Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Dtomka válasza Snooker (#446) üzenetére


Dtomka
veterán

Egyébként, ha most pl a BF1-hez hasonlítom
Miért teszed? A BF V nem a BF1 egyik DLC-je!

Ha a BF1-re hasonlítana...akkor meg az lenne a baj. Olyan dejavu-m van. A BF1 topicban is ugyanez ment...
OPENBETA után írtam\mondtam, hogy ez 1 jó játék lesz. Voltak hibái, és vannak is a mai napig. De tudok benne érvényesülni, mert nyitott vagyok rá.

Eléggé előítéletesek néhányan. Látnak vmit és abból már tudják, hogy az nem jó, az rossz.
Az V sem lesz tökéletes, de a trailer alapján én tudom jókat fogok szórakozni, miközben mások 1 videó alapján döntötték el, hogy a játék sz@r. Kicsit nevetségesnek és komolytalannak tartom az ilyen hozzáállást.

Milyen lesz a játék? Rossz semmiképpen sem, de majd OPENBETA után, írok jót és rosszat is. Megígérem. :)

(#452) Snooker
OK. Mint írtam, elfogadom, ha valakinek nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#452) Snooker válasza Dtomka (#451) üzenetére


Snooker
senior tag

A trailert hasonlítottam csak. Nem magát a játékot. Fentebb írtam, hogy a show során elmondott dolgok javarészt tetszettek.

(#453) l.skywalker válasza AAtt1la (#450) üzenetére


l.skywalker
félisten

Valszeg lehet single-be és co-op-ba is tolni. Nem nagy találmány :D Sőt! Lehet, hogy lesz local co-op és online co-op feature is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#454) mettek


mettek
addikt

Amugy volt menő pilótadzseki is már a második Vh-ban is:

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#455) AAtt1la válasza l.skywalker (#453) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Co-op nem lesz a war stories-ban,egy másik módban lesz elérhető.

(#456) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Maga a reveal nem volt nagy kunszt, BF1 után temettem a sorozatot gondoltam ezt mégjobban lebutítják majd... JackFrags videóját kellene posztolgatni, mert azt megnézve derül is ki mennyi mindent javítanak, változtatnak amiért évek óta sírunk, meg még pár extra dolog is.

Nincs prémium, season pass, elvileg lootbox se de EA nem értem ezt hogy bírná ki.... talán cosmetics only lesz ami engem nem zavar.

A trailer nem ütött akkorát mint BF1 anno, meg mindeki azt mondja aki benn volt a pár órás breafingen mint pl JF, hogy egyántalán nem reprezentálja a gameplayt, amivel egyet is értek a hallottak után.

Mindenesetre felkeltették az érdeklődésem és bizakodom egy jó skill based lövöldében, sok bullshit nélkül.

Már csak az a baj hogy a community agyhalott tehát a sok csapatjátékra buzdító változás mit sem ér :DDD

://
Aki nyavalyog hogy nők meg nem autentikus... pff BF sosem volt az, szórakoztató, a maga nemében korhű amennyiben az élvezet kárára nem megy.

Én magasról letojom a settinget meg hogy vannak e nők vagy facepaint... legyen egy szolid, SKILL BASED, bullshit (behemotok, elite classok) nélküli alap, a bőrkabát már majdnem mindegy.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#457) Silεncε válasza SkyS1gn (#456) üzenetére


Silεncε
őstag

Nekem egy bajom van a csapatjáték erőltetésével: idegenekkel nem szeretek együtt játszani, haverok pedig messze kerülik a BF-et. Így nálam ez inkább hátrányként jön elő, pedig amúgy ez egy nagyon is jó irány

(#458) mettek válasza SkyS1gn (#456) üzenetére


mettek
addikt

Szerintem nem kell aggódni, olyan szinten lesznek tele a szerverek hogy jó ha bejut az ember egyre...

Sok sok ujdonság jön:
vontatható artillery és hasonló utanfutos jarművek
Nagy kaliberű lövedékek szétszedik a házat, áthatolnak a falon
Részletesebb épület rombolás
Felkapható és visszadobható gránát
No supression
Hasalás mellett hanyatt fekvés
Előre kiépített helyen barikád epites, lövészárok ásás
Bárki feléleszthet nem csak a medic (squad társ gyorsabban szed fel, mások lassabban ha jol értettem)
Testre szabási lehetőségek kinézet és fegyver szinten

Igy hirtelen...

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#459) Gery9112 válasza mettek (#458) üzenetére


Gery9112
őstag

Hacsak nincs egy DeLoreanod, Dr. Emmett Brownnal az anyósülésen, akkor ennyire messzemenő következtetéseket azért ne vonj le. :)

Amiket leírtál jól hangzik, kérdés mennyire fog működni a gyakorlatban, erre lesz jó az open alpha/beta. A multiplayer játékoknál különösen csalókák az előzetesek. A leggagyibb lövöldének is csinálhatsz agyeldobós előzetest előre megírt jelenetekből összeollózva. A valós élményt azok a játékosok fogják adni akikkel ténylegesen játszol, vajon ők is annyira csapatjátékosok lesznek mint a trailerben? :)

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#460) voodoo98


voodoo98
addikt

Flakfire - What Did You Miss? Battlefield V's Reveal Trailer: Weapons, Vehicles, + MORE! (ha jól láttam, nem volt még)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#461) SkyS1gn válasza Gery9112 (#459) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"vajon ők is annyira csapatjátékosok lesznek mint a trailerben? "

Engedd el ;]

De tényleg inkább JF videóját mutattam volna be mint a trailert. Még a cinikus Luetin is reménykedik úgy megburította :DDD

Valaki a régiek közül tervezi megvenni?

BF1 nálam befuccsolt megvettem premiummal aztán van benne 150 órám nagyon max... rég nem toltam, elötte meg azért 1000 bele ment 2 év alatt.

Mostanság csak Rocket League megy épp azért mert ott aztán nincs semmi bullshit csak te meg a skill.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#462) mettek válasza Gery9112 (#459) üzenetére


mettek
addikt

Annyire lesznek csapatjátékosok mint amennyire az eddigi Bf-ekben. Vannak gyokerek meg vannak értlemes jatekosok. Meg lehet klánt, csapatot létrehozni hardcore szinten. Ez nem a jatek hibaja ha noob pistikékkel van tele egy szerver.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#463) AAtt1la válasza mettek (#462) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Pedig most nem kicsit fog jutalmazni a játék érte,igaz szükség lesz egy jó leaderre,hogy jól legyenek elhasználva a pontok.

(#464) l.skywalker válasza Silεncε (#457) üzenetére


l.skywalker
félisten

Vedd meg Xboxra és garantálom a csapatot ;)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#465) @rglaaf válasza SkyS1gn (#461) üzenetére


@rglaaf
veterán

Már behuztam😎

PSN:BiZzare_0 ️

(#466) SkyS1gn válasza @rglaaf (#465) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Na a konzervdobozhero :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#467) @rglaaf válasza SkyS1gn (#466) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ugyan bf1-be megszinte pár óra csak papir tank meg repülő nem nagy élvezet😆

PSN:BiZzare_0 ️

(#468) Silεncε válasza l.skywalker (#464) üzenetére


Silεncε
őstag

Igazából a legnagyobb baj, hogy az XO tőlem kb 100km-re van a hét nagy részében, úgyhogy pénzkidobás lenne arra megvenni

(#469) k-adi


k-adi
nagyúr

"Milyen jó is volt, hogy a trailer előtt 25 percig a realizmusról beszélt a műsorvezető meg, hogy mennyire korhű erre idetosznak egy Becstelen Brigantik Fortine GOD mode on Michael Bay mindenfelrobban trailert."

wow.. hát ez a trailer valóban fos volt.... de az infók alapján van ok a bizakodásra...szóval jó nagy trollok.

Nem értem miért ww2 a theme így bf1 után elég nehéz elrugaszkodni, sokan emiatt is bf1 dlc-nek mondják, ami félig-meddig jogos is akárhogyan is nézzük.

Azt sem értem miért kell ennyire nyomatni a nőket, ez már tényleg vicc. Oké, legyenek benne, de hogy a borítóra is nőt raknak, mert a 2perces előzetes felében is nőt kell nézni egy ww2 csatatéren azért az kabaré valamilyen szinten (a többi punk karakter mellett). :DDD

Az építgetős dologból nem lesz semmi, a legtöbb játékos nem fog ezzel foglalkozni. Viszont az, hogy minden interakció valódi animáció lesz, ez inkább rossz, mint jó:
- bár bárki újraélesztheti a másikat, de az animáció hossza miatt ez mindegy
- kevesebb ammo lesz, menni kell majd ammo depothoz, stb ami szintén animációval jár, stb.. emiatt több holtidő lesz
stb
stb.

Órákig rizsáztak a folyékonyabb mozgásról (bukfenc ide oda, stb) de ha kevés az ammo-d és kevésbé van regen HP akkor kicsit paradoxon az egész. Egyik részről gyorsítják a harcot, másikról meg direktbe lassítják.. Mert ha lehet menő mozdulatokat csinálni, ahhoz kell ammo és hp, ha viszont ezek nincsenek meg akkor meg kit érdekel, hogy lehet így úgy bukfencezni meg ablakon kiugorni ha utána úgyis rohanni kell valamilyen ammo depothoz...? :D

Viszont örülök, hogy nincs premium pack (bár biztos lesz valami más bevételi forrás...) és annak is, hogy nagyobb teret kap a testreszabhatóság minden téren. HA megveszem (bár még erősen gondolkozom) én tuti valamilyen félkarú, arcfestékes csajjal leszek aki folyton rinyál/ordít a csatatéren... csak azért is :DD

(#470) l.skywalker válasza Silεncε (#468) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az mondjuk nem a legjobb felállás.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#471) voodoo98 válasza k-adi (#469) üzenetére


voodoo98
addikt

Időközben a Twitteren:

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#472) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akik ki vannak akadva a műkezes nőn:

Valódi, II. Világháborúban használt protézisről van szó:

[link]

Live-Die-Respawn

(#473) l.skywalker válasza oriic (#472) üzenetére


l.skywalker
félisten

a nő nem protézis :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#474) oriic válasza l.skywalker (#473) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A nő másodlagos, a "robotkéz" az amin sokan ki vannak akadva. :DDD

Live-Die-Respawn

(#475) @rglaaf válasza oriic (#474) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jó hát másik topicba mát androidok harcolnak sirok komolyan🤧

PSN:BiZzare_0 ️

(#476) aerosmith válasza tepenzed (#419) üzenetére


aerosmith
őstag

Ez mennyire igaz.
kra szomoru vagyok hogy a BF4 valódi utódja még mindig nem készöült el. :(

(#477) FollowTheORI válasza tepenzed (#419) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ebben is lesz battle-royale féleség... az az utolsó last stand opció ilyesmi lesz pl az operationban, az elmondások alapján.

Egy élete lesz mindenkinek és az utolsó emberig megy majd a csata. :D

(Meg gondolom akár lehet külön csak ilyen mód is, főleg ha nagy az igény rá... :P)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#478) zzola válasza FollowTheORI (#477) üzenetére


zzola
félisten

Mint egy falat kenyér.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#479) guftabi96 válasza aerosmith (#476) üzenetére


guftabi96
addikt

(#480) FollowTheORI válasza guftabi96 (#479) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

[delete]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#481) EczkE


EczkE
addikt

Azt mar tudjuk hogy mi lesz a kulonbseg a sima es a delux kiadas kozott?

Asszem mindenféleképpen!

(#482) FollowTheORI válasza EczkE (#481) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

[link]

Get the game-re rákattintasz bejön.

Pár fizetős skin meg bizbasz... főleg.
Meg lesznek ezek az assignmentek, amik ezek szerint fizetősek is lehetnek majd extraként... és adnak plussz cuccokat.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#483) zzola válasza EczkE (#481) üzenetére


zzola
félisten

*5 sets of Paratrooper Outfits
Customize your soldiers with 5 Special Soldier Sets for British Special Air Service and German Airborne troops.

*Deluxe Edition Special Assignments
The Deluxe Edition includes Special Assignments for the British Air Service and German Fallschirmjäger troops. Also test your skills on the battlefield with Starter Assignments.

*20 weekly Airlifts
You'll receive vital supplies with 20 weekly Airlifts, each containing one customization Item.

(#484) gainwardgs válasza zzola (#483) üzenetére


gainwardgs
addikt

Akkor ezek szerint simával is lehet majd bétázni??

(#485) FollowTheORI válasza gainwardgs (#484) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Preorder a feltétele annak ja. :K

Mindegy melyik.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#486) zzola válasza gainwardgs (#484) üzenetére


zzola
félisten

Lehet.

(#487) Dtomka válasza oriic (#472) üzenetére


Dtomka
veterán

Gondolkodtam, hogy keresgélek, mert kicsit nekem is fura volt a csaj "keze". Örülök, hogy találtál valamit ami igazolja, hogy a BF nem nagyon szokott elrugaszkodni a valóságtól. :)

Nem szeretném, ha sokkal realisztikusabb lenne\legyen a BF. Ha arra vágynék akkor nem a BF topicba "járkálnék", hanem az ARMAIII-ba.

(#488) guftabi96 válasza FollowTheORI (#485) üzenetére


guftabi96
addikt

Ez a preorder hogy működik amúgy?
Azonnal vonja a pénzt, vagy csak a megjelenéskor?

#KeepFightingMichael

(#489) nagybá válasza Dtomka (#487) üzenetére


nagybá
senior tag

Mondjuk nem hiszem, hogy a háborúban ilyen protézisekkel járkáltak...
Azt tudom elképzelni, hogy a repesz valakinek leszakította a karját, akkor egy ilyennel felszerelve küldték haza nyugdíjba.

(#490) voodoo98 válasza guftabi96 (#488) üzenetére


voodoo98
addikt

BF1-nél megjelenéskor vonta.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#491) Dtomka válasza nagybá (#489) üzenetére


Dtomka
veterán

Szerintem sem, de ez még mindig "csak" 1 játék ;)

Kiderült a CLOSE BETA-val kapcsolatban már vmi?

[ Szerkesztve ]

(#492) wjbhbdux válasza gainwardgs (#484) üzenetére


wjbhbdux
veterán

open beta lesz, tehát semmit nem kell hozzá megrendelni, csak pár nappal később játszhatsz vele.

/s

(#494) nincsnév007


nincsnév007
őstag

open beta az ingyenes lesz? bárki kipróbálhatja?

(#495) Dtomka válasza Rony949 (#493) üzenetére


Dtomka
veterán

Ejj de vicces...ja nem. Óvoda szint. :U

(#494) nincsnév007
Igen, korlátozott ideig.

(#496) zzola
Nice work! :)

[ Szerkesztve ]

(#496) zzola


zzola
félisten

Előrendelői Deluxe így néz ki:

(#497) oriic válasza nincsnév007 (#494) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ingyenes lesz, bárki kipróbálhatja.

Live-Die-Respawn

(#498) nincsnév007


nincsnév007
őstag

:R

(#499) Rony949 válasza Dtomka (#495) üzenetére


Rony949
őstag

Köszi a bókot! :)

(#500) Dtomka válasza Rony949 (#499) üzenetére


Dtomka
veterán

Tudod, h nem Rád értettem... a videó készítőjére. ha csak ennyit vett észre\lát a BF V-ből, akkor illik rá a bók :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.