Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44151) F34R válasza TBT (#44150) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor meghivom mar egy vocal battle-ra ha nem gaz :DDD

(#44152) TBT válasza F34R (#44151) üzenetére


TBT
addikt

Jó hát valószínűleg alul fog maradni a prémium kategóriával szemben, de én nem is a hangja miatt kedvelem. :DDD
Ettől függetlenül tetszik az is, de tudom, hogy nem világszínvonal és van nála sokkal jobb is. Mindig van egy jobb. :)

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44153) Silεncε válasza TBT (#44152) üzenetére


Silεncε
őstag

Szinte hallom, ahogy serceg az ásó a pince ásása közben ;]

(#44154) F34R válasza Silεncε (#44153) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

(#44155) TBT válasza Silεncε (#44153) üzenetére


TBT
addikt

Ne gondolj rosszra. :DDD
Előbb ölném meg magam, minthogy ilyen aranyos csajszit bántsak:

Dat nyíl (waifu a tv-ben)... Jók ezek a Twitteres képek.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44156) Synthwave válasza TBT (#44155) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, csak nekem tűnik úgy, hogy ezen a képen a karjaihoz / testéhez mérten elég ortopéd méretű feje van?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44157) F34R válasza Synthwave (#44156) üzenetére


F34R
nagyúr

Most romboltal le egy idol image-t :DDD En is akartam mondani, csak nem volt szivem leirni.

(#44158) Silεncε válasza Synthwave (#44156) üzenetére


Silεncε
őstag

Nekem nem tűnik olyan durván nagynak. Lehet, csak rossz a kép (a többin, amit linkelt TBT, egész jól néz ki)

(#44159) Synthwave válasza F34R (#44157) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Túlságosan megfertőzött téged ez a PC culture agymenés. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44160) F34R válasza Synthwave (#44159) üzenetére


F34R
nagyúr

:D :D :D Lehet...

(#44161) Maxxy10 válasza Synthwave (#44156) üzenetére


Maxxy10
addikt

Neked ki a tökéletes idol?

(#44162) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem hiszem, hogy elbírná ő(ke)t a RIOS engine.

;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44163) TBT válasza Synthwave (#44156) üzenetére


TBT
addikt

Beszótá? Megy a jelentés!

...
Egy világ omlott össze most bennem. :DDD

Egyetértek vele, hogy van nála rengeteg mérföldekkel szebb és formásabb lány is, még Japánban is, de nekem baromira bejön és szimpatikus. Aranyos, mosolygós, lelkes, tetszik a performansz, amit élőben tol. A dalszövegeit nem tudom értelmezni, de gondolom nem a világuralom elérése a cél (illetve nem lehet olyan bonyolult ha SAO és FATE van a témában), hanem az Anime rajongók kiszolgálása. Ha élvezi, csinálja és éljen meg belőle. Látszólag ő legalább kedveli a munkáját és nem lesz olyan megkeseredett farok, mint én. :D

Azért ott a rajongás tényleg egy másik szint...

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44164) F34R válasza TBT (#44163) üzenetére


F34R
nagyúr

Dikk ez nalad van. ;] A studioban is te kaptad le.. nekem mar gyanus vagy :P :DDD
vegen meg benne leszel valami japan cikkben, hogy eltuntetted :U

(#44165) Silεncε válasza Synthwave (#44162) üzenetére


Silεncε
őstag

Olyan "teltkarcsúak"? :P ;]

TBT: ha már úgyis arra jársz, nem tudnád nekem őt is elhozni? ;] Nekem meg ő az idolom. Bírom a számaikat + mint nekem nemrég kiderült, ő énekli a 2nd OP-jét a Kill la Kill-nek is, úgyhogy dupla a szimpátia ;)

Edit: persze, játszod itt magad, közbe mind a tied.. Ejj. Amúgy ez szerintem még semmi, ennél sokkal durvábbak vannak még akár nyugaton is, nemhogy Japánban.

Kicsit nagyon elmentünk már az anime témától, még a végén dádá lesz. Bár a házigazdák is bekapcsolódtak, szóval nagy baj nem lehet :B

[ Szerkesztve ]

(#44166) TBT válasza F34R (#44164) üzenetére


TBT
addikt

Fck. Lebuktam. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44167) F34R válasza Silεncε (#44165) üzenetére


F34R
nagyúr

ELO ez nem japan he. :D Teged is megfektetnek ezek az ajdolok rendesen..
(#44166) TBT

O is egyszer :P :C

(#44168) Silεncε válasza F34R (#44167) üzenetére


Silεncε
őstag

Na ehhez most akkor kérnék egy fordítást. WTF ELO? :F

(#44169) Totheground


Totheground
addikt

Végre egy kis idol téma a szokásos chinese cartoonz helyett. Mégis csak van egy kis potenciál ebben a fórumban. :D
Amúgy pár CD meg signed shikishi (már ha egyeltalan nem nyomtatott) azért messze van a “next level”-től. :P

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44170) PR0JECTNR56 válasza Synthwave (#44162) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Kicsit eltérő okokból, de tartok tőle nálam is ugyanez a helyzet.

(#44171) TBT válasza Totheground (#44169) üzenetére


TBT
addikt

Én is láttam ennél fanatikusabb rajongást, ám egy felfutó énekesnek szerintem ez is nagy öröm és megtiszteltetés.

Ezek amúgy elég gyorsan szállítanak Japánból (CDJapan). A SACRA MUSIC FESTIVAL 2019 – NEW GENERATION Blurayt vettem meg, 3 nap alatt itt is volt. Persze csak az ASCA-s tartalom miatt, de nagyon korrekt az egész show. Nagyon szép a kép és jó a hangzás (24 bit-es WAV hangsáv).
Nagyon kellemes csalódás, mert maga a kiadvány is baromi igényes.

Az új SAO zenei generációból is van néhány track:
3. ピルグリム / ReoNa
4. SWEET HURT / ReoNa
5. forget-me-not / ReoNa - SAO ending
6. RESISTER / ASCA - SAO opening
7. 凛 / ASCA
8. KOE / ASCA
9. Overfly / ASCA×ReoNa - SAO ending
10. Startear / ASCA×ReoNa

+ LiSA és Eir Aoi is ad elő néhány dalt - tons of SAO track

A kiscsaj albumai is úton vannak (sajna nem dedikált verziók, mert ahhoz face-to face kéne találkozni a leányzóval).
Ha nem kéne mindenért sápot fizetni az EU-nak és Magyarországnak (ide semmi sem jöhet be büntetlenül elvtársak!), mégtöbb mindent rendelnék tőlük.

A LiSA rajongók örülhetnek.
A decemberben megjelenő Unlasting kislemezhez (digitális formában már október 21-én megjelent) az alábbi képeslapok járnak:

Nyilván a "SAMPLE" felirat nélkül. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44172) Totheground válasza TBT (#44171) üzenetére


Totheground
addikt

Nem mindenképp.
Sokszor van olyan, hogy valamiért (CD vásárlás etc) kapsz valami cuccot és azok között van randomban pár aláírt. Vagy eventeknél ugyanez (see: bromide gacha). Bár ha dátum van rajta, akkor valszeg watashikai vagy hasonló lehetett.

Amúgy az adók és a szállitás kikerülésére van mód: ide kell költözni. :DDD És akkor meg rajongásod tárgyában is belefuthatsz az utcán. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44173) TBT válasza Totheground (#44172) üzenetére


TBT
addikt

Bárcsak megtehetném. Független vagyok (ez amúgy lehet, hogy ciki ennyi idősen), szóval nem vagyok kötve semmihez és senkihez, csupán anyagiak kérdése lenne a dolog + szerencse, hogy ott is boldogulni tudjak.

Hogy egy hazai zenéből idézzek: "Én még itt vagyok de közel se biztos, hogy itt halok meg..."

Mikor költöztél ki és miképp boldogulsz?

Kedvenc színem a piros volt mindig is. Erre ez a csaj meg...

Meet dat team:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44174) ANOka


ANOka
őstag

Ha már "idolkodás" az aktuális téma, akkor az amit mi rajongók látunk, az egy felvett, "profi színészként" megjátszott és menedzselt szerep, vagy valóban ilyen az személyisége az adott előadónak? :F

Én inkább az előbbire tippelnék. :U Így lehet, hogy a magánéletben egy házisárkány! ;]

[ Szerkesztve ]

(#44175) Silεncε válasza Totheground (#44172) üzenetére


Silεncε
őstag

ide kell költözni - de jó volna. :O

(#44176) F34R válasza Silεncε (#44175) üzenetére


F34R
nagyúr

Mekkora vagy? pogyaszba csomagollak osz' mehetunk :DD :P

(#44177) Maxxy10 válasza Totheground (#44169) üzenetére


Maxxy10
addikt

Tényleg, múltkor mi volt az a underground vères idol cucc?

(#44178) Silεncε válasza F34R (#44176) üzenetére


Silεncε
őstag

Akkora poggyászod neked nincs ;]

(#44179) Totheground válasza Maxxy10 (#44177) üzenetére


Totheground
addikt

Rakia live utáni maradványok :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44180) Hintalow válasza ANOka (#44174) üzenetére


Hintalow
senior tag

A pankráció igazi verekedés? ;]
Na ez az idol dolog is kb ennyi valós életet tartalmaz :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#44181) F34R válasza Hintalow (#44180) üzenetére


F34R
nagyúr

Attol fugg milyen pankracio.

(#44182) unclefucka válasza F34R (#44181) üzenetére


unclefucka
senior tag

Ilyen:

;]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#44183) KISDUCK válasza unclefucka (#44182) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én nem látok semmit sem a képen.

(#44184) F34R válasza unclefucka (#44182) üzenetére


F34R
nagyúr

Mint ahogy ez is szineszkedes... [link]

(#44185) bozont


bozont
veterán

Az vajon miért lehet hogy némelyik képet nem tölti be a Firefox? Telefonon, Operával nincs ilyen gond. Kimásolva a linket viszont megnyitja.

(#44186) Silεncε válasza bozont (#44185) üzenetére


Silεncε
őstag

Privacy Badger vagy uBlock. Nem szereti se a Twitterről se a Face-ről linkelt képeket valamelyik (csak még nem jöttem rá melyik)

(#44187) bozont válasza Silεncε (#44186) üzenetére


bozont
veterán

Nálam egyik sincs telepítve, sőt most éppen egy kiegészítő sem. Néha más oldalaknál is előfordul, például legutóbb egy Index "hírnél", ahol egy videónak is lennie kellett volna, de FF-al nem láttam. Na mindegy, majd utánajárok mi lehet ez. Itt nagyon off.

(#44188) Silεncε válasza bozont (#44187) üzenetére


Silεncε
őstag

Ja igen, tudom már: FF-ben ha letiltod a követőket, amiatt nem fognak látszani. A címsorban a kis pajzsnál tudod lentebb venni a védelem szintjét.

OFF vége :D

[ Szerkesztve ]

(#44189) Mister_X válasza bozont (#44185) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem maradtál le semmiről.

;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44190) TBT válasza Mister_X (#44189) üzenetére


TBT
addikt

Ez igaz. ;]
Minél kevesebben ismerik, annál több jut nekem. :DDD

Amúgy, ha szeretném magam mögött hagyni az emberiséget és kimenni Japánba, mennyi embert kell eltennem láb alól/mennyi pénzre lenne szükség?

Kimi no na wa vibes, ott is a csajért megy a srác. Mondja is neki, hogy bárhol is vagy a világban, megtalállak! :DDD
+ ma már belefutottam Ákos - Keresd meg a lányt c. dalába, szóval... :(

SAO Wárld obf ándowörldő 5. rész után:
Javasolnám, hogy a SAO következő 12 részes etapja az alábbi alcímet kapja: "Sword Art Online - Így futtass lányokat büntetlenül". Ezt, a már kezelhetetlen mennyiségű csajsziból álló háremet egy Szultán is lazán megirigyelné. :C

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44191) Totheground válasza TBT (#44190) üzenetére


Totheground
addikt

Sok mindentől függ. Hova akarsz menni, mit csinálni, milyen képesítésed van, etc. Az első és talán legnehezebb akadály először megszerezni a vízumot.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44192) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok ez a Shinchou Yuusha tovabbra ia allat. :D

Live-Die-Respawn

(#44193) Silεncε válasza Totheground (#44191) üzenetére


Silεncε
őstag

Amiről én hallottam (working holiday vízum) olyan feltételei vannak.... Esélytelen

(#44194) TBT válasza Totheground (#44191) üzenetére


TBT
addikt

Ahogy nézem ez baromira nem egyszerű dolog... Ohh. Kár álmodozni erről is. :(
Akkor vergődöm itt továbbra is, aztán egyszer - remélhetőleg mihamarabb - jön a Kaszás. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44195) F34R válasza Totheground (#44191) üzenetére


F34R
nagyúr

Turistakent meddig lehetsz?

(#44196) Totheground válasza Silεncε (#44193) üzenetére


Totheground
addikt

A whd pont hogy nevetségesen egyszerű. De az speciális eset és csak 1 évre van.

@Fear
90 nap

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44197) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

InuYasha olcsó cosplay

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#44198) Silεncε válasza Totheground (#44196) üzenetére


Silεncε
őstag

De ha jól tudom, ezt csak 200-an kapják meg egy évben, az meg nem túl sok. + amit te is mondtál, 1 év és csak egyszer. Mondjuk kezdésnek nem lenne rossz, egy év alatt ki lehet alakítani egy olyan környezetet, amivel a rendes vízum már könnyebb.

De ez már megint nagyon OFF :D

(#44199) TBT


TBT
addikt

Mindannyiunk ASCA-ja:

Imádom ezt a csajt + a stílusát. :D

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#44200) F34R válasza TBT (#44199) üzenetére


F34R
nagyúr

3D-vel nyomass ki egy makettet rola ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.