Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8051) mad1 válasza Milo629 (#8049) üzenetére


mad1
veterán

Kollega jol mondja nesre volt az elso,es jott is a sega a golden axe warriorral rivalisnak.. sekerenek koszonhetoen.
Jo latni hogy ilyen jatekokat meg elovesztek... meg azok is akik nem feltetlen ösgémerek. :R

Ne szemetelj ! = Steam

(#8052) fasirTTT


fasirTTT
őstag

Sziasztok a Splinter Cell Blacklist mennyire teljesértékű coopot tartalmaz? Meg éri megvenni? Haverral valami coopos gémet nyomnánk és nemtudom h a fejlesztők a coopot mért nem tesznek bele......

(#8053) Milo629 válasza mad1 (#8051) üzenetére


Milo629
aktív tag

Most játsszak inkább egy interaktív filmmel mint az új CoD? :DDD
Sikerült megtalálni Gameboy-ra a NES verzió hivatalos átiratát az első és második résznek, plusz a link to the past, telefonra meg már van is egy bevált emulátor, legalább nem kell próbálgatnom a NES emukat.

(#8054) Brian_GT válasza fasirTTT (#8052) üzenetére


Brian_GT
őstag

Én evvel a résszel nem játszottam, de a Splinter Cell coop-ja általában úgy működik, hogy bizonyos missziókat tudtok közösen megcsinálni....de ez nem karrier coop.

Ha nem ragaszkodtok a Splinter Cellhez és jó coop-ot kerestek akkor Borderlands 1-2, Sniper Elite v2, Lord of The Rings - War in The North, Resident Evil 5-6 ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8055) KáZsé Mestör válasza mad1 (#8048) üzenetére


KáZsé Mestör
tag

NFS Shiftet újratelepítettem,mindent megengedtem neki,hogy maga frissítsen és simán elindult a gama.
Igaz,a demó versenyen mikor mind a 8 autó egymásnak ment,volt 1 kis lagolás,de 2. helyet elcsíptem billentyűzettel,most már gamepaddal tolom majd,meg levettem kicsit a grafikát is,mert magától állította fullra...
MK-val még nem volt időm foglalkozni,de azt is életre keltem,remélem...

Köszi a válaszokat!

Kázsé

(#8056) messi6502


messi6502
tag

Sziasztok!

Jelenleg a VGA-m gariba van, így egy hd4000el próbálok "bűvészkedni", de talán nem is ez a fontos.
Három hetes win7 van feltelepítve, amin jelenleg az intel drivere van fenn, meg fenn volt a catalyst is előtte, de azt DDU-val lepucoltam. Nagyjából ennyi ami lényeges lehet szerintem.
Na mármost, jó ideje, nem tudom pontosan megmondani, hogy mióta, játék közben teljesen kifagy a rendszer semmire nem reagál csak ha kikapcsolom a gépet, proci teszt linx-el megvolt, memória teszt megvolt, azok sikeresen lefutottak többször is. Ismétlem csak játék közben, gondoltam rá, hogy esetleg a proci igp-je a hibás, viszont azt külön tesztelni nem tudom hogy lehetne.
Esetleg az alaplap a hibás, vagy valami szoftveres gebasz lenne és egy win reinstall megoldaná? Csodálkoznék rajta

Gpuval sajnos nem emlékszem, hogy lett volna ilyen hibám, ugyanis a negyediket várom vissza gariból egymás után, de szerintem azzal előtte nem volt baj.
Valakinek valami ötlete?

Remélem jó helyre írtam. :B

(#8057) nonsen5e válasza messi6502 (#8056) üzenetére


nonsen5e
addikt

Írtad, hogy játéknál lefagy. Több játékot is próbáltál - többféle (ultra alacsony) beállítással is, vagy csak egyet aztán általánosítottál.
GPU tesztre használhatsz Furmark-tól kezdve 3dmark-ig bármit, esetleg a GPU-Z integrált terhelője (1mb az egész program), stb...
Ha menüig eljutsz akkor állítgathatod a display mode-ot fullscreen windowed és windowed fullscreen között. (Sok játéknak a linkjébe is be lehet írni, hogy -fullscreen; -windowed.

Intel Driver a legújabb ami van? Húzva nincs-e az IGP? (nekem 1300mhz-n behalt, 1250mhz-en ment még simán).

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8058) messi6502 válasza nonsen5e (#8057) üzenetére


messi6502
tag

Amikre emlékszem és tuti kifagyott:
- f1 2013
- GTA IV
- The incredible adventures of Van Helsing
- Saint's Row: Third

Mindegyik eredetiben van meg steamen, illetve mindegyiket amennyire csak lehet lebutítottam.
IGP alapon van hagyva, mint ahogy a cpu is, bár régebben volt tuning mindkettőre biosból, de még régebben vissza raktam defaultra.

Legújabb intel driver van fenn igen.
Furmark és tsait kipróbálom. :R

(#8059) ollie válasza messi6502 (#8056) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mennyi idő múlva fagy le? Lehet, hogy túlmelegszik valami.

***

(#8060) messi6502 válasza ollie (#8059) üzenetére


messi6502
tag

Bocsánat ezt elfelejtettem írni. Általánosságban olyan fél óra / óra, de van hogy több, de sose az elején.
Ezért gondoltam én is, hogy túlmelegedne, de a procit mikor linxel terheltem alapórajelen (játékban is már így használom), akkor olyan 70 fokig kúszott fel, játékban bár nem monitoroztam, de kétlem, hogy feljebb menne.
Mikor volt egy kis tuning 4.4 ghz-ig, akkor ment fel 91-92 fokra, de már nem így használom.

(#8061) messi6502


messi6502
tag

Na azóta furmarknál rekordidő alatt, kábé 5 perc alatt lehalt a rendszer, viszont erről jut eszembe, hogy azt nem írtam, hogy ilyenkor, mikor újraindítom a rendszert utána - legalábbis eddig -, nem fagy le többet, mármint amíg ki nem kapcsolom a gépet. Mondjuk utána se játszottam többet, mint max 2 óra, tehát ez még "hibahatáron" belül van.
GPU-Z-vel monitoroztam furmark alatt:
Core clock: 1150
Memory clock: 667 (1333-n megy a ram dual channelben 8 giga és 1giga van megosztva az igp-nek)
Temp.: max 52 fok
GPU Power: max 15,3 watt
Memory usage (dedicated): 16 mb (EZ mi ez? :D)
memory usage (dynamic): max 310 MB (Ez a felhasznált memória ha jól gondolom)

Továbbá néztem egy Event Viewert, ahol ezek találhatóak abban az időben:

Hiba 2014.06.16. 22:36:41 EventLog 6008 Nincs
Kritikus 2014.06.16. 22:36:22 Kernel-Power 41 (63)
Hiba 2014.06.16. 22:36:41 Service Control Manager 7000 Nincs
Hiba 2014.06.16. 22:36:41 Service Control Manager 7000 Nincs

Nos van egy kritikus Kernel Power, ami 20 mp-el a többi előtt jelentkezik, ott részletesben ezt írja:

A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.
Gondolom a bekapcsoló gomb hosszan tartó nyomása miatt írja ezt, amivel kikapcsolom ilyenkor a gépet, nem pedig a táp ment gallyra.

Viszont a két Service Control Manager hiba nekem érdekesebbnek tűnik, ott ezt írja:
A szolgáltatás (ACP Kernel Service Driver) a következő hiba következtében leállt:
Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik.

A szolgáltatás (ACP User Service) a következő hiba következtében leállt:
A rendszer nem találja a megadott fájlt.

Nos ezekből valami lényeges infót kitud olvasni valaki? Mi lehet a hiba? :R

(#8062) daad79


daad79
csendes tag

Sziasztok!
Miért nem bírom feltelepiteni a Medal of Honor pacific assault játékot?Ezt írja ki Windows nem találja a medal of honor pacific assault_Code.exe fájlt. :W

(#8063) nonsen5e válasza daad79 (#8062) üzenetére


nonsen5e
addikt

DVD-s változat?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8064) dragonfx


dragonfx
veterán

hi

jol láttama fifa world cup 2014 csak xbox360ra és ps3.ra jött ki és pc.re nincsen? :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8065) VoidXs válasza dragonfx (#8064) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Bizony, tényleg nincs.
Azért ez már meglepő.
Minden másra van.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8066) dragonfx válasza VoidXs (#8065) üzenetére


dragonfx
veterán

genyák...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8067) Brian_GT válasza dragonfx (#8064) üzenetére


Brian_GT
őstag

nincs, mert azzal magyarázzák, hogy a pc-s fifa csak a 15ös verzióban kapja meg az új ea féle ignite motort és így nem tudják megcsinálni rá... röhej egyébként, mert össze sem lehet ma már hasonlítani a régi szériát a mostani pc-kel de hát EA ismeritek!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8068) mad1 válasza VoidXs (#8065) üzenetére


mad1
veterán

Konzol bunda :O

Ne szemetelj ! = Steam

(#8069) messi6502 válasza messi6502 (#8061) üzenetére


messi6502
tag

Közben Megoldódott!, gondoltam leírom hátha másnak is előjönne valami hasonló!

Találtam neten egy angol leírást, ahol a csávónak ugyanilyen hibát az oldotta meg, hogy fel volt neki is telepítve az alaplapi cd-ről a Realtek hd audio manager hang driver, illetve mivel ő is intel igp-t használt, így annak a drivere is ami megint csak tartalmaz valami intel hd audio nevezetű drivert.
A probléma ott adódik, hogy játék közben a két driver egymástól próbálja meg átvenni a hang irányítását, ami végül a gép lefagyását okozza, pontosabban mintha a CPU-t írta volna.

Megoldás:
A srácnak működött az hogy a realtek drivert csökkentett módban letörölte teljesen, minden registry fájljával együtt.
Viszont nekem nem, hiába töröltem le. Nekem kicsit szenvedősebb lett a megoldás, mégpedig:
1) start menü / futtatás: msconfig
2) Általános és ott ki kell választani a szelektív indítást és a rendszeradatok betöltését.
3) Szolgáltatások fül és bejelölöd " az összes Microsoft-szolgáltatás elrejtése" rublikát, majd utána rányomsz az " összes tiltása" gombra. Ilyenkor az MS szolgáltatások benn maradnak, nagy baj nem keletkezhet. (Igazából, utólag átgondolva nekem is elég lett volna itt az intel cuccát kikapcsolni, de akkor még nem tudtam, hogy nálam az kavar be, nem a realtek drivere.)
4) Alkalmaz, majd ok és restart, ééééés örül ;)

tag: fagyás, fagy, játék

(#8070) att88ila


att88ila
tag

Sziasztok!
Lenne egy problémám az Enemy Front játékkal.Enemy Front CryEngine Error? Elinditom a játékot rámék, hogy new game és kiválasztom a nehézséget elkezd tölteni és kilép ilyen hibaüzenettel! ***Memory Allocation For 5592408 Bytes Failed**** Mi lehet a hiba? :F

(#8071) BMS


BMS
őstag

Sziasztok

A TC Ghost Recon Phantoms-hoz hasonló lövöldözős játékokat mondana valaki?
Lehessen szerkeszteni a karaktert meg külön fegyvereket venni,szintet lépni,tehát ne ilyen CS-s stílusú legyen.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#8072) Brian_GT válasza BMS (#8071) üzenetére


Brian_GT
őstag

Összes Call of Duty és Battlefield :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8073) BMS válasza Brian_GT (#8072) üzenetére


BMS
őstag

csak abból nagyon nincs ingyenes online változat :D jó a battlefield play4free van de az nem tetszik

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#8074) Brian_GT válasza BMS (#8073) üzenetére


Brian_GT
őstag

jaaaa, hogy ingyenes...hát olyat nem fogsz találni :) black ops 2 meg ami nem a legfrissebb verzió már 3-4-5.000 Ft körül alakul és behozza óraszámban bőven az árát.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8075) szami777 válasza BMS (#8073) üzenetére


szami777
addikt

Planetside 2 akkor a te játékod, steamről ingyenesen letölthető, de ha nem szereted a steamet akkor nyomhatod anélkül is.
Battlefield 3-ra hasonlít leginkább, csak sokkal epikusabb, Haverral lehet tolni, csináltok külön squadot aztán mehettek irtani, nagyon jó kis játék.
Bár azt remélem tudod, hogy freetoplay játékoknál ha nem fizetsz eléggé lekorlátozódsz. Nem leszel esélytelen a csatatéren, csak a fa@a cuccokért skinekért fizetni kell az összes ilyen játéknál.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8076) BMS válasza szami777 (#8075) üzenetére


BMS
őstag

sajnos ez mindenhol így van :/

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#8077) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni:
Fiam Don't starve játékában miért nem lehet 1920x1080-ra állítani a felbontást? Más játékban megy, itt is felajánlja az 1080-at, apply kattint, de visszaugrik...
vga: hd7770, monitor fullhd BENQ GW2760HS .
Mit kellene még beállítani?

F.K.T.

(#8078) psg5 válasza psg5 (#8077) üzenetére


psg5
veterán

Nah közben ezzel az átírással ment.

F.K.T.

(#8079) BMS válasza szami777 (#8075) üzenetére


BMS
őstag

nem lenne rossz de gyűlölöm a robotos játékokat :D inkább puska meg pisztoly sem mint lézerfegyver meg robotok

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#8080) Hintalow válasza BMS (#8079) üzenetére


Hintalow
senior tag

Akkor bizony nincs mese, költeni kell :)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#8081) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Tudnátok-e nekem mondani olyan játékot, ami viszonylag régebbi gépen is elmegy, kb 8 éves lánynak való, és ha lehet pár kattintásra indul, mert a szülők nem nagyon értenek a géphez, így a cd-ről való telepítés, indítás stb kopmbó nem az igazi. :)
Vagy ha van olyan, amit felírok cd-re és indul az ikonra kattintással. Kösz!

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#8082) Brian_GT válasza kriszwells (#8081) üzenetére


Brian_GT
őstag

Hát telepíteni mindent kell, azt nem tudod kikerülni.... abban az esetben, nem kell ha netes böngészőben futtatható játékról beszélünk, de ott meg csodát nem tudunk elvárni játékminőségben. + ha nincs fent shockwave vagy flash stb nekik rendesen akkor az is prüszkölni fog, hogy rakják fel ami mint írod megint csak nem fog menni nekik.

+ tudni kéne mit keresünk, mire hajaz a kislány...ilyen keresgetős-ügyességit ajánljunk vagy simset vagy mifélét? Sims egyébként elfut régi gépen is, csak vissza kell venni a grafból.... és magyar...ott tud öltöztetni meg minden félét... lakást berendezni minden félét...sztem egy ilyen korú lánynak ez maga a paradicsom :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8083) kriszwells válasza Brian_GT (#8082) üzenetére


kriszwells
aktív tag

Hát én se vágom, hogy milyen játék való neki, sajnos én is leragadtam a Halo 1-nél anno, rég játszottam. Öltöztetős, barbis meg ilyenek gondolom, pónis, lovacskás nemtom :D

Régebben volt, ami ment úgyis, ha a telepített mappát írtam ki cd-re akkor azt utána nem kellett fel másolni a gépre csak onnan az indító ikonnal indítani. De kösz a választ, meglátjuk mi lesz, más nem adok mellé egy prinsrssn-es útmutatót is. :D

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#8084) Brian_GT válasza kriszwells (#8083) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen értem mire gondolsz, de azok az idők elmúltak mikor úgymond tömörített játékot indítottunk csak egy exe-vel.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8085) Rico83 válasza kriszwells (#8083) üzenetére


Rico83
tag

Inkább online játékokkal próbálkozzon.Egyszerűbb.

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#8086) kriszwells válasza Brian_GT (#8084) üzenetére


kriszwells
aktív tag

Régi szép idők.... :D Aladin, Lion King, Pre 2, Golden Axe stb..... :)) és a legnagyobb kedvencet ki ne hagyjam Civilization 1.

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#8087) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Mostanában nagyon rámjött az mmo-zhatnék (MMORPG) és nem találok semmi olyat ami tetszene. Hátha ti tudtok ajánlani valami jót.
Egy pár amivel már toltam: Aion, Lineage, Metin2, Rift, WoW, Dekaron, Silkroad, Tera, Rappelz, Cabal, 9Dragons. Biztos hagytam még ki.
Várom az ajánlásokat.

(#8088) genndy válasza zsolt1225 (#8087) üzenetére


genndy
addikt

TESO, SW:TOR

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8089) zsolt1225 válasza genndy (#8088) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Teso-t is próbáltam nem jött be. Star wars játékok nem tetszenek.

(#8090) VoidXs válasza zsolt1225 (#8087) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Aerián nézz szét,
Sok olyan játékuk van,
Meg másféle is.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#8091) br.rak válasza zsolt1225 (#8089) üzenetére


br.rak
őstag

The Secret World esetleg?

(#8092) zsolt1225 válasza VoidXs (#8090) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Ezek közül egyik se nagyon nyerte el a tetszésem. Mindet megnéztem több videóról is.
(#8091) br.rak Azt is már sokszor megnéztem, hogy biztos nem-e tetszik, de mindig arra jutok, hogy nem.
Az lesz a vége, hogy muszáj vagyok megvárni míg elindul az Archlord 2. Ha minden igaz Júli 1 volt a honlapon, de azt levették, tehát akár késleltethetik is.
Tudom nincs messze, de szétb.sz az unalom :( :))

(#8093) BMS


BMS
őstag

[link]

vagy

[link]

Ti melyiket ajánlanátok :)?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#8094) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Így hogy a vizsgáknak vége néznék valami jó kis multis Fps-t vagy Tps-t, lehetőleg idei vagy tavalyi cím.
Titanfall-t 3 hónap után vettem megint újra elő, annyira nem találtam érdekesnek.
Olyan játék kellene, ahol vannak kisebb pályák is és nem csak hiperkütyükkel lehetne játszani.

Live poor, die ritch.

(#8095) nonsen5e válasza zsolt1225 (#8092) üzenetére


nonsen5e
addikt

FFXIV? :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8096) zsolt1225 válasza nonsen5e (#8095) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Ez még egész jónak is tűnik, viszont meg kell venni és havidíjas. Erre most nekem nincs pénzem.
Tehát maradok annál, hogy megvárom az Archlord 2-t, megerősítették, hogy 1-én indul az obt.
Addig is elvagyok taurin.

(#8097) nonsen5e válasza zsolt1225 (#8096) üzenetére


nonsen5e
addikt

Hát igen, a pénz...
Én is kb. kipróbáltam minden MMORPG-t amit te is felsoroltál, de a legtöbb olyan 'meh' kategória.
Wow után/mellett nekem pl. ez az egyetlen MMORPG, amivel tényleg szívesen játszom és élvezem. :)

Aztán nem tudom, lehet csak az az effekt van benne, hogy ha már fizettem érte x összeget, akkor élveznem kell... :D Mert olyan játék még nem volt amit megvettem és nem tetszett volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8098) mad1 válasza zsolt1225 (#8096) üzenetére


mad1
veterán

Dragon nestet ismered?Nallam mindent ver . :K
Erdemes a spirit dancer re vagy a gearmaster kasztokra rakeresni.
2-8 szemelyes partyk vannak a solo -n kivul.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#8099) szlovibuki


szlovibuki
tag

Sziasztok!

Szerintetek ezen a notin elfut 1440x900 felbontásban a Sniper Elite 3 és a GRID Motorsport?

Intel Core 2 Duo P8600 (3M Cache,2x 2.53 GHz, 1066 MHz FSB)
4 GB DDR3
ATI Mobility Radeon HD 3470 512 MB

[ Szerkesztve ]

(#8100) nonsen5e válasza szlovibuki (#8099) üzenetére


nonsen5e
addikt

GRID-et nem tudom, de a Sniper Elite 3-nak legjobb tudomásom szerint a minimum követelménye a DirectX 11-es videokártya (különben is max 800*600-ban menne).

D4 klán: HunPH - invért privát rám

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.