Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) STC Speed


STC Speed
őstag

És a premium helyett mi lesz? DLC-k?:D vagy rendes nagy kiegészítő mint anno?

(#352) VincentVG


VincentVG
aktív tag

hat ez szerintem is egy becstelen brigantik style trailer lett...
aminek mondjuk annyira nem orulok, de azert elso napos vetel az tuti.

LnN: teletabi? haha ez jo.
amugy siman benne van h ez egy kis fortnite feeling..
en rohadtul nem orulok neki, de ez a trend gondolom..

[ Szerkesztve ]

(#353) oriic válasza STC Speed (#351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ingyen jönnek a DLC-k (pályák fegyverek, stb.), meg kapunk szezonokat, amelyek a II. Világháboró egy-egy komolyabb eseményét dolgozzák fel.

Live-Die-Respawn

(#354) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szerintem így lesz jó, egy natúr WW2 elég hamar a BF1 uncsijába fulladna, szóval bizakodok. :)

Megyen!

(#355) FollowTheORI válasza STC Speed (#351) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Skineket meg bizbaszokat vehetsz majd, hogy kitűnj a csatában... :P

Meg szerintem egy két fegyver is akár fizetős lehet majd.
(Vagy bazisokat kell játszani érte.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#356) oriic válasza FollowTheORI (#355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondták hogy nem lesz pay-to-win, szóval tippre kizárólag skineket lehet majd venni.

Live-Die-Respawn

(#357) Gery9112 válasza FollowTheORI (#355) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen, hogy pontosan mit vehetsz majd rendes pénzért azt gyorsan eltusolták, Star Wars Battlefront 2 utáni fiaskó miatt nem csoda. Gondolom az EA Play-en tervezik majd ezt részletesen bemutatni. Valahogy biztos megtalálják a módját ha már itt is puffogtatják a mostanában nagyon menő "live service" kifejezést.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#358) pohár válasza Aventador91 (#343) üzenetére


pohár
félisten

toolboxszal lövészárkot ásol, tankot javítasz, házakat/menedéket javítod, húzod fel (ennyit mondtak egyelőre

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#359) 3L1T3


3L1T3
addikt

Ami a trailerben volt az nem a Conquest játékmód része volt. EASY!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#360) VincentVG válasza Gery9112 (#357) üzenetére


VincentVG
aktív tag

mehet rendesen a fejvakaras, h hogy lehet minel ovatosabban lerantani mindenkirol egy premium pass osszeget meg valahogy... :)

(#361) FollowTheORI válasza oriic (#356) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Az hogy egy hasonló fegyver zárva van nem is pay to win... :)

Nem azt mondtam hogy jobb, csak más fegyvereket...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#362) front3r válasza FollowTheORI (#355) üzenetére


front3r
őstag

A Battlefront 2 árnyékában ilyet tuti nem lépnek meg.
Ha lesz fizetős skin, az nem fog senkit sem aggasztani, hiszen hasonló üzleti modellből a jobb minőségű f2p játék fejlesztő cégek élnek meg.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#363) Silεncε válasza VincentVG (#352) üzenetére


Silεncε
őstag

Jó, akkor más is észrevette ezt a Fortnite-os utóízt oké :D Nekem úgy tűnik, mintha fogták volna a BF élményt, beleraktak némi COD-ot/ Fortnite-ot és az egészre ráhúzták a WW2 settinget. De ne legyen igazam

(#364) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Én ezt az építkezés dolgok amolyan bf2:project reality mod szerűen képzelem el. Foxhole, stb.

(#365) 3L1T3 válasza Silεncε (#363) üzenetére


3L1T3
addikt

De ez csak egy játékmód emberek!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#366) FollowTheORI válasza Dtomka (#350) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Az a minimum, NVidia-t ismerve... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#367) oriic válasza 3L1T3 (#365) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja, ez nem minden módban lesz elvileg szerencsére.

Live-Die-Respawn

(#368) IntelKiller7 válasza FollowTheORI (#361) üzenetére


IntelKiller7
veterán

De ez már évek óta így van. Ha Prémiumba teszed a legOP-b fegyvert akkor azt is hívhatod pay to winnek, mert, ha nincs meg a prémium akkor kb ennyi volt a játék.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#369) Silεncε válasza 3L1T3 (#365) üzenetére


Silεncε
őstag

Én ezt értem. De egyébként meg kb tökmindegy, két hét múlva látjuk majd élesben is a játékot, addig kár is találgatni

(#370) kriszpontaz válasza guftabi96 (#304) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tényleg gyenge volt. A trailer végén nem volt üdvrivalgás mint a BF4 bemutatón...ez semmilyen... a BF1et nem vettem meg mert nem tetszett. Azt hittem ez jobb lesz, de úgy néz ki ez is kimarad.... egyelőre. Félek hogy ha nem hozza be a pénzt mint a Battlefront 2, ez is új tartalom nélkül marad. Azt is lassan el sem indítom...

[ Szerkesztve ]

(#371) 3L1T3 válasza Silεncε (#369) üzenetére


3L1T3
addikt

Persze, de én is azon a véleményen vagyok, hogy ha semmi pluszt nem tesznek bele (lásd BF1) akkor hulla gyenge lenne hosszútávon!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#372) guftabi96 válasza kriszpontaz (#370) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát ez a trailer eddig arra volt jó, hogy az én kedvem is elvegye. :D
A polkorrektség mindenek felett... :U

#KeepFightingMichael

(#373) front3r válasza kriszpontaz (#370) üzenetére


front3r
őstag

Jó lett volna ez, főleg ha a klasszikus bf zenét(1942) betették volna a végére jó hangosan, és epikusra vették volna a stílust...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#374) kriszpontaz válasza front3r (#373) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ezen a traileren az sem segített volna. Értem én hogy be akarták újra mutatni milyen őrült dolog a csatatér de ez már majdnem vicc volt... sőt egy fejetlenség. Főleg ezekkel a karakterekkel. Valamelyik nap elővettem a BF3at, meg a BF4et, na ez az amit szerintem már nem fogok viszont látni újra. Annyira hülye irányba megy el ez az egész....

[ Szerkesztve ]

(#375) FollowTheORI válasza IntelKiller7 (#368) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Hát kb... bár azért annyira OP fegyverek sosem voltak, hogy ne lehetett volna nélkülük meglenni...

A másik lehetőség még a pénzszerzésre, hogy pl lesznek ezek az eventek, meg események, és ha lemaradsz akkor megveheted majd utólag amit adnak skinek, stb stb. :)

Pl aki fél év-egy év múlva belép, egy csomó ilyenről lemaradva indul majd és lehet hajlandó lesz fizetni, hogy csatlakozhasson és behozza a lemaradását.

No de majd meglátjuk... igazából ez lényegtelen most szerintem még. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#376) FollowTheORI válasza front3r (#373) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Én megmondom őszintén egy jó kis partraszállásos videót csináltam volna, az eredeti BF1942 zenével... hasonló zúzással a parton...

Ez a - gondolom - francia szárazföldi kevésbé ütős lett... :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#377) Dave567


Dave567
addikt

Köszönöm!!

Megmarad 30000 ft-om, azaz 50000 ft.

Nem lesz játék idén.......

Inkább egy Hell Let Loose, mint egy ilyen, áá hagyjuk.
Ez egy gyerekjáték..

(#378) 3L1T3 válasza Dave567 (#377) üzenetére


3L1T3
addikt

Október végén azért írd be a fórumra, hogy megvetted! :P

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#379) FollowTheORI válasza 3L1T3 (#378) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

És utána minden nap, hogy mekkora sz*r... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#380) 3L1T3 válasza FollowTheORI (#379) üzenetére


3L1T3
addikt

:DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#381) IntelKiller7 válasza FollowTheORI (#375) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ez a pár év múlva csatlakozik sem feltétlen jogos, mert mindig meglehetett venni az összes vegyvert külön, ha esetleg nem volt kedved unlockolgatni a fegyvereket.

Talán BF3-ban volt először ilyen. Nem is értettem azokat akik megvették ezeket a csomagokat. Én élveztem azt, hogy fejlődök és kapom az új fegyvereket.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#382) EczkE


EczkE
addikt

Tudjatok mi hianyzott a trailerbol? A baszo zene. Oke, felcsendult ketszer az eredeti battlefield tema, de annyi.

Amugy ez nekem is elegge nagy csalodas volt. Bizakodom azert, szinte biztos a pre order, de az EA Playt megvarom meg.

Asszem mindenféleképpen!

(#383) RangerFox


RangerFox
veterán

Hát. A BF1 trailere azért nagyobbat ütött anno. De jó lesz ez :C

(#384) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Azért van pár dolog ami érdekesnek tűnik tényleg... kíváncsi leszek ez a squad leaderes (bocsánat mostmár "company") behívja épp azt ami kell a csapatnak dolog hogy megy majd.

No meg ezt a fortniteos építkezés is... :C

Meg úgy látom lesznek ilyen Max Payne-t meghazudtoló bukfencek minden irányba közben lőni lehet majd... stb. :D

Annak mondjuk örülök, hogy végre (ígéret szerint) oda megy majd a golyó ahova célzol, és nem lesz mindenféle hülye random recoil.
No de majd a puding próbája az evés lesz... :)

JackFrag egész érdekes dolgokat folal össze, ha ez mind igaz tényleg komoly változások lesznek a játékmenetben

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#385) Dave567 válasza 3L1T3 (#378) üzenetére


Dave567
addikt

Elhiheted, hogy nem fogom.
Már a 3. kiverte a biztosítékot, pedig remek játék lett volna, és az volt az igazi battlefield, de így csak fokozódott a gyűlölet.
De mondtam egy Hell lett loose-hoz nem fog felérni, csak jelenjen meg. :K

(#386) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Testreszabhatóságot akart a nép hát megkapta. Lesz itt kék színű arcfesték a rettenthetetlenből, protéziskar nénikre, gondolom lehet majd közelharcra is használni, nem is értem az a krikett ütő minek volt nála.. ;]

De ezek csak a külsőségek, ami viszont jól hangzik az a játékmenetben történt megannyi változtatás. Eltörlik a suppressiont, változatosabb lesz a mozgáskultura, a környezet reagál a katonák mozzanataira stb.
Ez az építkezős dolog sem hangzik rosszul. Rókalyukat ásni, ágyú elé homokzsák fedezéket építeni. A járművekkel való vontatás lehetősége is jó újításnak tűnik így elsőre. Az, hogy nem kell várni, az idióta csapattársakra, hogy lőszert vagy medicpackot adjanak is ötletes, bár ez már benne volt a Hardlineban is. Az újfajta újraélesztési lehetőségekre leszek kíváncsi nagyon. BF1-ben az, hogy az emberek 90%-a ráfeküdt a space-re meglehetősen idegesítő volt medic-ként.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#387) scope2007


scope2007
addikt

nemsokára hazaérek és már nézem is :)
milyen hosszú a trailer? :C

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#388) guftabi96 válasza scope2007 (#387) üzenetére


guftabi96
addikt

Sajnos túl hosszú ;]

#KeepFightingMichael

(#389) front3r


front3r
őstag

Eddig pozitív csalódás a játék. Csak maradjon meg tőlük ez a hozzáállás továbbra is!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#390) Hacsa0415


Hacsa0415
kezdő

https://youtu.be/8J8iLPMJ4W4

(#391) Németh Péter

Így néz ki előrendelve az Originben nálam:

(#392) guftabi96 válasza Németh Péter (#391) üzenetére


guftabi96
addikt

Remélem az előrendelők kapnak majd ajándékba játszható karakterként egy félkezű néger zsidó nő ss katonát :)

#KeepFightingMichael

(#393) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

A 3 és a 4 sokáig le tudott kötni, az 1 viszont nálam gyorsan abbamaradt. Talán majd ez a rész beváltja a hozzá fűzött reményeket. Részemről várom hogy megjelenjen. :)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#394) lofagi


lofagi
Topikgazda

Én meg láttam a trailert és konkrétan leesett az állam. Nem is értem, ezt az elégedetlenséget amit emberek írnak. Szinte 100% , hogy nem ezt fogjuk tapasztalni a csatatéren. Sose volt az amit összeraktak egy-egy előzetesben. Viszont közben nézem a showt azért ott is mondanak érdekes dolgokat, mint pl az,hogy a nagyobb kaliber átviszi a falat. Szerintem kár leszűrni sok mindent ebből az előzetesből. Engem megvettek és nagyon várom,hogy rátegyem a kezem s csak reménykedni tudok,hogy egy olyan dolgot raknak most össze, amit hiányoltam az 1-ből.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#395) shotika válasza lofagi (#394) üzenetére


shotika
őstag

+1
Ez a trailer inkább afféle erődemonstráció és figyelemfelkeltés. Piszok látványos lesz a játék, az biztos!:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#396) lofagi válasza FollowTheORI (#384) üzenetére


lofagi
Topikgazda

+1 , most nézem JackFragnek a videóját. Nagyon durva változásokat emleget. Ha valaki ezekre a változásokra azt mondja,hogy nem hoz elég újat a játékmenetbe akkor az már előre elhatározta,hogy ez a rész nem lesz jó.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#397) scope2007


scope2007
addikt

trailerben többet fekszik, esik hátra, rogy össze a player, mint talpon áll :)
amúgy reméljük jó lesz végre..második vh
nekem a bf1 80-90 játékidő után baromi unalmas lett.. azóta sem játszottam vele igazán :O

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#398) gainwardgs válasza Dtomka (#350) üzenetére


gainwardgs
addikt

Az biztos nem
Ez csak egy feltúrbózott bf1

(#399) #85552128 válasza lofagi (#394) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az "áll leesés" mindenkinek megvolt, csak máshogy...
Nekem konkrétan akkor amikor megláttam ezt a hölgyeményt meg a társait egy "WW2" játékban:

Ez a trailer egész egyszerűen SZAR volt. Hangulatra abszolút nem jött át a téma, mintha maguk sem tudnák, hogy mit akarnak csinálni és összeadták az összes érát egy játékba.
Vagy ez valami Iron Sky/Red Alert 2-féle univerzumban játszódik, mert WW2 témában komolytalan (a túlszaturált, már-már majdnem mesés grafikáról nem is beszélve - ez már BF1-nél kezdődött, de még vállalható volt)...

[ Szerkesztve ]

(#400) AAtt1la válasza scope2007 (#397) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Talán azért fekszik annyit,mert így mutatták be az új mozdulatokat,amit fekvés közben tudsz csinálni.Ha odafigyelsz,nem is olyan értelmetlen ez a trailer,mégha nem is a legjobb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.