Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) zzola válasza l.skywalker (#550) üzenetére


zzola
félisten

Nyilván! :DDD

(#552) aerosmith válasza Rony949 (#493) üzenetére


aerosmith
őstag

Na ezen majdnem nevettem.

(#553) aerosmith válasza blaca83 (#535) üzenetére


aerosmith
őstag

Körömben ugyanez a helyzet. Sajna ez se tűnik másnak mint egy átskinezett BF1 ami nem volt más mint egy átskinezett Battlefront úgyhogy nem várom hogy tömegével jönnének vissza a régi BF4 ismerősök...

(#554) 3L1T3 válasza aerosmith (#553) üzenetére


3L1T3
addikt

Pontosan ez egy át skinezett BF1, azért lesznek benne új gameplayt is érintő változások! Mert csak a skin-t változtatták meg. Nem mellesleg alpha ringes vagy már játszottál a játékkal és aktívan részt vettél a fejlesztésben erre alapozod a megnyilvánulásod. :R

Fura egy faj az ember, ami semminek sem tud örülni! Ha nem lenne új BF gondolom az lenne a legjobb! :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#555) guftabi96 válasza aerosmith (#553) üzenetére


guftabi96
addikt

Továbbra se értem, hogy miből sikerült erre a következtetésre jutnod :F
A trailer alapján ezt nem lehet megállapítani (egyébként már abban is sok érdekesség van, ha figyelmesen nézi az ember), de ha utánanéznél, akkor láthatnád, hogy amit írsz az egyáltalán nem igaz. Az eddigi infók alapján nagyon más lesz a játékmenet, mint a BF1-ben.
De ezt most minden nap le kell írni, mert lesz egy ilyen komment, hogy ez egy átskinezett BF1? :W

Ez itt egy átskinezett BF1 lenne?
-újra normális recoil lesz, nem véletlenszerűen fog szórni a fegyver. Minden fegyvernél egyedi recoil pattern
-építés: supply depo, lerombolt épületek újjáépítése stb stb
-Az életed több szakaszra lesz felosztva és nem fogsz automatikusan 100%-ra gyógyulni: tegyük fel, hogy 4 részre lesz osztva az élet. Ha csak egy kisebb sérülést kapsz és 83% életed marad, akkor 100%-ra fogsz automatikusan visszatöltődni. Ha eltalál egy nagyobb kaliberű fegyver és marad 60% életed, akkor 75-re, ha pedig mondjuk egy sniper talál el és marad 8% életed, akkor csak 25%-ra. A 100%-hoz medpack kell.
-a squad társakat bármilyen kaszttal újra tudod éleszteni. Az élesztés most egy jóval hosszabb animáció lesz (ha nem medic-kel akarsz éleszteni valakit a squadból, akkor még hosszabb.)
-3D spot nerf. Nem tudjuk még, hogy ez mit takar, de nem az lesz, hogy folyamatosan nyomod a q-t miközben nézelődsz és ezzel spottolsz mindenkit.
-kevesebb ammo-val fogsz éledni, de dobozokból, ellenségektől (fizikai interakcióval, nem csak átgyalogolsz felette és ott az ammo) tudsz többet szerezni
-ragdoll: pl el tudod húzni a halott társadat egy olyan helyre, ahol biztonságosan fel tudod éleszteni.
-lehet vontatni (pl tank után kötsz egy ágyút stb)
-bullet penetration: nagyobb kaliberű fegyvereknél a golyók átmennek a falakon vagy egyéb felületeken
-mozgás teljesen átdolgozva, elvileg tudsz majd a "hátadon feküdni" stb. Hasonlóra kell számítani, mint a Rainbow Six Siege-ben. Nem kell kiütni az ablakot ahhoz, hogy át tudj rajta ugrani
-vissza tudod dobni a gránátot (trailer)
-jobb rombolhatóság. Nem mindig ugyan úgy fognak sérülni az épületek. Attól függ, hogy mi történik fele (gránát robban benne, tank megy át rajta stb)
-halál után külső nézetben tudod nézni a squad társaidat
-ha a squad elér egy bizonyos pontszámot, akkor a squad leader "elköltheti" azt a pontot valamilyen segítségre (pl kér egy bombát egy adott helyre)
-nem lesznek elite classok

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#556) l.skywalker válasza 3L1T3 (#554) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem meg vannak játékok amiknél nem minden maga a játék, ha jó a társaság. Ezért szeretem a BF1-et, a Destiny-t és még párat. Mert akármi van jó a társaság és ez mindennél többet ér.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#557) guftabi96 válasza guftabi96 (#555) üzenetére


guftabi96
addikt

De ha csak a trailert nézzük, akkor ott is sok infót lehet találni:
Google Doc, képekkel. (nem akarok egy nagyon hosszú hsz-t írni tele képekkel)
Szóval továbbra is várom az indoklást, hogy miért is gondolod azt, hogy ez egy átskinezett BF1?

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#558) sith7


sith7
nagyúr

Azt már lehet tudni, hogy mennyibe fog kerülni ?

(#559) Snooker


Snooker
senior tag

60 euró az alapváltozat

(#560) CptAdamica válasza guftabi96 (#557) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez a doksi király volt, köszi!

Szerintem felesleges az ilyen hozzászólásokat vitatni, amikor bejelentették a BF4-et, az egy átskinezett BF3 volt, mikor a BF1-et, az egy átsiknezett Battlefront, mikor a Battlefront 2-őt, azt egy átsikenezett BF1, most jön a BFV, az egy átsikenezett BF1. Így tovább a végtelenségig.

Megyen!

(#561) AAtt1la válasza guftabi96 (#557) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Amiért a BF3 után minden DICE játék az.Ezt egyszer kitalálták,azóta kötelező minden résznél leírni.
Nem is értem miért lepődsz meg.

San megelőzött.

[ Szerkesztve ]

(#562) Laby


Laby
senior tag

Sziasztok!

Új vagyok a BF világában. CoD emberke voltam világ életemben, de most nagyon vártam az új BF-et, mondván itt az ideje a váltásnak.
Elegem lett, hogy CoD WW2-ben az összes 14 éves gyereknek női hangon kiáltozó karakterekből, a rikító citrom sárga/piros fegyver festésekből, a hippi kinézetből, a csillivilli célkeresztekből, az idióta kulcstartókból a fegyvereken...
Erre megnézem a nagyon várt BF trailert, és kb ugyan azt látom visszaköszönni.
A kedvemet ennek ellenére nem vette el, és olvastam róla tök klassz dolgokat, úgyhogy remélem jó lesz.

Van értelme most megvenni a BF1-et, hogy kicsit elkapjam a BF játékstílust? PC-n mennyien játszanak? CoD-ba már eléggé apad a játékosállomány.

(#563) @rglaaf válasza Laby (#562) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem kell meg venni origin accesel mindegyikkel annyit játszol amennyit akarsz havi pár euróért bf3 bf4 bf1 mind ott van már

PSN:BiZzare_0 ️

(#564) guftabi96 válasza Laby (#562) üzenetére


guftabi96
addikt

Ha csak kipróbálni akarod, akkor szerintem is érdemes az Origin Accest igénybe venni.
Ott ki tudod próbálni a 4-et is. (ami az eddigi infók alapján talán még valamivel közelebb is áll a BF V-höz, mint a BF1).
Arra azért készülj, hogy CoD után nagyon furcsa lesz. Kell idő, mire hozzászokik az ember.
Én CoD2 -> MW -> MW2 után tértem át BF3-ra és eleinte nagyon szenvedtem.

#KeepFightingMichael

(#565) kisza25 válasza guftabi96 (#555) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

figyelj barátom, ne idegeskedj, megmondták a tréler alapján, hogy egy átszínezett BF1 és sz@r lesz, az hogy ezt leírhatják ide, jót éreznek, engedd el, szusszá :DDD
(#564) guftabi96: én is MW2-ről jöttem át BF3-ra és ott kb 10-ből 5x nyertem FFA-ban,
BF3-ban meg estem, keltem kb 400 óra után lett pozitív a stattom :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#566) sith7 válasza Snooker (#559) üzenetére


sith7
nagyúr

Az igen ... :Y

(#567) Laby válasza @rglaaf (#563) üzenetére


Laby
senior tag

Ohh ez az Origin Access nekem elég új dolog.
Szóval havi 4 euro, és korlátlanul kitudom élvezni az ott felsorolt játékok teljes szolgáltatását?
Szóval BF1-ben is ugyan úgy lehet fejlődni, fegyvereket szerezni...teljes értékű játékot kapok, amíg él az előfizetésem?

(#568) zzola válasza Laby (#567) üzenetére


zzola
félisten

Pontosan! + -10% a BFV árából, ha van előfizetésed...

(#569) Franklin válasza sith7 (#566) üzenetére


Franklin
addikt

Miért lepődsz meg, EA játékok (meg úgy általában az AAA kategóriás játékok) ennyibe kerülnek.

(#570) voodoo98 válasza Laby (#567) üzenetére


voodoo98
addikt

Gyorsan kattintsd be ingyen a BF1 2. dlc-t. Szerintem még ingyenes.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#571) Silεncε válasza Laby (#567) üzenetére


Silεncε
őstag

Igen. Nekem a BF1 így van meg PC-re meg XO-ra is (PC-n van Origin Access + az ingyen DLC-k, XO-n meg EA Access + Premium Pass).

(#572) juve600


juve600
nagyúr

[link]

15 euro a BF1
23 euro a BF1 REVOLUTION
42 euro a BF5

:) :) :) :)

(#573) juve600 válasza Laby (#562) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem is ez a bajom a COD-al ,meg a sok 300-400-as szintű privát profilos társakkal :D

(#574) sith7 válasza Franklin (#569) üzenetére


sith7
nagyúr

Bocs régen volt már, hogy a megjelenéskor vettem AAA játékot ... a BF1 - en is most agyalok, hogy megvegyem - e ... :F

juve600
én győztem :D [link]

(#575) @rglaaf válasza Laby (#567) üzenetére


@rglaaf
veterán

Igen meg azon kívűl egy rakat játékot :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#576) guftabi96 válasza juve600 (#572) üzenetére


guftabi96
addikt

+(#574) sith7
Tegyük hozzá, hogy ezek szürke boltok, nem hivatalos eladók. Én is vásároltam már mind a kettőről, nem volt semmi probléma, de azért csak óvatosan. Az ördög nem alszik.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#577) sith7 válasza guftabi96 (#576) üzenetére


sith7
nagyúr

nekem eddig még nem volt problémám egy itt vásárolt játékkal sem, de igazad van, mindenki maga döntse el

(#578) @rglaaf válasza juve600 (#572) üzenetére


@rglaaf
veterán

Itt is kapsz extra fegyvereket BF1 hez ha előrendeled BF5-öt? Mert originesnél igy van mondjuk ez annak lehet érdekes aki játszik az utóbbival

PSN:BiZzare_0 ️

(#579) Laby válasza zzola (#568) üzenetére


Laby
senior tag

Ohh nagyon király, akkor ez el is dőlt.
Köszi a segítséget, többieknek is! :)

(#580) voodoo98


voodoo98
addikt

Battlefield 5 – A DICE az Nvidiával dolgozik a PC-s verzión

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#581) lofagi


lofagi
Topikgazda

Összeszedtem az infókat azoknak akik nem olyan jók angolból.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#582) zzola válasza Laby (#579) üzenetére


zzola
félisten

Később a BF5 is bekerül az elérhető játékok listájába...

[ Szerkesztve ]

(#583) @rglaaf válasza lofagi (#581) üzenetére


@rglaaf
veterán

Köszi jó munka👍

PSN:BiZzare_0 ️

(#584) zzola válasza lofagi (#581) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#585) voodoo98


voodoo98
addikt

Lehet, hogy duplikált infó, de van benne hasznos is szerintem: link

The special Behemoth vehicles and Elite Classes from Battlefield 1 is now gone.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#586) nagybá válasza guftabi96 (#557) üzenetére


nagybá
senior tag

Nem kell mindig leírni, ha lesz energiánk szépen ezt a hsz-edet belinkeljük nekik! :)
Másik hsz-edre: Én is MW2 után jöttem BF3-azni! :) De szép idők voltak! :D Először alig ment 30fps-sel, kb. másfél évig így játszottam, a végén már így is tök jól ment, aztán mikor VGA-t cseréltem csak néztem, hogy mennyire más lett :D Te jó ég mennyire szerettem. Egyébként azt az élményt még semelyik BF sem tudta vissza adni nekem mint a 3.

(#587) Laby válasza lofagi (#581) üzenetére


Laby
senior tag

Ez jól jött, köszi! :)

Origin Access naptári hónap elején vonja le az előfizetői lóvét, vagy onnan számolja amelyik nap előfizettem?
Egyszerűbben kérdezve, így hónap végén kidobott lótyi, vagy tök mindegy?

(#588) zzola válasza Laby (#587) üzenetére


zzola
félisten

Amikor előfizetsz, onnan számítva 30 naponta újul meg az előfizetésed...

(#589) sith7


sith7
nagyúr

Szóval BF1-ben is ugyan úgy lehet fejlődni, fegyvereket szerezni...teljes értékű játékot kapok, amíg él az előfizetésem?

nem csak 10 óra trial van a BF1 - ben ?

(#590) zzola válasza sith7 (#589) üzenetére


zzola
félisten

Szóval BF1-ben is ugyan úgy lehet fejlődni, fegyvereket szerezni...teljes értékű játékot kapok, amíg él az előfizetésem?

(#591) @rglaaf válasza sith7 (#589) üzenetére


@rglaaf
veterán

Fullos játékot kapsz most 2 dlc ingyen is van hozzá az örök

PSN:BiZzare_0 ️

(#592) voodoo98 válasza zzola (#590) üzenetére


voodoo98
addikt

Origin access
Ezek a játékok elvileg full játékok, nem 10 órás trial-ok.
Release-kor 10 órás trail és earlier access volt BF1-re.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#593) zzola válasza voodoo98 (#592) üzenetére


zzola
félisten

Én ezt jól tudom! :)

(#594) voodoo98 válasza zzola (#593) üzenetére


voodoo98
addikt

Az előző hsz-ónak szántam alapvetően, de láttam a "?" a mondat végén nálad! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#595) Gery9112


Gery9112
őstag

Mikrotranzakció BF V

Ezek szerint 2 fajta valuta lesz a játékban. Normál (amit grindelni kell) és a Prémium. Valós pénzt csak kozmetikai cuccokra lehet majd használni. Viszont Jackfrags videójából rémlik, hogy ugye mindenki újraélesztheti a bajtársait csak a medic majd gyorsabban fogja. Az újraélesztésnek saját, hosszú animációja lesz és testközelből nézheted a kinézetét annak, aki újraéleszt.

Ha gonosz akarok lenni, akkor azt mondom, hogy így próbálnak meg tudat alatt majd manipulálni, hogy költsek pénzt skinekre. -> Erre viszont azért nem tudok haragudni mert csak sodrodnak az árral, mindenki ilyen manipulatív eszközökkel él.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#596) barkoo válasza guftabi96 (#41) üzenetére


barkoo
csendes tag

A téma nem rossz, és azzal a grafikával amivel ki fog jönni szerintem nem lesz melléfogás. Sikeresebb lesz szerintem mint az 1 volt.

(#597) sith7


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat

(#598) Dtomka válasza lofagi (#581) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszi szépen! :R (Jó videó! Mivel szerkeszted? Sony Vegas? Adobe Video...? )

[ Szerkesztve ]

(#599) Dave567 válasza bul07 (#503) üzenetére


Dave567
addikt

Részemről nézhet ki akárhogy is, úgyis megveszem, mert egyszerűen nincs más jó FPS

Hát igen, sajnos ez látszik is a játék iparban, ezért is süllyed lefelé.

(#600) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Egy gránát cafatokra tép de simán feléleszt a medic, egy tankot egy csőkulccsal fél prec alatt feljavítunk. Egy puskagolyó mellkason lő de egy darab géz felhealel. De ha műkezű nő van bőrkabátban, akkor felégetjük a Dice székhelyét. Ok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.