Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42751) d4d válasza jozsi252 (#42750) üzenetére


d4d
tag

Nekem az a majd 2600ft-os postaköltség elvette a kedvem, pedig lehet érdekelt volna 1-2 kiegészítő v kendő.

elemlampa.blog.hu

(#42752) jozsi252 válasza d4d (#42751) üzenetére


jozsi252
veterán

Jah akkor felejtős számomra. ÁSZF-be még az szerepel hogy 1790ft ami ingerküszöböm alatt van éppen 1ft-al, de többet biztos nem fizetnék a szállításért.
Nem értem miért nem fejlesztenek a szállítmányozáson. Az emberek nagy részének a csomagpontok kényelmesek, nem az hogy otthon várják a futárt.
GLS csomagpont, MPL Csomagautomata, Foxpost, amit csak lehet ezekre szoktam rendelni. Ne én várjak a csomagra, hanem a csomag várjon rám.
Ráadásul sokszor ide a szállítás még az 1000ft-ot sem éri el.

Vagy esetleg érdekelne valakit egy közös rendelés az afshop-ból? X. kerbe a melóhelyemen át tudom adni, vagy XVII. ker Tesco Pesti úton.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#42753) jozsi252 válasza d4d (#42751) üzenetére


jozsi252
veterán

Így hirtelen 4 dolog jutott eszembe amit szeretnék venni
- Iron Out
- Citrus Power
- Oblitarate
- Kneeling pad

De lehet jobb lenne Slim's-ről esetleg, mert onnan tuti hogy friss gyártású jönne. A Citrus-t lehet használni az Avalanche-al együtt, így a nagyon retkes (küszöb pl.) helyekre habosítás előtt lehet fújni Citrust is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#42754) polonic válasza jozsi252 (#42753) üzenetére


polonic
félisten

Pont beszélgettünk arról, hogy az obliatarate szagra ugyanolyan, mint a lakkbenzin. Meg hogy tartalomra az 1200 ft kátrányoldó is ugyanaz. Szóval szerintem nem éri meg 3690 ft-ért fél liter.

(#42755) M0RGI válasza Veron (#42743) üzenetére


M0RGI
őstag

Egy felesleges Mannol szettem van, ha érdekel. Épp csak kipróbáltam.

(#42756) d4d válasza jozsi252 (#42752) üzenetére


d4d
tag

Pesti átvétel se jó, vagy csak nagyon korlátozott időben majd valamikor december közepén megyek át pesten legközelebb :D. Ja sok helyen eleve 990 a GLS futár vagy még olcsóbb egy postapont, pick pack pont vagy bizonyos érték (ált. 10e felett) nem számolnak már fel külön postaköltséget. Bár ezt neked már említettem, de azért is nem a közvetlen forgalmazótól vettem az interior cleanert se, mert náluk is 2200 vagy valami ilyesmi csak a szállítás plusz több mint 3 ezerrel volt drágább maga a szer is és nekem kettő kellett.. szóval nanocare-nél meg 10e felett nincs szállítási költség (alatta elvileg kuponnal is megoldható ugyanez). Érdekes módon néhány napon belül rádobtak plusz kétezret a beltér tisztítóra, nekem még 5990 volt néhány hete most meg 7990 és ráadásul ez a BF ár. Azért majd rákérdezek hogy ezt mégis hogy... és azért nem 1-2e ftról van szó, mert a két beltértisztító 10500ft-ra jött ki eddig, ennyiből kézben volt a nanotól rendelve. A carcleannél ugyanez kb 20 ezer ftból állt volna meg.

Visszatérve a 2 éves szavatosságra, nekem Nanolexes Ákos azt mondta telefonban, hogy ezt csak ők teszik rá vmi magyar szabályozás miatt, a gyártó részéről nem jelölnek ilyesmit a flakonon, úgyhogy nem biztos hogy ez a 2 év olyan kőbevésett időtartam, ettől függetlenül a tapasztalat az hogy friss árujuk van és a németeknél is Ákos elmondása szerint folyamatosan, heti szinten folyik a gyártás, nem hiszem, hogy nagyon raktároznának. Nyáron rendeltem akkor is 1-2 hónapos cuccokat kaptam, mostani rendelés (igaz a csere után) pedig két októberi és egy augusztusi jött. Pont a beltértisztító volt októberi, ha tudom hogy drágul, lehet még egy harmadikat is kérek és akkor jó időre le van tudva ez a téma.

elemlampa.blog.hu

(#42757) jozsi252 válasza polonic (#42754) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen tudom hogy megfelelő hozzá az is, de maradok inkább a dedikált szereknél. 2600 környéke amúgy most BF alatt, bár ez inkább Black Week mert nov végéig van náluk akció.

d4d
Vannak olyan gyártók akiket nem izgat, pl. Koch Chemie-nél meg Auto Finesse-nél se látok lejárati időket, szóval Magyar szabályozás ide oda, nem mindenki tartja be. Most Auto Finesse-t akarok venni, és bár a CarClean-os rendelést át is tudnám személyesen venni, mert amerre járok kocsival dolgozni a környékbe van, most inkább AF mellett maradnék.

Találtam Polirtechen egy új terméket, igazából már régóta szemezek egy ilyennel, tudatni kell a családdal hátha valaki Karácsonyra megajándékozna egy ilyennel.
[link] - Autó szárító
A meleg szűrt levegő hidegebb időben szerintem csodákra képes, egyszer akkor is fogok venni egy ilyet. :D

iPhone 13 Pro Max

(#42758) ginola


ginola
addikt

BSD ilyen hőmérsékletben használható szabad térben?

(#42759) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Van olyan szárazoló, amivel áttörlés után nem így néz ki az autó? Persze pár perc után szárad, de akkor is. Az összes ajánlott (amelyek közül sok szöszöl többszöri mosás után is) és nem ajánlott törlőt megvettem már aliról, mind ilyen. Inkább váltanék valami drágább darabra, ha az jobban működik.


[kép]

[ Szerkesztve ]

(#42760) csadi0011 válasza adriankoooo (#42759) üzenetére


csadi0011
őstag

Amikor először használtam szárazoló mikroszálast, akkor nekem is így nézett ki. Másodszor úgy szárazoltam, hogy szárazolás előtt egy sima mikroszálassal átmentem az autón, hogy a víz nagyját leszedjem és utána használtam a szárazoló kendőt. Akkor már szép vízmentesre töröltem az utolsó elemen is. Szóval talán nálad is hamar megtelik a kendő, de csak tippelek. Nekem még nincs sok tapasztalatom.

(#42761) adriankoooo válasza csadi0011 (#42760) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Jó lenne egy menetben szárítani. Nem hiszem, hogy gyorsan megtelik (az első elemen is ilyen), inkább talán nem jó minőség és nem szívja magába teljesen? :F

Egyébként ezeket vettem meg:

[link]
[link]
[link]

Amiket még nem próbáltam, de úton vannak:

[link]
[link]
[link]

(#42762) Pgabor79


Pgabor79
aktív tag

Úgy általánosságban a Lotus termékek jók? Érdemes velük kezdeni? Most vettem egy új autót. Eddig nem igazán foglalkoztam komolyan az autóápolással. Otthoni kommersz samponos mosás volt max... Az új szerzeményt viszont szívesen kényeztetném komolyabb termékekkel.

(#42763) Mauzes válasza adriankoooo (#42761) üzenetére


Mauzes
őstag

A Silk Dryer szebben szárít, mint aki a képeden van.

(#42764) adriankoooo válasza Mauzes (#42763) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Elég jónak tűnik videó alapján, 20€-ért adják, szerintem adok neki egy esélyt.

(#42765) d4d válasza adriankoooo (#42759) üzenetére


d4d
tag

Én ilyet rendeltem, nem a videó alapján, azt csak utána találtam. A technika is sokat számít, nem kell vele rohanni én egy 400gsm-es 40x40es cuies kendővel is szépen tudtam törölgetni. Nem kifejezetten erre a célra volt való, de nem volt rossz. Kis autóhoz persze.

[link]

elemlampa.blog.hu

(#42766) d4d válasza adriankoooo (#42764) üzenetére


d4d
tag

Azért nem minden olcsóbb kint sem, ezen az oldalon amit linkeltél van egy ilyen Swisswaxos mosó vödör szett
https://www.detailingshop.cz/kyble-a-grit-guard/swissvax-wash-system/

Ez közel 40 rugó, kicsit elszálltak vele. Itthon 27850 ft (87 EUR) szállítási költséggel együtt a hivatalos swisswax webshopból. Húsz literes brutál masszív vödör, 120kg teherbírás (opciós a párnázott ülőke hozzá), görgős alátét (fékezhető kerekekkel), tökéletes zárást biztosító gamma seal fedél (lehetne vinni a mosóba az előre bekevert samponos vizet) plusz grit guard betét. A görgős alátét nélkül nem lehet megvásárolni, régebben érdeklődtem a swisswaxnál, sajnos az dob nagyon sokat az árán.

Tudom, hogy 390 ftos malteros vödörből is lehet mosni, de csak stílusosabb egy ilyen szett.. és ezek az eszközök tényleg ennyibe kerülnek swisswax logo nélkül is, sőt annak idején nem találtam sehol ettől kedvezőbb árat ilyen komplett összeállításra.

[ Szerkesztve ]

elemlampa.blog.hu

(#42767) gyeniko válasza adriankoooo (#42761) üzenetére


gyeniko
őstag

Én ezt használom. Ezen a topikon ismétlődően ajánlott, az Aliról is beszerezhető. Kisméretű autót egy 74*90 cm-es kendővel kifogástalanul le lehet szárazolni, nagyméretű crossoverhez mi kettőt használunk el.

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#42768) Petyyyyy válasza adriankoooo (#42759) üzenetére


Petyyyyy
addikt

De ugye damp a kendő?
Plusz nem árt kellő gyakorisággal kinyomkodni, nem csavarni.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#42769) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

A napokban Budapestre költöztünk. Tudok ajánlani jóféle mosókat, ahol lehet nyugodtan szárazolni és waxolni is? Leginkább Zugló környéke érdekelne. :R

(#42770) Petyyyyy válasza tibbike01 (#42769) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jobbára minden mosónak van olyan része ahova átgurulsz pát méterrel odébb és csinálsz amit akarsz kb.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#42771) Csabroncka válasza tibbike01 (#42769) üzenetére


Csabroncka
addikt

"A napokban Budapestre költöztünk" Először szembesülj azzal, hogy ha nem garázsban áll a gép akkor 2 nap alatt belepi a kormos fekete retek és por.... ez van.

"in medias res"

(#42772) gyeniko válasza tibbike01 (#42769) üzenetére


gyeniko
őstag

A Fogarasi úton van egy Tesco és egy Obi. A kettő közötti óriási parkolóban van egy sok állásos kézi mosó.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#42773) Zolinho1026 válasza adriankoooo (#42764) üzenetére


Zolinho1026
tag

Én az általad linkeltet szereztem be, és a 70x90-es nekem elég egy nagyobb crossover-re :)

Loxone and Loxberry superuser

(#42774) adriankoooo válasza Petyyyyy (#42768) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Petyyyyy: Nem, nem láttam sehol, hogy "damp"-ként kéne használni ezeket a szárazolókat :F Mindenki így használja őket?

d4d: jó ez a vödör szett, lehet majd jövőre beszerzem. Most én is csak sima vödörből mosok.

Zolinho1026: szárazon használod, vagy nedvesíted használat előtt?

(#42775) adriankoooo válasza gyeniko (#42767) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Van ennek az oldalnak Alis boltja? Lehet innen is fogok rendelni, mert tetszik ez a kerék mosó: [link]

(#42776) Zolinho1026 válasza adriankoooo (#42774) üzenetére


Zolinho1026
tag

Szárazon szoktam rárakni a tetőre, megszívja magát kicsit aztán úgy törlöm végig vele az autót. Nekem így jó szokott lenni.
Volt egy másik AutoCare-es szárazolóm az akármit csináltam szöszölt, de volt itt fórumon akinek meg jó volt.

Loxone and Loxberry superuser

(#42777) Petyyyyy válasza adriankoooo (#42774) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Én pl igen. AMMO NYC-s Larry egyszer mesélte a videójában hogy ha damp, akkor sokkal jobban felveszi a vizet. Lehet valami kohézió a vízcseppek közt.
Rá szoktam tenni az első és hátsó szélvédőre a kendőt hogy megszívja magát amennyire lehet és csak utána megyek a kasztnira.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#42778) prannk


prannk
őstag

hali melyik a legjobb kerámia bevonat most fekete autóra? Illetve prolipaszta? (hajszálkarc, vízkő)

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#42779) jozsi252


jozsi252
veterán

Shiny Garage Citrus Oil-t van aki használ esetleg? Az érdekelne hogy be lehet-e keverni egyszerre többet ami elég kb. pár hétig, vagy mindig frissen kell mert lebomlik különben bekevert állapotába?

iPhone 13 Pro Max

(#42780) gyeniko válasza adriankoooo (#42775) üzenetére


gyeniko
őstag

Elvileg van, de én az Ebay-en vásároltam tőlük.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#42781) F_Zolee válasza tibbike01 (#42769) üzenetére


F_Zolee
veterán

Auchannal vannak mosók. Hablándzsa jó ott. Kivéve ha nagy hideg van. :D

[ Szerkesztve ]

(#42782) RP1980 válasza adriankoooo (#42774) üzenetére


RP1980
tag

Én szárazon ráterítem a tetőre és máris dampd lesz. Amúgy a legdrágább kendő is hagy ilyet maga után főleg ha már dampd. Erre ez a hűvösebb idő csak rátesz. Ezt két kendővel tudod megoldani/minimalizálni. Egy ami dampd, ezzel veszed le a nagyját és egy száraz hosszú szőrű magas gsm számú pihe-puha,amivel ezt a maradékot törlöm le.

(#42783) M0RGI válasza gyeniko (#42767) üzenetére


M0RGI
őstag

Nekem is ilyen van. Suzuki Scross eggyel áttörölhető. Finoman húzva is tökéletesen száraz lesz az autó, nem is kell utána törölni. Nagyon jó cucc!

Mi az a dampd?

[ Szerkesztve ]

(#42784) _pda_ válasza adriankoooo (#42759) üzenetére


_pda_
tag

Sztem egyszerűen a hideg miatt nem szárad le a felület pillanatok alatt, mint jobb körülmények között.

(#42785) d4d válasza M0RGI (#42783) üzenetére


d4d
tag

elemlampa.blog.hu

(#42786) Peti78 válasza jozsi252 (#42750) üzenetére


Peti78
őstag

Térdepelni olcsóbban is lehet. :) [link]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#42787) nebulo5 válasza Peti78 (#42786) üzenetére


nebulo5
senior tag

Illetve, a M. Lewinsky térd elkerülésének érdekében lehet a férfi cipő orrára is térdelni... (ez csak női autótulajoknál bejövős taktika) ;]

Üdv: nebulo

(#42788) zolynet


zolynet
addikt

Hétvégén kipróbáltam a würth gumiápolót, meglátjuk, hogy valóban annyira jó mint amilyen a híre.

Life is too short to stay stock!

(#42789) M0RGI válasza d4d (#42785) üzenetére


M0RGI
őstag

:) Köszi, megzavart a "d".

(#42790) i-sti


i-sti
senior tag

Tegnapi beszámoló:

Röviden: #csakazavalanche

Hosszabban:
Autómosás. Semmi védelem nincs rajta, 1 hónapja csak sarat látott. Annyira rávolt ragadva hogy körömmel lehetett piszkálni.
Vegyítettem 2.5l Avalanche-t. 1:6 arányban.
Majd akkumulátoros háti permetezővel fújtam be.
Ahogy fojt le a cucc, már oldotta fel csíkokban a sarat.
Majd lecsapattam, megközelítőleg tökéletes mosás lett. :R

Itt meg is ragadnám az alkalmat és megkérdezni, hogy jó kézi permetezőt, ami kb 3-4L csak, amivel lehet előre nyomást adni a tartályban, van ajánlót?
Gloria FM30?

Ezt a 20L hátit kicsit túlzásnak éreztem 2.5L szerhez :C

90%-ban az én autóm is így nézet ki, és ugyanezt az elvet követve ugyanezt az eredmény sikerült elérnem. [link]

[ Szerkesztve ]

Novum Forum Siculorum

(#42791) RP1980 válasza M0RGI (#42789) üzenetére


RP1980
tag

Ja, az én voltam. A hülye telefon autószótára bekavart :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42792) M0RGI válasza i-sti (#42790) üzenetére


M0RGI
őstag

Kár, hogy ez a nyomorult Avalache itthon csak Afshopnál van, ahol bár kedvezményes most, de ez a postaköltség horror. :(

(#42791) RP1980: :)

(#42793) sutszi válasza M0RGI (#42792) üzenetére


sutszi
veterán

Csak jelzem, hogy időnként van itt a topikban közös rendelés Slimsről... Ez már sokkal barátibb konstrukció.
Pár hete dobtam be ide, hogy keresek csatlakozni vágyókat. 2-en jelentkeztek. Így raktuk össze a rendelést. Az egyik tételem pont 1L AF Avalanche volt. Teszt mennyiség... Kíváncsi vagyok milyen.
A postaköltség így 3 felé osztódott...Most fejből meg nem mondom mennyi volt a /fő mert otthon van a táblázatom, de tutira kevesebb mint az AF shop-ról. Nyilván ha többen vagyunk akkor még gazdaságosabb...
Igaz, ha nem BP-i vagy akkor más a helyzet. De ha meg tudod oldani a szállítást, akkor szintén nyerő helyzet.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#42794) M0RGI válasza sutszi (#42793) üzenetére


M0RGI
őstag

Ha meg tudnám oldani, akkor Bp-ről AFshop is jó lenne, de sajnos itt vidéken így jártunk. A közös rendelés elkerülte a figyelmemet, de majd esetleg legközelebb.
Igazából még el kell használnom a Prelix aktív habot, mert bár nincs összehasonlítási alapom, nem tűnik annyira alapos szernek. Igaz a pH semlegesek nem igazán azok.

(#42795) Petyyyyy válasza M0RGI (#42794) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ha gondolod rendeld meg AF-től BP-re én címemre, hétvégén elviszem - maximum nem a hatoson, hanem hetesen megyek hazafelé.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#42796) adriankoooo válasza _pda_ (#42784) üzenetére


adriankoooo
senior tag

Ezzel nincs gond, nyáron is ezt csinálta. Közben ráakadtam egy nagyon jó tesztre (Google Translate talán valamennyire le tudja fordítani), ahol elmagyarázzák a két nagy csoportot, mert nem mindegy milyet választ az ember: Twisted Pile (csavart szálú?) vs egyenes szálú klasszikus törölközők. Elvileg a Twisted Pile törölközők jobban szárítanak egy törléssel, de csak az első 3-4 elemnél, mert nem képesek annyi vizet megtartani, mint az egyenes szálú társaik. Utána már látható víznyomot hagynak. Vagy használ az ember két ilyet, vagy kombinálja egy másik egyszerűbb darabbal a finiseléshez. Pont emiatt a Twist Pile-t, inkább csak a nagyon jó víztaszító képességű wax, vagy kerámia bevonathoz ajánlják.

Twisted Pile végeredmény:

Eredmény szárítás alapján:
1. Work Stuff King
2. Gyeon Q2M SilkDryer 90x70 cm
3. Work Stuff Monster

Eredmény ár/érték alapján:

1.Work Stuff Monster
2.Gyeon Q2M SilkDryer 90x70 cm
3.Work Stuff King

A standard, egyenesszálú tesztnél azt írják, hogy a konstrukciójuk miatt (különálló szálak), extrém mennyiségű vizet képesek magukban tartani. Tipp: mosás után érdemes egy finom kefével átmenni rajta, hogy szétválasszuk az egyes szálakat és újra puha legyen a törölköző. A legjobb eredményhez érdemes "bestartolni" (DAMP, ahogy fent a kolléga is írta). Hátránya, hogy alacsonyabb az élettartama, mint a Twisted Pile társának. Azt írják, pont fordítva működik, mind a Twisted Pile törlők. Teljesen szárazon használva látható vizet hagy és a másik felével kell szárazra törölni. DE, amint a törlőt nedvesítjük (DAMP), tökéletesen szárít. Köszönhetően, hogy ezek a törlők kétoldalasak, nem kell több darab belőlük. Tökéletes finiseléshez - szárításhoz/fényesítéshez elég csak megfordítani. Ez a fajta törlő még a teljesen kezeletlen autón is jól működött.

Eredmények abszolút:
1. Auto Finesse Aqua Deluxe
2. Work Stuff Beast
2. Dodo Juice Double Touch Double Thickness
4. Gyeon Q2M SoftDryer

Eredmények ár/érték szerint:
1. Auto Finesse Aqua Deluxe
2. Dodo Juice Double Touch Double Thickness
3. Work Stuff Beast
4. Gyeon Q2M SoftDryer

---

Verdict: nem tudom mit vegyek. :D Igazság szerint az Auto Finesse Aqua Deluxe felé hajlok most már, ők is ezt ajánlották. Nem hiszem, hogy csak az ára miatt akarnának rábeszélni, mert olcsóbb, mint a Gyeon, amit szintén forgalmaznak. Ez az AF Aqua Deluxe mennyire ismerős itt a topikban?

(#42797) _pda_ válasza adriankoooo (#42796) üzenetére


_pda_
tag

Oks, értem.
Most néztem az AF Shop oldalát, 30% van a BF miatt 11.30- ig.
Látom, h van személyes átvétel, így elég baráti az ára.

(#42798) d4d válasza adriankoooo (#42796) üzenetére


d4d
tag

A hozzászólásod miatt elkezdtem megint keresgélni és kiderült, hogy végre itthon is van forgalmazója a Microfiber Madness márkának. Fent vannak a hivatalos német oldalon is, mint magyar képviselet, szeptemberben indultak. Beszarás. 100x65cm-es dry me crazy 1200gsm-es szárító kendő majdnem 13 rugó :D de azért vannak normálisabb árak is, meg ez is elérhető többféle méretben, olcsóbban. A gyártás is helyben a németeknél folyik. Okok a lenti link alatt,

https://www.microfibermadness.de/en/difference

Pár éve még CarPro-s Bence ajánlotta a figyelmembe őket, ő is ilyen kendőket használt akkor (most nem tudom) viszont mostanáig nem volt magyar forrás hozzájuk. Azért jó hogy itthon is egyre több minden elérhető. A néhány évvel ezelőtti állapotokhoz képest egész jól állunk. Amikor elkezdtem jobban belefolyni a témába az Autoglym-en kívül nem nagyon volt más. Jó Sonax igen aztán kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

elemlampa.blog.hu

(#42799) M0RGI válasza Petyyyyy (#42795) üzenetére


M0RGI
őstag

Ez rendes tőled, de szerintem a Bp-i szállítás sem ingyenes. Vagy rosszul tudom?

(#42800) RP1980 válasza d4d (#42798) üzenetére


RP1980
tag

Egész jó cuccokat árulnak itt. A Surf City Garage Dash Away-t majdnem mindegyik német detailer isteníti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.