Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Rony949 válasza Gery9112 (#595) üzenetére


Rony949
őstag

És lehet vonszolni a sérülteket is. Tehát ha egy társad kint van a semmi közepén, el tudod vonszolni egy jobb fedezékbe és ott feléleszteni. Erre majd nagyon kíváncsi leszek.

(#602) l.skywalker


l.skywalker
félisten

What's behind that disclaimer at the start of Battlefield V's new trailer?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#603) STC Speed


STC Speed
őstag

Amúgy szerintem closed alpha juniusba még meglesz, ha jól emlékszem bf1 nél is e3 után volt 2 héttel.

Az originen rendelt játék csak az open betat tartalmazza,de kiprobálhatja bárki majd,csak később mint az előrendelők ugye?

(#604) Rony949 válasza STC Speed (#603) üzenetére


Rony949
őstag

Azt alfát nem tudom, de tisztán emlékszem hogy az open béta augusztusban volt. (vagy legalább is nyáron)

(#605) voodoo98 válasza Rony949 (#604) üzenetére


voodoo98
addikt

Closed alpha junius kozepen volt. Emlekeim szerint. Open beta aug 31-en kezdodott. Insiderrel aug. 30.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#606) sixpak válasza STC Speed (#603) üzenetére


sixpak
nagyúr

Júliusban volt az alpha, augusztusban a beta...

Megnéztem az alphaban lőtt képeimen a dátumokat, július elején készültek.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#607) oriic válasza voodoo98 (#605) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Június 26-tól már voltak YT-on hivatalos closed alpha videók, de már pár nappal előtt elindult a zárt teszt. Most is kb. ekkor fog indulni szerintem.

Live-Die-Respawn

(#608) sixpak válasza oriic (#607) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lehet, hogy csak a vége felé kezdtem el screenshotolni....régen volt...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#609) oriic válasza sixpak (#608) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]
[link]

A szponzorált videók június 21-26 körül jöttek ki, de előtte is ment már a zárt alfa, csak az embargóig lelőtték az összes videót.

szerk:

Itt írtam anno én is, hogy ismerős tolta már. [link]

szerk2:

De fórumon is játszottak már vele akkor: [link]

EA Play után néhány nappal szerintem indul zárt alfa.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#610) voodoo98 válasza oriic (#609) üzenetére


voodoo98
addikt

Jo lenne bejutni! ;)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#611) sixpak válasza oriic (#609) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is végigtoltam az alphat, de már nem emlékszem mennyi ideig tartott....azt tudom, hogy az első naptól az utolsóig toltam ezerrel. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#612) kisza25 válasza D4M13N (#600) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:DDD jogos :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#613) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mondjuk ez annyira dedó hogy most a legnagyobb gond a női karakterek, a művégtagok, meg a testre szabhatóság. Éljen a sok hisztérika!

Megyen!

(#614) Def26 válasza CptAdamica (#613) üzenetére


Def26
félisten

azért elnézve a youtube videó hszeket + dislikeokat azért ez a rajongók fele. Az nem kis tömeg, nagyon nem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#615) mettek válasza Def26 (#614) üzenetére


mettek
addikt

Nyafog mindenki mert itt a neten kiélheti a véleménnyilvánítását meg lázadhat kicsit aztán open beta után ugy nyom a preorderre mint a villám. De lehet már előtte.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#616) 3L1T3 válasza mettek (#615) üzenetére


3L1T3
addikt

Tuti! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#617) wjbhbdux válasza Def26 (#614) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezek nem feltétlen rajongók, hanem rácuppant az interneten politizáló amerikai jobboldal a témára (trump követői) és most már a játékon túlmutató hiszti lett belőle.

/s

(#618) Def26 válasza wjbhbdux (#617) üzenetére


Def26
félisten

omg. :D ezt most komolyan mondtad?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#619) kwzatz válasza CptAdamica (#613) üzenetére


kwzatz
őstag

Én mondjuk nem fogok játszani a Battlefield V-tel, de nyilván megnéztem a trailert, mert azért ez az FPS egyfajta "jelenség" a játékvilágban. Mint ahogy a körülötte kialakult hisztéria mindkét oldalát is nagyon érdekesnek tartom. Ettől függetlenül valahol megértem (pedig nem rajongok az állandó nyavajgásért, ami szinte minden filmet/játékot végigkísér), ha valaki egy realisztikus, jó kis II.világháborús shootert várt, akkor a következő képet elnézve felteszi a kérdést: "Ez mi a sz*r?"
II. világháború
Ugyanis ha a trailer ismeretének hiányában kiírnának egy szavazást, hogy ez a kép egy realisztikus II. világháborús FPS-ből van vagy egy alternatív steampunk világban játszódóból, akkor megnézném, hányan tippelnének az elsőre. :U

És értem én, hogy "lesz customization, meg akartuk mutatni", de vicces, hogy ennyire nem látták előre a marketingesek, hogy ez lesz a vége, mert totálisan más volt a játékosok elvárása. Ezt egy 2. vagy 3. trailernek kellett volna bedobni, hogy amúgy ilyen is lesz, nem erre építeni a show-t. Valójában lehet, hogy egy teljesen téves képet alakítottak ki a Battlefield V-ről ezzel, mert mondjuk a "War Stories" pont olyan lesz, amilyet az emberek vártak, de hát ők most nem ezt látták.

Mellesleg nézőpont kérdése, szerintem legalább akkora dedó ezer Ft-okat fizetni bugyuta skinekért, mint felháborodni a fentieken, de hát mindenki más, ez csak az én véleményem. Ahogy a "realizmus" megítélése is más egyénenként. Kíváncsi lennék, hogy pl. mennyire örülnél ha Alien mellé kellene bepattanni a tankba, hogy leszedjétek a Predator skinnel rohangáló 13 éves Kovács Pistikét a Battlefield V-ben. Pedig hát dedó fennakadni a testreszabhatóságon. Közben valószínűleg pont ugyanannyi Predator volt a II. világháborúban, mint műkarral a frontvonalon headshotokat osztogató, harci festéses amazon. :D

[ Szerkesztve ]

(#620) STC Speed


STC Speed
őstag

Azért mondjuk ez tényleg sok dislike

premium helyett , állítom ilyen pubg-s ládanyitogatós, pénzes cucc lesz,amiért feláldozzák a 2. vh-s atmoszférát.
De ettől függetlenül a trailer a single coop modbol van.
A sima CQ multi szerintem higgadtabb lesz,klasszikus köntösben.
Single playerre pedig azt igérték,hogy megrázó és drámai lesz, nem ez a szupercsapat:D

Grafika viszont nekem nem nagy durranás a bf1 hez képest(az mekkorát ütött anno), a rombolás kemény viszont....

[ Szerkesztve ]

(#621) Dtomka válasza STC Speed (#620) üzenetére


Dtomka
veterán

Grafika viszont nekem nem nagy durranás
Annak az lesz aki 4k-ban 1080Ti vel fogja nyomni... :)

(#622) zzola válasza Dtomka (#621) üzenetére


zzola
félisten

2 TI-vel talán...

(#623) Dtomka válasza zzola (#622) üzenetére


Dtomka
veterán

Jah igaz :)
Ki tudja a 1180TI mire lesz képes? Lehet abból 1 is elég lesz 4K - 60+ fps-re stabilan. :).

(#624) warcat válasza Dtomka (#623) üzenetére


warcat
veterán

Szinte biztosan,de az még nagyon sokára érkezik, a szokásos utat követve az 1180/1170 megjelenése után elsütnek még egy Titant (ősz-karácsony?) majd még minimum fél év az 1180 Ti

EA: It's in the crate!

(#625) lofagi válasza Dtomka (#598) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Adobe Premiere

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#626) bivalyolo válasza Gery9112 (#595) üzenetére


bivalyolo
őstag

+1, és ugye azt is mondták, hogy átalakul a respawn screen is, most már 3rd person kameranézetből figyelheted akikre spawnolhatsz.

"Let's agree to disagree!"

(#627) front3r válasza Def26 (#614) üzenetére


front3r
őstag

A COD-nak mindenki neki ment anno, és mégis rengeteget adtak el belőle... Erről ennyit.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#628) Dtomka válasza warcat (#624) üzenetére


Dtomka
veterán

Kíváncsi leszek milyen lesz. És bízom benne, hogy a 1080TI ára addigra normalizálódni fog. :)

(#625) lofagi
Köszönöm! :R

(#629) IntelKiller7 válasza STC Speed (#620) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nincs lootbox. A Prémium árát elverheted arc, katona meg fegyver festésre.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#630) wjbhbdux válasza IntelKiller7 (#629) üzenetére


wjbhbdux
veterán

> 20 Weekly Items with Airlift: Battlefield V Deluxe Edition lets you receive vital supplies with 20 weekly Airlifts, each containing one customization item.

Csak Airlift a lootbox neve.

A heti 20 mennyiségből arra tippelek hogy Quake Champions féle rendszer lesz, hogy apró darabonként meg színenként tudod majd összeválogatni amit felveszel, nem 1 egész skin lesz a katonára.

[ Szerkesztve ]

/s

(#631) l.skywalker válasza IntelKiller7 (#629) üzenetére


l.skywalker
félisten

The deluxe edition of the game comes with a number of perks. The most interesting ones are the cosmetic items, as follows:

British Special Air Service (SAS) and German Airborne (Fallschirmjäger) cosmetic sets.
Special Assignments (described below) for both the SAS and Fallschirmjäger.
20 cosmetic items delivered via weekly “Airlifts.”

A lootbox az Airlift de csak cosmetic lesz bent

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#632) VincentVG válasza Dtomka (#628) üzenetére


VincentVG
aktív tag

szerencsere azert eleg jol optimalizaltak altalaban a frostbite cuccok.. kiveve andromeda :)
de az ha jol tudom takolt frostbite volt..
most neztem h igy felmentek a VGA arak.... ez mikor tortent?
(vegre egyszer akkor jo ritmusban vettem meg elotte..)

(#633) anubis6 válasza warcat (#624) üzenetére


anubis6
aktív tag

Ha abból indulunk ki, hogy a bf1nél már megvolt a 1080Ti (topként), és még azzal se futott 4kban stabil 60 fps-el maxra húzva, akkor valószínű a 1180Ti is kevés lesz az új bf-hez akkora felbontásban, viszont egy 1180Ti\1080Ti sli biztos elég lesz :DDD Persze optimalizáció kérdése, remélem, hogy még pár évig azért el lehet karistolni a 1080Ti-vel is :B Főleg, hogy kéz a kézben fejlesztenek az Nvidia-val ha igaz..

VincentVG #632 Lassan egy éve már (több mint fél az biztos), hogy a bányászok nagyon durván elkezdték felvásárolni a VGA-kat, onnantól szálltak el az árak ennyire.. még szerencsére én is jókor vásároltam :P

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#634) sixpak válasza anubis6 (#633) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem még egy 970 is elég lesz az 1080p, 60 fps-hez....gondolom a motor marad ugyanaz, én nem hallottam, hogy hegesztettek volna új frostbite-ot.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#635) Dtomka válasza VincentVG (#632) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen, szerintem is jól optimalizált, főleg, hogy mennyire rombolható a környezet. És a köv részben még jobban rombolható lesz.
ATTLEFIELD 5: Fortifications & Destruction - How Will They Work In Battlefield V?
Az BF1 ben sem lehetett elbújni sokáig 1 házban, mert előbb-utóbb már szinte nem volt ház :D

A bitcoiner miatt mentek fel a vga árak. PL az én kártyám reális ára most 110-130k lenne. Most ennyiért árulják

(#634) sixpak
én nem hallottam, hogy hegesztettek volna új frostbite-ot.
Lehet ABU-t meg kellene kérdeznünk :)

[ Szerkesztve ]

(#636) anubis6 válasza sixpak (#634) üzenetére


anubis6
aktív tag

4K-ról beszéltünk és biztos vagyok benne, hogy minimum részletesebb textúrákat pakolnak rá, szóval tuti kell egy kis plussz :U :)

De hogy a játékról is beszéljek kicsit: nekem spec nagyon tetszenek ezek az apró, de jelentős változtatások. Sokkal életszerűbb lesz, függetlenül attól, hogy ez még mindig egy játék. Persze sok minden lassít majd a játékmeneten, de ez csak azt eredményezi, hogy takitát kell váltani bizonyos szitukban, de cserébe nagyobb élményt ad, mint pl. ez az élesztős és töltényszerzős új módi.. Nem is értettem, miért jó ez, hogy gombnyomásra felpattan valaki a halálból fullhpval.. örüljön, hogy egyáltalán él :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#637) sixpak válasza anubis6 (#636) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tessék így ment a beta UHD-ben, 1070-el.
Szerintem még a GTX 1170 is elég lesz 4K-ra.
Mondjuk engem nem érint, mert lusta vagyok a pc-t összekötözgetni a tévével....2-3 éve sok játékot kipróbáltam 4K-ban, de elmúlt a varázs, fontosabb a kényelem. :D

Dtomka: ha új motorral jönne, azzal már eldicsekedtek volna gondolom.... :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#638) Dtomka válasza anubis6 (#636) üzenetére


Dtomka
veterán

Szerintem sokkal nehezebb játék lesz mint a korábbi részek. Tetszenek a beígért változtatások. Tehát alapból HC módban játszik mindenki :) Így tényleg a csapatmunka még fontosabb, főleg a medik és supportnak nagy szerepe lesz.

(#637) sixpak
Így belegondolva, igazad van. :)

(#639) zzola válasza sixpak (#637) üzenetére


zzola
félisten

"Szerintem még a GTX 1170 is elég lesz 4K-ra"

Full low megjelenítés mellett biztosan...

[ Szerkesztve ]

(#640) giornalista válasza Dtomka (#638) üzenetére


giornalista
senior tag

meglátjuk, mit rontanak majd el cserébe. de amiket eddig tudunk, azok valóban főleg jó dolgok. nagyon más játék lesz ez, mint az előzőek. a fortificationökre leszek főleg kíváncsi. az eddigi részekben egyáltalán nem érte meg pontokat védeni Conquesten, és nem is volt igazából lehetséges. ha ez megváltozik, az teljesen más játékhoz vezethet.

arra is nagyon kíváncsi leszek, hogy a Conquesten csak a ticket bleeding jön-e vissza, vagy maga a számítás is, hogy mindig csak az egyik (több zászlót birtokló) csapat kap pontot, nem pedig mindkettő. ugyanis ez a comeback-ek záloga. a BF1-ben sem az tette tönkre a Conquestet, hogy 0-ról 1000-ig mentek a pontok, hanem az, hogy mindkét csapat folyamatosan kapta őket, így lehetetlen volt beérni azt, aki egyszer elhúzott.

(#641) Dtomka válasza giornalista (#640) üzenetére


Dtomka
veterán

Én is kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a homokzsáképítős...és ki tudja még miket lehet? :)

így lehetetlen volt beérni azt, aki egyszer elhúzott. Nem volt az, csak addig amíg fel nem bukkant a "Behemoth". Volt, hogy vesztésre álltunk, és max 10 tickettel mi nyertünk a végén. Nagyon emlékezetes menet volt. Azóta még 1-2x ezt átéltem :)

(#642) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Mondjuk én ettől a tankkal húzható légvédelmi ágyútól is tartok, a BF1-ben úgy telerakták a pályákat vele, hogy gyakran élvezhetetlen volt, most meg lehet a kemperek melegágya lesz...

Megyen!

(#643) k-adi válasza CptAdamica (#642) üzenetére


k-adi
nagyúr

na igen, tuti lesznek erre szakosodott playerek majd :D

a építgetős részére kíváncsi vagyok én is, a teamplayerek tuti fognak építeni de a többség nem..

(#644) Silεncε válasza k-adi (#643) üzenetére


Silεncε
őstag

Ennek az építgetésnek úgy látnám értelmét, ha bárhova lehetne, de ennek nyilván technológiai és játékmeneti akadályai is vannak.

(#645) IntelKiller7 válasza Silεncε (#644) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én egyáltalán nem látom értelmét. A lövészárok még oké, de azt, hogy épületeket építsünk... wtf. A semmiből építesz majd 1 házat 10mp alatt vagy mi? :F Remélem CQ-n nem lesz elérető.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#646) giornalista válasza Dtomka (#641) üzenetére


giornalista
senior tag

1-2x velem is előfordult, több száz lejátszott Conquest-meccs alatt egy szoros játék. de a legtöbbször 2-3 perc után eldőlt, hogy ki a győztes, a behemoth pedig általában nem ért semmit. a BF3-BF4 Conquest sokkal jobb volt, gyakrabban voltak szoros, fordulatos meccsek, és sokkal tovább is voltak nyíltak. BF1-ben egy 200 ticketes különbséget szinte lehetetlen visszahozni. BF3-ban egy 400-900-ról is lehetett még nyerni. imádtam meccseket megfordítani, a BF1-ben ilyen alig volt.

ebből a szempontból az Operations volt még jó, csak ott meg idővel egyre több meccs lett elképesztően egyoldalú. de ha egy Operations jó, akkor az nagyon jó :)

(#647) giornalista válasza IntelKiller7 (#645) üzenetére


giornalista
senior tag

a traileren szerintem Conquestet láttunk és ott is építkeztek. én nem írnám le előre. a mostani rendszerben semmi értelme nincs, de lehet olyan Conquestet kitalálni, ahol megérheti megtartani a pontokat a folyamatos zászlótól zászlóig rohangálás helyett.

ha ez megtörténne, az régóta nem látott taktikai mélységet adna a játéknak, aminek nagyon örülnék. 60 euróért (54, mert van Origin Accessem) valószínűleg meg fogom venni, a BF1-ért sajnos kifizettem az elején a dupla árat és azt megbántam. ez egyelőre tetszik, aztán majd meglátjuk...

(#648) Rony949 válasza IntelKiller7 (#645) üzenetére


Rony949
őstag

Nem hiszem hogy házakat fogunk tudni építeni, inkább kisebb dolgokra gondolj. Homokzsákok, lövészállások, szögesdrótok stb.

Valahogy úgy képzeld el, ahogy a Squad-ban van megcsinálva. [videó] Itt a squad leader lerakja az alapot az építendő dolognak, a squad többi tagja pedig ásóval megépítik azt. De ezt csak véges ellátmányból tehetik, tehát kastélyt nem építhetünk.

(#649) IntelKiller7 válasza Rony949 (#648) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Azért ez elég időigényes. Meg Squadban azért sokkal több idő van ilyen dolgokra. Emlékszem amikor nyomtuk a DayZ-t mennyire szerettünk volna ilyen dolgokat építeni meg mindne, mert ott iszonyat sok idő volt rá. Akár pvp közben is. De itt amikor 32 másik játékos próbál levadászni ide-oda rohanva.
Operations vagy coopban még okés lehet.

#647) giornalista vagy coop. a 4 fős squad miatt.
De, ha CQ-s a rész akkor elég vicc, mert nem enged a rendszer ráspawnolni akció közben a katonára, itt meg már a földön fekszik amikor rámegy a társa. :D

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#650) Silεncε válasza IntelKiller7 (#645) üzenetére


Silεncε
őstag

Nem is épületekre gondoltam, hanem a lövészárok-homokzsák párosra... :U

Ami még kevésbé tetszik, hogy túl sok "hatalmat" (hülye szó, de kb erről van szó) adunk a squad leadernek. Ez összeszokott csapatoknál nem baj, hiszen összebeszélnek, nade idegenekkel mi lesz? Gyűjtögetjük szorgosan a pontokat, erre a kis 10 éves Vér Istvánka squad leader meg lehívja a V1-et valami totál random és fölösleges helyre, elcseszve ezzel a mi munkánkat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.