Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8402) Brekecs válasza Kalandor (#8401) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Köszi ! Ebben nem voltam biztos ! ha rá ragasztom akkor szinte semmi nem látszik a kamerából ! :-) Tükör takarja teljesen, később eltávolításnál sincs vele gond !

Üdv

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#8404) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Sziasztok!
Van valami különbség a Wayteq YI és a Xiaomi YI között?

(#8406) AndrewBlase válasza Kalandor (#8405) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Írd meg nekik, hogy nem tudja azt, amit ígér a készülék, és visszaküldéssel kérjél full refundot. Légy egy kicsit erőszakos, ebayen be szokott válni. (Gearbesten még nem volt ilyen jellegű problémám.)
Végső soron intézheted Paypalon keresztül is, de elegánsabb először az eladónál kopogtatni.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#8407) Csabee. válasza Kalandor (#8405) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Milyen videót csinál? Mi a bajod vele? Lehet engem érdekel

Üdv: Csabee.

(#8408) Peter.70


Peter.70
őstag

A három kamera közül melyiket éri megvenni szerintetek?

[link]

[link]

[link]

(#8409) lazac_


lazac_
tag

Hi. Nekem ma érkezett meg nov. 27-én rendelt Viofo A119 GPS talppal a GearBestről, egy "A" lencsével szerelt kondenzátoros Mobiust fog váltani. A Viofo nem kapcsol ki akkor sem, ha gyújtás után késleltetve indítózok, a Mobius viszont igen (mióta Renaultról Hondára váltottam), ezek szerint nagyobb a kondenzátor kapacitása, vagy nem fogyaszt annyi áramot, és jobban át tudja hidalni a kieső időt, vagy okosabbra lett tervezve. Sokkal jobb a látószöge, van GPS, ütközéskor automatikusan zárolódó felvétel, összenézve az éjszakai felvételeket jobb, de annyival nem részletesebb, hogy rendszámokat lehessen olvasgatni (1080p30-re állítottam mindkettőt). Szerintem teljesen vállalható felvételeket készít, remélem megbízható is. Illetve kíváncsi vagyok nappal nekem is előjönnek-e a tömörítési kockák...

[ Szerkesztve ]

(#8410) sambenez válasza .:Kristian:. (#8404) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Szerintem nincs olyan hogy wayteq YI. Az egy xiaomi yi csak a wayteq forgalmazza.

(#8411) ЯΞD válasza .:Kristian:. (#8404) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Szia a Wayteq-et felejtsd el. Edigitálnál vettem magamnak karácsonyra és szörnyen rossz a minősége. Még memkarin megvannak a felvételek de kritikán aluli. Vittem is vissza. Nagyon korrektek voltak egyből felajánlották, hogy vissza adják a pénzt. Ezzel le is zártuk a dolgot. Most keresem én is mi legyen helyette.

Illetve még egy megjegyzés. A teszteken amiket néztem tapadókoronggal adják. Ezt 3M-es megoldással. És szerintem zavaróan nagy pedig be tettem a tükör mögé amennyire tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#8412) Winner_hun válasza Csabee. (#8407) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egy kicsit olvass vissza..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8413) sambenez válasza ЯΞD (#8411) üzenetére


sambenez
Topikgazda

A YI-ből a tapadókorongos a kínai, a 3M ragasztós pedig az international verzió.

(#8414) Csabee. válasza Winner_hun (#8412) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Látom közbe. Érdekes jelenséget produkál.

Üdv: Csabee.

(#8415) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Srácok, help! Úgy tűnik hogy az A118c lesz a nyerő kamera.
Gearbesten van a legjobb áron az is okés.. Viszont van az A118c és a Viofo A118c modell.
10$-al drágább a viofo, valamint több az értékelés róla. Mi lehet a különbség? Csak az ár?

Egyik: [link] másik: [link]

Szakik véleményét várom :D

Üdv: Csabee.

(#8416) sambenez válasza Csabee. (#8415) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Például ez: Video Frame Rate: 30fps vs Video Frame Rate: 30fps, 60fps
Aztán ki tudja, lehet e képminőségben is különbség.

(#8418) MaCS_70 válasza Csabee. (#8415) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, ahogy Kalandor jelezte, nálunk van a szívás a nem Viofo A118C-vel. Helyesebben már kettővel is.
Én az eredetit venném 10 dollárral magasabb áron.
Amikor beütött a gebasz a be sem induló Blueskysea-kkel, körbenéztem a neten, és az jött le, hogy nem feltétlenül egyedi a problémánk.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8419) Csabee. válasza Kalandor (#8417) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi, akkor a drágábbat veszem.

MaCS_70: Neked is köszi! :R Remélem a te problémád is megoldódik.

Üdv: Csabee.

(#8420) ujtordai


ujtordai
tag

Sziasztok,

Esetleg valaki tudja hogy ill. milyen file formátumban lehet traffipax poziciót hozzáadni egy Mio MiVue 6xx autós menetrögzítő kamerához? Azt tudom hogy menüpontból lehet.
Az is érdekes lehet hogy a dec.22.-ei safety cam upgrade milyen hazai trafikat tartalmaz.

☻♂♫

(#8421) AndrewBlase válasza Csabee. (#8415) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem a sima A118C B40 van, tökéletesen teszi a dolgát. (Igaz, én egy pár perces akcióban tudtam lecsapni rá 23 dodóért.) Tudja ez is a 60 fps-t, az már más kérdés, hogy a napokban taglaltak miatt az hasznavehetetlen. Viszont FHD 30fps felvétel mondhatni tökéletes, ha a fényviszonyok is engedik. De már beszerzés alatt a CPL szűrő, ami remélhetőleg orvosolja a tükröződéseket is. :))

Miért mindig én???

(#8422) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Hát ha valakinek segítek a VIOFO A119-t ezekkel kötöttem be, szinte gyerekjáték volt !

Ez

És ez
Bár a biztosíték nem mindenkinek lesz jó, de van több féle ! :)
Így a biztosíték táblában arra kötöd amire csak akarod, nem kell szivargyújtó, semmi kábel nem látszik ! :)

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#8423) Csabee. válasza AndrewBlase (#8421) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hű 23dollárért én is megvenném.. Mikor lesz ilyen akció még? :) BF volt?

Üdv: Csabee.

(#8424) AndrewBlase válasza Csabee. (#8423) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem, még korábban vettem. Meg nem mondom az akció nevét. Minden este 7-kor kiraktak valamilyen cuccból pár db-ot igen kedvezményes áron, és abból tudtam megcsípni egyet. Emlékeim szerint még itt a fórumon hívta rá fel valaki a figyelmünket.

Szerk.: Meg is van. :) Sputnyik123 fórumtársnak köszönhetjük a kedvezményes áron beszerzett készüléket. :R

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#8426) AndrewBlase válasza Kalandor (#8425) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Alakul a dolog. Ez már jobban hangzik, mint amit elsőre írtak.

Azt Neked kell eldönteni, hogy mi éri meg jobban. Én nem ismerem az A119-et, se az újabb verziót. Így elsőre a második verzió számomra szimpatikusabb. A meglévőt pedig akár el is adhatod aprón, így még pénzednél is maradsz.

Miért mindig én???

(#8428) Brekecs válasza Kalandor (#8427) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Írtam privit ! :-)

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#8429) macskajancsi válasza Brekecs (#8422) üzenetére


macskajancsi
aktív tag

Nekem segítettél, köszi szépen a tippet! :) :R

Csak úgy halkan megkérdezem, hogy melyik biztosítékot tuningoltad meg ezzel, illetve mire érdemes kötni?
Testet honnan vételeztél? Szokott lenni a biztosítéktábla közelében kivezetési pont?

coito ergo sum...

(#8430) Brekecs válasza macskajancsi (#8429) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Most a szivargyújtó biztire van téve, de még tesztelgetem, lehet adni neki állandó feszt is ha valaki úgy akarja ! Test nekem ott van kb: 15 cm-re a biztosíték tábla mellett .

Üdv

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#8431) taboros válasza Brekecs (#8430) üzenetére


taboros
tag

Nálam arra a biztire van kötve, amire a riasztó is, mert én állandó táplálást akartam. A doboztól <5cm-re a kasztnin volt egy csinos csavarszár anyukájával és alátéttel, az alá tettük a testet. Mindez valahol a vezetőoldali A-oszlop alatt volt 10-15 cm-rel, onnan elég egyszerűen lehetett a tükör mögé elvezetni (csak az A-oszlop borítását kellett lepattintani, a tetőkárpit pereme alá már becsúszott). A vezetékből maradt is vagy 2 méter összeszigszalagozva.

(#8433) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Gearbesten ha valamit nem EU stockból hanem kínából veszek akkor levámolják? Vagy hogy működik ez?

Üdv: Csabee.

(#8435) Winner_hun válasza Kalandor (#8434) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom gyárilag milyen van rajta. Ha érdekel, ilyet tudok adni a jövő héten. Ilyen is van de nem tudom hogy ez mennyivel gyengébb / erősebb.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8436) .:Kristian:. válasza ЯΞD (#8411) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Akkor jó, hogy nem vettem meg, pedig 22k-ért kínálják 1év garival. Nem lehet hogy csak a tiéd volt rossz?

(#8437) 2thletme2day válasza Csabee. (#8433) üzenetére


2thletme2day
őstag

Elvileg igen. 22€ a vámhatár. Afölötti értéknél áfát kell fizetni (27%) + kezelési költséget ami 2500Ft ha a posta intézi.
Gyakorlatban meg kicsi a valószínűsége, hogy fennakad a vámon a cucc de persze az esély megvan rá. Volt már több rendelésem EU-n kívülről aminek az értéke jóval meghaladta a vámhatárt de eddig egy csomagom sem akadt fenn a vámon.

(#8438) MaCS_70


MaCS_70
félisten

FYI: A118C olcsón.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8439) ЯΞD válasza .:Kristian:. (#8436) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Akár lehet. De ezt már sosem tudom meg.

(#8440) Csabee. válasza MaCS_70 (#8438) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mit jelent az hogy email only?

Üdv: Csabee.

(#8441) AlyrArkhon válasza Csabee. (#8440) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

elvileg csak (hir)levélből kattintva élhetne ez az ár

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#8442) Csabee. válasza AlyrArkhon (#8441) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Valaki nem kapott hírlevelet?

Üdv: Csabee.

(#8444) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Sziasztok!

A119 sen hogy a francba kell visszanezni a videokat?
Nem jovok ra sehogy,pedig biztos vissza lehet a kameran is nezni a mentett videokat,kepeket ...

(#8445) taboros válasza pusi1981 (#8444) üzenetére


taboros
tag

REC gombbal megállítod a felvételt, aztán a háromszög gombbal bekerülsz a fájllistába. a bal és jobb nyíl gombokkal kiválasztod a fájlt, aztán a háromszög gombbal elindítod (és megállítod) a lejátszást. MENU gombbal lépsz ki.

Egyébként RTFM :P : User Manual 12. oldal / 6. pont.

[ Szerkesztve ]

(#8446) denis.p válasza Kalandor (#8443) üzenetére


denis.p
tag

BUÉK Mindenkinek !

Milyen felvételi sebességet használsz 200 ms ?

(#8447) pusi1981 válasza taboros (#8445) üzenetére


pusi1981
aktív tag

Koszonom,mukodik :-)

(#8449) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szerintetek ha gearbesten 41$-ért veszek egy Viofot, azt levámolnák?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#8450) Gabesz84 válasza Csabee. (#8449) üzenetére


Gabesz84
őstag

passz, nekem a ~90$-osat sem vámolták. Szerencse kérdése. Nekem eddig semmit sem vámoltak ami kínából jött, pedig rendeltem már többször ilyen 60-100$-os dolgokat. Bezzeg USA-ból le akarták tavaly vámolni a 30$-os könyvcsomagom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.