Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8851) beldeczki válasza Rico83 (#8847) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Akkor se jó DirectX-ben...

(#8852) CJ4567


CJ4567
veterán

Stalker Call of Pripyat miért csinálja azt hogy csak DX8 és DX10-ben indul el a játék, DX9-ben azonnal crashel?

No Sana No Life

(#8853) CJ4567


CJ4567
veterán

Test Drive Unlimited 2-ben a C4 High championship után miért nincs semmi verseny? Elvileg hívnia kéne egy embernek hogy segíteni kell valakinek, de semmi ilyet nem kaptam.

No Sana No Life

(#8854) laceszgamer válasza CJ4567 (#8853) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem lehet hogy új jogsi kell? Elég régen játszottam már vele.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8855) CJ4567 válasza laceszgamer (#8854) üzenetére


CJ4567
veterán

De nem hívott a jogsis ember :DDD
Már kitöröltem.

No Sana No Life

(#8856) aftercooler válasza Hunork (#8811) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Nekem a Street fighter 4 -el vannak ilyen gondjaim, egyszerüen nem lehet játszani vele,mert nincs windows live kapcsolat és mikor telepítem beírom a dvd-ről a serialt, indítom a játékot, rámegyek a multiplayerre, elkezd frissíteni és kidob hibaüzenettel a win live miatt.Szóval a játékban az online elemek nem működnek.Offline profillal lehet játszani, de annak meg semmi értelme.
Pedig a weboldalon be tudok lépni a live-ba mutatja is a játékaimat, az adig elért teljesítményeket, stb..., de a játékban egyszerüen nem lehet kapcsolódni.
Kár hogy az eredeti kóddal nem lehet a steamen aktiválni a játékot. (mert ugye nem steames)

[ Szerkesztve ]

(#8857) De4d


De4d
őstag

Üdv.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy vajon miért áll le azonnal exe hibával a Two Worlds Epic Edition-m?
Eredeti steames, korábban ment, (konfig csere volt) Win7 64 bit sp1-es.

Minden jó, ha a vége jó!

(#8858) ph2012


ph2012
senior tag

A Microsoft kártyajátékomban a pyramid játék így beakadt: [link]. Nem enged továbblépni. Hogy lehet ezt megjavítani?

Köszi a segítséget.

(#8859) mad1


mad1
veterán

Lords of the fallen cimu jatek mikor kerul a boltokba?

Ne szemetelj ! = Steam

(#8860) ViharVadász válasza mad1 (#8859) üzenetére


ViharVadász
őstag

Már kapható: CD Galaxis vagy Steam-en is: Steam. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#8861) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Tudom nagyon Off, de: hogyan tudom FPS játékokban az egérrel való célzásomat javítani ahelyett, hogy 200+ órán keresztül szenvedek a játékban? (sokan baráti körben azt tanácsolták, hogy gyakoroljak játékon belül, de ilyen 300 óra játékidő után is elég láma a célzásom)

Üdv. Johnny

(#8862) mad1 válasza jonnyjoker01 (#8861) üzenetére


mad1
veterán

Sztem sok mullik azon hogy az ember megtalalja a tokeletges egeret,no meg a sensitivitit is meg kell keresni mi a szamunkra a legmegfelelobb gyorsasag.Ha az sem segit,a kezugyessegnek is lehet koze a dologhoz.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#8863) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Melyek az nVIDIA Physx technológiát leglátványosabb használó játékok/programok? Milyen címeket érdemes beszerezni?

(#8864) genndy válasza mclaren777 (#8863) üzenetére


genndy
addikt

Borderlads 2 elég látványosan használja, gondolom akkor a Pre-Sequel is. Hydrophobia Prophecy is elég tech-demós a PhysX vizével, az mondjuk kicsit régebbi.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8865) CJ4567 válasza genndy (#8864) üzenetére


CJ4567
veterán

Borderlads, ez jó :DDD :)

No Sana No Life

(#8866) genndy válasza CJ4567 (#8865) üzenetére


genndy
addikt

Használja? Igen. Látványos a változás? Igen. Akkormeg? Írjál akkor még neki, én ezeket tudom.

mclaren777: Itt még nézelődhetsz: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_games_with_hardware-accelerated_PhysX_support
Lehet időrend szerint rendezni, ott vannak az újak.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8867) Hunbeast87 válasza genndy (#8866) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Szerintem itt a kollega csak amiatt írt, hogy kimaradt egy n betű.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#8868) genndy válasza Hunbeast87 (#8867) üzenetére


genndy
addikt

Ja. Na jó tényleg :B

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8869) mexel


mexel
veterán

Sziasztok!
Van még valami olyasmi játék mint a Forge Of Empires, online és jó is? Ja, és ingyenes :)
A FOE nagyon jó, csak kicsit lassú :)

(#8870) Bertiee válasza mexel (#8869) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon régen játszottam már, így az utóbbi 10 évben nem követtem a játékmegjelenéseket.

Tudnátok-e ajánlani belső nézetes űrszimulátort az utóbbi évek (Win7 64-bit alatt menjen) terméséből?

Annó ilyen volt az X-wing Alliance, illetve a Freelancer... Hej, de jók voltak! :C

(#8871) generic


generic
senior tag

Sziasztok, milyen offline multi játékok vannak mostanában? :) Van egy gamepadom, gondoltam kihasználom. :)
A PC is teljesen új, szóval megy elvileg minden Game rajta, szóval várom az ötleteket. :)

(#8872) Cheesus válasza generic (#8871) üzenetére


Cheesus
senior tag

Az offline meg a multi hogy jön összefüggésbe? Osztott képernyős játékra gondoltál? (Vagy én értek vmit félre...)

https://www.twitch.tv/csehla

(#8873) generic válasza Cheesus (#8872) üzenetére


generic
senior tag

Akkor nevezzük úgy. :) Nem vagyok akkor guru mint ti, csak ketten akarunk játszani, akár osztott képernyő, akár co-op, stb.. :)

(#8874) Hunbeast87 válasza Cheesus (#8872) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Offline multi, mint pl. a LAN? Vagy az már kihalt manapság?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#8875) Cheesus válasza generic (#8873) üzenetére


Cheesus
senior tag

Valamikor volt régebben egy lista linkelve, de azt most nem találom, de pl itt van ez a lista: [link]
:)

https://www.twitch.tv/csehla

(#8876) generic válasza Cheesus (#8875) üzenetére


generic
senior tag

köszi :)

(#8877) gmx9 válasza generic (#8876) üzenetére


gmx9
aktív tag

[link]

Itt is érdemes körbenézni, elég nagy a választék. Filtereknél lehet állítgatni saját szempontok szerint a keresést.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#8878) jonnyjoker01 válasza Bertiee (#8870) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A Wing Commander és a freelancer alkotójától a Star Citizen. (Asszem még csak elõrendelés van)

Ja bocs ez még egy kis idõ mire kijön, de nagyon klassz lesz :)

Initial release date: 2016

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8879) Bertiee válasza jonnyjoker01 (#8878) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Az még nem aktuális, valami létezőre ötlet? Nem baj ha 5-10 éves, csak menjen win7 64 bit alatt... :R

(#8880) genndy válasza Bertiee (#8879) üzenetére


genndy
addikt

Az "X"-sorozat, bár az első tagja már elég régi, de az újabbak biztos mennek. Illetve EVE Online, de a nevéből következően az egy MMO.
XWA óta nem is nagyon jött ki semmi értékelhető ilyen sajnos :(

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8881) ollie válasza genndy (#8880) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az Eve Online nem belsőnézetes és nem szimulátor, de tényleg jó.

***

(#8882) jonnyjoker01 válasza Bertiee (#8879) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A battlestar galactica se annyira rossz szvsz.

Üdv. Johnny

(#8883) sptkyle


sptkyle
senior tag

A Defiance nevű ingyenes Steam-es MMO-val játszogatok egy ideje.
Esetleg más is játszik vele? Lenne 1-2 kérdésem. (tudom, hogy van saját topicja, de eléggé halott)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#8884) Móky


Móky
újonc

Segítséget szeretnék kérni!!!! van egy stepmania táncszönyegünk amit nem tudok be üzemelni maga a programot feltelepítettem a gépre, de viszont a zenéket nem tudom, hogy kell... Megvettem erre egy apró kis szar magyar leírás nem volt hozzá, de még magyar menű sincs rajta... segítsen nekem valaki kösziii

(#8885) ollie válasza Móky (#8884) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És angol nyelvű?

***

(#8886) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Szasztok!

Egy kis helpre lenne szükségem.
A jóöreg TF2-t szépen-lassan meguntam. Belenyomtam nemistom, ~1500 órát, és mostmár vmi másra vágyom. Q3-on nőttem fel, és a TF2 volt az utód. Most anélkül, hogy bármiféle flamet akarnék gerjeszteni :D ezeknél egyszerűen nincs jobb.
Na de a lényeg.
Kipróbáltam néhány "ingyenes" játékot.

- Batllefield Play4free
- FEAR Online
- Warface
- SKILL Special Force 2
- Alliance of Valiant Arms

Egyelőre itt tartok. Elgondolkodtam rajta, hogy a BF4-et egyáltalán kipróbáljam-e (a COD-nak nincs próbás verziója), mert most ismétcsak anélkül, hogy flamet akarnék gerjeszteni, ezek szarok. Mindegyik ugyanaz a játék más néven, picit más grafikával, ugyanolyan karakterek, ugyanolyan fegyverek, a pályák mások ezt elismerem (bár alig néhányat láttam), de mind egy kaptafára készült.

Még ami érdekes lehet az a Planetside 2, de az meg állítólag bonyolult egy kezdőnek, nincs is hozzá tutorial (youtube bemutatókban mondták), szal ezalapján el is ment tőle a kedvem.

Létezik a TF2-höz hasonló fps? Ami igazi fun, amiben nem a sablon 3-4 féle katonával lehetsz, hanem van benne fantázia, nem kell foglalkoznom az xp-kkel meg perkekkel (ami fogalmam sincs, hogy mit jelent), amiben látom is a pályát, nem csak a szipiszupi grafika miatt az árnyékokat meg a színeket (ezt nemtom jobban elmagyarázni), és persze sokan játszanak online. az Overwatch sajna még messzi van

Előre is köszi, tényleg nem vitát akarok ebből. :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8887) Cheesus válasza fLeSs (#8886) üzenetére


Cheesus
senior tag

Első körben Quake Live?

https://www.twitch.tv/csehla

(#8888) szami777 válasza fLeSs (#8886) üzenetére


szami777
addikt

Második körben egy Gotham city impostors?
Sokat nem játszottam vele, de mindenkitől csak jókat hallottam felőle.

Az az igazság hogy ezek a free to play játékok egy kaptafára épülnek nagyon.
Nekem a legnagyobb multis élményt messze a battlefield sorozat okozta eddig (2., bc2, 3.,4. rész), a planetside is nagyon jó szerintem, kezdőként valóban nem kaptunk sok segítséget, talán ezért is hagytam abba.
Ha van mondjuk cimbid akivel tudsz játszani mikrofonnal, én tennék a planetside 2-vel is egy próbát, kiemelkedik a f2p játékok közül.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8889) fLeSs válasza Cheesus (#8887) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az Q3 más néven, egyszer pár éve újrakezdtem vele a játékot, de aztán abba is maradt, a Q3-ból is "kinőttem" már.

xsanyi77: nem kell, hogy ingyenes legyen a játék amit ajánlotok, csak jó legyen. Ezeket az ingyeneseket azért próbáltam ki, mert miért ne? :D Hátha vmelyik bejön, legalább ennyivel is okosabb lettem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8890) szami777 válasza fLeSs (#8889) üzenetére


szami777
addikt

Akkor szerintem Battlefield 3 és 4 közül az egyik. (ár miatt akkor a harmadik rész inkább, olcsóbb, picit stabilabb is.)
Van szintlépés meg minden testreszabhatóság, amit lehet nem szeretsz, de a multi élmény tényleg a legjobb, nem adja vissza semmilyen más játék.
De itt is akkor az igazi, ha nem magányos harcosként játszol :)

Van originen ilyen free game time, itt a bf4-et ingyen kipróbálhatod [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8891) Coccolino_O válasza fLeSs (#8886) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ajánlanám a Left 4 Dead 2-t kipróbálásra. Viszont nem ingyenes. Az biztos, hogy nem egy szokványos zombis játék, mert iszonyat sok játékmód van, lehetsz te is zombi akár, és más játékosokat kell megölnöd. A csapatjáték nagyon fontos, anélkül bukás lesz mind a két oldalon. Jelenleg most 7 ezren játszanak vele. Hogy ez mennyire sok, azt mindenki döntse el maga. :)

(#8892) fLeSs válasza szami777 (#8890) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Igen, ezt írtam is, hogy a BF4-et legalább ki lehet próbálni (a COD-ot nem), megnézem.
Szóval akkor lényegében jelenleg ez a legjobb?

megnéztem, és kiderült, hogy 2558 órát toltam TF2-vel, lol, ez elég durva, ez 106 teljes nap :D :(

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8893) Coccolino_O válasza fLeSs (#8892) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Azon lehetne azért vitatkozni, hogy mi a "legjobb" FPS. Ez amúgy is szubjektív. Nekem is volt bf3-as korszakom, január óta az új csével játszom, és egyáltalán nem hiányzik a bf3. Pedig anno imádtam. Ha nagy háborút akarsz, sok járművel, sok ellenfél ellen, akkor a bf3 v. 4 a legjobb választás.

(#8894) jonnyjoker01 válasza fLeSs (#8886) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Planetside 2-t ajánlom, hogy kipróbáld. Miután bele jön az ember, nagyon el lehet vele lenni :) A gond az, hogy tényleg sokat kell játszani ahhoz, hogy jó játékosnak nyilvánítsd magad.

Üdv. Johnny

(#8895) fLeSs válasza jonnyjoker01 (#8894) üzenetére


fLeSs
nagyúr

OK, köszi az infókat.
Ma kipróbálom a BF4-et, a Gotham City Impostort (talán ez áll a legközelebb a TF2-höz :D) és talán a Planetside2-t.
Találtam még egy ilyet, hogy Warframe, ez mondjuk TPS és nemigazán tom eldönteni, hogy ez AI ellen megy-e vagy egymás ellen, de jónak tűnik, bár a bemutatók alapján ez is nagyon bonyolult.
L4D2-ből nincs próbaverzió (online), úgyhogy ezt egyelőre nemtom kipróbálni (meg a zombis játékok/filmek sosem érdekeltek).

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8896) jonnyjoker01 válasza fLeSs (#8895) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A bf4-et érdemes megvenni most a black friday-en. A prémium viszont még elég drága. Esetleg a bf3 + prémium is jó választás, amíg le van árazva. Bár mindenekelőtt próbáld ki őket, mert nem biztos, hogy a te ízlésednek megfelel.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8897) fLeSs válasza jonnyjoker01 (#8896) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Megvettem a Valve Complete Packot, nehéz lett volna kihagyni, szal ki tudom próbálni a L4D2-t és a CS-t is. A hétvégén lesz mivel foglalkozni. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#8898) Coccolino_O válasza fLeSs (#8897) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Próbáld ki a Gotham City Impostor-t is. Ma letöltöttem, és nagyon jó. :)

(#8899) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Van 2 laptop konfig.
Melyik gépen futna a SIMS 4, illetve a FIFA 15?
Olvastam a játékok gépigényét, a videókártyákkal vagyok gondban.
1. gép: Dell Inspiron N5110
Intel Core i3 2330M (2,2 GHz)
8 GB RAM
HD Graphics 3000
Nvidia Geforce GT 525M

2. gép: Dell Inspiron 5520
Intel Core i3-3110M (2,4 GHz)
8 GB RAM
HD Graphics 4000
AMD RAdeon HD7670M

Üdv,
GBoy

[ Szerkesztve ]

(#8900) ollie válasza gameresboy (#8899) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A második gép valamivel jobb, mind CPU-ban, mind GPU-ban.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.