Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) AAtt1la válasza STC Speed (#700) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Mondjuk egy kép azért lehetne a cuccokról ami jár a deluxe-hoz.

(#702) zzola válasza AAtt1la (#701) üzenetére


zzola
félisten

Itt a topicban is van kép, csak meg kellene keresni...

(#703) AAtt1la válasza zzola (#702) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Úgy értem,hogy néznek ki a skinek amik járnak hozzá.

(#704) zzola válasza AAtt1la (#703) üzenetére


zzola
félisten

Hja, az sovi szerintem...egyelőre.

(#705) anubis6 válasza k-adi (#695) üzenetére


anubis6
aktív tag

Érdekes, mi nem szóltunk be érte, mikor erről a nagy semmiről beszéltél..
Képzeld, ez egy fórum: itt vicces videókkal, tippekkel, ötletekkel, találgatásokkal fogsz találkozni, és még beszélgetni is fognak róla az emberek, sőt még segítséget is fognak kérni egymástól. :U
Arra senki nem kíváncsi, ha mások véleményét fikázod :(

Ha már játszottál játékokkal, és össze tudod kombinálni a látottakat a korábbi tapasztalataiddal, akkor lehet róla egy képed, hogy milyen lesz nem? Persze mindig többet és többet fogunk megtudni, de pont erről szól ez a fórum is, hogy megoszd másokkal az infókat, vagy másokét olvasd.. ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#706) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Videókban azt mondják ha skint akarsz venni,kiválasztod amelyik kell és megveszed,nem lesz lootbox,vagy olyan csomag ami véletlenszerűen dobja a dolgokat.
De akkor mi ez az airlift? Vagy ezt nem lehet majd pénzért venni?
Erről nem nagyon beszéltek eddig,vagy én nem figyeltem.

(#707) bul07 válasza zzola (#704) üzenetére


bul07
nagyúr

Tényleg csak ennyivel ad többet a Deluxe Edition?

5 sets of Paratrooper Outfits
Customize your soldiers with 5 Special Soldier Sets for British Special Air Service and German Airborne troops.

Deluxe Edition Special Assignments
The Deluxe Edition includes Special Assignments for the British Air Service and German Fallschirmjäger troops. Also test your skills on the battlefield with Starter Assignments.

20 weekly Airlifts
You'll receive vital supplies with 20 weekly Airlifts, each containing one customization Item.

Már bocsánat de ki az a marha aki ezekért kifizet 20€
Már az előrendelésből látni fogják mennyi marha van akit le tudnak majd húzni ilyen olyan ruhákkal meg medálokkal meg ilyen baromságokkal

Bár ez nekem csak jó, megveszem az alap verziót és ugyan úgy halomra lövöm őket a csili villi ruháikban

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#708) IntelKiller7 válasza bul07 (#707) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Jó lesz majd a Deluxe Hong-Kongból 10k-ért is. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#709) RudY válasza bul07 (#707) üzenetére


RudY
addikt

Olyan rucim lesz, amiben meg se találsz, plusz olyan medálom, ami pont becsillan majd a hülye kis sniperedbe és kisüti a retinád....szingapúri rokon elintézi jóárasítva :DDD :P :D

(#710) AAtt1la válasza bul07 (#707) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Azért én nem nevezném marhának azokat akik miatt előfordulhat az,hogy nem lesz premium pass.Akik megveszik a deluxe-ot,meg később a skineket azok támogatják ezt a rendszert,és az olyanok mint te,akik nem akarnak pluszban költeni,élvezhetik a teljes játékot.

(#711) bul07 válasza IntelKiller7 (#708) üzenetére


bul07
nagyúr

(#709) RudY

Ej

Na valaki mesélje már el hogy hogy lehet kiutazva vásárolni
Én úgy tudtam hogy bezárták ezt a kiskaput, még a SW Battlefront-ot vettem Mexikóba kirándulva, de utána az új felülettel mintha bezárták volna a kiskaput

Ha tilos itt akkor privátba s érdekelne a dolog

Köszi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#712) zzola válasza bul07 (#711) üzenetére


zzola
félisten

Xbox-ra...

(#713) zzola válasza bul07 (#707) üzenetére


zzola
félisten

20 euro sok pénz? Miért lenne marha? Én akkor az vagyok, mert Deluxe-ot veszem? :U

(#714) k-adi válasza zzola (#713) üzenetére


k-adi
nagyúr

20 euro nem sok pénz, főleg nyugaton... csak Mo. az.

(#715) nagybá válasza bul07 (#707) üzenetére


nagybá
senior tag

Az megvan, hogy valaminek az értéke erősen szubjektív, ugye?
Ezért nem túl bölcs dolog valakit lehülyézni azért, mert valami olyanra költ/költ többet, ami neked nem ér annyit, mint neki.
Bármilyen más hasznos tanács kell a teljes élethez, keress meg! :)

[ Szerkesztve ]

(#716) nagybá válasza AAtt1la (#706) üzenetére


nagybá
senior tag

Az biztos, hogy nem lesz lootbox, ez az Airlift meg szerintem mindenkinek ugyanazt tartalmazza.

szerk.: bocs a dupláért...:(

[ Szerkesztve ]

(#717) bul07 válasza nagybá (#715) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azt írtam hogy sok marha van általánosságba, hülyét sehol nem írtam
Bár lehet hogy más állatott kellet volna írnom, birka jobb lett volna tényleg

(#713) zzola

Komolyan kérdezed hogy miért sok pénz 20€ pár ruha festésért vagy fegyver festésért?
Kezdjük ott hogy nem tudod hogy miket ad, lehet olyan fegyverekre vagy olyan ruhát ami soha nem fogsz használni
Pár héttel a megjelenés után mikkor már tudod melyik fegyverrel szeretsz menni töredék áron megtudod venni a rá való festést, már ha ez a fétise valakinek

Na meg persze ez részükről piac felmérés is, ha sok beeee megveszi a 25 valamit 20€-ért akkor adhatják horribilis áron a csili vili cuccaikat úgyis megveszik

Na de mindenki arra veri el a pénzét amire akarja de akkor a kritikát és más véleményét is viselje

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#718) AAtt1la válasza bul07 (#717) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Igazad van a marha az sokkal hízelgőbb mint a hülye,jó hogy ezt tisztáztad.
Látom továbbra sem érted a lényeget.Sokan,köztük én is,nem csak azért az 5 skinért vesszük a deluxe-ot,hanem mert így támogatom a kedvenc sorozatomat.A r6 szerinted miért ilyen aktív,miért jönnek hozzá új tartalmak? Mert vannak akik hajlandóak megvenni az új season passt,meg az elit skineket,ezért fog még évekig támogatást kapni a játék.
Az,hogy a következő BF-ben se legyen sp.,ahoz kell az,hogy valaki hajlandó legyen plusz pénzt belerakni.Értem én,hogy szerinted nem éri meg,de akkor örülj,hogy valaki megengedheti magának,hogy megvegye ezeket és így neked is szívességet tesz.
De nem,te vagy annyira értelmes,hogy így beszélj másokról.

(#719) kwzatz válasza AAtt1la (#718) üzenetére


kwzatz
őstag

Rögtön bul07 első kommentje után érkezett két kommentelő, akik Hongkongból és Szingapúrból veszik majd jóárasítva a Deluxe-ot. Na most ők akkor például támogatni akarják a készítőket vagy nem? :D

A marha szóval én sem értek egyet. Én szimplán irracionális pénzügyi döntésnek nevezném pl. azt, hogy hónapokkal előre fizetünk valamiért, amiről sejtésünk sincs, hogy milyen lesz, emellett korlátlan számban áll rendelkezésre, és azért cserébe, hogy már jócskán korábban használhatják a pénzünket, hangyaf*sznyi pluszot sem kapunk. De ez csak az én véleményem.

A dolog pedig kétoldalú: Honnan tudod, hogy nem pont az ilyen jóindulatú, előre tejelő, mindenért fizető lovagok miatt kapja mindenki a miktrotranzakciókat, minden évben megújuló season passeket, Battlefront II-ket, save slotért pluszban kell fizetni jóságokat mindenki más is?

[ Szerkesztve ]

(#720) AAtt1la válasza kwzatz (#719) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én csak azt mondom aki nem hajlandó fizetni ilyesmiért az örüljön,hogy más megteszi.Ez majdnem olyan kijelentés volt,mint mikor az aki lewarezol egy játékot,hülyének nevezi azt aki hajlandó megvenni.
Azt meg te sem gondolod komolyan,hogy egy ilyen költségvetésű multis játékba,amihez a megjelenés után is jönnek tartalmak,nem fognak sem sp.,sem mikrotranzakciót tenni.
Amíg csak skineket lehet venni pénzért,nem értem mi a probléma vele.

(#721) lofagi válasza bul07 (#707) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nos ezekre a marhákra, ha már így fogalmazol épít kb minden játék, ha esetleg ez még nem esett volna le. Ez most semmivel se lesz különb, mint a CS, PUBG, Fortnite, LoL, amiben megveheted a különbözőbbnél különbözőbb kinézeteket és mégse lesz előnyöd, csak jobban fog kinézni a karaktered, fegyvered. Ez megy most mindenhol. For Honorozok mostanság ott is ez van, semmi extrát nem kapsz, csak kinézetet, különböző effeckteket, de attól még nem leszel jobb vagy erősebb, mégis rásütötték, hogy pay2win. Ugyan mivel könyörgöm?

Most ez lesz a BF5-ben is, nem lesz PP, de nyilván a betévelt valahonnan meg kell szerezni. Hiába tudod majd összegrindelni is akár, nyilván több időbe tellik, mint ha kinyitnád a tárcádat.

Azért mert valaki, nem szereti nézni ua a skint 600 órán keresztül, attól miért marha? Nem vagyok híve én sem annak,hogy emberek pusztán arra költenek akár több ezreket, hogy másképp nézzen ki a fegyverük, de ha 1-2 alkalommal ezt megteszik, ettől még ne nézzük le őket szerintem. De szólj, ha nem jól látom.

Vettél szerintem már te is magadnak másik cipőt csak azért mert jobban nézett ki, mint ami rajtad van. Az miért volt másabb? Csak mert nem virtuális?

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#722) bul07 válasza lofagi (#721) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó vegye meg ami tetszik neki de előre a nagy lutriba kifizetni 20€-t??? És az eredeti felvetés a sima meg a Deluxe verzióra költött összeg értelméről szolt.
Meg szerintem ez a játék nem arról kellene szólnia hogy hó milyen csini fegyver festésem van

Lehet én már túl öreg vagyok hogy megértsek ilyen felesleges pénzköltést :DDD

És amúgy már most látom mi fog itt menni itt a fórumba, bf1-be az megy hogy ki milyen medált meg feladatott csinált meg, itt meg az fog menni hú milyen fegyver színezést vettem :F

Írták itt páran hogy milyen jó lesz a csapatmunka, hát ha viszik tovább ezt a vonalat hogy teljesíts valami önző célt akkor kapsz valamit nem fog csapatmunkára ösztönözni(feladat volt hogy lőj le egy repülőt adott fegyverrel, a fél csapat ált egy dombon és lőtte a repülőket persze hogy bukott e miatt a kör, hú de csapatmunkára ösztönző feladat volt)

Na de részemről annyi mindenki ott pocsékolja a pénzét ahol csak akarja, csak egy kritikát(véleményt) fogalmaztam meg

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#723) lofagi válasza bul07 (#722) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem a vélemény írásával volt a baj, hanem a minősítéssel. Azt nem szereti senki.

Amúgy aki most megrendelte, azoknak még nem vont le semmit, majd megjelenés előtt. Addig még meg lesz az E3, a zárt teszt, open teszt, szóval bőven lesz még idő visszamondani, ha nem tetszik.

Egyelőre nekem tetszik az ötlet, hogy változatos karakterek lesznek az embereknek, aztán majd, hogy ez mit mutat a játékban az majd kiderül.

BC2 óta játszok minden résszel, ezzel is fogok. Valamit nagyon el kell, hogy rontsanak benne, hogy ne játszak vele legalább annyit, mint a Bf1-el, bár eddig abba tettem bele a legkevesebb órát.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#724) tuki2200 válasza lofagi (#723) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nekem levonta, sajnos PS-en csak igy lehetett elorendelni.. BTW annyiban igaza van bul-nak, hogy a Battlefield 1-et menet kozben nagyon nem jo iranyba kanyaritottak, igaz csak a konzol verziorol tudok velemenyt mondani, de olyannyira, hogy az Apocalypse utan abba is hagytuk mert csak szenvedes volt... masfelol viszont, elorendeltem mert igyis-ugyis megveszem ugyanis nincs alternativaja, akkor miert ne jarjon hozza az extra.. :( amugy amit eddig hallottam rola, meg lattam azok abszolut pozitiv ujdonsagok szerintem is

[ Szerkesztve ]

(#725) Def26 válasza k-adi (#714) üzenetére


Def26
félisten

Ugyanmár....

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#726) zzola válasza bul07 (#717) üzenetére


zzola
félisten

Komolyan! Ha azt nézem, hogy 2 évig fogok játszani a játékkal és lebontom a 20 eurót 24 hónapra, akkor már nem is sok...

(#727) zzola válasza kwzatz (#719) üzenetére


zzola
félisten

Az utolsó bekezdés érdekes felvetés! :)

(#728) voodoo98 válasza bul07 (#717) üzenetére


voodoo98
addikt

Itt a teljes lista, itt több különbséget látok, mint az origin.com-on.
Pre-order esetén a következőket látom különbségnek:
- EARLY ACCESS TO BASE GAME (Na ez nekem már elég sokat ér, de kinek-mi, ugye! Talán 3 nap, nem túl sok)
- FIVE SETS OF PARATROOPER GEAR (A sima preorder-nél csak 1 jár)
- SPECIAL ASSIGNMENTS
- STARTER ASSIGNMENTS (Szerintem a BF1-hez hasonlóan, ezek könnyű assignmentek sok pontért, xp gain)
- 20 WEEKLY ITEMS WITH AIRLIFT

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#729) bul07 válasza voodoo98 (#728) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen korai hozzáférés, de mondjuk a 3napot nem látom sehol(bár lehet máshol említették ezért tudod)

Hát nem tudom csak ez 20€-t nekem nem ér, főleg ha úgy jön ki hogy pont dolgozok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#730) zzola válasza bul07 (#729) üzenetére


zzola
félisten

Az official siteon minden fontos infó fentvan, nem kell itt elméleteket gyártani...

(#731) bul07 válasza zzola (#730) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerinted ezt miért írtam bele
(bár lehet máshol említették ezért tudod)

Hát pont ezért mert máshol említették amit én nem láttam, nem azt írtam hogy nem úgy van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#732) zzola válasza bul07 (#731) üzenetére


zzola
félisten

:R

(#733) voodoo98 válasza bul07 (#729) üzenetére


voodoo98
addikt

Aki nem óriási fan, annak szerintem simán jó a standard edition. Aki viszont "teljes élmény"-t akar minél előbb, az a (leg)nagyobb csomagot veszi. Itt pusztán ennyiről van szó.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#734) EczkE


EczkE
addikt

En megvarom EA Playt hogy milyen is a multiplayer. Ha azt tetszik akkor elorendelem a deluxe-ot. :)) PS4-re, digitalisan. 72£.

Asszem mindenféleképpen!

(#735) voodoo98 válasza EczkE (#734) üzenetére


voodoo98
addikt

Az most él, hogy -10% az árból, hogy van origin access-szed?
Mert ha igen, Origin access 4eur, 10% = 8eur. 4 eurt lehetne most spórolni a Deluxe Edition-nel.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#736) EczkE válasza voodoo98 (#735) üzenetére


EczkE
addikt

PS-en nincs Origin Access. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#737) mettek válasza voodoo98 (#735) üzenetére


mettek
addikt

Igy van. Én szerintem kivárom az októbert. Akkor befizetek egy origin access-re, igy spórolok 4 eur-t a Deluxe-on plusz megkapom a 10 óra trialt megjelenés előtt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#738) Gery9112


Gery9112
őstag

DICE has confirmed that Norway, the French Countryside, North Africa & devastation of Rotterdam are some of the locations we can expect to be represented in #Battlefield V at launch.

Post launch, more maps & theatres will be added through the Tides of War live service!

1, Miért érzem úgy, hogy mint az SW Battlefront - BF 1 esetében Tatooine = Sinai Desert, úgy itt is kísértetiesen hasonlóak lesznek az előző részhez képest a pályák. De persze ez csak tipp.

2, Ezt a Tides of War live service-t pedig nagyon meg kell látni.....nem lehet majd trailerből meg gameplay-ből leszűrni.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#739) FollowTheORI válasza Gery9112 (#738) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mivel nincs SP, így mindegy milyen lesz az a része... nem tudod befolyásolni mit kapsz... :)

Alapjátékot fizeted ki és annak kell jónak lenni, a többi már csak extra lesz.

Énis sajnálom hogy jópár dolog nem lesz benne alapból (mármit helyszín), de ez van.

Az újrahasznosítás meg eddig is ment, de azért ebből nem vonnék le túl nagy/sok következtetést.
Hasonlóak a pályák, de ettől még messze nem ugyanazok a játékok között. Nyilván jó pár textrúra meg modell át lesz/lehet emelve közöttük, főleg majd a BF1-ből... de ettől még teljesen máshogy fognak kinézni struktúrában a pályák... és a játékmenet is teljesen más lesz az eddigi hírek szerint.
Szóval összegészében nem számít.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#740) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

YouTube-on a reveal trailer több embernek nem tetszik, mint akinek igen. Játék szrmpontjából ez nem sokat jelent, ettől még lehet sikeres. Viszont az első benyomás is nagyon fontos, amit most rendesen elszúrtak.

(#741) Gery9112 válasza FollowTheORI (#739) üzenetére


Gery9112
őstag

Igazából én a kevés de jó pálya híve vagyok...hiába van 500 pálya egy játékban, ha abból 2 az, ami élvezhető. Counter-Strike-ban is hiába van sok pálya...a meccsek 80%-a dust 2. Ahogy most hétvégén is, bármerre mentem sokszor Golmud és Zavod ment BF4-ben.

Az SP hátránya az volt, hogy "szétdarabolta" a játékkos közösséget, illetve magával hordozta azt és ez főleg az EA és Activision párosra vonatkozik, hogy ameddig tart a season pass = addig él a játék is.

Ebből kiindulva vagyok szkeptikus ezzel a live service nyomulással kapcsolatban. Az EA nem arról híres, hogy a multis játékaikat hosszútávon támogassa. A BF 1-hez pl. júniusban jön hivatalosan az utolsó patch... a játék nincs még két éves de már a kifulladás jeleit mutatja.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#742) kwzatz válasza AAtt1la (#720) üzenetére


kwzatz
őstag

Nem gondolom komolyan. Hát persze, hogy tesznek bele, ha az emberek anélkül is megveszik hónapokkal a megjelenés előtt, hogy látnák, pontosan miért is fizetnek. Hülyék lennének ezt nem kihasználni. Aztán amikor már túltolják a pofátlanságot egy-egy játékkal (Battlefront II) és ez felhördülést okoz, akkor kicsit visszábbvesznek. Ne felejtsük el, hogy ugyanazokról az emberekről van szó. :) Ezért van most kiemelve, hogy milyen jófejek a Battlefield V kapcsán. Tesztelgetik a határokat.

Szép dolog támogatni a fejlesztőket, de ezt megteszed azzal is, hogy megveszed a játékot és játszol vele, nem biztatod őket a bullshitre azzal, hogy 20$-ért veszel baromságokat látatlanban. Ráadásul erre a "támogatni a fejlesztőket dologra" szerintem nem kifejezetten az EA a legmegfelelőbb célpont. Hidd el, ők nem éheznek és nem küzdenek a túlélésért a játékiparban a +20$-od nélkül sem, bőven meglesznek a tízmillió+ eladott alapjátékkal is (bár lehet, hogy ez most kicsit visszább fog esni a BFII fiaskó, és a BFV trailer után). Inkább a kisebb cégek vagy az indie fejlesztők, ahol a 20$-ért sokszor egy tartalmasabb játékot kapsz, nem csak kék festéket a karaktered szeme alá. Aztán ha sokan gondolkoznának így, akkor lehet, hogy legközelebb megkapnád azokat a festéseket ingyen is, nem kellene külön kiollózniuk a játékból, hogy miktrotranzakcióként kerülhessen vissza.

Egyébként a csak skineket lehet venni a pénzért hozzáállás nekem is jobban tetszik, mint a többi nevetséges pénzlehúzás, félre ne érts.

(#743) STC Speed válasza mettek (#737) üzenetére


STC Speed
őstag

De viszont accessel meg már 11. től lehet nyomni nem?

(#744) oriic válasza STC Speed (#743) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A trialt igen. 10 órányi játék, amelyben a teljes multi lesz elérhető, valamint a sztori eleje.

Live-Die-Respawn

(#745) zzola válasza STC Speed (#743) üzenetére


zzola
félisten

Igen!

(#746) Dtomka


Dtomka
veterán

(#747) nagybá válasza voodoo98 (#735) üzenetére


nagybá
senior tag

BF1-ben amikor beléptem akkor kiírta ezt a lehetőséget.

(#748) @rglaaf válasza STC Speed (#743) üzenetére


@rglaaf
veterán

Acessel csak kedvezmény van semmi más a játék kb 1 év mulva kerül be megjelenés után

PSN:BiZzare_0 ️

(#749) oriic válasza @rglaaf (#748) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint írtam a Trial játszható lesz, de csak 10 órányi játékidőt. Utána meg kell várni megjelenés napját és lehet folytatni ahol abbahagytuk trial alatt.

Live-Die-Respawn

(#750) voodoo98 válasza STC Speed (#743) üzenetére


voodoo98
addikt

Október 12-től van preload, nem? Tehat onnantól lehet tolni.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.