Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8453) Archanon


Archanon
őstag

Na, hogy Bleach mellett mások is legyenek, én is beszállok. :P

________

Great Teacher Onizuka:

................... Kötelező mindenkinek, aki még nem látta! Kegyetlenül jó. Őrült egy vígjáték, tényleg csak ajánlani tudom.
Remek, bár kicsit egyszerű történet, irtózatos poénok, szépen kidolgozott karakterek (a többség), és az őrültség mellett azért komoly dolgok is vannak. Nekem nagyon tetszett a párosítás. Talán némileg veszített az életszagúságából, hogy Onizuka gyakorlatilag Super(mázlista)man, de ettől függetlenül az animetörténelem egyik kedvenc karakterévé vált számomra. :P Meg azok a fejek....

:C

Kicsit oldschool volt a grafika korához képest is (láttam már szebbet, pl. NGE, pedig sok évvel korábbi), viszont maga a rajzstílus és a karakterdizájn (a kicsit amorf lányoktól eltekintve) nagyon tetszett. A zene szintén állat. Soundtrack már lent is van, széjjel fogom hallgatni. :)) Az openingek a Denpa Onna OP után a legjobb animációval rendelkeznek, amivel valaha találkoztam, és nem utolsó sorban jó a zenéjük is. A sorozat maga nagyon jól kezdődött, majd később talán kicsit elültek a poénok, 'problémák', de én cseppet sem unatkoztam egy résznél sem.

A történet "befejezését" illetően elég kétesre sikeredett... na ez az, amit én máshogy képzeltem volna el, meg eléggé folytatásért kiált(ana).

SPOILER
                                                                                                                                            Pl. Fuyutsuki és Onizuka kapcsolata sem bontakozott ki még annyira, valamennyire romantikusabb befejezést vártam, viszont az meg nem illett volna Onizukához. Meg ez az utolsó 2-3 képkocka, omg. No, maradt néhány elvarratlan szál, de sebaj. Ahogy kezdődött, úgy is lett vége. Őrülten. Talán jobb is így.

Igazából azt sajnálom a legjobban, hogy a végére értem. Viszont ez az, amire azt mondom, hogy az apróbb hibái ellenére majdnem mestermunka. :K [9.5/10], MAL-on ez ugye 10.

~Yoroshiku! ,,|,,

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.