Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) Szajo válasza BlackTiger (#19499) üzenetére


Szajo
őstag

Értem köszi! Ajánlották nekem itt a Losts Souls paklit, 1-2 ember közreműködésével ebből a pakliból (Ami OnSet oldalán van fent) meg is van vagy 6 lapom. Érdemes ezen az úton folytatni?
Gondolom PVPzni alap paklikkal nem nagyon érdemes!?
(Elnézést kérek ha hülyeségnek tünik amiket kérdezek, de szinte még a kérdéseimet sem tudom megfogalmazni a játék kapcsán mivel még nagyon nem vagyok benne. :) )

Ha napi 1BFPből nyitogatok 1laposokat az nem lehet rossz taktika nem? Azokból azért szedhetek össze ezt azt gondolom. :DDD

Szerk:
Oké, milyen árban vannak? :D

[ Szerkesztve ]

(#19502) Darkzbane


Darkzbane
tag

Spring Cup közvetítés élő

(#19503) pachito válasza Szajo (#19501) üzenetére


pachito
őstag

Majd kuldok common/uncommon/rare kartyakat meg parszaz bfpt ingame, ezzel azert majd el tudsz indulni, meg kereskedni is, ha erdekel ezen resze a jateknak (szerintem nagyon megeri vele foglalkozni).
Rengeteg 20-50-100 bfps lapom van, ezekkel amugy se csinalok semmit, majd megkapod oket.

[ Szerkesztve ]

(#19504) Szajo válasza pachito (#19503) üzenetére


Szajo
őstag

Rendben azt megköszönném!

(#19505) Zotya21 válasza Szajo (#19501) üzenetére


Zotya21
senior tag

sztem meg csinálsz még 3 reget refererre aztán akor kapsz 1 promo grindert ha feloldottad az accokat és vki t megkértél hogy játszon veled egy akármit

az már 400BF aztán még 1-2 és már egész jól állsz közbe lesed az árakat a piacon és ha olcsónak látsz valamit vagy itt megkérdezed hogy megéri e vagy megpróbálod megvenni aztán eladni többért és lehet gyűjtögetni aztán ha már pluszban vagy megtartasz mnidig egy egy lapot aztán könyebb már menni

egy bf es boostert meg nem nagyon érti meg mert igaz 3 bf ért lehet adni de nem nagyon veszik max cannon towert meg amiket használnak tényleg

https://500px.com/slayer_art

(#19506) Szajo válasza Zotya21 (#19505) üzenetére


Szajo
őstag

Pl most kaptam 1bf es boosterből egy Construct ot, az jó kártya?

(#19507) Zotya21 válasza Szajo (#19506) üzenetére


Zotya21
senior tag

nah az mnodjuk megérte amikro utoljára néztem akkor 30 bf körül volt kb fél éve :DDD
most nemtudommennyi

de hát ott a marketplace megnézed mennyi ugyíe beállítod hogy a legolcsóbbat rakja felüre
azátn kirakod ugyanannyiért vagy ha tul olcsó az első a többihet képest akkor kcisit többért

https://500px.com/slayer_art

(#19508) BlackTiger válasza pachito (#19503) üzenetére


BlackTiger
tag

Régebben már volt erről egy cikkem, de most újraírtam. Köszönöm azoknak (főleg Pachito és Phanze) akik áldoztak arra időt, hogy beszélgessenek velem egy kicsit. Így azért egyszerűbb volt kitalálni, hogy mit kéne még beleírni. (Bármi észrevétel van, vagy egy-két helyen javításra szorulna, szóljatok!)
Kereskedés alapelvek cikk: [link]

Szerk.: A Booster ellenességem erősen megnyilvánul benne, ezen szempontból szubjektív lett egy kicsit :D (titokban azért én is szoktam boostert venni)

[ Szerkesztve ]

Tigris

(#19509) Zotya21 válasza Szajo (#19506) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah de arra a krédésre vválaszolva hogy jó e

hát jó csak oylan lassu hogy pve be is szinte használhatatlan védeni jó másra nem nagyon

pvp hez meg max 3 orbos lapokat keress

én kezdőnek mindig is stonekint ajánlottam én is azzal kezdtem 4. orbon a grinder eszméletlen ha sokat raksz le belőle mivel öngyógyuló minél többen vannak körülötte annál erősebben gyógyul

de ha egyedül van nem gyógyul semmit

https://500px.com/slayer_art

(#19510) pachito válasza BlackTiger (#19508) üzenetére


pachito
őstag

Pedig a booster megeri, ha tudsz belefektetni, nem csak 1-2-t veszel. 20-as 30-as pakkokban szinte biztos a profit, legalabbis tapasztalatok alapjan. VISZONT. Renegade boostert TILOS venni, azzal van a legnagyobb eselyed a bukasra. En az utobbi napokban kb 25 twilight es 25 lost boostert vettem. 7k profitot termeltem, meg igy is, hogy az arak lassan mennek visszafele. Foleg a lost booster eri meg, keves a lap es nagyobb az esely az UR-re.

(#19511) phanzetomox válasza pachito (#19510) üzenetére


phanzetomox
őstag

Hát nézd a miket mondasz :D Akkor is csak szerencse kérdése :D
Mikor mondtad ezt a twilight lost souls dolgot, azóta én is kipróbáltam, és úgy 40-50 booster után jöttem vissza nullára mikor húztam egy harvit, na ott hagytam abba előtte már voltam 2-3k minuszba is :D
Ez a tegnapi sorom volt kb a 200-250. booster 1 hónap alatt, és nem lettem gazdagabb....
Sztem sokal jobban megéri inkább kisebb lapokkal kereskedni ha még nagyon kezdő valaki, ilyen pl: ensnaring, lyrish knight, nincs rajta nagy profit max 10-15 bfp, viszont mivel nagyon fontos lapok viszonylag hamar el lehet adni, illetve mivel olcsók könnyű találni belőlük jó áron, hisz sokan örülnek hogy meg tudnak válni a felesleges olcsó lapjaiktól.

Blactiger: jól össze gyűjtötted a dolgokat :R , majd lesz időm mondok hozzá még pár gondolatot :K

(#19512) pachito válasza phanzetomox (#19511) üzenetére


pachito
őstag

Na, hat de ha visszajottel nullara, az siman jo, en is a 15. boosternel 2k minuszban voltam, aztan jottek a jo lapok es 4k plusz lett belole a 30.ra :DD

szerk.: BlackTiger oldala csak nekem nem jon be? Valami hibat ir ki folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#19513) Darkzbane


Darkzbane
tag

szerintem így érdemes belevágni / step by step :

1: játssz a kezdő lapokkal és vegyél 1 bfp boostereket,közbe meg fog tetszeni egy két lap úgy is , amiket szintén megvehetsz csak kérd ki előbb a véleményünket mennyi a reál ára

2: játék mellett ha van időd nézegesd a piacot és olcsó(<100 bfp) lapokkal bizniszelhetsz,szerintem egy kezdőnek nem a kereskedés kéne hogy legyen a fő célja először játszd ki magad (később baromira unni fogod a pve-t xD)

3: ha van némi rálátásod a lapokra és a piacra kezdhetsz komolyabb üzletekbe folyni, pálya specifikus paklikat építeni

4: ha már kereskedésből vagy befizetésből megvan a fő paklid elkezdhetsz "fun" paklikat gyártani vagy a fölösleges összeget boosterre költeni és külön kereskedni való tőkét 'elkülöníteni'

(#19514) Szajo


Szajo
őstag

Ez a "The Soultree" küldetés ilyen piszok nehéz? Egyszerűen szinte lehetetlen átvinni ezt a pályát, hogy tehettek bele ilyet az elejére? :D

(#19515) Gyuri27 válasza Szajo (#19514) üzenetére


Gyuri27
félisten

Keress repet a you-n.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19516) LostKnight


LostKnight
csendes tag

jaj hoppá :D [link]

(#19517) BlackTiger válasza LostKnight (#19516) üzenetére


BlackTiger
tag

Pachito itt gerjesztette az étvágyam a Boosterekre:D, de nekem nem volt ekkora szerencsém. A második ezres elbukása után felhagytam vele.

[ Szerkesztve ]

Tigris

(#19518) pachito válasza BlackTiger (#19517) üzenetére


pachito
őstag

En buktam mar 5k-t is :DD De akkor meg vettem renegade boostereket is

szerk.: ugye ugye Lostknightnak is befigyel az Aby blue :C

[ Szerkesztve ]

(#19519) Zotya21 válasza Szajo (#19514) üzenetére


Zotya21
senior tag

jah ott megkell védeni a izéket defendereket meg a viridiát amikor meghülyül akkor tápolni kell

odarakni valami egységet hogy a tiedet lőjje különben vége

https://500px.com/slayer_art

(#19520) LostKnight válasza pachito (#19518) üzenetére


LostKnight
csendes tag

jaja :D most ment el 3000 ér :)

(#19521) pachito


pachito
őstag

Hat igen, az ilyen esetekre tartottam magamnal az utobbi idoben 20k bfpt...

[ Szerkesztve ]

(#19522) LostKnight válasza pachito (#19521) üzenetére


LostKnight
csendes tag

20k ér kivetted AH ból? vagy bidelni kellett rá?

(#19523) pachito válasza LostKnight (#19522) üzenetére


pachito
őstag

Utobbi...es mar van is ra vevom 25k-ert, de 30 alatt nem nagyon akarom adni :DD

(#19524) LostKnight válasza pachito (#19523) üzenetére


LostKnight
csendes tag

júj te :D makker nállam még nemvolt harvi promo, adok érte egy promo raven-t :D na na légyszi pls pls pls , hehehe igy szoktak kunyerálni a noobok :D i give u lord cyrian monster for your card :))

(#19525) BlackTiger válasza pachito (#19523) üzenetére


BlackTiger
tag

Rohadt mázlista. :D Szép munka.

Szerk.: Am, honnan van neked ennyi rengeteg Nomadod meg mindenféléd? :D

[ Szerkesztve ]

Tigris

(#19526) pachito válasza LostKnight (#19524) üzenetére


pachito
őstag

Ismeros, `Ples gvie my havreester promo, I give yuo big monstre card lrod cyrian`

Lostknight: Koszi, oo, regen nyitottam vagy 80 tome-ot mikor meg hozzaadodtak az acchoz es nem tuntek el, na abbol az idobol van minden common meg vagy 100x (van ami 200x, viszont windweavers pl keves van, mert odaadtam egy gyujtonek az osszeset ingyen :DD )

[ Szerkesztve ]

(#19527) LostKnight válasza pachito (#19526) üzenetére


LostKnight
csendes tag

nah igen :D na jó eltekintek ez üzlettől tartsd meg a promo harvit , most nyittam 3 boostert: jugger,jugger,overlord :D

ja ha bárkinek kell common lap ezer számra tudok átküldeni ingyen :)

[ Szerkesztve ]

(#19528) phanzetomox válasza pachito (#19523) üzenetére


phanzetomox
őstag

Pff én meg venni akarok magamnak promo swampot de az a hülyegyerek csak szivatásból teszi fel, bent van egy 20003 bfp-ért... rá irtam hogy meg venném akár 21-ért is semmi válasz,... minden promoja van és mindent úgy tett fel hogy ne lehessen megvenni, csak mutogathassa hogy neki van... remélem valaki jól feltöri az accountját !!!

(#19529) pachito válasza phanzetomox (#19528) üzenetére


pachito
őstag

TomAustria? xD Ezt nem hiszem el, pontosan ezekkel a szavakkal mondtam ezt Petinek el vagy 1 oraja :DDD

(#19530) LostKnight válasza phanzetomox (#19528) üzenetére


LostKnight
csendes tag

csatlakoznék, a kis köcsög :D

[ Szerkesztve ]

(#19531) pachito


pachito
őstag

Ejej, a Harvy alig van meg es mar is kelti a feszultseget...

[ Szerkesztve ]

(#19532) Evildep válasza pachito (#19531) üzenetére


Evildep
tag

derwixer XD hányszor vertük már 2v2 be :)

battleforge id: evildep

(#19533) pachito válasza Evildep (#19532) üzenetére


pachito
őstag

Uhum, ott is hasonloan jol viseli az elutasitast/vereseget? :C

(#19534) Evildep válasza pachito (#19533) üzenetére


Evildep
tag

vagy benyög 1 olyat hogy: luck....
vagy 1 olyat hogy: bg,only lame?

battleforge id: evildep

(#19535) pachito válasza Evildep (#19534) üzenetére


pachito
őstag

Haha, akkor orulok, hogy nem csak engem tuntetett ki csodalatos szemelyisegevel

(#19536) Szajo


Szajo
őstag

Nem akarok kunyerálni meg semmi, de látom sokan írják itt, hogy sok fölösleges lapjuk van! Akinek tényleg nem kell szóljon! Én most kezdtem nekem még a common lapok is jól jönnének! Persze csak aki tényleg nem "sajnálja" :)) :R

(#19537) LostKnight válasza Szajo (#19536) üzenetére


LostKnight
csendes tag

Szia , mi a játtékba a neved, ku*va sok common lapot tudok adni meg még uncommont is :D

[ Szerkesztve ]

(#19538) Szajo válasza LostKnight (#19537) üzenetére


Szajo
őstag

A nevem alatt, aláírás! Amugy: Szajo

És neked?

És előre is 1000 köszi! Sok hasznát fogom venni azt garantálom így az elején! ;)

[ Szerkesztve ]

(#19539) pachito válasza Szajo (#19538) üzenetére


pachito
őstag

Mivel most koltekeztem ki magam igy nem tudok, de holnap utalok en is 300 bfpt neked meg normalisabb uncommonokat (Moon, Aggressorok, Stone warriorok, stb, ezek is ernek par tiz bfpt) meg commont is csak mondd, hogy mit, mert annyi van, hogy nem tudok veluk mit csinalni :DDD

(#19540) Zotya21


Zotya21
senior tag

dögölnemeg az a hülye motk ugy ahogy van ma rohadtul felhuzott mnodom jó legyen nekiálltam oylan normális lost deckel unalmat űzni dancer meg warderer meg ez az erre assetudom még mitkezdjek a deckel erre a gyerek telirakja motkal mniden cuccát énmeg nembirok mit csinálni vele aztán a végén pontba nyertem xD

elfogyott már mniden charge mnidenhonnét ami nem range egység XD mentem már phase towerrel is XD

eszéletlen mit bénáztam ur isten :D

Ezaz te úúrr isten XD

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#19541) Szajo válasza pachito (#19539) üzenetére


Szajo
őstag

Rendben a nevem az aláírásomban! Megköszönnék mindent ami normálisabb common/uncommon esetleg ha netán van olyan akinek van fölös rareja az is jöhet igazából bármit elfogadok! Hisz nekem jól jön most bármilyen lap, mivel sok common/uncommonnal se találkoztam még!

(#19542) Volgafan


Volgafan
senior tag

Ez most komoly,hogy p.harvi 20 k szerencsevel?En mar akkor orultem,mikor majd 8 k-ert el tudtam adni....

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#19543) mikibm válasza LostKnight (#19527) üzenetére


mikibm
csendes tag

na azért van még másnak is szerencséje 10db TW boosterből 6db UR lap az nem rossz RARE lap is jók voltak loolka!!!!!!!

(#19544) phanzetomox válasza mikibm (#19543) üzenetére


phanzetomox
őstag

Akkor csak nekem nincs szerencsém :O
Mindegy egy kis kereskedéssel mindig visszahozom magam pluszba, de azért jó lenne néha nyitni valami értelmeset :D

(#19545) mikibm válasza phanzetomox (#19544) üzenetére


mikibm
csendes tag

jah de mikor beindulok csak boosterből nyitok annyit h napi limit legyen utoljára 59db booster mind TW!!!!!!

(#19546) phanzetomox válasza mikibm (#19545) üzenetére


phanzetomox
őstag

Jah, hát én is ilyen 50-esével veszem, csak hát nincs olyan pont amikor azt mondhatom hogy most megállok és akkor kerestem rajta ennyi és ennyi bfp-t :D Inkább csak az van hogy számolgatom mit kell nyitnom ahhoz hogy kij9jjek nullára :D

(#19547) mikibm válasza phanzetomox (#19546) üzenetére


mikibm
csendes tag

számolgatni??????? sztem nem lehet kiszámolni csak szerencsésnek kell leni!!
valaki fejben tartja h mennyi boostert vett már??
én töb mint 200k nyitogattam ell!!! :D
de lehet többet is!!! :Y

(#19548) phanzetomox válasza mikibm (#19547) üzenetére


phanzetomox
őstag

Szövegértés egyes, ülj le ! :D Azt számolgatom hogy pl: vagyok minusz 2k-ba akkor ha most nyitok egy harvit , akkor visszajöhetek pluszba, vagy ha két boostert nyitok akkor kell egy jugger meg egy mounty, stb..
Ha visszanézed a hsz-eket akkor láthatod hogy mióta felmentek az árak én is nyitottam vagy 200-250-et de egy pillanat se volt amikor megérte volna :(

(#19549) ÖregGondar


ÖregGondar
csendes tag

Látom , én is rengeteg common lap van mindenhol .. kérhetnék pár darabot én is ? ( Igaz , én nem vagyok kezdő , de tudom itt adnátok ) mondjuk a spearmen nagyon jó lenne :)

Ingame név : Samalime

(#19550) mikibm válasza phanzetomox (#19548) üzenetére


mikibm
csendes tag

nem tom te hogy vagy vele de a booster nyítás olyan mintha zsetonra kártyáznál!!!
ha jó lapot kapsz akkor nyersz!!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.