Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39851) -=RelakS=- válasza bandiras2 (#39850) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ez nem hasonlít egy csirkére, a KFC-s rajzzal ellentétben ;)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39852) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

[facebook] Rosszat sejtek...
Élő közvetítés a filmnézésről? :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39853) oriic válasza -=RelakS=- (#39852) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jajj. :D

Live-Die-Respawn

(#39854) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Cukiakok Working!-ből :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39855) Golden9


Golden9
addikt

Ogrest (Kártyás.)
Get Ogrest for free until 10am PDT August 30th 2017.

[ Szeretkezve ]

(#39856) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Japobácsi élőben nézi a Boku no Pico-t

Gyertek, gyertek :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39857) Totheground


Totheground
addikt

Mmmmmmmm

BTW, megkaptam a vegleges relocation offert, szoval maradok Japanban, amig akarok (aka orokre :DDD)

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39858) Máté94 válasza Totheground (#39857) üzenetére


Máté94
addikt

less skin, more ships plox :DDD

Omedeto! :C

(#39859) -=RelakS=- válasza Totheground (#39857) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

irigy, nem, mintha bármit tett volna a kiutazás érdekében :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39860) consono válasza Totheground (#39857) üzenetére


consono
nagyúr

Gratula!

"In God we trust. All others must bring data"

(#39861) Totheground


Totheground
addikt

>ita-wheelchair

Srácok, azt hittem, már mindent láttam, amit lehet ita-sítani. Tévedtem.
A 僕ラブ17 remek volt, up next HPT live 埼玉, utána 僕ラブin沼津3. Állandóan van valami LL event vagy collab, ami nem kíméli sem az időmet sem a tárcámat. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39862) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#39863) F34R válasza oriic (#39862) üzenetére


F34R
nagyúr

Hogy micsodanak ;] ?

(#39864) oriic válasza F34R (#39863) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaóvan, elírtam na. :D Sry. :O

Live-Die-Respawn

(#39865) Pttypang válasza oriic (#39864) üzenetére


Pttypang
veterán

Ilyenkor mindig ránézek a billre, egyáltalán a közelében van legalább az a betű...? :DDD
Made in abyss az egyik, amit nézek a szezonban, legalább normális.
Re-creators fogalmam sincs, mit akar, de egy rakat felesleges dolgot elmagyaraznak, a lenyegesebbek meg csak ugy felbukkannak, mintha total egyertelmu lenne.
A többi is kb hasonlóan problémás, úgyhogy reményeket fűzök hozzá, hogy az egy órás rész jó lesz :D

Everybody lies.

(#39866) oriic válasza Pttypang (#39865) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ne is mondd, ötletem sincs, hogy jött össze az elírás. :DDD

Live-Die-Respawn

(#39867) -=RelakS=- válasza Pttypang (#39865) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ezt olvastam:
Ilyenkor mindig ránézek a bilire, egyáltalán a közelében van legalább

Asszem, ideje aludni...

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39868) alevan válasza oriic (#39862) üzenetére


alevan
őstag

Csak 13 rész? Azt hittem 25 részes :(

Elérte a mangalimitet?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#39869) F34R


F34R
nagyúr

NyaaTorrents tracker is going underground - Download our new & free binary client

Due to the regulation & security issues with Bittorrent, the Nyaa Team has decided to move from torrent to a faster & secure part of the internet!
If you want to get access to our new releases you have to join our Nyaa underground community. It is free and everyone of you is welcomme :)
All you need to do is downloading this client. Install it and you will get instant access.

Click here to download the free Nyaa Underground client

We whish we could keep up the torrent tracker, but it is to risky for our torrent crew as well as for our fans.
Nyaa.se has been shut down as well. All other sites claiming to be the new Nyaa are Fake!
We had a great time building the biggest anime community on the www. We hope to see a lot of you guys on the next level! :)

Ez mi a f*** :F

(#39870) mark! válasza F34R (#39869) üzenetére


mark!
őstag

ment privát.

>

(#39871) errorcode06 válasza F34R (#39869) üzenetére


errorcode06
őstag

Én nem látok semmi hasonlót ha felmegyek a trekkerre.

Persze kizárólag böngészési célból látogatom azt a csúnya oldalt.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#39872) bozont válasza F34R (#39869) üzenetére


bozont
veterán

És ezt hol olvastad? Vagy regisztrált tagoknak küldték ki ezt az infót?

(#39873) Máté94 válasza F34R (#39869) üzenetére


Máté94
addikt

(#39874) F34R


F34R
nagyúr

hmmm, nyaa.si neven mukodik tovabb viszont most sem tudom hogy tevesztett meg ez a proszto oldal. :U

(#39875) errorcode06 válasza F34R (#39874) üzenetére


errorcode06
őstag

Már kb 4 hónapja az a címe.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#39876) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Halloween Rem

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39877) Totheground


Totheground
addikt

Eléggé tudják, hogy mivel lehet 1 kiló édességet rámsózni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39878) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Pár rajz nájngegen

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39879) Mister_X válasza -=RelakS=- (#39878) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nami a legjobb :Y

Irigylem azért azokat, akik digitálisan tudnak rajzolni. Volt sokáig nekem is Wacomom, de nem sikerült megtalálni az igazat vele.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39880) mark! válasza Mister_X (#39879) üzenetére


mark!
őstag

osu-hoz használtam digitalizáló táblát, próbáltam vele rajzolni is, de nemigazán sikerült.

>

(#39881) nonsen5e válasza Mister_X (#39879) üzenetére


nonsen5e
addikt

*Irigylem azokat akik tudnak rajzolni. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#39882) Mister_X válasza nonsen5e (#39881) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Köszönöm ;]

@Zedmester: nekem a legnagyobb hátrány az volt, hogy nem volt fizikai megerősítése a dolgoknak. Papíron ugye én viszem fel a vázlatot és véglegesítem tintával, ez ugye digitálisan nincs meg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39883) mark! válasza Mister_X (#39882) üzenetére


mark!
őstag

igen, furcsa volt nekem is, hogy nem azt nézem, amit a kezem rajzol. (márminr azt nézem, csak nem ott ahol a kezem rajzol)

zavaros de érthető :D

[ Szerkesztve ]

>

(#39884) Archanon


Archanon
őstag

Amikor egy órán keresztül írom az epic hosszúságú hozzászólásomat, erre az elküldésnél kidob a PH a login oldalra, belépek, és egy üres hozzászólás írása ablakot hoz be, Chrome-nál vissza próbálok lépni, nem maradt meg a hozzászólás semennyire sem.. .hát olyankor tökéletesen elegem van a világból, nem is értem miért szenvedek mindenféle jellemzésekkel... :W

Olyan rég írtam már egy hatalmasat. Most viszont tömör(ebb) leszek.

Flying Witch: Jóféle helaing cucc, imádtam minden percét. Nem egy nagy durranás, nyugtatónak viszont tökéletes. [7/10]

Seikai no Monshou: Hát az elején ez a halandzsa ez borzasztó nevetséges. Lassú… Szerencsétlen főszereplő gyerekkel, annál szerencsétlenebb female protagonista, idegesítő személyiségek, és ez rányomja a pecsétet az egészre, béna és unalmas szituációk… Az opening amúgy baromi jó, tiszta klasszikus űropera fílinget ad.
blabla bla bla bla bla blaaa… teere blabla prebleblü plublambplumbbbpp. Rekosszonoku ra rluja furu bleju blraja hatébl fajszot. Bók lemjülüjkotí bot buotil beszül, hdaus longjakbleel lefüjül alkontal klej. Lonljaku lluuulan, lem. Boti ajul laju szpenal. Gklahall pjujal, pínaj, pjúlag gljupedha. Vóna vjuj ojnbabu ljunosz ja dullull, ludin. Lonfifjüjer ikhuduljas, abhkdeszabi gószan, klüjan, klejad, szalnej, dawnlojad du bluj blej. Davaj, loljk hazetald phluvall lojszum, atélo phjetuj, voolal bjulal neraj, nretuljujaj lennib. Jam! Jloper trashodlam filoszedda. Ennyi a véleményem. :DDD A Senki-t is elkezdtem, de valahogy nem visz rá a lélek, hogy folytassam, jó pár hónapja szüneteltetem. Nem hiszem, hogy valaha is rávisz a lélek, így nem is értékelem.

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka Az idétlen fanservice valahogy sosem volt kenyerem, de ma már egyenesen idegesít. Ez a Beru viszont hatalmas karakter, Matsuoka Yoshitsugu hangjával azok a „hangeffektek” amiket kiad magából, visítozások, hát sírtam a nevetéstől. :D A vicc, hogy baromi jónak ígérkezett, kellemes sztori, már amit kaptam belőle, idióta karakterekkel, viszont egy nyomoronc hárem anime, de hát ez van… kár, hogy a sztori így igazán nem jutott semerre. [7/10]

Jigoku Shoujo Ez beteg cucc. Takanashi Yasuharu megint alkotott a zenével… Naruto keverve a Shiki-vel… állat. Hátborzongató.

Egy idő után zavart az epizodikusság, hogy mindig ugyanaz történik kb., amolyan Sailor Moon daily boss fight stílusban. Az újságíró csávó viszont vitt bele egy kis színt… Így sokkal érdekesebb volt Shibata behozatalával. A főszál nagyon lassan haladt, alig kaptam információkat a címadó lányról, ez is kicsit zavart. Aztán elkezdett olykor elég durván ütni. Az első évad nagyon szépen zárt. Nagyon nagyon.
A második (Futakomori)…. nos, ugyanolyan megkapó történetek, kicsit másképp levezetve. Több információt, jellemvonást tudunk meg Enma segítőiről, van egy új szereplő is, akiről viszont megint csak borzasztó lassan derül ki bármi is. Valamint hiányzik a Shibata család, akik elvitték az első évadot kb. Érdekes befejezése volt, és annál érdekesebb nyitány a harmadik évaddal. Egyáltalán nem értem. XD A zene most már teljesen megváltozott, nem csak új dalok jöttek be. A sztori ismételten borzasztóan lassan mutatkozik meg, még mindig nagyon hiányzik Hajime az egészből. Nélküle már nem az igazi. :D Az a néhány utalás, valamint Tsugumi ismételt feltűnése immár felnőtt nőként azért jól esett, volt is izgalmi faktor rendesen.

Enma (Noto Mamiko) hangja idővel azért tud idegesítővé válni, csak szövegeli ugyanazokat a mondatokat minden részben, aztán alig alig tudunk meg a hátteréről bármit is. Amit viszont igen, az üt. [8/10]

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Tökéletes példa arra, hogy nem érdemes az első részek alapján ítélkezni, pedig bizony sok elpocsékolt időm van ilyenekben. Folyamatos agymenés próbál lenni, de az első évad jó részét csak fapofával ültem végig, ugyanakkor a főszereplő Kazuma gyerek roppant szórakoztató, elvitte a hátán a sorozatot. Úgy a 7-8, de főleg a 9. résznél már dobni akartam a sorozatot. Baromira zavaró fanservice, a legindokolatlanabb helyzetekben is lötyögő rajzolt mellek látványa csak frusztrál (pedig mentségemre szóljon, nincsenek ferde hajlamaim), az ultra gány, igénytelen rajz helyenként szintén bosszantó… Azért elég gyakrean felröhögtem, végtére is ez tartotta bennem a lelket. A második évad ezzel szemben kifejezetten beteg lett, megismerve az összes karaktert kb. végigröhögtem az egészet. Az az ending is… :D Jesoos. [7/10]

Youjuu Toshi Néha beékelődik azért egy-egy film is. Hajaj… 80-as évek vége, Kawajiri Yoshiaki (Ninja Scroll, Vampire Hunter D Bloodlust) rendezésében – mintha az animáció sokkal fluidabb lenne, mint manapság. A történet… hát, nem valami világmegváltó, elment egynek azt kész. Szex, erőszak, akció… blabla. Kb. ebben ki is merült. A grafika viszont zseniális. Ha valaki szerette a Ninja Scroll-t, talán ezt is fogja, de ne várjon óriási történéseket. [5,5/10]

Carnival Phantasm: Sok éve szemezgettem már vele, sok helyen olvastam, hogy mekkora Fate meg Tsukihime paródia, de vártam még vele... vártam vártam, lehet ez volt a baj. Azt írták fetrengve röhögős lesz, ehhez képest az első részt is csak facepalm kíséretében és értetlen tekintettel néztem, az utolsó részeknél sikerült néha felröhögnöm, de akkor nagyon. Szegény Lancer. :D Az opening elég beteg, ismerve a karakterek eredeti személyiségét. Az egész sorozaton nem röhögtem annyit, mint egy átlagos Gintama epizódon. Persze nem rossz, de… ááhh… :D Csalódás. EX Season: Elment egynek…[5,5/10]

Phantom: Requiem for the Phantom: Na végre valami kuriózum. A rajz egész átlagos, de azért szép. A sztori lassan indul be, fordulatok vannak azért – remek darabnak tűnt már az elejétől, Darker than black hangulat ezerrel. A karakterek szerethetőek, de lassan nyílnak meg… akció terén nem egy Black Lagoon, ha már témánál vagyunk, de nem is erről szól igazán. A zene atom, néha nagyon drámaian felspanol, van pár emlékezetes darab. Persze néha már kicsit sok, mikor újra és újra felcsendül ugyanaz a nóta, de attól még jóféle. A második felétől indult be csak igazán… nagyon tetszik a karakterfejlődés, nem csak egy árral sodródó nyomoroncokkal van dolgunk, még ha bizonyos időkben érzelmi mélyponton is vannak, fejlődnek, és egy kerek sztorit hoznak össze. A vége viszont kimondottan felbosszantott.

Cal… kedvenc loli karakterem lett majdnem, erre meg... Miért kellett belőle elmebeteg őrültet csinálni??! Vagy ez most mi már? :\ Cal?! MIÉRT?!?!!?!?! Szép lassan kb. mindenki meghal…. aztán az Inferno még továbbra is működő szervezet… hát milyen befejezés ez?! Ne már… És pont ettől üt. nem lehet mindig happy end. Erős [8/10], nagyon jó, aki még nem látta, feltétlenül vegye föl a listájára!

Soul Eater: Első dolog, amit meghallgattam, az a magyar szinkron. Nem hibátlan nyilván, de egész jó a többi átlag hulladékhoz képest. Őrültségeket valamennyire azért tudnak a magyarok szinkronizálni. :D A főszereplőknek remek hangválasztás, gyagya idióta szereplők is teljesen viccesek, rendben van minden. A frászt van rendben, kaki szinkron, fuj. Hamar átváltottam az eredeti hangsávra, és úgy folytattam. Daily boss hülyeség itt is megvan, de szerencsére haladt a sztori rendesen, mi több, egész kerek is lett.

Zseniálisan jó volt, nekem megérte. [8/10]

Lodoss-tou Senki: meg se születtem még, aztán ilyen csodálatos art létezett már. Ugyanakkor nagyon oldschool, mozgóképi megvalósításban elég gyengusz, túl sok az állókép tologatás. Klasszikus fantasy story, egész normális, ámbár átlagoska jellemvonásokkal bíró szereplők. Régi darabok kedvelőinek ajánlott, pláne fantasy imádóknak. [7/10]

Kimi ni Todoke 2: Hihetetlen, hogy korábban elsiklottam a már meglévő folytatás fölött… de végül nekiláttam ennek is. Sawako-t imádom… :’) Kész. Imádom. De ennyi szerencsétlenkedést, még rajtam is túltesznek. :W [8/10]

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu: Első 20 perc után úgy érzem, mintha az Edge of tomorrow Tom Cruise filmet nézném újra. Kemény! Nagyon durván kemény! Jól indult nagyon, ám hamar visszafejlődött tipikus japán háremszerűségbe, de szerencsére nem maradt ott sokáig. Van a sztoriban potenciál, de ebben még bőven bőven bőven van kiaknázatlan anyag… Természetesen ez sincs befejezve… látszólag békés utolsó rész, ám iszonyatosan sok megválaszolatlan kérdés maradt, túl sok, hogy azt egy esetlegesen hamarosan megjelenő 12 résszel meg lehessen magyarázni. Szerintem alsó hangon még 2x25 rész, de az úgy nagyon ütne. Subaru-t viszont visszaküldeném párszor az anyjába, félelmetesen egy vak idióta. REM, csakis Rem...!
Némelyik epizód olyannyira keményre sikeredett, hogy ha lenne minden idők legkeményebb epizódjai bármilyen animéből toplistám, biztos, hogy szerepelne az első 10-20 között pár. [8/10]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#39885) -=RelakS=- válasza Archanon (#39884) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"Enma (Noto Mamiko) hangja idővel azért tud idegesítővé válni,"
Hogy vigyen el az örd... mármint Enma! :D

A 3. évadot újra kéne néznem, mert irtó nagy baromságnak éreztem :D Főleg, hogy az eleje olyan volt, mintha folyton lyukra futottak volna a szolgáltatást megrendelők, és jó embereket küldözgettek volna a pokolra. Az első két sorozatban legalább jobbára szemétládák bűnhődtek.

Az új kiscsaj azért vicces volt :D
Honeonnához odamegy:
-Néni, pisilnem kell!
-Néni?!
:DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#39886) #25954560 válasza Archanon (#39884) üzenetére


#25954560
törölt tag

hat Subaru Natsuki tevekenysegehez nekem is lett volna egy-ket szavam :D de valahogy igy jo a karakter.

(#39887) Synthwave válasza Archanon (#39884) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ezért szoktam leokézás előtt CTRL-X / CTRL-V-zni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39888) Archanon válasza Synthwave (#39887) üzenetére


Archanon
őstag

Én is. Másodjára most meg is tettem, csak reggel volt még nekem, meg olyan rég írtam gigantic commentet... Pedig még át is futott az agyamon, hogy kéne, de valamiért bíztam abban, hogy nem kell. :( :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#39889) F34R


F34R
nagyúr

Uj Shaft a lathataron ;]

[link]

(#39890) Totheground válasza F34R (#39889) üzenetére


Totheground
addikt

Lathataron? 2-3 hete jatszak, en a hetvegen nezem meg. ;]

A zeneje amugy eleg jo.
[link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39891) F34R válasza Totheground (#39890) üzenetére


F34R
nagyúr

En nem latom az utcan, hogy mikor mi megy a moziban ;]
Egyebkent meg nem maradtam le rola, majd valamikor megnezem.
Szinte tudtam hogy ra fogsz repulni ;] :P

(#39892) Totheground


Totheground
addikt

I'd ordinal her scale, if you catch my drift.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39893) errorcode06 válasza Totheground (#39892) üzenetére


errorcode06
őstag

Emmeg miből van?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#39894) mark! válasza errorcode06 (#39893) üzenetére


mark!
őstag

ahogy látom valami nagyon-nagyon jóból ;] ;]

>

(#39895) Totheground válasza mark! (#39894) üzenetére


Totheground
addikt

SAO Ordinal scale movie.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#39896) errorcode06 válasza Totheground (#39895) üzenetére


errorcode06
őstag

Hóóó, nem is tudtam hogy van movie. Mikor jön ki valamilyen adathordozón?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#39897) nonsen5e válasza errorcode06 (#39896) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ahogy nézem, szeptember 27.-én.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#39898) Mister_X válasza errorcode06 (#39896) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van akkora csalódás, mint a sorozatok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39899) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Koi to Uso

major spoiler ahead

Mivel a legtöbb slice of life-ra kapható vagyok, így a szezon elején adtam neki egy esélyt. Két epizód után azt mondtam, hogy ez értelmesnek fog kinézni, hiába a romance SoL-ok nem inkább az én terepem. Kicsit várnom kellett, mett Crunchyrollon nincs fent és előbb onnan pótoltam a lemaradásom a szezonban.

Az alapfelállás se igazán hétköznapi. Mivel a japán társadalom az elöregedés szélén állt, a kormány bevezette, hogy minden állampolgárnak "érdekházasságot" ajánlanak fel, ahol a párokat kiskoruk óta gyűjtött adatok alapján hozzák össze - ez a Yukari Marriages, a tumány vörös fonala, ráadásul rendkívül sikeres is: stabilizálódott a társadalom a gyermekvállalások miatt, szinte a válás nem létező fogalom lett, a visszautasítási arány is kvázi nem létezik. A gond ezzel csak az, hogy a rendszer elképzelése és az idióta kamaszok elképzelése nem sokszor egyezik. Van nekünk a főszereplőnk, Yukari, aki egy rakás szerencsétlenség (totál átlagos, semmi extra kategória), nem mellesleg bele van zúgva kőkeményen egy 9/10-es csajba, akit Misakinak hívnak. 16 éves születésnapja előestéjén (a minisztérium értesítője 16 éves koruk után kapják meg) szerelmet is vallott és minő véletlen módon Misaki is szereti őt. És rendre pontosan éjfélkor személyesen adták át neki az értesítőjét.

-

De ez a sorozat csak felkúrja az idegeimet

Mi is a baj vele? Ott van Yukari minisztérium által kijelölt párja, az enyhén taundere beütésű, de elég moe + waifu material Ririna, aki tényleg cuki a maga módján. Látszik is rajtuk, hogy a Yukari System nem szarral gurigázik (ők már második generációsak, tehát a szüleik is a rendszer által házasodtak össze), rendkívül összeillenek és ki is egészítik egymást: Yukari sótlan, kicsit töketlen, de figyelmes, Ririna meg dominánsabb, de szociálisan zéró és mindenképp jót tesz neki Yukari társasága. Az epizódok során látható jellemfejlődésen mennek keresztül mindketten - de el van baszva az egész. Miért? Mert Yukari Misakiba is bele van zúgva, de nem vallja be magának, hogy Ririna jobb pár neki ÉS szereti őt, ahogy Ririna szintén hülye, mert meghatotta Yukari és Misaki szerelmi története és segít nekik, holott tisztában van azzal, hogy miféle hátrányokkal jár, ha a yukariházasságot visszamondják. Ja, várj, tsundere, tehát nem őszinte még magához sem. Meg ott van Yukari legjobb barátja, Niisaka-kun is, aki borderline seggfej, de inkább csak igyekszik elhatárolni magát a társadalomtól, Yukarival viszont jól el van. Ja, várj, csak azért, mert meleg és így lesz szerelmi négyszög a sztori.

O
M
G

Ez gyerekek egy 12 vagy 13 epizódos szenvedés (lesz) az Amazon szponzorálásával egy sztoriról, ahol egy srác nem tud/nem tudna választani két lány között, közben a két lány is gyötri magát, mert a másik lány miatt nem akarja a hálószoba felé ráncigálni a srácot. What the fucking goodness of mercy. Az art legalább kellemes / egyedi / miafasz a maga módján. 11 epizód alatt nem jutottunk egyről a kettőre, RIP plot. A plot twisttől eltekintve szokásos n+1 high school slice of life romance anime, egy-két érdekesebb jelenettel meg enyhén szexi csókjelenetekkel.

Ha nem Yukari és Ririna jön össze "jogosan", akkor 6/10, meg amúgy se érné el a 7/10-et.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39900) Totheground válasza Mister_X (#39898) üzenetére


Totheground
addikt

It was fun. Nothing else matters.
Well, fun and nipples. But nipples are fun.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.