Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) Lendova válasza Csaber (#17650) üzenetére


Lendova
őstag

Nem kellene elfogadni és eltűrni az ilyen egyéneket, akik a játszótéri homokozódan csak lerombolják lassan a várat, amit építettetek.

[ Szerkesztve ]

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#17652) @rglaaf válasza Carlos Padre (#17649) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha durván be van foglalva C pont megnézném hogy pusztítassz el 4 AA-t

Csaber itt muszáj nem kempelni vele ez nem bf4 hogy AP vel be rongyolsz a romok közé

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#17653) jety91


jety91
őstag

Azt mondjátok inkább meg miért vagyok néha néger karakterrel a német csapatban :DD

(#17654) dergander válasza @rglaaf (#17652) üzenetére


dergander
addikt

Pláne ha már behemót van az ellenfélnél,akkor az azt jelenti hogy nem egy jó csapat az ellen! ;]

(#17655) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Random Moments :) 7:20 :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#17656) Ellia válasza Kucsek (#17646) üzenetére


Ellia
addikt

Az nem megoldás semmire egy játékban, ha büntetünk, valamilyen más megoldás kéne erre. Vagy csak szimplán nehezebbé kéne tenni a pontos célzást messzire...

(#17657) lukitheone


lukitheone
csendes tag

Ok. Szóval erre a hibára 2 hónappal a játék megjelenése után sem tudott sem a Dice, sem az Nvidia megoldást kitalálni. Van hogy végig tudok játszani 2-3 meccset crash nélkül, de általában már az első meccs felénél megadja magát. Egyetlen megoldás, amit találtam, hogy átállítom DX 12-re, úgy viszont alapból kb. 10-15-el kevesebb FPS-em van, mivel a kártyám (GTX 770) nem is igazán támogatja a DX12-t, + map betöltésénél epic laggok vannak. DX11-ben rendesen futna, csak úgy meg ugye crashel... 2 rossz közül nincs igazán kedvem választani, szóval aki esetleg tudna valami megoldást, azt megköszönném, különben acc eladás / csere lesz...

[ Szerkesztve ]

(#17658) bivalyolo válasza lukitheone (#17657) üzenetére


bivalyolo
őstag

Nálam akkor dobott ilyeneket a bf4, a hardline és ez is, amikor kicsit alulfeszeltem a vga-t. Nagyon érzékeny lehet a fb motor a tuningra. :F

"Let's agree to disagree!"

(#17659) Ellia válasza lukitheone (#17657) üzenetére


Ellia
addikt

Nincs húzva a kártya (akár gyárilag is?). Ha igen vedd vissza, az fb motor érzékeny a tuningra mint ahogy feljebb is írták.

(#17660) Németh Péter válasza lukitheone (#17657) üzenetére

Ez az egyik leggyakoribb hiba. Előfordul Nvidia és AMD kártyákkal is. Több száz oldalt sikerült összefórumozni erről a BF1 hivatalos fórumán, sajna általános megoldás nincs:

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/38131/directx-function-error-nvidia-still-no-fix-do-you-care-22-11-16-18-57-cest/p1

Van bugtracker is hozzá:
https://www.bftracker.com/view.php?id=2559

(#17661) lukitheone válasza Németh Péter (#17660) üzenetére


lukitheone
csendes tag

Bugtrackernél az utolsó hozzászóló írta hogy kiadott az Nvidia egy hotfixet (376.48). Leszedem most azt, aztán meglátjuk.

(#17662) Stunts666


Stunts666
őstag

Hihetetlenek vagytok... Nektek semmi sem jó... :D

Valakinek az a rossz, hogy sok a csipa (legalább nem foglalnak, ha leszednek a pályaszéléről, akkor te vagy a .....sz) Ha leszednek behemot-al, akkor op... Ha leszednek shotgunnal, akkor az op... Ha leszednek "jet"-el az is op.... Ezért b*szták/b*sszák el a balance-ot (pedig rohadt jó volt az elején)... Ezért sz*r a Henry/Mortar/tüzes gránát többek között. Mert mindenki reklamál, hogy jajjj leszedtek vele...

Persze ha ti csináltok egy tank-al/zeppelin-nel/automatico-val/shotgun-nal/bar-al/hellfieger-el/huot-al 80/0-át az nem zavar senkit sem... Sőt még büszkék is vagytok rá.

A csipa a BF történelmében eddig is ilyen volt... Vagy headshot vagy 2 lövés... Eddig nem irta ki a sebzést és nem reklamált senki... Tanulj meg vele játszani. Ha ott fekszik a pálya szélén, akkor vedd elő a Russian-t és szedd le vagy mozogj úgy, hogy ne találjon el.

Most is bármikor megtudja forditani egy jó squad a meccset.. Az a bajotok, hogy néha kell egy kis csapatmunka/BF3-ban is kellett. BF3-ban egy medic m320-al szétszedett egy tankot. Most ebben a játékban nem igy van.

ui.: kicsit összevissza fogalmaztam, éppen ami eszembe jutott. Viszont szivesen "veszekszem" bárkivel kész érvek mellett..

(#17663) smokiii1 válasza Stunts666 (#17662) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Én nem veszekszem veled, abszolút igazad van. BF4-et pl azért is hagytam abba és tértem vissza 3-hoz mert minden patch-el megváltozott a balance és elegem lett belőle. Na meg am is jobban Bejött a 3 minden tekintetben.

(#17664) Carlos Padre válasza Stunts666 (#17662) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sajna a síró picsogók teszik tönkre a játékot, nem a camperek vagy a sniperek, azokat könnyen le lehet rendezni. Jót játszani meg lassan nem lehet csak 200% damage custom servereken az állandó rinya miatti nerfelések miatt :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#17665) giornalista válasza Stunts666 (#17662) üzenetére


giornalista
senior tag

annyi, hogy szerintem egy squad sajnos most már nem tud megfordítani egy meccset. nagyon-nagyon sokat számít, hogy a BF3-ban és 4-ben (conquesten) egyszerre csak az egyik csapat vesztett pontokat, amelyiknek épp kevesebb zászlaja volt. ha egálban voltak, akkor egyik sem bleedelt, csak a killek számítottak.

most viszont zászlónként külön jár a pont. ha több zászlód van, több pontot kapsz, ha kevés a zászló, kevés a pont. viszont emiatt ha egy csapat az elején belehúz és elmegy mondjuk 5-2-re, akkor azt onnan szinte lehetetlen visszahozni, ha az ellenfél átlagban csak 4-3-ra fordít. a 3-ban ilyenkor elhúzódott egy meccs, de simán meg lehetett előzni egy csapatot, amelyik az elején elhúzott, hiszen nullára tudtad csökkenteni a saját bleedet, itt viszont nem tudod nullára csökkenteni az ellenfél gainjét, hacsak nem szerzitek meg mind az 5-6-7 zászlót (ami meg elég ritka).

nekem ez nagyon nem tetszik, rövidek és unalmasak lettek tőle a meccsek. 25 perc komolytalan egy conquestre, de ma sajnos csak ennyi ideje van rá a játékosoknak. a 3-ban még 50-60 perc volt egy jó conquest meccs!

illetve én elosztanám kicsit az anti tank fegyvereket a classok között. az Assaultté maradhatna a dinamit, az AT Grenade és az AT Mine, viszont az AT Rocket Gunt a medicnek adnám. passzolna is hozzá, hiszen a Medic a középtávú játékos, és az AT Rocket gun is tökéletes középtávra. az Assaultnál meg maradnának a face to face hasznos eszközök. egyből sokkal több lenne a medic a pályán...! (igaz, nem lenne mindegyiknél revive szuri, mert az AT Rocket Gunt vinnék helyette, de legalább health packek lennének a földön).

(#17666) N@idia válasza giornalista (#17665) üzenetére


N@idia
őstag

Azért nem mondanám rövideknek a meccseket mert vannak custom serverek ahol vannak 2000 ticket-es szerverek is és azok már elég hosszúak. A múltkor konzolon találtam ilyen szervert és több mint 1 órás volt 1 meccs, de azzal egyetértek, hogy az alap szerverek tényleg rövidek, de azokat amúgy is jobb kerülni és inkább keresgélni kell jó szervereket :) Mostanában trench war-t nyomok nem tudom itt játszik-e valaki ilyen szervereken de azok is nagyon jók főleg 64 fővel :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#17667) giornalista válasza N@idia (#17666) üzenetére


giornalista
senior tag

lehet, hogy idővel átszokok a custom szerverekre. a 3-ban volt saját szerver is (mármint közösségé, aminek a részese voltam), viszont a megkavart map rotation (vagy esetleg épp a map voting miatt) sok pálya kimaradt idővel. és a Giant's Shadow-n kívül szerintem az összes pálya viszonylag jó, mindet van miért szeretni (Fao Fortress elég gyenge még, de már Suezt is kezdem megkedvelni). egyelőre még élvezem, hogy mindenhol azonosak a szabályok, nincsenek értelmetlen limitek.

(#17668) Carlos Padre válasza N@idia (#17666) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A #fridaynightbattlefield szerverek mindig kurvajók. Egy élmény a normál cq-hoz képest.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#17669) prokxy válasza Carlos Padre (#17668) üzenetére


prokxy
veterán

Miért, ez miben más? Vannak celebek vagy mi? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17670) SkyS1gn válasza prokxy (#17669) üzenetére


SkyS1gn
félisten

kb...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17671) N@idia válasza giornalista (#17667) üzenetére


N@idia
őstag

Keress rá erre a szerverre nagyon jó!!! Nekem nagyon bejött a kedvenc pályáim vannak csak benne kb 4-5 map na meg a 2000 ticket és 200% Damage/Fast Respawn sem elhanyagolható :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#17672) prokxy


prokxy
veterán

#17671) N@idia: ez most HC vagy nem? Neve HC, de a setupja nem igazán...

Srácok, sorban a 8. squad boostom kapom a packokból, beragadt vmi? :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17673) zzola válasza prokxy (#17672) üzenetére


zzola
félisten

Nem hiszem. Minap én 5 pakkot nyitottam és a második ajándék egy XP volt....

(#17674) vendingo


vendingo
veterán

Volt valami update?
Most mintha nem tekerné annyira a procit. Többnyire 80-90% között mozog a 2500K.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17675) prokxy válasza zzola (#17673) üzenetére


prokxy
veterán

Oké, de akkor is 8-ból 8, ez gyanús! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17676) steele80


steele80
senior tag

Tegnap azért nyilvánvalóvá vált, amit eddig is gondoltam. Történt, hogy beugrottam a tescoba néhány dologért, majd a pénztárnál megdöbbenve láttam, hogy egy 9 éves forma kisgyerek felpakol a szalagra előttem egy hatalmas pingvint és a Battlefield 1-et. Anyukája ott állt mellette örömmel nézte ahogy a kisfiú önállóan a markából a pénztárosnak odaadja a gyűrött papírpénzt ami így első ránézésre is 40 ezer körül volt. A pénztáros kiválogatta és a nagyját visszaadta a gyereknek. Szóval ha csapatmunkát várunk, vagy ott a medic mellettünk és nem éleszt fel, gondoljatok mindig a pingvines kis srácra. Én is így teszek.

(#17677) Pubszon válasza steele80 (#17676) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem adok neki nagy esélyt és nagy játék élményt. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#17678) kriszpontaz válasza steele80 (#17676) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Anyukának is annyi esze van mint egy marék lepkének.....

(#17679) prokxy válasza Pubszon (#17677) üzenetére


prokxy
veterán

Sokan vannak még ilyen korosztályban a BF1-ben, kollégám fia is ezt kapta Karira és ő sem több 11-nél! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#17680) Astroboy válasza steele80 (#17676) üzenetére


Astroboy
őstag

Pedig teljesen nyilvánvaló: a gyerek pingvint kért a télapótól karácsonyra, de macit kapott...
Úgyhogy most ünnepek után elugrottak egy pingvinért...csak hát a lakásban 30 fok van a szülők meg ismerik az állat igényeit és a Dice termékeit, így vettek gyorsan egy Bf1-et a pingvin mellé....úgyis kifagy ;] :DDD ;]

(#17681) smokiii1 válasza steele80 (#17676) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Biztos a báttyának vette karácsonyra. :)

(#17682) #02119936 válasza prokxy (#17679) üzenetére


#02119936
törölt tag

Azért az durva hogy ilyen agyilag fogyatékos szülők vannak. Beültetik a gép elé, addig sem kell a gyerekkel foglalkozni. Ezt mintát látták a saját gyermekkorukban, amikor még PC és DICE se volt még. :U

[ Szerkesztve ]

(#17683) giornalista válasza #02119936 (#17682) üzenetére


giornalista
senior tag

jajj, édes istenem, hagyjuk már ezt :Y

én talán 4-5 éves koromban kezdtem játszani apám gépén, és nem azért, mert nem volt rám idejük, vagy mert ilyen geci igénytelenek voltunk, hanem mert fun volt, jó szórakozás időnként a Lego, a matchbox és a bicaj mellett. egy 9 éves gyerek mitől ne játszhatna egy számítógépes játékkal? hány éves kortól "lehet" elkezdeni? nagyon kivagyok az ilyen "ezek a mai szülők, ezek a mai fiatalok" dumáktól, a mi gyerekkorunk sem volt más, meg a szüleinké sem, velük főleg nem foglalkoztak 0-24-ben, a nagyanyámnak 11 testvére volt, egész nap kint voltak a mezőn és játszottak. mi is játszottunk gyerekként és a mai gyerekek is játszanak, ki mivel.

(#17684) Carlos Padre válasza prokxy (#17669) üzenetére


Carlos Padre
veterán

+ egy bizonyos szint alatt nem találják meg a népek ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#17685) Gyula84 válasza steele80 (#17676) üzenetére


Gyula84
veterán

jajj szegény le lesz darálva :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#17686) guftabi96 válasza Gyula84 (#17685) üzenetére


guftabi96
addikt

Legalább megtudjuk kivel háltak anyáink előző este :DDD

#KeepFightingMichael

(#17687) vendingo


vendingo
veterán

Ezt a szívást.

Berendeltem egy i7 procit, mert folyamat 100%-on tekert az i5 BF1 alatt.
Reggel óta nem érte el a 100%-ot játék alatt a proci, 97% volt a max, de inkább alatta ketyegett.

Ugyanitt 2600k eladó (csak viccelek)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#17688) kisza25 válasza giornalista (#17683) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

18+ a játék, de hagyjuk
ezt egy darabig nem kell lecserélned

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17689) zzola válasza giornalista (#17683) üzenetére


zzola
félisten

Nem véletlenül 18+-os a játék, ahogy kisza is írja.....

(#17690) giornalista válasza kisza25 (#17688) üzenetére


giornalista
senior tag

tényleg hagyjuk. ki veszi figyelembe ezeket a baromságokat? meg a tévén a karikát? a gyerekemet én nevelem, nem pedig karikák. persze én honnan tudnám, az én gondatlan szüleim kis gyerekként hagyták, hogy a Wolfensteinnel játsszak...

(#17691) kisza25 válasza giornalista (#17690) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

elég szomorú, meg is látszik ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17692) zzola válasza giornalista (#17690) üzenetére


zzola
félisten

És még csodálkozunk, hogy lelövik egymást a gyerekek az iskolában? :W
Én pl. figyelembe veszem a karikákat, nem véletlenül van ott...

(#17693) daveoff válasza zzola (#17692) üzenetére


daveoff
veterán

Ha ott a 12-es karika nem nézed tovább, mi....;]:DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17694) Gyula84 válasza zzola (#17692) üzenetére


Gyula84
veterán

igen pont ezért na ne már :(((

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#17695) N@idia válasza prokxy (#17672) üzenetére


N@idia
őstag

Nem mondanám HC-nak, de nagyon közel áll hozzá, mivel 200% damage van viszont van spot és térkép is :) Rendes HC-ra be nem teszem a lábam az nekem nagyon durva se térkép se spot az se jelzi, hogy öltem-e vagy nem, szóval én kerülöm ezeket amennyire lehet én nem vagyok ennyire pro játékos :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#17696) zzola válasza daveoff (#17693) üzenetére


zzola
félisten

Én már a 6-nál kiszállok... :DDD

(#17697) Newyorker


Newyorker
addikt

Kár, hogy nem szakadnak szét az emberek lövéseknél :) egy tankos lövésnél egyik láb itt, a másik meg ott

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#17698) Laraxior válasza Newyorker (#17697) üzenetére


Laraxior
titán

Érdekes lenne úgy feléleszteni bárkit is ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#17699) giornalista válasza zzola (#17692) üzenetére


giornalista
senior tag

nem tudom, én Magyarországon nem hallottam még olyanról, hogy lelövik egymást a gyerekek az iskolában.

talán a játékoknál több közel lehet hozzá annak, hogy az USA-ban ugye sokkal lazábbak a fegyvertartás szabályai, mint itthon.

minden neveltetés kérdése, azt gondolom. én például kifejezetten irtózom az erőszaktól, a legnagyobb IRL félelmem egy újabb háború, amiben Magyarország érintett lesz, és hogy elvesztem a szeretteimet. és mondom, fene tudja hány, de 5-6 éves korom óta biztosan több-kevesebb rendszerességgel játszok lövöldékkel.

de azt sem gondolnám, hogy a Need for Speed vagy a Forza miatt lesznek ámokfutó gyorshajtók egyes fiatalokból. annak sincs sok köze ehhez. illetve, hogy mondjam: akár még az is előfordulhat, hogy egyes esetekben van. azonban ott is a neveltetésben keresném a hibát, mert nem normális, ha egy gyermek vagy akármilyen korú ember nem tudja elválasztani egymástól a valóságot és a virtuális valóságot.

azt vallom, hogy szülőként megfelelő erkölcsi és morális alapokat kell adni a gyerekednek, alapvetően az alapozás múlik a szülőkön, a többit meg ráépíti a gyerkőc.

persze én ilyen geci okos vagyok, aztán ha majd megszületik az első, biztos én leszek a legparásabb :DD

és befejeztem az offolást, elnézést!

(#17700) eugabesz válasza giornalista (#17699) üzenetére


eugabesz
őstag

Adhatsz bármennyi tanácsot,kibeszélheted a lelked,a gyerekeid úgy is a példádat fogják követni,nem a tanácsaid...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.