) üzenetére


Predatorkill
tag

pvp max 30 perc.

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#19811) ricshard444 válasza Predatorkill (#19810) üzenetére


ricshard444
veterán

Jogos :B Csak szeretném ha lenne 40 perc :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#19812) phanzetomox válasza ricshard444 (#19811) üzenetére


phanzetomox
őstag

Na még csak az kéne :D aztán ha épp közbe jön valami dolgom a meccs közben akkor mit csinálok, lelépek ? néha már igy is soknak találom a 20-30 perceket, alig van értelme igy a pontszámlálásnak.

(#19813) ricshard444 válasza phanzetomox (#19812) üzenetére


ricshard444
veterán

Én azért elszoktam pötyögni valakikkel limitig, mert jól érzem magam,valamikor kimegyek vacsorát csinálni közben gyorsba ha nagyon úgyvan :C

Vannak dolgok...

(#19814) Predatorkill válasza phanzetomox (#19812) üzenetére


Predatorkill
tag

abamáék elleni legtöbb meccsen nagyon közelítettünk a 30 perc felé... egyszer 28,5 perc alatt vertük meg öket :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#19815) phanzetomox válasza Predatorkill (#19814) üzenetére


phanzetomox
őstag

Én annó még linekiller ellen mentem 30 perces 1v1-t :D és végül ő nyert mert több pontja volt kicsivel :D Az komoly meccs volt :K

(#19816) fantom922 válasza LoLHunCsirke (#19806) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igen kevés játszik naturral, mert nehéz szín, és tudni kell vele tolni. Drágák az egységek ugyanis, jól meg kell gondolni mit hívsz le. Szóval le a kalappal a pure naturosok előtt :)

Te Predi kiket vertünk mi? Valami radiátort :D Ott is egyik natur volt nem?

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#19817) ldave


ldave
félisten

Most települ a játék, megadjak valakit referrernek?

A Slime draws near! Command?

(#19818) phanzetomox válasza ldave (#19817) üzenetére


phanzetomox
őstag

Add meg Szajo-t, ő még kezdő nem sok tokenje van. Tehát : Szajo

szerk: lehet már elkéstem mert 1 órája irtad :D

(#19819) Richie1984


Richie1984
tag

Én egy Amii monumentet szeretnék még csak hát mivel ingyen játszódok kb szó szerint minden értékes lapom el kéne adni h legyen... de akkor meg nem lenne mit uppolni. :) Régen csak 2k bfp körül volt most meg megfizethetetlen pedig 2k t össze tudnék hozni rá...

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#19820) Richie1984 válasza Richie1984 (#19819) üzenetére


Richie1984
tag

A mostani deckemmel pure nature vagy zöld-kék-zöld-zöld az 1 személyes 9 es rBG n 8,5 perc marad annyira sima tehát nem tudom amii nak lenne e értelme :). Viszont ha 2- vagy 4- személyest tolok az szinte sose jön össze manapság, pedig a 2 SoM meg a 3 Wheels el is buffolom a party t. Esetleg akit érdekel és lát napközben az írjon rám bátran szívesen megyek bárkivel rBG zni.

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#19821) Gyuri27 válasza Richie1984 (#19819) üzenetére


Gyuri27
félisten

Volt az olcsóbban is.
Amúgy amii mou előtt is volt élet. Nekem sincs mégis élek. Sokat segit pve-ben, de el lehet lenni nélküle.

2 som felesleges. Én azt mondom told nat-nat-frost-frost-l. Elején ww+roots-hurrikán.
T2 ha van viridya, do, som.
T3-ra kb minden jó. T4 grinder, sárkány, heal +maelstorm.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#19822) phanzetomox válasza Richie1984 (#19819) üzenetére


phanzetomox
őstag

Mikor 900-as tomehoz adták örültem ha elment 250-ért, és volt olyan pillanat hogy volt belőle vagy 40 nekem xDD Most meg ...

(#19823) gergomester


gergomester
tag

tudna nekem segíteni vki? van egy 45perces videóm, és azt fel akarom tölteni vhova. hova tudnám azt felrakni? előre is köszi :)

(#19824) Predatorkill válasza fantom922 (#19816) üzenetére


Predatorkill
tag

RadicalX és Nyakyua :DD éés jah, radiátor lost soul nyakaskakas meg pure nature( és jah, ő húzott rossz orbot :DD )

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#19825) Richie1984 válasza Gyuri27 (#19821) üzenetére


Richie1984
tag

felesleges zöld zöld kék kék ... zöld kék zöld zöld el lehet WoG SoM és ha akarom 4 orbra ott a gemeye(zöld) a sárkány meg a grimvine meg a colossus mellé de nincs arra sem szükség. 3 orbra meg ott a Mo+swamp+thornbark. Amugy a kéket csak az agressor+stone tempest miatt keverem bele meg persze a coldsnap se jön rosszul(pure zöld ben Spikeroot+Living Tower és creeping paralysis. 3 lap difi van csak :D

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#19826) Richie1984 válasza Gyuri27 (#19821) üzenetére


Richie1984
tag

2 som azért kel mert 30 secenként tudod nyomni felváltva és rBG n igencsak hamar lehet full 4orbos sereget kinyomni amik a 3 WoG miatt még erősebbek és heal+cc re is marad elég energy. Mint írtam a 9es BG ből maradt 8,5 percem 1 személyesben. Deck levelem is csak 81 szóval nem hiszem h ezzel a deckel probléma lenne.

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#19827) phanzetomox válasza Richie1984 (#19825) üzenetére


phanzetomox
őstag

Szerintem a Gyurinak nem kell megmagyarázni mit miért hogyan kell, azért ő se ma kezdte :)

(#19828) phanzetomox válasza Richie1984 (#19825) üzenetére


phanzetomox
őstag

2x

[ Szerkesztve ]

(#19829) Richie1984 válasza phanzetomox (#19828) üzenetére


Richie1984
tag

Nem megmagyaráztam neki csak elmondtam a véleményem úgy, hogy közben kifejtettem mit miért. :) Remélem nem bántottam meg amit mondtam csak puszta véleménynyilvánítás. :) Mellesleg én se ma kezdtem csak 1 évet kihagytam és nemrég tértem vissza.

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#19830) Richie1984


Richie1984
tag

Amugy 3 orbon így is gyengének érzem a paklit, de nem nagyon tudok oda megoldást ezért szeretnék amii t, mert 4. orbnál berohan a gép full sereggel anélkül h 1 mm et előre léptem volna és esélytelen bevédeni, bár a mostani Map of the Week en van rá esély.

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#19831) Gyuri27 válasza Richie1984 (#19826) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézz utána a grindernek. A colossus se rossz, meg a grimwine se.
De a grinder az drinder marad.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19832) Gyuri27 válasza Richie1984 (#19830) üzenetére


Gyuri27
félisten

T3 thonbark (+shaman), coldsnap + kék stonewarrior képessége.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19833) misixd3


misixd3
csendes tag

Hali

Úgy tudom, hogy ti profi játékosok vagytok.Azt szeretném tudni, hogy a jelenlegi paklim mennyire jó, ha komolyabb játékosok ellen akarok pvpzni, kell e valamit változtatni.
T1:Ice guardian , frost mage , master archers , northguards , defense tower , ice barrier , wardens sigil , gliph of frost, home soil , glacier shell
T2: stormsinger, lost shade , lirysh knight, lost launcher , coldsnap
T3: silverwind lancers , lost grigori , mo , deepcoil worm (+ a t1es surge of light)

Szóval jó ez a pakli, vagy semmirese megyek vele? És még azt is szeretném tudni, hogy mivel jobb, miér jó a tejlesen egy elemű pakli

ING: Misitriad

(#19834) Richie1984 válasza Gyuri27 (#19831) üzenetére


Richie1984
tag

A grinder nek utánnanéztem, de sose tennék be még egy kék orbot miatta pedig promo verzió volt sokakhoz hasonlóan. Akkor már inkább tennék 1 lilát 4.re és lost spirit ship ek.

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#19835) Gyuri27 válasza Richie1984 (#19834) üzenetére


Gyuri27
félisten

A ship nem skill maradjunk ennyiben. Ráadásul nincs földi unit.
[link]+[link]+[link].
Amúgy azt használsz amit akarsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19836) Cr4Zy válasza misixd3 (#19833) üzenetére


Cr4Zy
tag

A "teljesen egy elemű", azaz pure pakli azért jó, mert ha netán valamelyik orbodat bontanák, garantáltan csak egy orbbal esel vissza, míg ha pl. a Te esetedben már t2-őn vagy és a frost orbot bontják, akkor igazából azonnal mindenedet kiütötték.

A paklidhoz visszatérve:
Én alapjaiban megváltoztatnám azt, mert túl sok a t3-as XL egységed, s kivenném a paklidból a nature orbot, hogy ne legyen tricolor, mivel t3-on egy veled egyszintű ellenféllel úgyis egymás cuccait fogjátok bontani folyamatosan, és ahogy korábban írtam, ez ilyen kártya-összeállítás mellett elég nagy kockázatot jelent.

Ahogy látom a lost tetszett meg frost kezdővel. Erre egy átlagos pakli hasonlóan néz ki:

T1: ice guardian, frost mage, master archers, lightblade (én a lila aff-ját szeretem jobban, de mindkettő használható), ice barrier, home soil, glacier shell /+ esetleg glyph of frost, de lostben ritka/
T2: darkelf assassins, nightcrawler, lyrish knight, lost reaver (a piros jobb, bár ezt is vitatja pár ember), coldsnap, aura of corruption, lifeweaving, nasty surprise, kobold trick /+ ha gondolod, akkor stormsinger (bármelyik aff), vagy gravity surge (mivel mindkét aff használható, de a kék jobb)/
T3: silverwind lancers, lost grigori (azt hiszem a lila jobb, de használható mindkettő) /+ még használható lapok ide: soulshatter, ashbone pyro, lost vigil, meg akár még a tremor meg a ward of the north is/

IGN: TBPeti

(#19837) misixd3 válasza Cr4Zy (#19836) üzenetére


misixd3
csendes tag

köszi

ING: Misitriad

(#19838) Volgafan válasza Predatorkill (#19824) üzenetére


Volgafan
senior tag

Fel tudom neked youtubra tenni..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#19839) Richie1984 válasza Gyuri27 (#19835) üzenetére


Richie1984
tag

4. orb lila akkor grimvine elég földi unit nak és shipek air nek. Nem értem miért mondják h nem kell skill hozzá.... gyakorlatilag bármilyen t4 es egységekhez nem kell skill mert ha használnád is a skilljét ami van ugysincs rá energy általában mert a Regrowh meg a Coldsnap elviszi... na mind1 a lényeg hogy 2 frostot nem építenék egy grinderért, mert lényegi változást nem hozna szerintem a deckbe és 1 kék el még mindig ott a gemeye ami paralizál és 1/4 annyiba kerül csak és az se fér be. :)

Ide valami menő okosság kéne, de az már nem is olyan menő...

(#19840) kovsol


kovsol
titán

valakinek lenne esetleg egy eladó harvestere (nem promo) jó áron ? :B régen vágyok már egy ilyen lapra, nem tudom mennyire lett nerfelve az idők során, most mennyire használható, rPvE re szánom főleg, azt szoktam tolni leginkább. Vagy pedig most mennyi a reális ára? Nehogy túl drágára csapjak le

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19841) Predatorkill válasza Volgafan (#19838) üzenetére


Predatorkill
tag

én is, de nem akarom mert rossz orbot húzott azért vesztettek :D

szerk.: Ja és hero vagyok hős vagyok hero vagyok hős vagyok... :)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhee Bf ign: Predatorkill, Minecraft: Predi43, CoD4: -=FaLkNeR=-, CoDMW2: -=FaLkNeR=-, Borderlands: -=FaLkNeR=-, Battlefield Bad Company 2: -=FaLkNeR=- elég? :D

(#19842) Gyuri27 válasza Richie1984 (#19839) üzenetére


Gyuri27
félisten

A ship full op. Semmi tudás nem kell hozzá.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19843) Volgafan válasza kovsol (#19840) üzenetére


Volgafan
senior tag

Harvi azon lapok kevese,amin se nerf,se buff nem volt..

Gyuri:mutass már olyan lapot,ami szted nem op?tudom nature nem az,de azon kívűl?Miért baj,az,hogy csak megy és lő?RPVE-t mindenki tokenért tolja,nem azért mert szereti...ezért kapják be,hogy nerfelték a wheelt is(tudom op lap..)

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#19844) Volgafan válasza Cr4Zy (#19836) üzenetére


Volgafan
senior tag

Frost t1-en hajlandóak vagytok elfelejteni az egyik legjobb frost lapot,ami lostba is gen jó!!!:ice shield tower...véd is és reverre pajzs....na az már valami..

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#19845) pachito válasza Volgafan (#19843) üzenetére


pachito
őstag

Pedig 99.9%, hogy nerfelni fogjak, forumon is nagyon akarjak, es en se lennek ellene a dolognak, megmondom oszinten. :DD Ha unalmas is, ne abbol alljon mar az rpve, hogy spirit ship es token bezsebel...ha meg requestelnek mikor belepek, kirugnak mondvan azzal, hogy `noob deck, no spirit ship`...na ilyenkor huznam at az illetot a monitoron kb...

(#19846) phanzetomox válasza Volgafan (#19844) üzenetére


phanzetomox
őstag

Nekem bent van :D Igaz frost-fire deckbe, de sztem is hasznos. Mindig jól jön egy tower a deckbe, főleg még ha aura is van bent, akkor lehet szopatni vele :D

[ Szerkesztve ]

(#19847) Zotya21 válasza pachito (#19845) üzenetére


Zotya21
senior tag

pedig nerfelni kéne a francba undorító egy lap énis mindig kiszórom ha megmutatja a decket és bent van az a rohadt ship

az rpve deckem neve is anti spirit ship

https://500px.com/slayer_art

(#19848) kovsol válasza Zotya21 (#19847) üzenetére


kovsol
titán

Nekem is van olyan deckem amiben benne van, mondjuk nekem jelenleg 6db rPvE deckem van abból 2 ben van. :B De a kedvencem még mindig a stoneskin, vagy az is no skill már ? :D nem tudom követni a dologat :D még mindig a zöld T1 a kedvencem :B utána T2 frost

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19849) Zotya21 válasza kovsol (#19848) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah lnis stonekinnel vagyok azzal legalább dolgozni is kell a mapért nem csak a végére kattintani aztán healelni ha kell

https://500px.com/slayer_art

(#19850) fantom922 válasza misixd3 (#19833) üzenetére


fantom922
aktív tag

Én tuti nem vagyok pro :N

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.