Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8801) jonnyjoker01 válasza djkacor (#8790) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez kérem szépen a GTA 3-ban levő Shoreside Vale-en levő reptér parkolója. Az autók moddolva vannak.

Bár most így elnézve a fákat nem vagyok biztos benne, azok a parkoló mögött nincsenek.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8802) szami777


szami777
addikt

Sziasztok
Genius usb keyboardot ra lehet kotni ps3-ra, es azzal fifazni haver ellen?
Remélem nem hülye kérdés, nem vagyok gep elott, nem tudtam pontosan utána járni a dolognak. Hátha van itt olyan,aki próbálta.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8803) Brian_GT válasza aftercooler (#8800) üzenetére


Brian_GT
őstag

Deee azért nem tudná megtenni, mert akkor ugyan úgy fizetné az alkalmazottakat hisz ők dolgoznak a havi tartalmon, de bevétel nem jönne be. Előbb-utóbb csődbe menne a cég.

Értem az álláspontodat, meg látom te is az enyémet, egyről is beszélünk, csak akkor sem működhet még egy Bethesda szintű cégnél sem ez a módszer, mert most lehet van pénze, de ő ebből a pénzből fejleszti a következő címet, fizeti a fejlesztés alatt a dolgozókat, bérli a helyiségeket, fizeti az adót ugyan úgy stb...

Minden mammut cég még a Blizzard is megérezné előbb-utóbb ha nem kapna több havi díjból befutó pénzt. Ha nincs a cégnek fejlesztési költsége, nem tud olyan címet lerakni az asztalra, ami meg tetszik a népnek és megveszi. Ilyenkor szokott jönni, hogy ,, de nézd már meg mennyire sz*r lett ez a játék" és társai.

Nem lenne itt probléma meg alapvetően nincs is. Csak magyar mentalitásként tudjuk ezt felfogni, sajnos írtó rosszul... mint ebben az országban élő sajnos én sem tehetek mást és én is keményen érzem a más országokkal való különbséget...csak próbálok mögé látni. Egy normálisan kereső magyar családban is, max a gyereknek ha havonta megtudsz venni egy 15.000es játékot. Kint a gyerek vagy elintézi zsebpénzből simán és még marad is neki bőven...vagy egyszerűen megveszi a szülő a nem 1 de 3 darabot is akár havonta.

És ez abból jön amit te is írtál, hogy Magyarországon te a forinttal, nem akarom leírni mit tudsz tenni :) Mert a dollár = euró az nem probléma, mert más országban Európában is így váltják...kivéve anglia ahol ugye van font... de amcsiból mire ideér a dollár árfekvésű termék átszámoljuk euróba...már bukó...de mondjuk 240Ft és 310Ft között nincs nagy különbség...mint 1 Ft és 310 vagy 1 Ft és 240Ft között amit az országba belépés után kap a termék. Sajnos ez Magyaroszág.

xsanyi: így nem... ilyen jelellű periféria támogatása nincs. Egy eszköz létezik hozzá ami majdnem úgy néz ki, mint egy switch vagy router és átjátszóként funkcionál, de ez nem egy 1000Ft-os eszköz, jó ha tudod.. Alapvetően játszható onnantól billel és egérrel, de nem úgy, mint pc-n. Mivel a bejövő bill és egér jelet át kell állítania az eszköznek így laggolás van. Ha jobban is érdekel, a ps3 topicban kérdezz rá.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8804) szami777 válasza Brian_GT (#8803) üzenetére


szami777
addikt

Köszi a választ, úgy fest, nem nagyon lehet :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8805) sptkyle válasza szami777 (#8804) üzenetére


sptkyle
senior tag

Nincs natív keyboard/mouse támogatás a PS3-nál...mint ahogy a kolléga mondja.
Asszem a Splitfish-nek volt átalakító konvertere is (nem csak dedikált egér/másodlagos kontroller megoldása) PS3-nál asszem olyan 8-9000ft környékén.
Használt ps3 kontrollerrel (vagy olcsó átalakító+ps2 kontrollerrel) jobban jártok.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#8806) Hunork


Hunork
veterán

Hali!

Imént próbáltam feltenni egy régi kedvencemet, a Bulletstorm-ot. Hát nem lehet elindítani, mert azt állítja, hogy GF Live adataim nincsenek... :Y Pedig vannak, csak GF Marketplace néven, ahol is látszik a játék és egy bónusztartalom, viszont maga GF Live már nincs, így nem tudom, mi tévő legyek. Kuka a játék?? Azért ez durva... :W

UI: a játék DVD verziós

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8807) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Nagyon kellene nekem valami játék a hosszú hétvégére. Sajnos eléggé finnyás vagyok, de amit szerettem az elmúlt évekből, az a Sacred, Dragon Age, Batmanek, Star Warsok, szerettem a Warcraft-Starcraftot is, MOHA.

Ezekhez hasonló színvonalú és játékmenetű kellene nekem.

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#8808) CJ4567 válasza Hegyirabló (#8807) üzenetére


CJ4567
veterán

Star Wars Knights of The Old Republic 2, eleje(kb. első 1-2 óra) picit unalmas, de utána felpörög a játék és alig akarod letenni :DDD

No Sana No Life

(#8809) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Két féle játékot keresek "lehetőleg" valami újabb legyen. Az egyik az ilyen C&C , Starcraft jellegű építkezős a másik meg mondjuk ilyen Heroes jellegű lenne. Tudtok ajánlani valamit?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8810) szami777 válasza AMD Power (#8809) üzenetére


szami777
addikt

Ha heroeshoz hasonló kell, vess egy pillantást a kings bounty sorozatra, vagy az eador: master of the broken worldre. Új játék meg az age of wonders, tudtommal az is korokre osztott hexás.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8811) Hunork válasza Hunork (#8806) üzenetére


Hunork
veterán

Hehe, Bulletstorm megoldva, egyszerűen csak nyomni kell egy Enter-t, mikor kijön, hogy nincs GF Live kapcsolat... Hihetetlen. Amúgy az Origin simán beaktiválta! :C :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#8812) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Sziasztok!

Próbálta vki a CMR Dirt játékot Win 8.1 x64 alatt? Nekem nem indul, pálya betöltésénél kilép, hibaüzenet nincs. 1.2-es patch fent van.
Hogy lehetne működésre bírni?
Rendszergazda módban és Win 7 komp. módban is próbáltam, de semmi eredménye. :(

(#8813) Cheesus válasza AMD Power (#8809) üzenetére


Cheesus
senior tag

Igaz hogy nem új, de a Disciples 2-vel én nagyon jól elvoltam :) (azóta van már 3. része is)

https://www.twitch.tv/csehla

(#8814) AMD Power válasza szami777 (#8810) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi a tippeket! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8815) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok tudtok nekem mondani pár mostanában megjelenő mmoprg-t ? Előre is köszi. (archeageban csalódtam így keresek valami mást )

El. Psy. Congroo.

(#8816) demmer123


demmer123
őstag

Ehhez a játékhoz már kevés lesz a gépem full hd maxhoz?

[link]

(#8817) CJ4567 válasza demmer123 (#8816) üzenetére


CJ4567
veterán

Mit értesz max alatt? Élsimítást is? Mert FHD-nél elég 2x is.

No Sana No Life

(#8818) Brian_GT válasza demmer123 (#8816) üzenetére


Brian_GT
őstag

Szerintem nem, de jogos a kérdés, hogy mit értesz maxon. 16x simítás meg minden extra effekthez lehet picit...kérdés mi olyan extrák pakolnak bele, amit majd még be tudsz kapcsolni. Egy sima ,,normál" full hd maxhoz sztem elég lesz.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8819) demmer123


demmer123
őstag

Hát élsimítás pl 1-2x és többi minden ultran full hd-ban.

(#8820) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Édesapámnak keresek valami Ford Racing 2 szintű, bár annál lehetőleg újabb arcade autóversenyes játékot. Előny, ha nem kell hozzá semmilyen szarfos kliens.

Bombázzatok a címekkel! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8821) CJ4567 válasza Bjørgersson (#8820) üzenetére


CJ4567
veterán

Need for Speed Underground 1-2, Most Wanted, talán a Carbon és még az Undercover?

No Sana No Life

(#8822) genndy válasza Bjørgersson (#8820) üzenetére


genndy
addikt

Flatout 2 (bár az GfWL-es. Vagy kipeccselték? Nemtom).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8823) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Köszönöm, de ezeknél egyszerűbbet keresnék, ami elé csak leül egy órára és nyom pár versenyt, nem kell semmi sztorival meg beállításokkal vacakolni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8824) itouchfan válasza Bjørgersson (#8823) üzenetére


itouchfan
senior tag

én ford racingot tolok néha ha olyan kedvem van (ma is volt) és tök jó, legalábbis élvezem mint állat :DD
szimulátoroztam amúgy de eladtam a kormányom, és most ezeket a kis arcade-okat asználom ha versenyzős kedvem van, de nekem is kéne valami újabb :D

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#8825) CJ4567


CJ4567
veterán

Shift 2-ben Darren McNamarat hogy az istenbe lehet leverni? Egyszerűen vagy elhúz, vagy a többi autó pördít ki.

No Sana No Life

(#8826) genndy válasza Bjørgersson (#8823) üzenetére


genndy
addikt

Flatout2-ben pont nem muszáj sztorit nyomni, lehet egy-egy versenyt is. Van magyarítása is (illetve az EVM-es változata magyarul jött ki).
Az új Carmegeddon.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8827) CJ4567


CJ4567
veterán

Shift 2-ben ugye ha eladok egy tuningolt autót a tuning árát is visszakapom, ha Workssá átalakítom akkor az addigi upgradek árát visszakapom, de ha Workssal együtt adom el a Works árát visszakapom?

No Sana No Life

(#8828) Bjørgersson válasza genndy (#8826) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megnézem majd, köszönöm!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8829) itouchfan válasza Bjørgersson (#8828) üzenetére


itouchfan
senior tag

egyébként én is kerestem most, world racing 2-t találtam meg esetleg GRID, vagy Dirt, vagy F1 széria..ezek mind a szimulátor-arcade határán álló játékok, szerintem meg ehet próbálni billentyűzettel

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#8830) Brian_GT válasza Bjørgersson (#8820) üzenetére


Brian_GT
őstag

Grid 1 vagy a Motorsportot ajánlanám. Teljesen jól irányíthatóak billentyűzettel is. A 3. vagyis a motorsport igényel némi jobb odafigyelést stb ... a 2-t azértn nem mondom, mert az egy mellékszál, ahol a drift a lényeg kb.
Én az 1-et ajánlanám a Racedriver Grid néven találod meg. Jó volt a karrier mód is benne, nagyon sokféle autóval lehet menni és iszonyat szép belső nézetes kidolgozása is volt.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8831) CJ4567


CJ4567
veterán

A Need for Speed Undercoverben valahogy be lehet állítani 1360x768-as felbontást?

No Sana No Life

(#8832) itouchfan válasza CJ4567 (#8831) üzenetére


itouchfan
senior tag

szerintem nem, az még régebbi verzsön. én se találtam, szóval vagy nem lehet, vagy csak én vagyok béna :U

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#8833) CJ4567 válasza itouchfan (#8832) üzenetére


CJ4567
veterán

Közben megtaláltam a megoldást, itt, a lényeg: a játékban 1024x768-ra kell állítani a felbontást, kilépni, majd letölteni a programot az első hozzászólásból, kicsomagolni, elindítani, megadni amit a képen írnak, kiválasztani a felbontást, majd patch, és játszol!

No Sana No Life

(#8834) itouchfan válasza CJ4567 (#8833) üzenetére


itouchfan
senior tag

ó, király :D köszi :C

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#8835) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Végül GRID lett a dologból. Tetszik neki, bár még gyakorolnia kell. :D

Köszönöm mindenkinek a tippeket! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8836) demmer123


demmer123
őstag

Aki játszik az Evil withinnel megtudná mondani az fps érték miért ugrál 60-fpsről 40-35-re?

(#8837) laceszgamer válasza demmer123 (#8836) üzenetére


laceszgamer
addikt

Patch fenn van?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8838) demmer123 válasza laceszgamer (#8837) üzenetére


demmer123
őstag

Nem találok hozzá patchet sehol.Nem eredeti a játék

(#8839) ollie válasza demmer123 (#8838) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor most figyelmeztetlek, hogy tilos warez témában segítséget kérni (és adni) a fórumon!

***

(#8840) Brian_GT válasza demmer123 (#8838) üzenetére


Brian_GT
őstag

Akkor ne csodálkozz nem jó. Patchek nem viccből jönnek ki + nem viccből van az a hülyeség, hogy vedd meg!!!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#8841) jonnyjoker01 válasza Bjørgersson (#8820) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

OMG az én apám is tegnap kérdezte meg, hogy meg van e még a Ford Racing 2, megtaláltam a lemezt, sikerült is letelepítenem, de elindulni már nem indult el. :( Szívesen várom én is a válaszokat! :)

Pff használd a friss.html-t hülyegyerek :DDD
Legalább gyors választ kaptam! :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8842) flash-


flash-
veterán

olyan játékot keresek (lehet stratégia, akció, kaland,fps) ahol tényleg kell gondolkodni, kell a logika, de emellett mégis élvezetes "pörgős" marad a játék..
ötlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#8843) laceszgamer válasza flash- (#8842) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tomb Raider legújabb része? Abban van pár feladvány, meg úgy alapvetően is jól siekrült.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8844) mad1 válasza laceszgamer (#8843) üzenetére


mad1
veterán

Pedig nem sok puzzle van a Tomb raiderben,de a SAW cimu jatek eleg sok logikai resszel van spekelve.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8845) ollie válasza flash- (#8842) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ground Control. Régi, de az egyik legjobb, taktikai játék.

***

(#8846) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Valaki nem tudja, hogy az Euro Truck Simulator 2 miért nem akar elindulni DirectX módban? Régebben jó volt, mostanában kezdte el ezt csinálni.

Erre gondolok:

Ha DirectX-ben indítom akkor exe hibával leáll a játék, de ha OpenGL módban indítom, akkor tökéletesen fut, de jóval kevesebb az FPS-em (DirectX-ben több volt, azért ragaszkodok hozzá). Plusz még OpenGL-ben a processzoromat nem is akarja nagyon kihajtani, ami ezen a képen látszódik:

Amint látható 40% fölé nem igazán akar menni a processzor terheltsége, pedig megy a játék, ezzel együtt a játék élvezhetetlenül szaggat. Ennek mi lehet az oka, és hogy miért nem indul el DirectX módban?

[ Szerkesztve ]

(#8847) Rico83 válasza beldeczki (#8846) üzenetére


Rico83
tag

Frissítsd a vga illesztőprogramját.

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#8848) CJ4567


CJ4567
veterán

Sziasztok.
A 2005-ös Most Wantedben ki lehet kapcsolni a Bloomot? Az Over Bright ki van kapcsolva, az csak ha alagútból megyek ki a napra akkor elvakít a nap.

No Sana No Life

(#8849) mad1 válasza CJ4567 (#8848) üzenetére


mad1
veterán

HDR legyen off.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8850) CJ4567 válasza mad1 (#8849) üzenetére


CJ4567
veterán

De a játékban nincs erre opció, vagy csak én nem találom.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.