Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8251) Ace owner


Ace owner
addikt

Szerintetek lenne igény Unturned topicra?? Ha igen lehet elkezdenék egy alap leírást készíteni neki, de feleslegesen nem dolgozok vele. :)

Galaxy Fold 4

(#8252) #81999360 válasza Ace owner (#8251) üzenetére


#81999360
törölt tag

Engem + haveromat biztos érdekelne, múltkor teszteltük. :K

(#8253) sptkyle válasza Ace owner (#8251) üzenetére


sptkyle
senior tag

Ezen már én is gondolkodtam...
Pont ebben a topicban ajánlották nem rég, azóta rendszeresen játszom. (mégegyszer köszi wjbhbdux)
Szerintem életképes lehet...

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#8254) Ace owner válasza sptkyle (#8253) üzenetére


Ace owner
addikt

Holnap neki állok. Még nem próbáltam minden craftot és bázist is csak most kezdtem építeni mert egyedül unalmas. Esetleg valakihez odacsapódhatok? Csak single-ben játszottam eddig :)

Galaxy Fold 4

(#8255) AeSDé Team válasza Ace owner (#8251) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Most hallottam a játékról először, rákerestem és nagyon jónak tűnik. Ha csináltok egy topikot akkor beszúrhatnád a linket, biztos olvasni fogom :)

(#8256) mekker


mekker
őstag

Sziasztok
Egy Cabal Online nevű F2P MMO-val játszom (~2005-2006), és az lenne a bajom, hogy alig pörgeti a procim és a VGA-m, így nagyon ingadozik az FPS, igaz még bőven a játszható tartományon belül.
Mit lehet tenni, hogy ne csak 20-30, max 40%-on menjen a vidikártya?(nem procilimites)
A gt220-amnál egyértelműen kihajtja 99%-on a játék alatt.
i5 750+7870XT

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8257) nonsen5e válasza mekker (#8256) üzenetére


nonsen5e
addikt

Fixen bárhol vagy a játék világában ilyen a teljesítmény, avagy csak tömegben, ha nagyon sokan vannak egyszerre a képernyőn? Ha utóbbi akkor simán lehet, hogy csak a játék optimalizálatlansága, gyakran előfordul ilyesmi játékoknál. (Igen, rád nézek Blizzard... :((( )

Plusz: Miközben 20-30-40%-on megy a vidkártya, az órajelei legalább max/boost órajelen mennek? (mennyi is? 900-950mhz?) avagy azok is alacsonyabban 2D órajelen? Ha alacsony órajelen is megy, akkor windows/catalyst energiagazdálkodási lehetőségek menjenek teljesítménycentrikusra, továbbá érdemes kipróbálni az EVGA Precision X tuningprogramjának a voltage/K-boost opcióját. (Ez annyit tesz, hogy fix állandóan a maximum boost órajelekhez tartozó feszültséget adja a kártyának, ezzel konstans max órajelen hajtva a kártyát.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8258) ollie válasza mekker (#8256) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha 1 szálon fut a játék (ami eléggé esélyes egy ilyen réginél), semmit sem tehetsz szerintem.

***

(#8259) mekker


mekker
őstag

Egyszálas játék, az tuti; a vidikari 1000/1250-en pörög, azzal nincs baj.
Most hajlandó volt 40%-ig felkúszni a kihasználtság, üres városban (10-20 ember) 100-185 között ingadozott az FPS, tök mindegy hogyan birizgáltam a beállításokat, nem igazán érdekelte. Ha nagyon sűrű a map/város, akkor le szokott menni 30-80FPS közé (van amikor beesik 30 alá).

Játszható a játék, csak viccnek tartom, hogy egy 8 éves játékot nem lehet állandó 60FPS+ -szal játszani, és nem tudom hogy ez most a játék hibája, vagy a kártyájé.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8260) VoidXs válasza mekker (#8259) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Elárulom, vannak két éves játékok is, amik max 2 magot támogatnak, pl. majdnem minden, ami Unreal motorral megy. Ezért megy a procim 4 magon, de mellette 5.5 GHz-en.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8261) mekker


mekker
őstag

Így már logikusnak tűnik a dolog.
Egy magot használ feldolgozásra a játék és amellett nem tudja "kihajtani" rendesen a karit?
Majd próbálkozok különféle felbontás okkal, beállításokkal hogyan változik a kihasználtság. (ha gépnél leszek)

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8262) VoidXs válasza mekker (#8261) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Persze, hogy nem. Úgy működik a dolog, hogy a főszál kap egy utasítást, hogy jöhet a következő képkocka. Ilyenkor egyet figyel a bemenetre, hogy lag ne legyen, aztán az új adatokkal, pl. kamera helyzete, kiadja a videokártyának a parancsot, hogy rajzolja meg a világot. Közben a proci foglalkozik a történések feldolgozásával, hogy a következő képkocka a valós állapotot reprezentálja. Logikus kérdés, hogy ha a proci berendezi a világot, a videokártya pedig kirajzolja, akkor miért ne működhetnének egymástol függetlenül, és csak a kártyától függne az FPS? Azért, mert nem mindent képes teljesen egyedül megoldani a GPU, a nagyon régi játékoknál például a CPU számolt árnyékot (pl. FEAR), ezért voltak tökéletesek, mert a modellek vetültek, nem pedig valami raycastos rácsos szutyok volt, mint manapság, de ezt nem lehetett többszálasítani (ebbe már ne menjünk bele, így is túl mélyen vagyunk), a GPU lényege pedig pont ez, hogy többszáz magja van. Eljutottunk arra a szintre, hogy minden effektet a GPU csinál, de a parancsot a CPU-tól kapja meg, hogy mit kezdjen. Egy egyszerűbb képkocka pl. így megy: kezdés - CPU: input, feltétlenük szükséges mozgatások (karakter, ami nála van, és a kamera) - CPU: ellenségek, támadások, GUI frissítés, stb., GPU ezalatt: alap dolgok rajzolása - egymást bevárják - CPU utasítja a GPU-t utómunkára, az ezt megteszi, CPU vár. És az utolsó úgy 10-20 alkalommal. Ez a probléma. Lehet csinálni külön GPU-hajtó szálat, de olyan aszinkront még nem láttál, ami ott leterhelt CPU alatt van, én is csak poénból próbáltam ki. A te gondod az első művelettel van, amíg a CPU tököl, a GPU nem tehet semmit, mert nem kapott munkát. A limited mibenlétét (MMO-nál általában CPU) ez szabja meg, hogy melyiknek több. Az utolsó lépés pedig elmagyarázza, miért is csökken az FPS csak videokártyát terhelő dolgoknál, ha CPU-limited van is. Tehát CPU-limitnél segíthetnek olyan dolgok, mint az utómunka kikapcsolása. Még így is szép bugok jönnek össze, pl. ha GTA-ban elütsz valakit, egy képkockáig beleszorul az autódba, és csak az ütközés utáni másodikon esik/száll el. Csak akkor lenne tökéletes, ha a CPU és a GPU felváltva dolgozna, de az csinos kis erőforrás-pazarlás lenne. Inkább 10-20 bug, mint 10-20 mínusz FPS.

Ha már megírtam ilyen bonyolultan, el is küldöm.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8263) AeSDé Team válasza VoidXs (#8262) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Szép írás :) Te komolyan visszabutítottad a 8 magos FX-et 4-re? :D Ilyenkor amúgy 2 modult használ a proci összesen 4 szállal, vagy 4 modult és mindegyikben egy szálat futtat? Utóbbi lenne kedvezőbb az egyszálas teljesítmény szempontjából. Állítható hogy te melyiket akarod a két megoldás közül?

(#8264) $p@rr0w válasza Gomez86 (#8019) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Az én kedvesem a Starcraft 2-t favorizálja, de főleg a sztori miatt így a campaignt elsősorban.

Amúgy azért keveredtem ide hogy ajánljatok valamilyen játékot amiben kiváló a társaid mesterséges intelligenciája. Tehát ne én irányítsam őket, hanem őnállóan oldják meg a helyzeteket, és kísérjenek végig a játékon. Van iylen?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#8265) Ace owner


Ace owner
addikt

Hali!

Melyik programot használjam in game screenshotokhoz? Unturnedről van szó, viszont sima print gombbal csak az asztalt fotózza le. Fraps jó lesz esetleg vagy van valami más?

Galaxy Fold 4

(#8266) AeSDé Team válasza Ace owner (#8265) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Jó az a Fraps, bármilyen gombot megadhatsz és a formátumot is beállíthatod rajta. Ha esetleg zavar a framerate mérő azt el lehet rejteni.

(#8267) sptkyle válasza Ace owner (#8265) üzenetére


sptkyle
senior tag

A játék indításakor autuomatikusan indul a Steam kliens (mivel Steam-es játék), abban meg van beépített sreenshot funkció. (alapértelmezésben F12, de átállítható) Nem szükséges még egy program :)

Vagy az valamiért nem jó?

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#8268) Ace owner válasza sptkyle (#8267) üzenetére


Ace owner
addikt

Ezt nem tudtam, de kipróbálom köszi :D Amúgy fel van rakva az alap leírás, remélem kirakják majd és összejön egy közösség :)

Galaxy Fold 4

(#8269) VoidXs válasza AeSDé Team (#8263) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem lehet beállítani, magonként egy szál jár. A proci struktúrája dönti el, hogy egyesével vagy kettesével kapcsolgathatsz, az FX 6xxx széria pl. 3-4 magos, mindhez két szál van, ezek az Active Core Controlban 3-4 egységnek látszanak, a Windows pedig kétszer annyit lát, de a 8xxx sorozat nem trükközik, az tényleg 8 fizikai magvas.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8270) AeSDé Team válasza VoidXs (#8269) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Vagy csak úgy látja az alaplap, én úgy tudtam hogy az összes második generációs FX termék ugyan azt a Vishera magot (illetve modult) kapta meg, amiben egy modul két szálat tartalmaz. De ezt hagyjuk itt, mert nagyon off :)

[ Szerkesztve ]

(#8271) mekker


mekker
őstag

Köszi a választ, úgyis régóta érdekelt, hogy hogyan is működik pontosan a cpu bottleneck.
Ha már belekezdtem, feltennék még egy kérdést a játékkal kapcsolatban, hátha tud valaki segíteni a másik hatalmas problémámon:

A játékban csak a saját gyorsgombjai működnek (kivéve 1-2 Windowsosat), valószínűleg így akarják korlátozni, hogy ne makrózzanak az emberek össze-vissza.
Nekem van egy 7 gombos egér, amihez nincs külön driver, de X-Mouse -sal be lehet állítani a gombok funkcióit, illetve Foobarban is használok 5-6 gyorsgombot.
Át lehet ezt valahogy hidalni? (ablakos módban sem működnek a külsős gyorsgombok) Tuti vannak, akik csalásmakrókat használnak, de nem tudom mivel csinálhatják. -- nem akarok csalni, félre ne értsetek

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8272) AeSDé Team válasza mekker (#8271) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Van egy tippem hogy miért nem működik, de én csak találgattam, senki ne vegye biztosra. Ez csak elmélkedés volt, nem szamkai leírás, javítsatok ki ha nem így van:
Ha a te egereddel írsz makrót akkor a gomb lenyomásakor a rendszer kap egy ilyen bemenetet hogy pl.: 7-es gomb, és ezt az általad használt szoftver átalakítja egy billentyűparancsá, mondjuk F2-vé. Szerintem ez ilyen szoftveres parancsokat a játék védelme kiszűri, megnehezítve ezzel a botok fejlesztőinek dolgát.
Ezzel szemben egy gamer egérnél a gyári driver lementi a parancsokat az egér memóriájába, így amikor te lenyomod azt a bizonyos 7-es gombot az egér tudja hogy az F2-t jelent, így már egyből F2 lesz a bemenet a hardver felől, megkerülve ezzel a játék szűrését.

Az én X7-es egeremnél még sosem volt olyan játék ami ne vette volna be a parancsokat.

[ Szerkesztve ]

(#8273) br.rak válasza Milo629 (#8248) üzenetére


br.rak
őstag

Esetleg az előd: The Longest Journey, Syberia 1 &2
Ha mag inkább dreamfallhoz hasonlót keresel akkor Fahrenheit

(#8274) szami777


szami777
addikt

Hali,
Splinter Cell Blacklist-el lenne gond, barátommal szeretnék együtt coopozni de egyszerűen nem megy. Nekem steamen van meg neki uplayen, de ez elvileg nem akadály. Multi mindkettőnknek megy, sőt mások coopjába is be tudunk mindketten csatlakozni, ráadásul ha én multizok akkor ő is tud hozzám csatlakozni, de a meghívás opció egész egyszerűen nem működik, azt írja nem tud csatlakozni, próbálja később, de volt olyan is hogy nem történt semmi az elfogadásra kattintva se. Sok fórumot végigolvastam és rengeteg mindenkinek volt ilyen baja a barátokkal való játszással, úgy hogy közbe a multi meg az online coop működött. Ilyet is olvastam, hogy esetleg a szervereken van valami zár, mert Lengyelországba lakik, de ilyenről nem hallottam, eléggé abszurd lenne.
Valakinek volt hasonló?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8275) Brian_GT válasza szami777 (#8274) üzenetére


Brian_GT
őstag

Battlefield 3 coop mission-nél volt hasonló nagyon sokáig, amit csak egy későbbi patch javított csak ki.

Csatlakozás más országból nem hiszem gond lenne, mert EU ugyan úgy még...bááár Lengyel...de elvileg én úgy tudom az még nem a keleti régióba tartozik.

Ha sok ilyen embernek volt vele baja, akkor egyértelmű nem nálad van a hiba, viszont ebben az esetben nem sok mindent fogsz tudni tenni.
Esetleg annyit meg fogsz tudni ha írsz a hivatalos support-nak, hogy mi ez a jelenség.
Aztán max visszaírják, hogy tudnak róla, ha lesz patch valaha még rá, javítani fogják....hogy mikor, azt te is tudod mit jelent mikor.

Ha fórumokon nem találtál rá választ, mikor más is kérdezte, akkor azt jelenti ők sem értek el sikereket. Bosszantó elhiszem, de hát ez van.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8276) mekker válasza AeSDé Team (#8272) üzenetére


mekker
őstag

Ja, valószínű, hogy akkor programozható egérrel lehet csak makrózni.
Köszi a segítséget.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8277) dokee78


dokee78
félisten

World in Conflicthoz hasonló játékról tudtok?
Tudom van Company of Heródes,de mai korban játszódó kellene.
Jövőben játszódó sem érdekel.

(#8278) Dumas


Dumas
csendes tag

Üdv mindenki!

Egy régi játékot keresnék (ha rossz helyen kérdezem ezt akkor elnézést kérek). Vagy Sega, vagy Nintendo emulátoron játszottam vele, a Dragonball történetét lehetett végig vinni, három, vagy négy epizódból állt mind külön-külön része volt a játéknak, valamilyen Saga a neve talán. Felülnézetes volt, egyik gombbal ütni lehetett másikkal lőni, megint másikkal beszélni a karakterekkel, voltak boss fightok, mellékküldetések hasonlók. (Annyi biztos, hogy nem a kártyás változat az is valamilyen saga).Valaki esetleg ennyiből tudja, hogy mi lehet ez a játék? :)

(#8279) sptkyle válasza Dumas (#8278) üzenetére


sptkyle
senior tag

Legend of Z? [link] [link]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#8281) Dumas válasza sptkyle (#8279) üzenetére


Dumas
csendes tag

Sajnos ez nem az. (Viszont jónak tűnik, szóval megnézem köszi! :) )

(#8282) Bjørgersson válasza laceszgamer (#8280) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szakmaiban tilos hirdeti, töröltesd amíg nem kapsz figyelmeztetést.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8283) sptkyle válasza Dumas (#8281) üzenetére


sptkyle
senior tag

Hmm...
Hát jó sok DB játék jött ki az évek során.
Név alapján egyik sem stimmel, de...
DB: Legendary Super Warriors
DB: Buu's Fury
DB: The Legacy of Goku
DB: The Legacy of Goku 2

Szoktak olyat csinálni, hogy ha több részes egy játék, egybecsomagolják, és hozzáteszik a "Complete" vagy a "Saga" szavakat... Szóval nem 100, hogy amire emlékszel, az valóban a játék neve.

Többi: [link] (hátha névről beugrik valamelyik)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#8284) Dumas válasza sptkyle (#8283) üzenetére


Dumas
csendes tag

Köszi szépen! A legacy of goku lesz az! :) Igen, úgy látszik a név sajnos rosszul rémlett. :)

(#8285) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok. A Warface másnál is laggol?

No Sana No Life

(#8286) VoidXs válasza CJ4567 (#8285) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Tökéletesen fut.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8287) mike1334


mike1334
veterán

Sziasztok.
Milyen jó csapat alapú körökre osztott játékok vannak? Baldurs Gate, Icewind Dale és társai megvoltak, fallout szintúgy..tudtok még pár hasonlót? Illetve vmi jó roguelikeot, mint a dungeons of dredmor? :)
Köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8288) LonGleY


LonGleY
veterán

Sziasztok!

LAN-on játszható játékokat keresek Hamachizásra. Amiket eddig próbáltunk, illetve tervezünk:

- Command & Conquer 3: Tiberium Wars - Kane Edition
- Borderlands 2 + DLCs
- Diablo 2: Lord of Destruction

1. Melyik az az FPS, amiben 2 személynek megfelelően kicsi multiplayer pályák találhatók? A COD4: Modern Warfare-ben ott van a Killhouse, de a többi pálya és MW játék már sokkal több játékosra épít.

2. Lenne esetleg RPG-re vagy egyéb RTS-ekre ötletetek?

3. A StarCraft 1 vajon teljes képernyőre moddolható valahogy? Kipróbált, multiban is működő metódus érdekelne.

Köszi előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#8289) ollie válasza mike1334 (#8287) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Körökre osztott stratégia, RPG:
UFO Enemy Unknown
Divinity Original Sin

Roguelike:
Sword of the Stars The Pit

***

(#8290) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Valamikor hallottam már róla, de nem emlékszem: van egy dobozos Half-Life 1-em, már régebben be akartam regisztrálni a Steam-re, és azt a hibaüzenetet kaptam, hogy a kód már használatban van. Eredendően nem Steam-es változat, hazai kiadás, még a Sierra logós. Régebben hallottam olyat, hogy boltban vett HL1-eket nem nagyon lehetett regisztrálni, sokan belefutottak ebbe már a CS1.6 idejében is, ez kb. akkori kiadás lehet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8291) CJ4567 válasza VoidXs (#8286) üzenetére


CJ4567
veterán

Jó internettel(BF3-ban 30 a pingem), 60+ fpssel laggol nálam :((( Mindegy milyen grafika, szerver, versus vagy coop, akkor se jó, ha csak barátommal játszok, akkor is laggol.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#8292) ollie válasza Dilikutya (#8290) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ÉsS mi a kérdésed?

***

(#8293) Hintalow válasza mike1334 (#8287) üzenetére


Hintalow
senior tag

Háát a baldurs gatek nem szó szerint körökre osztottak, hasonló még a Planescape Torment, Arcanum, amik így hirtelen eszembe jutnak.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8294) Dilikutya válasza ollie (#8292) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mit lehet kezdeni vele? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8295) ollie válasza Dilikutya (#8294) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lefényképezed a dobozt, a kulcsot, a számlát ha megvan, és elküldöd a Steam supportnak. És beleírod, hogy akartad regisztrálni a kulcsod (most jutott eszedbe), de már azt a hibaüzenetet kaptad, hogy valaki már regisztrálta.

[ Szerkesztve ]

***

(#8296) br.rak válasza LonGleY (#8288) üzenetére


br.rak
őstag

Torchlight 2 ( az 1-ben nincs hivatalos multi tudtommal)
Red alert 2/Yuri's revenge párostól felfelé az összes C&C (generals, stb)
Warcraft3

Multi: régen volt, de a windowsos Halo: CE -ben mintha lettek volna kicsi pályák is.

Starcraft1, szerintem te a felbontásnövelésre gondoltál, mivel teljes képernyős a játék alapból (stabil high-rw modról én nem tudok...)

[ Szerkesztve ]

(#8297) nonsen5e válasza LonGleY (#8288) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem tudom neked, hogy van, de a StarCraft 1 nekem csak teljes képernyős módban tud futni. :P

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8298) LonGleY válasza nonsen5e (#8297) üzenetére


LonGleY
veterán

Nyilván a képernyő natívra kiterjesztett felbontásra gondoltam, nem a telejes képernyős mód hiányára.

br.rak: Köszi!

Van még egyéb játékötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#8299) Hintalow válasza LonGleY (#8298) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nálunk régen lanokon az abszolút bajnok az AvP 1-2 volt, 2 marine, 2 alien, 1 predi felállásban toltuk.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8300) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok. FPS-t játékban hogy lehet fixálni? Need for Speed Most Wanted 2005-ben idegesít hogy 60-30 között ugrál, és ezért szeretném 30-ra fixálni.

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.