Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) bul07 válasza oszy (#7700) üzenetére


bul07
nagyúr

Linkeltem egyet és utólag megérkezéskor kiderült hogy nem eredi verzió volt, banggood oldal volt pedig

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7702) oszy válasza hunluigi (#7697) üzenetére


oszy
veterán

Még egy fontos kérdés. Mennyire lát jól sötétben?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7703) hunluigi válasza oszy (#7702) üzenetére


hunluigi
senior tag

Töksötétben már láttam jobbat (országút tompított) de legalább nem zajos és nem frame dropol a kép. Mint mondottam 1080p és 45 frame-el használom. Lehet ha levenném 30-ra jobb lenne, bár töksötétben ne várj csodát. Közvilágítás mellett már teljesen használható. Keres rá a youtubon. Elég sok sample videó elérhető.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#7704) puru


puru
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy mini 0906 nano q kamerát.
Mire érdemes ügyelni majd a beszerelésnél? van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a kamerával?

Köszönöm

(#7705) kispéé


kispéé
aktív tag

sziasztok!
Nem teljesen dashcam, de tudtok nekem ajánlani olyan tabletszerű eszközt, amellyel navigálni is lehet illetve tudok rákötni egy hátsó kamerát parkoláshoz? Létezik ilyen?

(#7706) cigam válasza kispéé (#7705) üzenetére


cigam
félisten

Valami wifi-s kamera, ami streamel, és egy mezei tablet kombó. Most hirtelen ezt találtam, van hozzá iOS, és Androidos program is.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7707) TaaT válasza kispéé (#7705) üzenetére


TaaT
veterán

Vannak navigációval egybe épített autós kamerák, pl a Hyundai H92 [link] Képminőségben középszerű, de nem vállalhatatlan [link] és menet közben melegszik is rendesen ha navigál és videózik az ember egyszerre. A hátsó kamerához lehet van némelyiken videó bemenet, de kérdés mennyire könnyen használható.

Give them hell Ukraine!

(#7708) Calogero


Calogero
addikt

Mini 0826 teszt videok

1. 2560x1080
2. 2304x1296
3. 1920x1080 HDR (Végén egy kis meglepetéssel)

Vélemények?

Én valószínű a 2304x1296-on fogom használni.
CPL mind három felvételen fel volt rakva, de hogy mindig jól tegye a dolgát, menet közben is tekergetni kéne. De azért jobb mint a semmi, CPL nélkül nagyon tükröződik a szélvédőm (Volvo XC60, illetve Astra H)

(#7709) hunluigi válasza Calogero (#7708) üzenetére


hunluigi
senior tag

Az érdekelne, hogy milyen megfontolás alapján választottad ezt? A polárszűrő nem mondom nekem is jól jönne, bár szerencsére egészen a kép aljába rondít csak be a tükröződés nálam. Ellenben ha menet közben tekergetni kell a fényviszonyokhoz igazíta akkor nem akkora buli. Csak ezért ennyivel többet kiadni mondjuk egy 0805-höz képest megéri? Mert paraméterekben képminőségben ugyan az, bár a dizájn frissebb és nekem is bejövős ez tény.

Felbontásban én átálltam 1080p HDR állásba 24 képkockával. Így töksötétben jobban teljesít tapasztalatom szerint és amúgy sincs 1080p-nél nagyobb felbontású megjelenítőm itthon. Így meg legalább mehet natívban. Belenagyításnál lehet értelme a nagyobb felbontásnak, de a különbség szerintem nem akkora.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#7710) Calogero válasza hunluigi (#7709) üzenetére


Calogero
addikt

Első sorban azért tűnt 2. variáció jobbnak, mert a felvételeket vissza nézve, nagyobb számba voltak azokon olvashatóbbak a rendszámok.
2560x1080-nál furán tűnt hogy nem látszik az autóm eleje.

Éjszakai felvétel még nem készült így 1920x1080 HDR 30P-nál a HDR képességeit nem tudtam ki tapasztalni.

Ennél a felbontásnál csak HDR elérhető, a másik kettőnél pedig csak a WDR

Nem tudom te mennyiért vetted a 0805 én a június közepén találtam rá a 0826-ra akciósan 70 Euro-ért.

[ Szerkesztve ]

(#7711) hfrici válasza Calogero (#7708) üzenetére


hfrici
aktív tag

Szép is ez a Debrecen :)

(#7712) TaaT válasza Calogero (#7710) üzenetére


TaaT
veterán

"Az érdekelne, hogy milyen megfontolás alapján választottad ezt?"

Szerintem ő a kamerára gondolt, nem a felbontásra. :)

Give them hell Ukraine!

(#7713) Calogero válasza TaaT (#7712) üzenetére


Calogero
addikt

Ezt egy kicsit benéztem :DD

hunluigi: Első sorban olyan kamerát kerestem amit nem kell mindig ki venni, illetve normális felvételt csinál,és van benne GPS. Az előd elég tré videókat készített ([link]) és cuppantós tartó sem bírta sokáig.

Ezért került képbe a 0805,0806 közül valamelyik. Akkor találtam 0826-ra ami ép akciós volt akkor.

hfrici: Láttam már nála szebbet is, de van jóval rosszabb is...

[ Szerkesztve ]

(#7714) TaaT válasza Calogero (#7713) üzenetére


TaaT
veterán

Ez a Black Camel BC-FHD-1 milyen kamera? A Youtube videóidon kívül semmit sem dob fel a google, a képéből viszont GS1000-nek tűnik. [link]

Give them hell Ukraine!

(#7715) hunluigi válasza Calogero (#7713) üzenetére


hunluigi
senior tag

Csak azért kérdeztem, mert a 0805-höz mérten, az ~5K huf különbség a modernebb tokozás és a gyári cpl megléte miatt kicsit soknak érzem, így hogy még tekergetni is kéne.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#7716) Laca1212 válasza hunluigi (#7709) üzenetére


Laca1212
őstag

12$ különbséget Nekem megérne egy gyári CPL. Igaz az én autóm szélvédője iszonyatosan tükröződik. Kinek mi...

[ Szerkesztve ]

(#7717) hunluigi válasza Laca1212 (#7716) üzenetére


hunluigi
senior tag

Ha működne rendesen akkor nekem is. :) A baj csak az, hogy egy multicoat CPL enyiért egyrészt nem fér bele másrészt a sima is lekap vagy 1.5-2 fényértéket, hátmég az mc-cpl. Így aztán tekergetni nem kell viszont lehet leszedegetni sötètedéskor...

Szerintem várni kell még bőven egy jól használható megoldásra (pl mint valós DN kameráknál a lencsesorból av UV szűrő kibillentés) addig csak érdekesség ami ugyan működhet is, de macera.

Távol álljon tőlem, hogy bárki választását kritizáljam csak érdeklődöm. :)

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#7718) _Atesz


_Atesz
addikt

Autós kamerát keresnék, ebben kérnék segítséget.
Olyan kellene, ami tudja a 1080-as rögzítést 30fps-el, magyar garis, vagy ha nem, akkor elég megbízható ahhoz, hogy garival ne kelljen számolni. Hangot is jó lenne, ha venne.
Egyelőre az sj4000 tűnik megfelelőnek, de kicsit drága. Csak néha használnám, szóval hátha tudtok valami olcsóbbat.

[ Szerkesztve ]

(#7719) Laca1212 válasza hunluigi (#7717) üzenetére


Laca1212
őstag

Én nem tekergetem, nem veszem le éjjel szűrőt 0806-ről. Mégis tökéletesen használható videót csinál. Persze nyilván mindenbe bele lehet kötni...

És akkor mi a megoldás számodra? Főleg hogy meglehetősen árérzékeny az elképzelésed? Csak kíváncsiságból kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#7720) hunluigi válasza Laca1212 (#7719) üzenetére


hunluigi
senior tag

Messze nem árérzékenységről van szó, hanem a használhatóságról. Nyilván ez a megoldás többet ér mint a semmi, de nem egy tökéletes megoldás.

Az más kérdés kapni olyan kamerát amelyben ez megoldott de 100K felett. Ennyit nyilván kevesen adnak ki.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#7721) Calogero válasza TaaT (#7714) üzenetére


Calogero
addikt

Én sem sokat találtam róla, anno ajándékba kaptam.

Képek a kameráról: [link] [link] [link] [link] [link]

Forgalmazza és Szervize: Mango Birodalom Kft.
Számlán ilyen néven futott: Black Camel FullHD 5 MPX

(#7722) Calogero válasza hunluigi (#7720) üzenetére


Calogero
addikt

Tökéletes megoldás ebben az árkategóriában szerintem nem is nagyon lesz.
Én, amikor beszereltem annál a nap állásánál beállítottam, hogy ne tükröződjön. A feltöltött videón látszik, hogy van, amikor nem látszik, és van amikor halványan. Ennél jobban már csak akkor tükröződik, ha leveszem a CPL-t.

(#7723) Laca1212 válasza hunluigi (#7720) üzenetére


Laca1212
őstag

"Az más kérdés kapni olyan kamerát amelyben ez megoldott de 100K felett. "

Mi a gond akkor? Mert hogy ugye nincs árérzékenység... :) Venni kell egy olyat és boldogság.

(#7724) oszy válasza _Atesz (#7718) üzenetére


oszy
veterán

Az SJ4000 nem erre való szerintem! Az egy akció kamera. Bár elég jó felvételeket készít! Én most adtam el ócsón :D Ha előbb írsz...

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7725) hunluigi válasza Laca1212 (#7723) üzenetére


hunluigi
senior tag

:D látom nem ment át a lényeg és inkább átmentél offenzívba. Szvsz hagyjuk.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#7726) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Ismerősnek végül megvettük az Overmax Camroad 6.1-et beszerelrem és azt mondja kb fél óra menetidő után kikapcsol magától. Az ut haza kb 45-50 perc 16Gb-os cl10-es kingston kártyát kapott amire 2h 46 perc full hd felvétel fér rá.
Nem tudjátok véletlenül miért kapcsol ki?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#7727) cigam válasza anonymus89 (#7726) üzenetére


cigam
félisten

Addig vesz fel rendben? A kártya is új? Próbáld ki másikkal, ill. a kamerával formázd le.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#7728) anonymus89 válasza cigam (#7727) üzenetére


anonymus89
addikt

Rendben, köszönöm! :R

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#7729) WestBam


WestBam
senior tag

Találtam egy kupont ami lehet érint titeket is.
Mini 0903 kamera
Kupon: GBC0903 (szept. 30.-ig érvényes)
Ár: 73,99$
Ennél is erősebb kupon szeptember 12.-ig priviben elérhető nálam ;)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#7730) powerwade válasza WestBam (#7729) üzenetére


powerwade
senior tag

Hát ez elég gyenge képeket produkál ahogy a teszt videókban látom. Ennyiért inkább VIOFO A119-t vennék (arra gyűjtöm a pontjaimat :) )

(#7731) powerwade válasza powerwade (#7730) üzenetére


powerwade
senior tag

Ahogy látom az A118C -ből is hamarosan adnak ki v2 verziót. Nem teljesen egyértelmű, hogy mi lesz a fejlesztés a lencsén/CPL -n kivül, de ha ugyanolyan olcsó lesz mint most, akkor érdemes lehet beruházni rá.

"As there is still demand for A118C camera, we are going to upgrade, planned to release new A118C V2 version next week." - Forrás

(#7732) Degeczi válasza powerwade (#7731) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Már az opcionális CPL is elég fontos, hiszen ez az egyetlen sokszor említett kifogás. Ha esetleg a külső GPS modultól kapott sebességadott az időponthoz hasonlóan a felvételre is rá tudná ültetni, nekem több nem is kellene.

(#7733) amargo


amargo
addikt

mini 0806-nál észrevettem, hogy a jelzőlámpák és a szemből érkező autósok lámpájának a fényét kitakarja. A visszanézett videókon egy pont akkora kört pakol oda, mint a fény forrása. Tapasztalt már ilyet valaki és tovább megyek, ezt miért csinálja? Nem zavar csak érdekel.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#7734) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

G1W-CB ma 21:00-tól 21$ lesz (pontokkal levihető az ára 15$-ig) Gearbest-en. 35 db lesz ezen az áron. Mindkettő elég jó ár érte szerintem.

(#7735) powerwade válasza 2thletme2day (#7734) üzenetére


powerwade
senior tag

Annyiért ajándék, első kamerának vagy feleség-verdába tökéletes :D

(#7736) powerwade válasza powerwade (#7735) üzenetére


powerwade
senior tag

Be is zsákoltam egyet 16 dodóért :) Köszi a tippet!

[ Szerkesztve ]

(#7737) Laca1212 válasza powerwade (#7736) üzenetére


Laca1212
őstag

Hol lehet pontot beváltani? Nem látom sehol.. :)

[ Szerkesztve ]

(#7738) powerwade válasza Laca1212 (#7737) üzenetére


powerwade
senior tag

A legvégén a "Proceed to checkout" után de még a fizetés előtt. Minimum 50 pontot enged csak.

[ Szerkesztve ]

(#7739) Laca1212 válasza powerwade (#7738) üzenetére


Laca1212
őstag

Már mindegy...köszi!

(#7740) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Erről a B40 A118 Novatek 96650 AR0330 6G Lens H.264 1080P Mini Car Dash Camera DVR + GPS kameráról mi a vélemény? Megéri ezt a pénzt? Ahogy elnézem, nem kondenzátoros. Az mennyire baj?

(#7741) TaaT válasza fraba (#7740) üzenetére


TaaT
veterán

Én mondjuk a kondezátoros verziót venném [link]

Give them hell Ukraine!

(#7742) fraba válasza TaaT (#7741) üzenetére


fraba
aktív tag

vaoooo. most nezem, gearbesten 50$. Ha lenne pontom, meg talan le is lehetne pontozni. Nyugodt szívvel vennéd meg amúgy? Remélhetőleg, lehet rá fabrikálni polárszűrőt, mert ahogy elnézem, igen sokat számít.

(#7743) TaaT válasza fraba (#7742) üzenetére


TaaT
veterán

A kialakítása miatt sajnos nem igazán lehet rá felrakni a polárszűrőt.

De készül az új verzió belőle amire már lehet olyat is rakni.

Give them hell Ukraine!

(#7744) 2thletme2day válasza fraba (#7742) üzenetére


2thletme2day
őstag

Meg ne vedd ennyiért! Ma este 21:00-kor 23$-ért elvihető de nagyon kell sietni. 45db erejéig lesz ennyi az ár. Ha nem sikerül elcsípni ennyiért akkor vedd meg 50$-ért! Tanács: rakd be most a kosárba ezt majd amint átváltott az óra 21:00-ra azonnal frissítsd a kosarad. Ha szerencséd van a 23$-os árat fogja mutatni. Ennyiért best buy, pláne, hogy még pontokkal lejjebb is vihető az ára 16,8$-ig!

(#7745) powerwade válasza 2thletme2day (#7744) üzenetére


powerwade
senior tag

Aaargh, tegnap megvettem a g1w-cb-t pedig ezt az a118c néztem ki. Sebaj, megveszem ezt is! :)

(#7746) oszy válasza 2thletme2day (#7744) üzenetére


oszy
veterán

Hogyan lehet pontot beváltani. Friss reg.! :) Így lett 10GB pont. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7747) 2thletme2day válasza oszy (#7746) üzenetére


2thletme2day
őstag

Berakod a kosárba a terméket, "Proceed to checkout" majd a következő oldalon lesz egy rubrika ahova beírhatod hány pontot akarsz beváltani. De 50-nél kevesebbet nem enged beváltani, viszont...

Iratkozz fel gyorsan a hírlevélre a kezdőlap legalján (50 pont) meg állíts be egy képet avatarnak (20 pont) és máris van 80 pontod ami 1,6$ kedvezmény.

Arra figyelj, hogy addig frissítsd a kosarad amíg a 24$-t nem látod a végösszegnek. Utána "Proceed to checkout" és a többi..

[ Szerkesztve ]

(#7748) Laca1212 válasza 2thletme2day (#7744) üzenetére


Laca1212
őstag

Ez az akció minden nap 21:00-kor éled? Mikre van ez naponta, csak kamarákra?

"Proceed to checkout" majd a következő oldalon lesz egy rubrika ahova beírhatod hány pontot akarsz beváltani."

Az létezik, hogy nekem azért nincs rubrika, mert csak 25 pontom van?

[ Szerkesztve ]

(#7749) AndrewBlase válasza Laca1212 (#7748) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Így van!

Miért mindig én???

(#7750) Laca1212 válasza 2thletme2day (#7744) üzenetére


Laca1212
őstag

Be is húztam egyet $23.99-ért. 21:02-kor már $42.36 volt újra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.