Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Silεncε válasza bandi0000 (#150) üzenetére


Silεncε
őstag

De az V már teljesen az XoX-re és PSPro-ra tervezetten készül, úgyhogy valószínűleg jobban ki fogja használni az erős hardvert

(#152) wjbhbdux válasza Silεncε (#151) üzenetére


wjbhbdux
veterán

bocs milyen hardvert?

/s

(#153) Silεncε válasza wjbhbdux (#152) üzenetére


Silεncε
őstag

Ezt most ne kezdjük el pls :(((

(#154) RangerFox válasza Silεncε (#151) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez nem így van :D Amíg az alap változatokból adtak el többet (márpedig számottevően azokból van több a piacon), addig azok lesznek a fő fejlesztési platformok. Az meg a másik, hogy nem is tudnak nagyobb teljesítményt kisajtolni a gépekből.

(#155) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#156) Def26 válasza oriic (#155) üzenetére


Def26
félisten

azt hittem valami lasszó van nála basszameg. Jajj, én annyira nem akartam ezt a rohadt ww2 -őt de már tényleg egyre biztosabb. Biztos, hogy megveszem ezt is, mert kell az új bf.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#157) IntelKiller7 válasza Def26 (#156) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Én se akartam, de azért király lesz végre 2. VH-s tankokkal meg katonákkal csapatni. :) A BF3 megjelenése óta várom, hogy kb a COD 2-t láthassam Frostbite motorral. Most ez nagyrészben meg is történik.
Remélem a következő rész viszont már modern hadviselés lesz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#158) oriic válasza Def26 (#156) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akarni én sem akarom, mégis meglesz. :D Home partner day-1 veszi, szóval játszok majd vele 1-2 órácskát azért. (Ingyen simán letolom a kampányt, meg pár órácska múltit) ;]

#159) Def26

Jó hát na. :D 10+ órácska minimum belemegy. Tessék szépen kihozni egy modern BF-et és meg sem állok minimum 1000 óráig. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#159) Def26 válasza oriic (#158) üzenetére


Def26
félisten

1-2 órácskát.

Régen ezért lesült volna az arcodról a bőr. :D (ilyen keveset játszani)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#160) STC Speed


STC Speed
őstag

Szerintem majd a következő bf modern lesz és legalább kiéhezve várjuk :) 2.vh-s JÓ game nincsen még mindig szerintem.

(#161) CptAdamica válasza STC Speed (#160) üzenetére


CptAdamica
veterán

Már én is szívesebben látnék egy modern Battlefield-et, 4-et is imádtam, remélem hasonló lesz hozzá ez a verzió. Ha lesz benne Spitfire, engem már megvettek kilóra. :D

Megyen!

(#162) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"The leaker mention USA, UK, USSR, French resistance ( free France?), Italy, Japan and of course Germany as the fractions. 10 maps at launch and a free one coming after a few months like battlefront and bf1."

Live-Die-Respawn

(#163) RangerFox válasza oriic (#162) üzenetére


RangerFox
veterán

Bevallom, nagyon örülnék neki, ha a CoD és a BF is ezt az ingyenes DLC vonalat követné, csak támogassák akkor rendesen őket, ne úgy, mint a BF2-t...

(#164) Rony949


Rony949
őstag

A Siege üzletpolitikáját kéne átvenni. Minden egyes pálya és operátor ingyenes mindenkinek. Oké, hogy az operátorokért kell egy kicsit grindolni, de ettől eltekintve az a lényeg hogy nincs szétválasztva a közösség és ez a legfontosabb.

(#165) giornalista válasza Rony949 (#164) üzenetére


giornalista
senior tag

egyetértek, nagyon is. és szerintem működne is a modell. persze ahhoz jó játékot is kell csinálni, ami a DICE-nak a BF1-gyel nem igazán sikerült. kérdés, be merik-e vállalni, de remélem, hogy igen.

pályák azonnal és ingyen, mindenkinek. fegyverekre lehet előfizetéses modellt alkalmazni, early accesszel, de ugyanúgy legyenek elérhetők ingyen emberi mértékű grindolás után. még jobb lenne, ha értelmes, nehéz, de skillekkel és dedicationnel megoldható assignmentek mögé bújtatnák a fegyvereket, aki meg akarja, megveheti az előfizetést.

amire kínosan ügyelniük kell az az, hogy ne legyen Battlefront 2-utánérzete a játékosoknak. bár ott sem azzal volt baj, hogy pénzért jobb geart lehetett szerezni, hanem a random rendszerrel.

de nekem nincsenek túl magas elvárásaim a játékkal kapcsolatban. nagyon nagyot kéne előrelépni map designban és gunplayben ahhoz, hogy újra élvezetes legyen. ha megmarad a random és excessive spray a controllable recoil helyett, és ha továbbra sem olyan pályák készülnek, ahol kontrollálni tudod a környezetedet, akkor pénzkidobás lesz ez a BF1 ráncfelvarrás.

kíváncsi leszek, hogy a Conquestet megjavítják-e. a BF1-es verzió pocsék, élvezhetetlen, 3 perc után eldől, hogy ki a győztes és lehetetlen fordítani. a Behemoth-okat a jelenlegi formájukban el kell felejteni, idegesítő faszságok, amelyek a szerepüket nem töltik be, nem fordítanak meg meccseket. a BF3-ban és a BF4-ben olyan pályák és ticket count volt, hogy a vesztésre álló csapat ügyes koordinációval tudott fordítani. ehhez képest a BF1-ben ha vesztésre álltok és 98%, hogy veszteni is fogtok, kaptok egy léghajót pár free killért, amit a hülye driver úgyis 50 másodperc alatt kivéreztet.

nagyon szeretném, hogy jó legyen ez a játék, de nagyon óvatosan kell kezelni...

(#166) Rony949 válasza giornalista (#165) üzenetére


Rony949
őstag

A Battlefront-tal az a legnagyobb bajom hogy 10 óra játékidő után irtózatosan unalmassá válik. Nagyon egy síkú és túlzottan árkádos. Semmi íve nincsen az egésznek, ízetlen. Tipikus hazaérek a melóból, leülök 30-60 percet lövöldözni játék. És ez lehet csúnya lesz, de a BF1 is félúton ide jutott. A BF3-at imádtam, a BF4-nek (szerintem) rossz pályái voltak, de ezen kívül az is jól sikerült többnyire. Aztán ez a BF1....bleh. Persze szórakoztató, de nem az igazi. Maximum ismerősökkel jó hosszútávon.

(#167) IntelKiller7 válasza giornalista (#165) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ezek a Behemótok is azért kerültek be mert valahogy meg kellett mutatni őket.
Így is nagyon kevés jármű volt, hát még, ha ez a 3-4 dolog nincs benne. 3-3 zeppelint meg elég cink lett volna odaadni a 2 félnek.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#168) l.skywalker válasza Def26 (#156) üzenetére


l.skywalker
félisten

Day0 Preorder :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169) guftabi96 válasza giornalista (#165) üzenetére


guftabi96
addikt

Minden attól függ, hogy kit tartanak célközönségnek.
Bf1-nél elmentek egy olyan irányba, ami szerintem sokkal jobban kedvez a casual játékosoknak. Tartok tőle, hogy ez most is így lesz. De nyilván lesz, aki pedig ennek örül. :R

#KeepFightingMichael

(#170) zzola válasza guftabi96 (#169) üzenetére


zzola
félisten

Lehet a casual gamerből több van? :DDD

Nekem a BF1 tetszik, bejött! Félek, sok újítás nem lesz, Def szavaival élve ez egy DLC lesz teljes árért, de instant vétel lesz így is... :)

[ Szerkesztve ]

(#171) l.skywalker válasza zzola (#170) üzenetére


l.skywalker
félisten

Így van. Aki a korábbi részeket szerette és ismert az jól tudja, hogy mit áldoztak fel a BF1 sikeréért. Mert azt nem lehet vitatni, hogy nagyon sikeres lett - főleg a casual játékosok körében (me! :P )

Ha ugyanezt hozzák a BFV-vel, nem lesz gondom belőle.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#172) Silεncε válasza Rony949 (#166) üzenetére


Silεncε
őstag

Én például pont ezt szeretem az 1-ben. Hazaérek suli/munka után, és tanulás után éjszaka csapatok 1-2 menetet, amennyi időm éppen maradt. Nekem nincs arra időm/igényem, hogy beletegyek egy játékba x száz órát, kitapasztaljam minden apróságát, kigrindoljak minden fegyvert, csak leülök és játszok (több kevesebb sikerrel). Így én örülök hogy az 1-től inkább ezt a casual vonalat nyomják, nyilván azt is megértem, ha valakinek ez kevés, de egyszerre mindenkinek nem lehet jó

[ Szerkesztve ]

(#173) VincentVG válasza Def26 (#156) üzenetére


VincentVG
aktív tag

lasszo az, ez Nate az Unchartedbol :)

ahh, nekem a BF1 volt az elso online fps-em, es a WWII mindig nagyon erdekelt,
a frostbite motor (BF1) alatt etalon.... szval nekem win-win-WIN

de azert nagyon sajnalom h a regebbi BFek kimaradtak, mert sokan mondjatok h azok voltak az igaziak..

johet. day zero minusz early access ha lesz vetel :)

(#174) Dtomka válasza VincentVG (#173) üzenetére


Dtomka
veterán

"de azert nagyon sajnalom h a regebbi BFek kimaradtak, mert sokan mondjatok h azok voltak az igaziak.."

A BF V megjelenéséig még van időd kipróbálni korábbi részeket :)
Sajnos ma már nem ugyanolyan pl a BF2-vel játszani mint 2005-ben. Hisz az akkor volt nagyon jó játék. Grafikailag mai szemmel már kritikusok vagyunk.

De a BFBC2, BF3-4 kipróbálnám a helyedben, hisz az V sem a modern korban fog játszódni.

[ Szerkesztve ]

(#175) VincentVG válasza Dtomka (#174) üzenetére


VincentVG
aktív tag

koszi a tippet, lehet h teszek majd egy kiserletet.
az a problema, h a grafikaval eleg kritikus vagyok es a BF1 az amire a mai napig racsodalkozok h mennyire gyonyoru. ezert epitettem pc-t, es (sajnos) ezt a minoseget keresem / keresnem grafikaban mashol is..
hat.. semmi sem szoritotta meg meg...

u.i.( ultimate gaming alom: frostbite engine, single player TPS, jo sztorival (ami nem 4 ora..) :) )

(#176) Silεncε válasza VincentVG (#175) üzenetére


Silεncε
őstag

Ajánlom az MGS:V-t (ugyan nem Frostbite, de simán hozza látványban a Fox is azt) :D

(#177) Dtomka válasza VincentVG (#175) üzenetére


Dtomka
veterán

Nálam is sokat számít a graf. A 3-4 a mai napig megállja a helyét ilyen téren.
A BF1 erre is rátett 1 lapáttal, és az V még szebb lesz szerintem. Jó lenne lassan egy 1080TI-re váltani :D

(#178) guftabi96 válasza zzola (#170) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát az nem kérdés.
Inkább az, hogy hosszú távon melyik éri meg. Azt lehet látni, hogy hosszú távon nem teljesített jól az 1 (a 4-hez képest). Sok "veterán" maradt a 4-nél vagy más játék után nézett. A casual réteg pedig nem tart ki a következő részig. (persze azért vannak kivételek).
Nagyon meg lennék lepődve, ha nem az 1-nél bevezetett irányvonalat vinnék tovább.

#KeepFightingMichael

(#179) zzola válasza guftabi96 (#178) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem a sok "veterán" azért maradt a 4-nél, mert az 1-ben nem tudtak érvényesülni! Teljesen más játék...

Az irányvonal szerintem is ugyanaz lesz...

(#180) Dtomka válasza guftabi96 (#178) üzenetére


Dtomka
veterán

Nagyon meg lennék lepődve, ha nem az 1-nél bevezetett irányvonalat vinnék tovább.

Maradjon is ez a vonal még. Elég unalmas\idegesítő volt sokszor a BF3, 4 ben járműbe beülve a csipogást hallgatni...
Örülök, hogy az 1 -ben nincsenek és az V-ben (remélem!) sem lesznek hőkövető\lézerjelölő fegyverek.

[ Szerkesztve ]

(#181) voodoo98


voodoo98
addikt

Battlefield V World Premiere Livestream!

YT Link

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#182) zzola válasza voodoo98 (#181) üzenetére


zzola
félisten

Hu bazz, jó sokáig fent kell maradjak! Még jó, hogy 2XP van! :))

(#183) voodoo98 válasza zzola (#182) üzenetére


voodoo98
addikt

Engem valszeg reggel fogad az áldás! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#184) guftabi96 válasza Dtomka (#180) üzenetére


guftabi96
addikt

Játékmechanikára gondoltam, nem fegyverekre.
A 4-ben engem is idegesít a sok mbt low, staff/guided noob.

#KeepFightingMichael

(#185) IntelKiller7 válasza voodoo98 (#181) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nálunk most 10-kor vagy 11kor lesz? :F

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#186) oriic válasza IntelKiller7 (#185) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

10-kor. Majd lesz hír róla később stream linkekkel.

Live-Die-Respawn

(#187) @rglaaf válasza IntelKiller7 (#185) üzenetére


@rglaaf
veterán

.

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#188) sith7 válasza oriic (#186) üzenetére


sith7
nagyúr

Battlefield V teljes leleplezés május 23-án, magyar idő szerint 23:00-kor.

[link]

Topik a PC-s részre lett létrehozva, de ugyanúgy konzolos játékosok is beszélgethetnek róla a jövőben. Részleteket a teljes leleplezés után kapunk.

most akkor mikor ? :)

(#189) IntelKiller7 válasza oriic (#186) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Azért. Mert YT azt írja, hogy 9kor, az első posztban 23:00-t írtál, aztán a képen meg 22:00 van. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#190) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Chatban már nyomják hogy rip cod :DDD :DDD

(#191) oriic válasza sith7 (#188) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

19. hsz:

"22:00-kor lesz a leleplezés nem 23-kor. Benéztem időpontot sry."

(#189) IntelKiller7

9-kor kezdődik a pre-show.

(#190) nincsnév007

Amennyi köze lesz hozzá. :DD Ennyi erővel írhattak volna RIP CS, vagy RIP DOOM, esetleg RIP Wolfensteint is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#192) sith7 válasza oriic (#191) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

(#193) nincsnév007 válasza oriic (#191) üzenetére


nincsnév007
őstag

:DDD

(#194) @rglaaf válasza nincsnév007 (#190) üzenetére


@rglaaf
veterán

Bf1-nél is ez volt :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#195) IntelKiller7 válasza oriic (#191) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Azt nem láttam. :R

(#194) Bizarre Na igen, csak akkor épp gyűlölték a COD-ot. :D 589e like 3,7m dislike :))

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#196) zzola válasza nincsnév007 (#190) üzenetére


zzola
félisten

Amúgy is!

(#197) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag a hivatalos BF Google+ oldalon bukkant fel a kép: (nincs nagyobb méretben sry.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#198) nincsnév007 válasza @rglaaf (#194) üzenetére


nincsnév007
őstag

jaja :DDD

(#199) sith7 válasza oriic (#197) üzenetére


sith7
nagyúr

Vadnyugaton fog játszódni, ez egy irokéz indián :D

(#200) Dtomka válasza sith7 (#199) üzenetére


Dtomka
veterán

...gránátokkal és órával a karján, simán történelem-hű :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.