Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7701) Darth_Revan válasza Crystalheart (#7700) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Lovely Complex-el az a bajom, hogy annak a története nem foglalt magába annyi időt, mint az Itazura na Kiss. Lovely Complex csak a középiskolás éveket, Itazura na Kiss viszont sok-sok rögös és vicces évet.

(#7702) Crystalheart válasza Darth_Revan (#7701) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És az... baj? o.O :D Nekem tökmindegy, csak vicces legyen. Az ilyen "lányregényekben" amúgy sem tudok túl nagy mélységeket meglátni, mert annyira idealizált minden. De ha poénos, akkor áldásom rá :)

(#7704) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Ha valakinek van Chrno Crusade mangája eladó (magyar :)) akkor írjon pü-t, mert érdekelne :)

(#7705) Archanon válasza Synthwave (#7699) üzenetére


Archanon
őstag

Ayame!!! Az egy idióta, de imádtam. :DDD Kár hogy keveset szerepelt. Shigure viszont annál többet, másik kedvenc!
Amúgy jók a shoujo darabok, nekem kifejezetten tetszenek, s levezetésnek is pont megfelelőek.

#phanzetomox: Az megjelent Magyarországon? O.o

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7706) bandiras2 válasza Archanon (#7664) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Angel Beats OAD Another Elpilogue] Meg a többi is amiből még lehet válogatni.
A Kodomo no jikan OAD-nak pedig lesz értő közönsége ha jól sejtem ;]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#7707) Archanon válasza bandiras2 (#7706) üzenetére


Archanon
őstag

Hmm, itt pontosan most mit is kéne néznem? AB! A.Ep. megvolt már rögtön a sorozat után, a többiből meg a fele már megnézendő listán van, vagy ár láttam.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7708) bandiras2 válasza Archanon (#7707) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ez most télen fog kijönni. Szóval ez új lesz. 2011 WINTER

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#7709) jahrn válasza bandiras2 (#7708) üzenetére


jahrn
senior tag

Ez az elozo tel musora (aminek a vetitese ugye januarban kezdodott). Az idei teli musor meg kb. ismeretlen, de az oszi mar a nyakunkon jopar - remelhetoleg - baba sorozattal...

[ Szerkesztve ]

(#7710) Darth_Revan válasza bandiras2 (#7708) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mint már mondták, ez a régi téli lista. "Téli" szezon januárt jelent, nem decembert, december az "őszi" szezonba tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#7711) bandiras2 válasza jahrn (#7709) üzenetére


bandiras2
senior tag

[köszönöm a kiegészítést, itt van az őszi kínálat]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#7712) jahrn válasza bandiras2 (#7711) üzenetére


jahrn
senior tag

Jaja, en mar kivalasztottam h miket nezek fixen es miket lesek meg h talan jok.

(#7714) Archanon válasza bandiras2 (#7711) üzenetére


Archanon
őstag

Na, így már mindjárt más. :))
Ezek közül a Shakugan no Shana s3 az egyik, amit várok, de cska mert a sorozat a PtW listán van, s ha egyszer elkezdem, szeretném egyben letolni az egészet. A másik, amire marhára kíváncsi vagyok, az a Tekken movie. :U A többi ismeretlen, egyelőre felejtős, amíg még mindig 70+ anime van a PtW listán...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7715) Archanon


Archanon
őstag

Hmm, ezt nem értem... Yosuga no Sora.
Ez és ez a torrent közül melyiket töltsem le? Elvileg 12 részes, de a Kira-Fansub-os változatban van Vol1-4, mindegyikben 4-5 25 perces videó (összesen 17, ha jól számolom), most akkor ez wtf? Valaki el tudná magyarázni spoilermentesen, hogy is van ez most akkor?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7716) Máté94 válasza Archanon (#7715) üzenetére


Máté94
addikt

12 részes, itt a vége.

(#7717) Synthwave válasza bandiras2 (#7706) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen KnJ OAD? Mikor? Hol? Merre? Hány? Sok? :Y

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7718) Archanon válasza Máté94 (#7716) üzenetére


Archanon
őstag

De az első (Kira-Fansub) torrent-ben mik azok a toldalékok? :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7719) bandiras2 válasza Synthwave (#7717) üzenetére


bandiras2
senior tag

benéztem, bocsi, tavalyi témát néztem frissnek. :W
egyébként meg asszem ez az:[link]

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#7720) Synthwave válasza Archanon (#7715) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Multi-arc anime. Van egy közös első epizód, aztán az események szerteágaznak.

Ha van helyed, szedd azt, amelyik volume-okra van osztva, minden egyes volume feldolgoz egy szálat. A 4. a legjobb. ^^

bandiras2: Ehh, azt még Januárban láttam... Még AA-ra is kanyarítottam róla egy egyszerű kis ismertetőt. ;____;

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7721) Archanon válasza Synthwave (#7720) üzenetére


Archanon
őstag

Még mindig nem vágom, hogy akkor miért van 12 részes is és 17 részes egyaránt. A volumenekre osztottban vannak plusz epizódok is, kimaradt jelenetek (kb. mint NGE Director's Cut-nál...)? Nyilvánvalóan nem ugyanaz, mint az "alap".

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7722) Synthwave válasza Archanon (#7721) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen 17 rész??

Kazuha-arc: ep1, ep2, ep3, ep4 (Volume 1.)
Akira-arc: ep1, ep2, ep5, ep6 (Volume 2.)
Nao-arc: ep1, ep7, ep8, ep9 (Volume 3.)
Sora-arc: ep1, ep7, ep10, ep11, ep12 (Volume 4.) <--- :C

Meg ott lehetnek még az OP / ED-k, egyéb BD extrák.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7723) Crystalheart válasza Synthwave (#7722) üzenetére


Crystalheart
senior tag

És ezt így csoportosítva nézve miben különbözik attól, mintha sorban néznénk? Nyilván sorban is van valamiféle értelme, ha egyszer úgy adták le...

(#7724) Synthwave válasza Crystalheart (#7723) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sorban nyilván nem sok értelme lesz...
Ja, de. A 4. részig, amivel lezárul a Kazuha-szál.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7725) Crystalheart válasza Synthwave (#7724) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez érdekes, ilyet még nem láttam. :D

(#7726) Nova96


Nova96
őstag

Üdv,nem tudom kérdeztem e szóval ha igen bocsi.
Naruto-ba 138-nál járok sok filler miatt kezd unalmas lenni ha most shippuudent elkezdeném sok mindenről lemaradok? :R
Naruto a sima meddig tart ahonnan lehet kezdeni a shipuudent? :Y :R

(#7727) Crystalheart válasza Nova96 (#7726) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Van egy-két olyan filler, ami hozzáad a történethez is, vagy a karakterekhez (pl. a bogaras rész meg Hinata új képessége) de igazság szerint miután Jiraiya elruccan, onnantól a jó adag filler kihagyható, akár. Mindenesetre a sima Naruto utolsó része (vagy utolsó néhány?) nem filler.

[ Szerkesztve ]

(#7728) Archanon válasza Nova96 (#7726) üzenetére


Archanon
őstag

3 rész után meg is untad a fillert? :DDD Eh... a main storyból szerintem semmi nem maradna ki, viszont sok agyatlanság kimaradna, annyi szent.
No, akkor pontosítok.
A sima Naruto a 135. rész után egészen a 220. rész második feléig minden egyes rész kőkemény filler. A mangában a 135. rész második fele, és a 220. rész második fele azt hiszem egyetlen egy fejezet, utána ugrás -->> Shippuuden. Szóval akár ki is hagyhatod mindet, de szerintem érdemes megnézni őket (akár Shippuuden-nel párhuzamban, ha nem bírsz várni, vagy később, ha elfogytak a már leadott Shp. részek), mert igaz, hogy van néhány unalmasabb darab, de egyaránt kihagyhatatlan, sírós poénáradatok is találhatóak ez alatt a 85 rész alatt, s nem utolsó sorban annyira azért a "komolyabb" szakaszok sem rosszak, csak annyi, hogy a főszálhoz valóban semmit, vagy csak nagyon elvétve tesznek hozzá dolgokat (bár ezt kétlem, de nem vagyok benne biztos). :U Naruto egy címeres idióta, kiváltképp a fillerekben, szerintem nem érdemes kihagyni. :))

#[oWn]f4te: Aham. Így már valamelyest érthető. Szóval egy rész a torrenten belül többször is ismétlődik volumenenként, azért van 17 nagydarab fájl (csak a méretet néztem, meg hogy mindegyik 1-4, illegve 5-ig van számlálva). Valóban érdekes, én se láttam még ilyet.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7729) Nova96 válasza Archanon (#7728) üzenetére


Nova96
őstag

Akkor nem 135nél járok... :DDD
4 filler sorozat megvolt asszem valami hullócsillag faluba vannak ott tartok,225-ig tart a sima naruto?És utána a shipuuden mert akkor újra elkezdem nézni.

(#7730) Psych0 válasza Crystalheart (#7725) üzenetére


Psych0
őstag

Amagami SS detto ilyen.

Képzeld úgy, hogy system reset minden arc után, de vannak közös részek, ami után elágazik a sztori [link]. Ezek a legjobb eroge feldolgozások, mert nem kell az adaptációban agyatlan háremet csinálni...

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#7731) Archanon válasza Nova96 (#7729) üzenetére


Archanon
őstag

220-ig* (utolsó), utána Shippuuden :) Csillagfalus akármi az úgy ~170-180. rész környékén van, durván a felén túl is vagy akkor.

#Psych0: Ez valóban jó ötlet. Egyre kíváncsibb vagyok már erre a YnS megoldásra. :U
____

Sírjatok kínotokban ti is. ~25 éves Narruto és Lee fight, igényesebb (de gagyi) fan módon megcsinálva. A vicc, hogy még így is jobban tetszett a DragonBall amcsi adaptációjánál (még ha a sorozatot nem is láttam, gagyi volt a film, nem csak sztoriban, technikailag is érdekes dolgokat produkált). A másik meg a kameramozgás. Rángatás (!), DE még látni az eseményeket. Az amcsi filmekben ezt már jobbára elfelejtették. No, szal nézzétek meg, röhögjetek, vagy sírjatok kínotokban. ;]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7732) Archanon válasza Archanon (#7731) üzenetére


Archanon
őstag

Lejárt a mod. A link helyesen, elejétől kezdve: Katt.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7733) phanzetomox válasza Archanon (#7705) üzenetére


phanzetomox
őstag

Megjelent ,mangafanon is fent van, csak drágállom 2 ezerért :D

(#7734) Máté94


Máté94
addikt

Mawaru Penguin Drum: Remek, egyszerűen remek! :D

[ Szerkesztve ]

(#7735) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Bleach spoiler

Most végeztem ki az ep 111-et, nem kicsit lepődtem meg, hogy Ichigo dilis-idegbeteg apja kapitányi szintű Shinigami :DDD Ez a csavar tetszett.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7736) Darth_Revan válasza hoffman_ (#7735) üzenetére


Darth_Revan
veterán

SPOILER
Az öregedés kérdése mellett, néha nem igazán értem az erőviszonyokat sem a Bleach-ben...Ichigo a kapitány szint felett van, mégis sokszor van, hogy nem tud olyan ellenféllel elbánni, amivel egy kapitány meg igen...
Meg ez a bankai dolog is kicsit már kezd fura lenni...a bankai elvileg a végső szint, amit egy Halálisten elérhet és kapitányszintű erő kell az eléréséhez...erre meg már Ikkaku és Renji-nek is van bankai hadnagyként, pedig esélyük sem lenne egy kapitánnyal szemben...Remélem ebből nem az lesz, mint a Dragon Ball-ban, hogy a legendás Csillagharcos szint, amit olyan nehéz elvileg elérni, hogy 1000 évente sikerül csak valakinek, már a végén gyerekek játékszere lett ... Ichigo is kicsit túl sokszor veszi már elő ezt az ütőlapot...elküldhetnék egy fillerben a Halálisten Akadémiára, hátha megtanulná hogyan ossza be az erejét, meg tanulna egy-két kidou-t használni :))

[ Szerkesztve ]

(#7737) hoffman_ válasza Darth_Revan (#7736) üzenetére


hoffman_
nagyúr

spoiler

Egyetértek. Elég elb*szott néha a szintezés. Sok az ellentmondás. Viszont ez van, ezt kell szeretni. Az meg, hogy Ichigo nem okosan csinálja és mormol, meg kék csóvákat lő a kezéből, hanem fejjel megy a falnak a péklapáttal - ami néha összemegy - az szerintem király, jellemző rá :DDD

Én azon lestem nagyot, amikor bankai nélkül szétcsapta a shoryuken-t mindenestül. Tehát így, onnan hova tovább? :D Na mindegy :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7738) Darth_Revan válasza hoffman_ (#7737) üzenetére


Darth_Revan
veterán

SPOILER
Meg ne felejtsük, hogy a legerősebb (Yamamoto után) Halálistent, Kenpachi-t is legyőzte Bankai nélkül...most meg mintha már Bankai nélkül hozzá se tudna érni ...

Hát igen, Ichigo 1 idióta, nem véletlenül kezeli le Rukia :D Pl már csak a megszólítással is..."kisama"-val szólítja meg Ichigo-t, ez azt jelenti, hogy "te", de annak a lenéző, lekezelő, illetlen változata...ha valaki ezzel leszólítana valakit az utcán, könnyen orrba vágás lehet a vége embertől függően :DDD Nem igazán van rá magyar szó, de kb olyan lenne, mintha valaki szembejönne veled és hirtelen úgy szólítana le, hogy "Hé, te f*sz!" :U

[ Szerkesztve ]

(#7739) hoffman_ válasza Darth_Revan (#7738) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:C Rukiát csípem tökös lány. Kivéve amikor nem és bénzik ő is. Egy biztos, annak ellenére, hogy sokat alapoz a kraftra a széria, az erőviszonyokról vitázni felesleges :D Egyébkénr mára ennyi, mennem kell tanulni, 112-nél csapó le. De most kicsit megint felledünlt, úgyhogy a franc bele, mert érdekel rohadtul :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7740) Archanon válasza hoffman_ (#7739) üzenetére


Archanon
őstag

Főleg, hogy 109-nél (asszem) vége lett a fillernek, s végre folytatódik a főszál, még szép, hogy beindul. :))

#Darth_Revan: Az erőviszonyokat én is bírom, eléggé követhetetlen, és valóban logikátlanul van megoldva Bleach-ben. :F Mondjuk...
SPOILER (hoffman_, ez még neked is az, NE olvasd):

Ichigo erejéhez magyarázatul szolgálna a visored dolog is, ezért is van rakás reiatsuja, meg ért el hiper eredményeket, meg hát végül is Isshin fia. Viszont még ez sem magyarázza meg, hogy a sorozat elején erősebb volt bankai nélkül, mint most általában bankai-al. :D De igen, más karaktereknél is előfordulnak vicces dolgok. Bankai-on belül több fokozat is van, vagy mi a rákom? :F

SPOILER END

#phanzetomox: Jah, kötetenként 2 ropi. Szent ég... :Y Valahogy nem csodálom, hogy sokallod. Ha ezek után valaki, aki megvette, s így is el akarja adni... nem hiszem, hogy sokkal olcsóbban rálelsz majd, de sok sikert hozzá. O.o

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7741) hoffman_ válasza Archanon (#7740) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Danke a kiemelésért :R

Közben annyit kellett benyalnom, hogy ebből holnap reggeli 4 órás gyakorlat nem fog összejönni, szóval 11-ig alvás, ergó nyugtával Bleach-el zárd a napot :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#7742) Darth_Revan válasza Archanon (#7740) üzenetére


Darth_Revan
veterán

SPOILER (hoffmannak is :D)

Nah az a visored meg egy másik dolog...a régi kapitányokat és hadnagyokat, akiket csapdába csalt Aizen és visored-é alakított kísérlet céljából, a Central 46 halálra ítélt, mivel veszélyesnek tartotta őket...bezzeg Ichigo még veszélyesebb mint ők (hisz ő szokott teljes Hollow-á alakulni és elveszteni az irányítást) és őt meg hagyják simán ki-be rohangálni a Lelkek Világába :D

(#7743) Archanon válasza Darth_Revan (#7742) üzenetére


Archanon
őstag

SPOILER (hoffmannak is. :P )

Az már Yamamamamamamoto főkapitány "kegyes" döntése volt, nem? Mármint Eper (Ichigo) ki-be járása... Ha jól tudom, kezdetben nem is tudták, hogy Ichigo rendelkezik lidérc erőkkel is... bár már fene se tudja már. Amúgy az új 46-ok tanácsáról se sokat tudni. Remélem az elkövetkezendőkben megtudjuk majd a szerepüket, meg erről a lelkek világa felett álló "királyságról" is kiderülnek majd a dolgok, ahová Aizen be akart hatolni a "kulccsal". No meg Isshinnel és Ishida apjával is vannak még kérdések, szóval... közel sincs még vége a sztorinak Aizen pusztulásával és ki tudja, lehet hogy van a bankai-on is túl valami hatalmas erő. :)) De valószínűleg még ez is sokára lesz, 4-5 évnyi anyag után.

Egyébként a 46-ok közé nem kapitányi szint felett álló shinigamik politikuskodnak? Valami ilyesmi rémlik nekem, de szerintem rosszul emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7744) Darth_Revan válasza Archanon (#7743) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem, nincs köze erőhöz ki jut be oda. 46-ok Tanácsába tanult emberek és bölcsek jutnak be, kb 46 bíró ül ott. Szerintem az erejük (ha van is említeni való) egy alacsony rangú Halálistenével lehet egy szinten kb. Ők az eszük miatt vannak ott, nem az erejük miatt.
Halálistenek és 46-ok Tanács két különböző hivatal, Halálisten nem jut be oda. Kb, ahogy a Parlament biztonsági őre sem kaphat előléptetést politikussá :D

SPOILER (hoffmannak is... :D )
Kapitány rang után a következő és talán utolsó szint, a Királyi család testőrsége. A 12. osztag előző kapitánya, Hikifune Kirio is "elő lett léptetve" erre a pozícióra, ezért kapta meg Urahara a 12. osztag megüresedett kapitány rangját...és Hiyori elég közel állt a hölgyhöz és szerette őt, ezért se tudta hadnagyként olyan könnyen megkedvelni Urahara-t, mint új kapitányt.
Nagyon kíváncsi vagyok a Királyi családra, túlságosan fel lett már vezetve (sorozatban és filmben is). Már előre is látom, hogy a testőrség olyan erős, hogy Ichigo-nak esélye sincs ellenük, és kell Végső-Végső SSJ3 Getsuga Tenshou meditáció ahoz, hogy elbírjon velük :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7745) Archanon válasza Darth_Revan (#7744) üzenetére


Archanon
őstag

Ahm. Valamit nagyon összekutyultam akkor itt. :)) De így már emlékszem.

SPOILER (hoffman_ bácsinak is, még mindig. :P)
Talán, mikor Ichigo legyőzte Aizen-t, már közel lehetett a királyi testőrök erejéhez... de a lidérces őrjöngése Ulquiorra-val szemben se volt semmi. Persze még így is könnyen lehet, hogy alaposan alulmaradna velük szemben (pláne 0 szellemi erővel, kíváncsi vagyok, hogyan kapja majd vissza, egyáltalán visszakapja-e, s nem kap-e valami másféle hipererőt)...

Én azt bírom még amúgy, hogy (ha nem is mindig a main szálban), de Yamamoto-sotaichot mindig elég könnyen kiütik valamivel, pedig elvileg az egész lelkek világában ő a legerősebb. :U
SPOILER END

A Bleach filmeket még nem láttam, de most már lassan rá kéne vennem magam. Naruto movie-kat nézegetem szép lassan, már 2-n túl is estem. Olyan nagyon filler szagúak (elvégre azok is), de a poénokért megéri megnézni azokat is. Kíváncsi vagyok a Shippuuden filmekre... :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#7746) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Nauto filler lista:

[link]

Naprakész shippuuden lista:

[link]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#7747) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Magam részéről az új Berserk anime szériát várom. Manga szempontból überalles egy sorozat.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#7748) F34R válasza Archanon (#7745) üzenetére


F34R
nagyúr

Szpóler

ez a full bringer szarság micsoda lenne ? mert ugye valami olyasmi rémlik hogy így szerzi vissza az erejét és a kardja még nem bankai alakban is más mint előtte , akkor ez azt jelenti még erősebb lesz ? olyasmit mondanak csak egy páran vannak (azthiszem hatan akik ezzel rendelkeznek.)

(#7749) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kezd elfajulni a topik, gyerekek. :U

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7750) F34R válasza Synthwave (#7749) üzenetére


F34R
nagyúr

mé mé ? azé mert nem aranyos kis sírós lányokról beszélünk ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.