Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62751) batman. válasza maxxenergie (#62749) üzenetére


batman.
senior tag

"visszarakva az én lapomba hibátlan tehát egyedül a Ramhibát zártam ki..."
Én együtt-érzek veled, és hidd el, tudom milyen bosszantó, főleg, hogy másik lapot is vásároltál.
Viszont hibakeresésben azzal nem zárunk ki egy ramhibát, hogy látszólag egy másik lapban hibátlan.
Ha a memtest lefutott 2* 3* akkor kizárható. Bocs, hogy kicsit pokróc vagyok, de néha muszáj.
Elképzelhető, hogy nem piszkos a 7500, hanem azzal van a baj. De ez csak a cserével fog kiderülni
A memtest lefut éjszaka is.
Szerk: bár az hogy mind2 ramnak abban a felállásban ahogy írtad, nehezen hihető a hibája, így módosítanám a javaslatom, proci irányba indulj.
P.S. Azért nem ártana a memtest a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#62752) ledgeri válasza batman. (#62734) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem volt mozdítva egyik napról a másikra a ház/lap/jumper, mégis csinálja -monjuk mikor néztem nem találtam meg a pin-triót, de akkor még nem tudtam, hogy ez lehet..

(#62741) MrDerekas Persze: ha nem állítom át nem indul el a win., ha kikapcsolom, bekapcs.-nál kiírja, hogy visszaállította önmagát, így a vezérlőt is aktiválta, így megint nem indul el a win.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#62753) batman. válasza ledgeri (#62752) üzenetére


batman.
senior tag

Továbbra is fenntartom az előző véleményem.
Elemet tudtál már cserélni benne?

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#62754) maxxenergie válasza batman. (#62751) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Ok köszi szépen de az kicsit nagy szívás mert saját gépemből ki újra paszta amit vennem is kell mert elfogyott... ÁÁÁ a francba ezt megszívtam def nagyon..

Ramot saját gépembe napi szinten használom soha nem volt semmi vele fél éve ... szóval nem hiszem főleg úgy hogy a másik rammal sem megy ... egyik lap sem csak Proci lehet ... más nem. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#62755) Starchm válasza maxxenergie (#62754) üzenetére


Starchm
őstag

Kevés paszta soha nincs, csak akkor ha már a másik prociról nehéz átkenni ;]
Esetleg am az új ramot próbáltad a saját gépben, h ott hogy reagál?
De szerintem is az eddigiek alapján a proci lesz a problémás.

(#62756) ledgeri válasza batman. (#62753) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem... ma dolgom volt... holnap megnézem a típust, és megyek az óráshoz...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#62757) batman. válasza ledgeri (#62756) üzenetére


batman.
senior tag

cr2032 ne az órásnál vedd, van majdnem mindenhol ahol elemet árulnak. kb. 200 Ft.

(#62755) Starchm: ez aranyköpésgyanús. :DD

De a szükség a legnagyobb úr, respect!

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#62758) ledgeri válasza batman. (#62757) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#62759) maxxenergie válasza Starchm (#62755) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Igen más tippem nekem sincs már, pár gépet összeraktam már, és mindig a procira gondolok utoljára, mert az nem szokott csak úgy elromlani, előbb a lap/ram ezért vettem másik lapot is ramom volt másik így csak a proci maradt .... Na akkor indul a játék a procival ... WOW :W

Köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#62760) Rogiii


Rogiii
aktív tag

Sziasztok!
Egy sos kérdésem lenne.
Cpu csere előtt állok és érdeklődnék, hogy egy Asus b150 gaming pro lapba lehet kaby lake 7700 cput tenni?
Vagy csak a skylake cpukat kezeli.
Köszi!
Üdv!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#62761) quailstorm válasza Rogiii (#62760) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha friss BIOS van rajta, akkor lehet.

(#62762) Rogiii válasza quailstorm (#62761) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Ami az asus oldalán volt legfrissebb az van rajta. De akkor marad a skylake, mert vakon nem merek beleugrani.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#62763) abdulka1 válasza Rogiii (#62762) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!

A lapod a 3016-os(2016.12.29) verzió óta támogatja az említett procit.
Az oldalon a 3805-ös(2018.05.25) a legfrissebb, így ha ez van fent, akkor nyugodtan próbálkozhatsz.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#62764) Rogiii válasza abdulka1 (#62763) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Köszi!
Majd délután megnézem és ha nem az van fennt akkor frissítem mielőtt kivenném a régit.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#62765) Detektor


Detektor
tag

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy egy Gigabyte GA-H81M-D3H alaplapban LGA1150, működne e egymás mellet 2db x 8GB-os 1600Mhz CL11 Kingston memória? 16 GB-ot szeretnék ugyanis.

Idáig csak 4gb-os ram modulokkal volt dolgom...vagyis kezeli e az alaplap a 8gb-os modulokat is vagy csak a 4gb-os modulokat tudja működtetni?

(#62766) Starchm válasza Detektor (#62765) üzenetére


Starchm
őstag

Elvileg kezelnie kell mivel a support listen is vannak 8gb-s ds modulok.
[link] és itt a support list-re nyomsz akkor megtalálod azokat amivel biztos tesztelték.
De én 99%-ban azt mondom, h fog menni velük.

(#62767) kovcsaba válasza Doky586 (#62750) üzenetére


kovcsaba
csendes tag

Fat32 oké, de hogy a rufus még nem ment át ezen a pendrive-on azt nem tudom. Ennek is van jelentőssége?

"Nem az a lényeg hogy keressünk, csak az hogy üzleteljünk"

(#62768) MeroM válasza Detektor (#62765) üzenetére


MeroM
senior tag

Mennie kell

(#62769) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok, van egy Asus x299 rog strix gaming e alaplapom.
2 db m2 foglalt talalhato rajta az egyikben 960 evo 500 van a másikban meg semmi.
Tervezek belerakni egy 970 evo m2 500 ast viszont nem teljesen egyértelmű hogy engedni fogja az alaplap a Raid0 vagy sem?
Olvastam higy az x299 deszkákhoz nem mindenesetben megy a Raid mert valami Vroc kulcs kell hozzá.
Tudnátok benne segíteni, hogy most kell vagy sem?

ÁdiBá

(#62770) Detektor válasza Starchm (#62766) üzenetére


Detektor
tag

Köszönöm a gyors válaszokat, akkor bízom benne, hogy jó lesz.
Ki tudtam próbálni egy ugyanolyan sorozatszámú, típusszámú, csak 4 GB-os Kingston-t, beleraktam a gépbe
és üzemel vele, remélem a 8 GB -os változatával is fog menni. Köszi.

(#62771) ledgeri válasza batman. (#62753) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Elemcsere megvolt -mivel úgy is folyamatilag ugyanaz, így egy clearCMOS is. Első indításnál biztosra mentem, ment az f2 spam, de jó jel volt, hogy az óra visszaállt.

Most megy egy "classic leállítás". Ha rendesen indul hagyom, ha nem akkor megy a friss bios fel...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#62772) ledgeri válasza ledgeri (#62771) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Átlagos leállítás után átlagos indításra megmaradtak a dolgok, szóval a gép rendesen indult... Biost hagytam, minek módosítani ha eddig okés...

Köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#62773) Doky586 válasza kovcsaba (#62767) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Különben nem mondtam volna.

(#62774) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Sajnos tegnap este letérdelt az asztali gépem.....
Egyszer csak újra indult, és azóta fekete képernyő....
Szétszedtem ripityára, összeraktam, de ugyan az.
Még a memóriát is kiszedtem, hátha elkezd sipákolni a speaker, de sajnos semmi.
Úgy gondolom, hogy az alaplap szállhatott el, mert bekapcsolás után, se az egér, se a bill nem világít, a monitor fekete képernyőt ad, vagyis jobban mondva "nincs jelt"
És a speaker se jelez semmit se. Az alaplapnak a világítása viszont megy (Asus Z170i Pro Gaming)
Próbáltam másik táppal is, azzal is ugyan ezt csinálja...

A legnyagobb gondom az az, hogy nincs még egy 6. genes intel core gépem, hogy kicserélgessem az alkatrészeket, és meggyőződjek róla, hogy pontosan mi ment tönkre.

Az alaplapban 90% biztos vagyok, hogy tönkre ment, de a procit nem tudom letesztelni.
Az alaplapra van még bő egy év gari, a procinak viszont idén decemberben lejár.
Szerintetek küldjem el mindkettőt, és lesz ami lesz, vagy próbáljak meg valakitől szerezni egy alaplapot kölcsönbe?

Ha tévesen küldöm az alkatrészt garanciára, akkor annak gondolom van anyagi vonzata... :F

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#62775) MrDerekas válasza Pöttön (#62774) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ha tudsz, kérj kölcsön lapot. Ha nincs rá módod és egy bolthoz szól a gari, akkor küld gariba mindkettőt. Nem szoktak rugózni rajta, de ha két ezrest kiszámláznak mégis, akkor azt be kell nyelni. Boltja válogatja.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#62776) Lordi88


Lordi88
csendes tag

Sziasztok. A mai nap folyamán gondoltam (én buta így visszatekintve) kitakarítom a processzor hűtőmet, mert tiszta por meg kosz volt..egyuttal a processzort is áttöröltem, visszaraktam, mást nem távolítottam el a gépből.
Bekapcsolás után 9x szakaszosan egymás után csipogott a gép. Utána néztem, olyat olvastam hogy az elemet el kell távolítani, megtettem, egy újat raktam bele. Ezt követően bekapcsolás után már nem volt ezzel probléma, viszont a monitor "no signalt" mutatott, próbálkoztam másik monitorral, kábellel, alaplapi VGA bemenettel (úgy hogy el volt távolítva a másik vga) de semmi nem segített.
Megnéztem a ramokat (biztos ami biztos) eltávolítottam, volt hogy 1-et hagytam benne, volt hogy kivettem mindet, az elemet is, hogy hátha csipog vagy valami de semmi. A hdd led világít mikor bekapcsolom, a processzor, tápegység, valamint a ház hűtője is működik, az alaplapon egy picike kis led is világít.

Mi szállhatott el? Az alaplap? A proci? Vagy valami más?

(#62777) Pöttön válasza MrDerekas (#62775) üzenetére


Pöttön
őstag

Az a gondom, hogy nincs az ismerettségi körömben senkinek se 1151-es lapja, és a proci meg a lap garija két külön boltba szól... De majd kitalálok valamit. :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#62778) Lordi88


Lordi88
csendes tag

Ah sorry már nem tudtam szerkeszteni a hsz-t...
Alaplap típus: HP 09f0h
Proci: Pentium 4 640
Táp is hp

(#62779) MeroM válasza Lordi88 (#62778) üzenetére


MeroM
senior tag

Az h forog a venti a cpu huton nem jelenti h a proci muxik.

(#62780) MrDerekas válasza Lordi88 (#62776) üzenetére


MrDerekas
addikt

Esélyes, hogy a proci megszenvedte a hűtő eltávolítást. Pasztázást nem írtad, de remélem úgy raktad vissza a hűtőt :) Viszont jelen helyzetben érdemes lenne kivenni a procit és szemügyre venni nem-e szenvedett görbülést a lábak erdeje.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#62781) Lordi88 válasza MrDerekas (#62780) üzenetére


Lordi88
csendes tag

Ott az a lab lehet a ludas?
https://kepkuldes.com/images/53225beb92149caec71a75374b4e0b3f.jpg
Ha igen, mivel probaljam visszahajlitani?

(#62782) abdulka1 válasza Lordi88 (#62781) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!

Lehet bizony.
Én néhány éve egy 775-ös foglalatban, asztali nagyító, fejlámpa, és fogpiszkáló hármassal igazítottam vissza az elgörbült lábakat. Mondjuk, akkor még nem remegett a kezem.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#62783) Lordi88


Lordi88
csendes tag

Amennyire tudtam visszaigazítottam azt az egyet amit találtam, sajnos nem vált be.
Szerencsére nem egy nagy összegű dologról van szó..Valószínű veszek majd egy másik alaplapot :)

[ Szerkesztve ]

(#62784) Pöttön válasza MrDerekas (#62775) üzenetére


Pöttön
őstag

Most adtam az alaplapnak még egy esélyt, tüzetesen átnéztem, szétszedtem a gépet, összeraktam, és ha az első ram slotban, van ram, akkor agyhalott a gép, ha meg csak a másodikban van akkor normálisan működik...
Így legalább kiderült hogy minden más működik normálisan (a ramokat egyesével leteszteltem)

Viszont az létezhet, hogy a ram slot elhalálozik magától, használat közben? :F
Mert gyakorlatilag tegnap este yt videó nézés közben kikapcsolt magától a gép, és azóta ez van....

Ezt gariba megtudják nekem javítani?
Vagy cserélik, vagy visszafizetik vajon? :F

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#62785) intelMMX


intelMMX
senior tag

Üdv ismét!
Adott lenne a jelenlegi gépem, egy Dell Optiplex 390 SFF. Jelenleg i3-2100, 8GB Ram, 120GB-s SSD és egy GT1030 van benne, viszont kicsit gyenge már a proci a játékokhoz. (Leginkább a Forza 6-ra gondolok)
A kérdés az lenne, hogy a jelenlegi alaplappal meddig mehetek el? Elvileg az i5-2500 megy vele, viszont egy i7-2600at is be lehetne vállalni?

(#62786) rushty


rushty
senior tag

Memória probléma :F mit hova kell dugni?

[link]

[link]

[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#62787) ledgeri válasza rushty (#62786) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hány memória slot van benne fizikailag? (azt jelzi ki, hogy nem egyforma mennyiségű memória van benne)
Ha 4 van bent... egy modul vagy a helye halott... Ha 3, akkor meg az a baj, hogy aszimmetrikus!

(#62785) intelMMX Egyszerű keresésre i5-tel dob ki találatot a gépről, i7-ttel nem...

Ha már moder játékok nem lenne jobb egy modern alap gépet beszerezni inkább, mint most váltani 7-évvel ezelőtti "jobb" procira? (Egyébként meg kompatibilisnek kellene lennie!) Várd meg azért a szakik válaszát... én csak érdeklődtem...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#62788) rushty válasza ledgeri (#62787) üzenetére


rushty
senior tag

4 hely van. Az egyforma mennyiségűt nem értem. 512-esek.

Revolut meghívó pü-ben

(#62789) jokeph válasza rushty (#62788) üzenetére


jokeph
nagyúr

Egyforma méretű modulokra gondolt szerintem (s látom azok is, 4*512MB). :U

Eszerint ha minden ramod jó, akkor döglött (vagy lehet hogy piszok van benne) a slot.

Ha még nem tetted meg, nézd át tüzetesen (pl. lámpa, nagyító). :K

(#62785) intelMMX :

Gyártói oldalon sem említik az i7-es CPU-t... Ám ha van lehetőséged belepróbálni, akkor hajrá (elviekben menne vele, ha csak a DELL BIOS-a nincs porig butítva), ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#62790) Tyrel


Tyrel
őstag

Üdv! MSI alaplapoknál (B450 Tomahawk) hogyan lehet elérni a következőt:

az előző /Asus/ alaplapom by default úgy működött, hogy mikor kikapcsoltam a gépet akkor minden olyan USB porton amibe be volt dugva valami, rajta hagyta a kraftot. Így lehetett használni pl. vezetéknélküli eszközök vagy telefonok töltésére.
Annyi extra volt benne, hogy kikapcsoláskor valószínűleg kiküldhetett az USB-n egy "Sleep" jelet, amivel minden periféria "kikapcsolt". Pl. az egér ki volt kapcsolódva, de amúgy áram alatt volt, ha megnyomtam egy gombját felébredt és világítani kezdett.

Na ez az MSI alaplap ilyet nem csinál. Ha kikapcsolom a gépet akkor kikapcsol mindent. Google azt mondta hogy kapcsoljam be a Power beállítások alatt az ErP-t. Ez megtörtént de nem változtatott a világon semmin se. Egy másik találat meg azt mondta, hogy kapcsoljam be azt hogy USB eszközök felébreszthetik a gépet...
Ez utóbbival valóban rajta marad a delej az USB portokon, de nagyon. Világít minden mint a karácsonyfa, kikapcsolt gép mellett is.
Nem küld ki "Sleep" jelet mint az Asus...

Hogy lehetne jobb belátásra bírni? (vagy ez ilyen gyökér és kész?)

Turenkarn

(#62791) Tyrel válasza rushty (#62788) üzenetére


Tyrel
őstag

De konkrétan 4db modullal próbálod és nem látja a negyediket, vagy 3-al akarod működésre bírni. Utóbbi lehet hogy nem fog menni...

Turenkarn

(#62792) intelMMX válasza ledgeri (#62787) üzenetére


intelMMX
senior tag

Másik gépre nem igen akarok venni, a proci ebbe viszont gombokért beszerezhető. Mert amúgy meg egész gyors, használható kis gép. A legtöbb játék, amivel játszom, így is megy szépen. Annyi, hogy a Horizon 3 meg a Motorsport 6-nál lehet érezni, hogy azért kevés oda a 2 mag.

jokeph: Én is a brand lap (és persze a hozzá tartozó szögegyszerű bios) miatt nem vagyok biztos a dologban.

(#62793) rushty válasza jokeph (#62789) üzenetére


rushty
senior tag

Olyan lehet, hogy a modul1 poros, abból kiszedték, ártalom a 4.be?

Revolut meghívó pü-ben

(#62794) rushty


rushty
senior tag

Error 110 az usb pendrive lenne? Másik gépben nem volt ilyen. Mit lehet beállítani. Usb enabled, first a sorrendben.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#62795) rushty válasza rushty (#62794) üzenetére


rushty
senior tag

Odd-rol sem bootol, de miért? Az van elsőre téve.
(DMI Pool Data sincs.)

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#62796) Pöttön válasza Pöttön (#62784) üzenetére


Pöttön
őstag

Köszi szépen a tanácsot mindenkinek!

Sikerült olcsó pénzért vennem egy új Asus Maximus VIII Gene alaplapot 3 év garral (26k-ért).
Így tüzetesen letudtam tesztelni a gépet, az előző alaplapnak az első memória foglalata megadta magát, így össze lett csomagolva, és hétfőn viszi el a garancia futár.
Viszont úgy néz ki, hogy sajnos az egyik memóriám is megadta magát, mert az új alaplap szépen elindul vele, viszont szemetel vele a kép,(jelenleg igp-vel használom) és néha újraindításoknál kifagy, pedig a memória teszter programok azt mutatják, hogy hibátlan mindkét ram.

Ezzel kapcsolatban még annyi kérdésem lenne, hogy ha a gépbe teszek egy vga-t, akkor működhet a gép ezekkel a ramokkal stabilan?

Vagy már sose lesz ezzel stabil a gép? :F

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#62797) Starchm válasza Pöttön (#62796) üzenetére


Starchm
őstag

Biztos, h memória a baj?
Nem lehet h az igp fáradt el picit?

(#62798) rushty válasza rushty (#62795) üzenetére


rushty
senior tag

Továbbra se tudom. De az pl meglep mikor adom a tápot és egyből elindul. Úgy tűnik megjegyzi az előzményeket, a beállítást nem hajtja végre, hiába van a boot sorrendet beállítva.

Revolut meghívó pü-ben

(#62799) Pöttön válasza Starchm (#62797) üzenetére


Pöttön
őstag

Nagy valószínűséggel nem, mert 1 rammal tökéletes a gép, viszont ha bent van a másik is, vagy csak a másik van bent, akkor van ez a jelenség.
Az érdekes az, hogy a memória teszter programok hibátlannak vélik mindkét modult... :F

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#62800) MrDerekas válasza rushty (#62798) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ez így nettó fals információ. Milyen előzményeket jegyez meg egy bios? Ha meg megjegyzi, akkor a boot sorrendet nem állítgatja magának. Amit eddig én ki tudtam bogozni a problémáid kapcsán, abból a "user error"-t valószínűsítem.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.