Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Gery9112 válasza prokxy (#949) üzenetére


Gery9112
őstag

Ma jövök, letudom PS-n a Rayman napi kihívásokat picit AC 2 Brotherhood és jövök gépre. :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#952) prokxy válasza Gery9112 (#951) üzenetére


prokxy
veterán

Ma nem leszek, filmezünk.PS be sem volt kapcsolva lassan 1 hete, de már kéne, jó kis GT-zés pl.
PC-n megvan a Hellblade, azt kezdtem el, este parás, G933-mal tolom, jáj! :D

#950) zzola: kösz, szétnézek, h mi mennyi. :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#953) Gery9112 válasza prokxy (#952) üzenetére


Gery9112
őstag

Akkor addig medálozgatok BF 1-ben meg Detroit Become Human.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#954) Aventador91 válasza prokxy (#952) üzenetére


Aventador91
őstag

akkor akár kölcsön is adhatnád hogy végigtoljam a DBH-t ;] xdd

(#955) prokxy válasza Aventador91 (#954) üzenetére


prokxy
veterán

Ha eljössz érte+visszahozod, akkor viheted, 1 hétre odaadom. :) De júliusban-aug-ban 2 hétre is akár. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#956) kriszpontaz válasza prokxy (#949) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Sejtettem hogy visszatáncolsz PC-re.....

[ Szerkesztve ]

(#957) prokxy válasza kriszpontaz (#956) üzenetére


prokxy
veterán

Csak BF. :) Többi marad PS, jó, a Hellblade kivétel, meg a Shadow of War, mert ami megvan PC-n, nem veszem meg PS-re.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#958) aerosmith


aerosmith
őstag

Én megyek és eszek egy sajtos sonkás szendvicset majonézzel és friss hagymával.
Aztán sétálok egyet a parkban.

(#959) SkyS1gn válasza aerosmith (#958) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A gyerekeidet ne hozd a parkba mert ott fogok repkedni a rudakon a kondi parkba és el fogom őket zavarni ha akadékoskodnak :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#961) Snooker válasza Dtomka (#960) üzenetére


Snooker
senior tag

Csak nehogy olyanok legyenek ezek a szezonok, mint az SWBFII esetében :)

(#962) Snooker válasza Snooker (#961) üzenetére


Snooker
senior tag

Amúgy nem rossz elgondolás ez, hogy bizonyos időszakonként adnak a játékhoz új nemzeteket, valamint hadszíntereket. Csak mondom, nehogy az legyen, hogy ez kimerül az első szezon esetén 2 pályában, majd a következők meg 1-1 új pályában :) Ne értsetek félre, az elgondolást nem tartom rossznak, csak a kivitelezéstől tartok egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#963) Dtomka válasza Snooker (#961) üzenetére


Dtomka
veterán

Miért gondolod? Szerintem nem.

Én a BF Hardline-t és a SW-t is kihagytam, mert nem jöttek be. De ez BF lesz amit természetesen meg fogok venni :)

Remélem nem fogják túlzásba vinni a hőkövetős fegyverek mennyiségét. Tudom AA lesz bőven :)

Várom már, hogy kiprobálhasam a repülözést :)
Spitfire: Birth Of A Legend (Fighter Plane Documentary) | Timeline

Annó volt 1 játék C64-en, nagyon tetszett, szerettem. Nehéz volt, már a felszállás is néha...
Wings of Fury (C64) - Good old Games #4
CC64 playing "Wings of Fury" (1990). Game #060.

Nem is tudtam, hogy létezik PC-n és van 2. része :)
Wings of Fury 2: Return of the legend 3.3

(+ a Bluemax is jó volt)

Lehet ez az a játék ami miatt várom a BF V-t.

(#964) Snooker válasza Dtomka (#963) üzenetére


Snooker
senior tag

Nézd meg mennyi plusz tartalom jött az SWBFII-höz, ott is elhagyták a season pass, dlc rendszert. Igaz a modell, amit alkalmazni akartak el lett kaszálva, de nem látom azt, hogy skinekből akkora bevételt generálna a játék, mint a season passből. Egyszerűen nem tudom elképzelni.

(#965) Rony949 válasza Dtomka (#960) üzenetére


Rony949
őstag

Az nagyon fasza kezdés hogy már a GÉPIGÉNYRŐL hazudnak. Mi a franc?

(#966) voodoo98 válasza Rony949 (#965) üzenetére


voodoo98
addikt

Az egy véletlen bennmaradt placeholder volt. Egyébként megegyezik a BF1 követelményeivel. (Onnan másolhatták át)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#967) Rony949 válasza voodoo98 (#966) üzenetére


Rony949
őstag

Hallottam már placeholder animációról, hallottam már placeholder játékhangokról. De placeholder gépigényről még soha. Ez nekem új.

(#968) voodoo98 válasza Rony949 (#967) üzenetére


voodoo98
addikt

Nekem is új. Emberek dolgoznak ott is.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#969) Dtomka válasza Rony949 (#965) üzenetére


Dtomka
veterán

Szerintem nem szándékosan hazudnak\hazudtak, csak rosszul lett kommunikálva. Igaz kicsit ciki, hogy egy ilyen előfordul. De a trailer alapján lehet sejteni milyen gép kell majd 1 full hd-s felbontáshoz. :)

(#970) Gery9112 válasza Dtomka (#969) üzenetére


Gery9112
őstag

Az in-engine (ami még mindig nem in-game) videóra gondolsz? mert abból nehezen. Ezzel a hivatalos és valós gépigényt kell megvárnunk.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#971) Dtomka válasza Gery9112 (#970) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen pl az alábbi résztől már ingame vagy nem? De én hiszem, hogy lesz ilyen grafikája. (A BF1 is nagyon szép és igényes...)
1:15

(#972) voodoo98 válasza Dtomka (#971) üzenetére


voodoo98
addikt

2 nap múlva a videóból majd kiderül. Reméljük, hogy in-game mutli gameplay lesz.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#973) prokxy válasza Gery9112 (#970) üzenetére


prokxy
veterán

Szombat este lesz ugye az EA? 8-tól talán? Ott majd többet tudunk. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#974) Rony949


Rony949
őstag

Én még mindig úgy vagyok vele hogy a BF1-től sokkal jobb grafikája nem lesz, így szerintem a gépigény is közel azonos lesz.

(#975) Gery9112 válasza Dtomka (#971) üzenetére


Gery9112
őstag

Az lehet, hogy ilyen lesz a grafikája (DICE-ból kinézem simán) de ez egy előre megrendezett, agyonszkriptelt "betekintő" volt.

Ebből nem jön le az, hogy pl.:
- Mekkora a pálya mérete (lehet az egész csak akkora mint, amit ebben a 15 másodpercben mutattak. :DDD )
- Nem tudod, hogy a terep mennyire statikus -> erre pedig a rajongók nagyon ki vannak élezve a Bad Company 2 óta. Azt meg ne vegyük készpénznek, hogy xy fejes ezt meg azt mondta mert a Bad Company 2 szintet egyik játék se érte el rombolhatóság terén, igen a BF 1 se.

Rendesen tippelni majd akkor lehet (ha már mindenképp tippelni akarunk) amikor élesben látjuk a játékot valós játékmenettel kb. úgy ahogy anno az EA 3 napon át streamelte BF 4-ből a Paracel Storm pályát az E3 alatt.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#976) Gery9112 válasza prokxy (#973) üzenetére


Gery9112
őstag

Azt hiszem igen, addig talán egy közös BF 1 meccsre is tudok jönni. :DDD Tegnap nekem nem volt jó sajna.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#977) nagybá válasza Gery9112 (#975) üzenetére


nagybá
senior tag

Annyira imádom ezt a BC2-ős rombolhatóság példálódzást :D
Az megvan ugye, hogy nem technikai okok miatt fogták vissza a rombolhatóságot, hanem a játékélmény megtartása érdekében?
Több videóban is beszéltek arról, hogy a 100%-os rombolhatóság tönkre vághatja az élményt a meccsek vége felé, ahol már 0 fedezék van.

(#978) FollowTheORI válasza nagybá (#977) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Részben, de technikai okai is voltak... :)

Mellesleg ez csak az ő véleményük és téves szerintem... én nem nagyon hallottam a BC2-nél erre panaszkodást... sőt épp hogy utána a 3 és 4 esetén inkább az volt a panasz miért nem rombolható most minden mégjobban. :D

De hát ez van, a DICE tudja a tutit és megmondta mi a jó nekünk... :P

Szerintem ebben sem lesz rombolhatóság annyira... "játékélmény" nem lenne jó, túl valóságos. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#979) Dtomka válasza nagybá (#977) üzenetére


Dtomka
veterán

Én sem értem.

Ott sem volt minden teljes mértékben rombolható.
Battlefield: Bad Company 2 Destruction Montage

Az BF V -ben viszont "építeni" is lehet. + Ha olyan lesz mint az 1, hogy a kráterekben el lehet "bújni", akkor felőlem az összes ház = lehet a földdel :)

De nem hiszem, hogy így lesz. Biztos lesznek olyan elemek melyeket nem lehet elpusztítani.

De hiányolom a tüzet. FAR CRY ban már elég régóta megoldották a tűz terjedését....

Pl 1 "molotov koktélt" 1 házba bedobva azért ott lángra kapna pár dolog sőt a ház is simán leéghetne...nem gyorsan, szép lassan.

De +1 dolog lenne amivel ki lehetne üzni a kempereket\snipereket...+ látványos is lenne :D

[ Szerkesztve ]

(#980) Gery9112 válasza nagybá (#977) üzenetére


Gery9112
őstag

És az ugye megvan neked is, hogy pl. a Rush módon csavart egy nagyot az a lehetőség, hogy kilőhetted az épület falát sőt ha elég rakétát lőttél az m-com állomásba akkor felrobbanthattad és nem kellett odamenni élesíteni a bombát? :)

Igen, részben hiányzik is ez a "feature" de másrészt meg nem, pontosan azért, amit te leírtál. Egy totál sík terepen 0 fedezéknél rohangálni nem nagy élmény. Viszont arról már nem én és nem a többi játékos tehet, hogy erre nagyban épített anno a DICE mikor a BF Bad Company 1-2-t reklámozta.... Sőt annyira szempont, mikor a BF 1-t bejelentették akkor a Bad Company 2-t hozták fel példának, hogy a rombolhatóságra ismét nagy hangsúlyt fektetnek.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#981) lofagi válasza Gery9112 (#975) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Lehet naív vagyok, de én hiszem,hogy amit láttunk abban a trailerben az mind meg is történhet a játékban, csak éppen nyilván nem egyszerre.

Melyik része az ami annyira hihetetlen,hogy ne történhetne meg?

A rombólhatóság pedig igen nagy részben benne lesz most a játékban s az sem érdekes, hogy ha teljesen le lesz rombolva valami,mert újjá lehet építeni, illetve fedezéket lehet építeni helyette. A showban egy kis monitoron meg is mutatták,hogy miből mi lett.

Nagyon azt látom,hogy még mindig senki nem hiszi el amit a trailerben láttunk, pedig szerintem nagyon kevés dolog volt benne, amit nem fogunk látni a teljes játékban. Nyilván nem ennyire intezíven, mint a 2 percben.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#982) Gery9112 válasza lofagi (#981) üzenetére


Gery9112
őstag

Sajnos nálam ez személyiségből adódik, én a hiszem ha látom típus vagyok. :)

És ez kiváltképp igaz a játékiparra. Fürödtem már be Alien Colonial Marines-al, (amit jóvá tett igaz az Alien Isolation), Settlers 7 always online DRM a'la Ubisoft és két hétig nem tudtam a játékot még csak elindítani se mert a Ubi szerverei lehaltak (innen is jön az egész live service és mindig online butaság miatti ellenszenvem), Watch Dogs trailer/valós játék grafika.
Az EA-nél maradva a közelmúltbeli lootbox botrány, C&C Generals 2 lelövése, stúdiók bezárása, a folyamatos Call of Duty majmolás ami a Medal of Honor Warfighterben csúcsosodott ki, Mass Effect 3 Day 1 DLC, ami a sztori egy fontos részét tartalmazta....kapásból csak ennyi jutott eszembe. :DDD

+1 eszembe jutott....amit a SimCity-vel csináltak......na az gyalázatos volt. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#983) Franklin válasza Gery9112 (#982) üzenetére


Franklin
addikt

Szép lista, még a No Man's Sky hiányzik belőle.

Ja és a DayZ.

[ Szerkesztve ]

(#984) nagybá válasza Gery9112 (#980) üzenetére


nagybá
senior tag

Azzal, hogy az m-com-ot szét lehet lőni rakétákkal, nem értek egyet. Szerintem pont a játékmód lényegét teszi tönkre. Rush-t BF3-ban toltam ezerrel, ott a falkilövős téma több helyen alkalmazható volt úgy, hogy közel sem a magaslatokig emelt BC2 rombolhatóságot alkalmazta a játék. BF1-ben próbálgattam a rush-t, de az agyhalott közösség teljesen tönkrevágta, plusz a pályadizájn átgondolatlansága is dobott az egészen egy nagyot, így az itt megjelenő rombolhatóság/rush kombóról nem tudok mit mondani.
Viszont azt tudom, hogy a kilövöm egy ház oldalát, hogy megkerüljem az ellenfelet elvet BF1-ben egyszer sem alkalmaztam, pedig ez a régi verziókban tökre színesítette a játékot. Bár ez utóbbi is szerintem a pályadizájnak köszönhető inkább, mintsem a rombolhatóság korlátozásának.

(#985) FollowTheORI válasza nagybá (#984) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem nem tette tönkre, de hát szubjektív.

Szerintem pont jó volt hogy nem alakulhatott ki akkora állóháború és szívás a "bevehetetlen bunker" megoldásoknál mint később, hanem szépen le lehetett zúzni a célt... ha védeni akartad akkor nem kempelni kellett hanem aktívan védeni, kimenni és megakadályozni az ellent abban hogy lőhesse vagy odaférkőzhessen... :)

Pesze mégegyszer kinek mi, szerintem jobb volt úgy... igazi élvezet volt a Rush, többek között ezért is, amit azóta se tudtak visszahozni... legalábbis számomra.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#986) lofagi válasza Gery9112 (#982) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Szerintem a példáid ebben az esetben nem állják meg a választ. De ez csak szvsz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#987) Gery9112 válasza lofagi (#986) üzenetére


Gery9112
őstag

Lehet, csupán arra szerettem volna rávilágítani még ha hosszas is voltam (elnézést), hogy a puding próbája az evés, nem szabad azonnal elhinni, amit a készítők/kiadó kommunikál felénk.

Ha már BF és most a 4. részt ekézem pedig imádom. Ott volt a Levolution, mekkora királyság, álleejtős és ilyet még világ nem látott. A valóságban pedig az volt, hogy szerintem a mai napig található szerver, ahol azonnali ban jár, ha a Siege of Shanghai pályán ledöntöd a felhőkarcolót mert crashel a játék.

Viszont mondom, azért is vagyok ennyire kritikus mert szeretném ha ez a játék valóban jó lenne és tartson ki addig mint a BF 4. Nincs annál jobb, ha összejön egy közösség akikkel összedolgozva lehetne játszani egy jó multis FPS-ben. :R

nagybá: A pályadizájnban tökéletesen egyetértek. A BF 1-en is tisztán látszik melyik pályához melyik játékmód passzol. Ezt is visszahozhatnák pl. az új részben. Nem kell, hogy minden mód elérhető legyen minden pályán de amelyiken elérhető azon működjön jól.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#988) @rglaaf válasza Gery9112 (#987) üzenetére


@rglaaf
veterán

Általában csak olyan helyen jár ban ahol helibuzi az admin, szerver tulaj és ha bedöntik a tornyot akkor oda a répa

PSN:BiZzare_0 ️

(#989) Def26 válasza Gery9112 (#980) üzenetére


Def26
félisten

Port valdez kezdőről tankkal kiszedni az mcomot nagy élmény volt. Mennyit lőttem ki én is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#990) Gery9112


Gery9112
őstag

A sok off után egy picit on:

Ejtőernyős ugrás teaser Microsoft logóval szóval sanszos, hogy EA Play és a Microsoft konferencia alatt is lesz BF V bemutató.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#991) wjbhbdux válasza Gery9112 (#990) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ez lesz a legszebb Battle Royale :K

/s

(#992) Dtomka válasza Gery9112 (#990) üzenetére


Dtomka
veterán

A Battlefield elég nagy cím ahhoz,hogy más cég is reklámozhassa vele a termékeit.

(#993) @rglaaf válasza Gery9112 (#990) üzenetére


@rglaaf
veterán

R.I.P. cod🤩

PSN:BiZzare_0 ️

(#994) 42861 válasza wjbhbdux (#991) üzenetére


42861
senior tag

Lesz benne végülis? A bemutatón nem volt róla szó.

(#995) oriic válasza @rglaaf (#993) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

R.I.P DOOM. ;]

Live-Die-Respawn

(#996) Dtomka válasza oriic (#995) üzenetére


Dtomka
veterán

R.I.P PUBG & Fornite (and all battleroyale games...) ;]

[ Szerkesztve ]

(#997) lofagi


lofagi
Topikgazda

R.I.P Battlefield!

Nem így gondolom, de ezt nem lehetett kihagyni. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#998) SkyS1gn válasza Gery9112 (#990) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Live majd itt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#999) prokxy válasza SkyS1gn (#998) üzenetére


prokxy
veterán

Várós, remélem, h lesz multi gameplay benne! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1000) SkyS1gn válasza prokxy (#999) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lesz lesz.

Elég béna reveal trailer után kell valami :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.