Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Def26


Def26
félisten

megnézve ma is, most sincs jobb érzésem.

A készítők amúgy európai északi népek vagy amerikaiak? Ki dönt arról mi kerüljön bele a játékba?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#502) kisza25 válasza EczkE (#382) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Derég láttalak, melyik játékot hagytad ki?:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#503) bul07


bul07
nagyúr

Részemről nézhet ki akárhogy is, úgyis megveszem, mert egyszerűen nincs más jó FPS (természetes multi részre értem, single részt csak akkor tolok ha véletlenül nincs internet)

Engem aztán nem érdekel ha fizetős lesznek a ilyen olyan csili vili dolgok, legalább könnyebb lesz észrevenni a sok kis csírát :DDD

Na de annak nagyon nem örülnék ha a fegyverekért járművekért is fizetni kéne, mert akkor a gazdagok előnyben lesznek főleg ha op fegyvereket lehetne megvenni
(Mint az a tankos játék, hú de jó olyanok ellen játszani akik öntik bele a pénzt és veszik a hipper szuper felszerelések, és egyesek még tapsolnak is neki)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#504) Snooker válasza bul07 (#503) üzenetére


Snooker
senior tag

Azt mondták, hogy nem lesznek külön fizetős fegyverek.

(#505) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#393) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Bf3 1800 óra, bf4 3000+ óra, bf1 150 óra:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#506) kisza25 válasza lofagi (#394) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Bakker ezzel az avatarral meg sem ismertelek:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#507) voodoo98 válasza zzola (#496) üzenetére


voodoo98
addikt

Done. ;)
(Neked most vonta le a pénzt? Mintha nekem most nem vonta volna le. BF1-nél is így volt. Releasekor vonta le.)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#508) lofagi válasza kisza25 (#506) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Hehe, mert ahogy írtad korábban, bf1-be én se sok órát öltem bele és áttértem a For Honor szekcióra, ott pedig ez volt az egyik kedvenc karakterem.

BF5-től amúgy azt várom, amit hiányoltam a BF1-ben, a progresst, hogy ne annyi legyen, hogy kapok rankokat rank 40 után, de meg van mindenem amit csak meg lehetett szerezni. Az eddigi infók alapján pedig igen csak lesz benne mit megszerezni.

(#507) voodoo98: Megjelenés előtt fogja levonni valahogy.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#509) zzola válasza voodoo98 (#507) üzenetére


zzola
félisten

Nem vont le semmit!

(#510) Dtomka válasza kisza25 (#505) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem vagy igazi BF játékos ;] (csak viccelek ;) )
Ezek szerint a modern kor jobban bejön....

[ Szerkesztve ]

(#511) kisza25 válasza SkyS1gn (#461) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én veszem, mint az összes bf-et:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#512) kisza25 válasza Dtomka (#510) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A 40+ fős klánból kb 5-en vették meg, a többiek maradtak bf4-nél, aztám meg pubg, egyedül meg unalmas lett, pláne a kevés jármű miatt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#513) EczkE válasza kisza25 (#502) üzenetére


EczkE
addikt

Itt vagyok, foleg csak olvasgatok. :D Hogy erted melyik jatekor hagytam ki? :B

Asszem mindenféleképpen!

(#514) Dtomka válasza kisza25 (#512) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem. Tudom a BF mindig is a járművekről szólt... kevés volt a BF1-ben. De ilyen volt az I. VH.
De én találtam respawn 50 % (ENAW - és ma beszéltem az egyik adminnal és BF V szervereik is lesznek, ami igazán jó hír!) szervert amivel orvosoltam a "problémát".

Az V-ben biztosan több lesz, de aki csak tankban tud érvényesülni...miért nem játszik inkább a Tankjatek.hu-val (World of Tanks) ? :D

BF1:
Korábban írta vki, hogy idegenekkel játszani... Én azt tapasztaltam, hogy ha csapatjátékos vagy akkor annak is tekintenek. ~1 órája történt mely a korábbi mondatomat igazolja. Sivatagi map C zászló..2-en foglaltuk....chatbe go guys now.....10 mp-n belül +4-5 csapattárssal be is húztuk. Nekem (is) fontos a K/D, de leginkább a csapatomért "harcolok" .

Erről szól igazán a BF.... aki ezt sosem tapasztalta, az magában keresse legelőször a hibát. :)

[ Szerkesztve ]

(#515) k-adi válasza Rony949 (#493) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez egy szar videó volt, és szánalmasnak tartom, hogy ezt viccesnek találva iderakod.. a jövőben mellőzd az ilyen fos minőségű poén-videók belinkelését...főleg megjelenés előtt, amikor minden info, (főleg a multi része) kell

(#516) l.skywalker válasza AAtt1la (#455) üzenetére


l.skywalker
félisten

Battlefield V Features a 4-Player Co-Op Self-Generating Campaign Mode

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#517) Rony949 válasza k-adi (#515) üzenetére


Rony949
őstag

Ha még egy ilyet linkelek, bannolva leszek? :(

(#518) Silεncε válasza k-adi (#515) üzenetére


Silεncε
őstag

Áttekered ha nem érdekel? Tényleg olyan nehéz?

(#519) Dtomka válasza k-adi (#515) üzenetére


Dtomka
veterán

Hm... mit mond6nék? Köszönöm, hogy 1 véleményen vagyunk. :)

(#517) Rony949
Nem, de inkább segítő infókat\hasznos dolgokat ossz meg a tagokkal., mint hülyeséget! Szerintem azt jobban értékelik.
De nem újonc vagy, senior tagként ezt már tudhatnád...illene. Szerintem.

És, h ON is legyek:
Every weapon and vehicle in the Battlefield V trailer

(#518) Silenc3Hun
Nem ide való, nehéz megérteni? itt nem 5-10 évesek vannak jelen leginkább...(remélem!) Ha vicces lenne semmi probléma, de ez nagyon távol áll a viccestől...

[ Szerkesztve ]

(#520) Rony949


Rony949
őstag

Látom, a troll kontentek nagyon érzékenyen érint titeket. Bocsánat! :B

(#521) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Microtransactions, battle royale and Wake Island - the Battlefield V interview

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#522) Silεncε válasza Dtomka (#519) üzenetére


Silεncε
őstag

:R

Más: amit nagyon szeretnék látni, hogy végre a programozók is elkezdenének dolgozni, és bugok szempontjából is egy közel hibátlan játékot adnának ki. Nagyon megöli az élményt az, ha a repülőgép pattog a földön, mint a gumilabda, a hullák beakadnak a falba, meccsenként legalább egyszer beesek a pálya alá, a zenék rosszkor indulnak, XO-n nekem a mai napig ha megpróbálok Operationt indítani, kivág betöltés közben, aztán indíthatom újra a játékot, mert nem működik... (<- BF1)

[ Szerkesztve ]

(#523) kisza25 válasza Dtomka (#514) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én 50-50% szoktam gyalog/járművel menni
Megnézed bf3, bf4-ben az összes fegyverrel megcsináltam az 500 killt, de volt amelyikkel 10000-et, mellette volt, hogy bf4-ben IFV-vel top1 voltam Magyarországon és tankkal is volt killem rendesen :)
Kishelivel elvagyok, naggyal bf3-ban még ment, 4-ben nem
Amúgy infre meg ott a COD, akkor már bf felesleges is... :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#524) k-adi válasza Silεncε (#518) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem lenne nehéz ha nem "Multiplayer Reveal Trailer" lenne a címe. Nyilván megjelenés előtt érdekelne az info. Erre egy szaros poénvideóba futok. Kösz de nem kell ilyen szar ide. Majd megjelenés után jöhetnek, talán...de talán még akkor sem.

(#525) Def26 válasza k-adi (#524) üzenetére


Def26
félisten

jól felhúztad magad. Már elérte a készítő a célját. :D

Azért azzal jobb ha tisztában vagytok, hogy nem csak pozitív ömlengés lesz itt, ha tetszik ha nem.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#526) Dtomka válasza Silεncε (#522) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönöm, h vetted a lapot! :R
PC-n nem tapasztaltam ilyet, de tényleg. A konzol az más...még annó a BFBC2 egyik konzolos videót nézve a helit odacsapta a földhöz és semmi...PC-n nem élte volna túl.

kivág betöltés közben, aztán indíthatom újra a játékot
Ma egész nap (ENAW) szerveren voltam...és minden új map betöltésekor kidobott. A köv csatlakozáskor megkérdeztem az admint....ADMIN! SERVER PROBLEM OR OTHER...? Yes server problem, but I hope solve it quickly.
Tehát korábban is írtam, tökéletes sosem lesz, a patchek után sokszor tapasztalhatóak hibák. De, megoldódik :)

(#523) kisza25
Én eleinte keresem azt a járművet amihez leginkább kedvem van. Majd elkezdem feloldani a "kihívásokat". A végére szoktam hagyni a fegyvereket....most éppen itt tartok a BF1-ben. Nem lesz ez sem 100%-os, de ezáltal változatos játékot játszottam ezzel a játékkal is. :)

Amúgy infre meg ott a COD, akkor már bf felesleges is...
Dehogy, a COD-dal is játszottam inf...-t nem volt rossz, de a BF sokkal több élményt adott. Lehet a közösség, de inkább a játék maga és stílusa az ami miatt maradok a sorozatnál.
Még 1 dolog! Aki fps-ezik az ne egy noname egérrel tegye.... nem a játék hibája lesz ha a k/d-je alacsony marad, de ezt Ti is tudjátok ;)

(#524) k-adi
Megértelek :) De ne stesszeld magad... ilyen iqnuku videó készítők miatt...nem érdemes!
Készítsen ilyen poénvideót, ha jobb játékot tud készíteni...de nem tud. Így számomra az ilyen ember szánalmas videója=NOOB! ;)

[ Szerkesztve ]

(#527) myke7


myke7
tag

Meg tudja mondani valaki, ha lemezes verziót rendelek előre, akkor is hozzáférek a open betahoz?

(#528) Silεncε válasza Dtomka (#526) üzenetére


Silεncε
őstag

A pattogós repülő az PC-n is van. Nyilván hibátlan sose lesz (hibátlan szoftver ugyebár nem létezik - egy informatikus hallgató :D) de legalább dolgozzanak rajta

(#529) gali777 válasza myke7 (#527) üzenetére


gali777
őstag

OPEN beta

(#530) Dtomka válasza myke7 (#527) üzenetére


Dtomka
veterán

A megoldás a nevében ;)

A CLOSE (zárt) BETA -hoz csak korábban és véletlenszerűen lehet "hozzáférni". De az OPEN BETA annyiból talán jobb (is), hogy egy előrehaladottabb állapotú játékot lehet kipróbálni. Ami nem végleges, de sokkal többen kiapprobálják és a visszajelzések alapján javítják a benne lévő hibákat.

(#528) Silenc3Hun
Dolgoznak rajta, a sok "pecs" eket látva\telepítve én ezt gondolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#531) l.skywalker válasza Dtomka (#530) üzenetére


l.skywalker
félisten

Véletlenszerűen=kód vagy hozzáférés kell hozzá

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#532) Dtomka válasza l.skywalker (#531) üzenetére


Dtomka
veterán

"kód"<<<--- amit véletlenszerűen osztanak ki. Vagy Te tudsz konkrétabb infót? :)

(#533) sixpak válasza Dtomka (#530) üzenetére


sixpak
nagyúr

Closed beta sosem volt, csak alpha....

Szerk.: előrendelte mar valaki?
Most akarok rányomni a gombra, de nem tudom kell-e a delux.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#534) l.skywalker válasza Dtomka (#532) üzenetére


l.skywalker
félisten

Értelem szerűen az átlag játékosok számára szerencsejáték, hogy bekerül-e vagy sem. De más helyekre küldenek ilyen kódokat - amiket nem sokkal indulás előtt meg is lehet venni. Én 1-200 forintért eddig mindig mindenre találtam kódot az ebayen - ha valamiért nem sorsoltak volna ki.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#535) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Látom az "új jövevény" felkeltette az érdeklődését a régi BF veteránoknak is és jó látni a régi arcok feltűnését.:)

Nemrég néztem meg én is a trailert és vegyes érzéseim vannak a dologgal kapcsolatban...!
A videókat mindig profin összeteszik az új játék megjelenése előtt, hogy elvarázsoljanak mindenkit és sajnos az utóbbi időben (BF4-BF1) az ígéreteken kívül nem sok mindent kaptunk. Nem tudom, hogy megint csak a kasszasiker erejéig megy-e a dolog, vagy ténylegesen kézbe vehetünk-e végre egy jó játékot? :F

Jómagam is közel 10 éve tolom a BF sorozattal és a legutóbbi részig nagyon aktívan játszottunk a csapatunkkal. A BF1 megjelenését követően viszont nálunk is és más klánoknál is olyan törést hozott a játék, hogy alig látok aktívan játszó barátokat.

A leírt elképzelések, újítások jól hangzanak és remélem végre felpezsdül az élet megint a BF fronton. :)) :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#536) zzola válasza sixpak (#533) üzenetére


zzola
félisten

Én már igen. Deluxe lett, úgy is ritkán veszek játékot...

(#537) sixpak válasza zzola (#536) üzenetére


sixpak
nagyúr

Fasza, mi van a deluxe-ban pluszban?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#538) zzola válasza sixpak (#537) üzenetére


zzola
félisten

(#539) Dtomka válasza sixpak (#533) üzenetére


Dtomka
veterán

Jah elírtam... :B
De a többi ok, azaz OPEN BETA már egy továbbfejlesztett verzió.

(#534) l.skywalker
Nem reménykedem, várok őszig :) Addig, nyár van...haverok buli, fanta...balatonkörbetekerés...jah és meló is :D

(#540) AAtt1la válasza l.skywalker (#516) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

De ez nem a war stories,mint ami az 1-ben is volt.Az továbbra sem lesz co-op.
A bemutatón is külön beszéltek róluk.

Lehet tévedek,akkor elnézést,de aki linkelte a "vicces"videót,csak nekem ismerős a neve a BF1 fórumról?
Mintha ott is nyomta volna a hatet a megjelenés előtt.

[ Szerkesztve ]

(#541) myke7 válasza Dtomka (#530) üzenetére


myke7
tag

Ok kösz! :)

Még ha a nevében benne van xp híján nem voltam benne biztos.

(#542) guftabi96


guftabi96
addikt

(#543) lofagi válasza guftabi96 (#542) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Azért az nagyon jól hangzik,hogy megint mestere lehetsz a fegyverednek, nem random lövéseket generál majd.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#544) zzola válasza lofagi (#543) üzenetére


zzola
félisten

Hurrá! Jöhetnek a makro huszárok!

(#545) Def26 válasza guftabi96 (#542) üzenetére


Def26
félisten

Nem néztem meg. A harcrendszer bf4 alapú vagy bf1 szerű? Repülőkre is kérdezem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#546) l.skywalker válasza zzola (#544) üzenetére


l.skywalker
félisten

De nem konzolon 😁

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#547) bul07 válasza l.skywalker (#546) üzenetére


bul07
nagyúr

Végén megyünk konzolra és veszünk bill+egér párost hozzá és alázunk mindenkit
Auto aim-ot is bekapcsoljuk ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#548) mettek válasza bul07 (#547) üzenetére


mettek
addikt

Felejtsd el. Ami kaphato bill eger konzolhoz az vicc. Olyan lag van benne és darabos hogy rosszabb szerintem mint kontrollerrel.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#549) zzola válasza l.skywalker (#546) üzenetére


zzola
félisten

Ott az egeresek jönnek... :DDD

(#550) l.skywalker válasza zzola (#549) üzenetére


l.skywalker
félisten

Elenyésző a makrósokhoz képest :D Egy makró mégis olcsóbb, mint egy Xim :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.