Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19151) Pttypang válasza oriic (#19149) üzenetére


Pttypang
veterán

Írd le privátban, megmondom, hogy igaz-e ^^

Everybody lies.

(#19152) oriic válasza Pttypang (#19151) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ment pm.

Live-Die-Respawn

(#19153) hoffman_


hoffman_
nagyúr

true story :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19154) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Amerikai Amazon ügyfélszolgálata mindig meglep...tegnap meg akartam rendelni ezt, még pont volt 1 db készleten, de a rohadt netkapcsolat a szálláson addig vacakolt, hogy mire rákattintottam a place order (az utolsó gomb) gombra, már valaki elvitte...most beszéltem az ügyfélszolgálatossal, elpanaszoltam a bajom, abban reménykedve, hogy megnyugtat, hogy még lesz készleten, erre meg a kellemetlenség miatt adott $9 levásárolható creditet (ennyi a különbség a jelenleg külső eladótól elérhető példány és a tegnapi Amazon ár között) :Y

Van egy olyan érzésem, hogy Magyarországon az eladó elzavart volna annyival, hogy "Ez van, így jártál"...miért nem pár ezer kilométerrel arrébb születtem nyugatra (vagy keletre, de félek akkor a mostani felmérés alapján megállapított 600.000 NEET közül én lennék az egyik):O

[ Szerkesztve ]

(#19155) Synthwave válasza hoffman_ (#19153) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Same here, same here.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#19156) Komplikato válasza Synthwave (#19155) üzenetére


Komplikato
veterán

Hát fene tudja, a "K"-ban a cica lány gömbölydedebb volt és sokkal inkább Kawaii. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#19157) Synthwave válasza Komplikato (#19156) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

gömbölydedebb <--> kawaii

Nem összeegyeztethető fogalmak. :>

De ő itt nem "kawaii", hanem ***z**l****n *ze**. :DDD

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#19158) Nova96 válasza Synthwave (#19157) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD

Egyik legjobb hentai mangaka: Yamatogawa
Már csak két művét nem olvastam, de felirat hiányába egyenlőre kimarad. :))

(#19159) Crystalheart válasza hoffman_ (#19153) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem tudom elképzelni, hogy a valóságban is ilyen simán rittyentenek percek alatt hasonlót, vagy hogy a tízórait is rendezgetve teszik el. Nincs ennyi idő a világon. :D

(Én csak azért nem kívánom meg ezeket a kajákat, mert tudom, hogy 90% hal meg egyéb tengeri herkentyű és azokat utálom.)

(#19160) Komplikato válasza Crystalheart (#19159) üzenetére


Komplikato
veterán

Pedig de. Exem is próbálkozott ilyesmivel. Meg is csinálta napokig, hetekig. De hát szerintem sem emberi ... fel is adta. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#19161) Komplikato válasza Synthwave (#19157) üzenetére


Komplikato
veterán

Kinek mi kawaii. Biztos azért van mert én vén vagyok. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#19162) Crystalheart válasza Komplikato (#19160) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem magyarnak való meló. Itt a kaják ideális alakja a káosz, ld. lecsó. :D De az animékben az a furcsa, hogy mindig percek alatt dobják össze. De lehet hogy ennyire prók, az indiai 2 másodperces lepénykészítés után nem csodálkozom semmin.

(#19163) Komplikato válasza Crystalheart (#19162) üzenetére


Komplikato
veterán

Mondjuk az ő szemszögükből amiket pl. mi eszünk vagy az indiaiak az moslék. :D
Egyik sorozatban a szereplő állandóan indiai kaját evett ls pl. a gyümölcsös tejberizsre mindenki úgy nézett mint a hányásra rajta kívül ... :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#19164) Synthwave válasza Komplikato (#19161) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én is mindjárt 30.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#19165) Crystalheart válasza Komplikato (#19163) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A helyi Tokio blogban Mave13 leírta, hogy egy ilyen közös főzős programon csinált nekik valami krumplifőzeléket, vagy mit - a zöldségesnél úgy néztek rá, mint egy ufóra, amikor 3 egész kiló burgonyát kért -, azt szerették, bár nem nagyon volt türelmük kivárni, amíg megfő a krumpli, és inkább félnyersen kezdtek bele. Aztán amikor megfőtt, nyugtázták, hogy úgy tényleg jobb. Furák. :D

(Hát de a sóskafőzelékhez mit szólnának, az tényleg úgy néz ki, állagra is, mint a rajzfilmek sztereotipikus börtönkajája... Vagy mit szólnának ahhoz a 15 liter babfőzelékhez, amit én itthon három főre főzök egy-másfél napra... :D )

[ Szerkesztve ]

(#19166) Synthwave válasza Crystalheart (#19165) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A rántottám előtt biztos térdre borulnának. :D

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#19167) Crystalheart válasza Synthwave (#19166) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Lefogadom, hogy Japánban még ezt is egész más szinten űzik - nem láttam még, csak az omlettből gondolom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19168) Synthwave válasza Crystalheart (#19167) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az mindegy. A rántottám ultra-lolisztikus. Finom és lágy. :))

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#19169) Nova96


Nova96
őstag

(#19170) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valvrave 4.

Na kezd érdekes lenni a sorozat. :) :C

Live-Die-Respawn

(#19171) Totheground válasza Nova96 (#19169) üzenetére


Totheground
addikt

Remélem ebben tízszer annyi lesz Nibu, kb miatta érte meg nézni a sorozatot.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#19172) Nova96 válasza Totheground (#19171) üzenetére


Nova96
őstag

Szerintem nem, szerintem több okból érte megnézni:
-Jó hangulat
-Rikka/Nibu többi lány hülyéskedései
-Yuuta régi vissza emlékezései
-Poénok
És szerintem a -*>;>* inkább kihúztam, nem spoilerkedek.
ééés, semmi érvelés nem jut eszembe, de a hangulata miatt megéri....persze ha ilyenre vágyik az ember.

[ Szerkesztve ]

(#19173) Totheground


Totheground
addikt

I rest my case. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#19174) Nova96 válasza Totheground (#19173) üzenetére


Nova96
őstag

Ez, most nem értem. :B

Más, Ergo Proxy nem lesz elb*szva sehol ugye ? Eddig, nagyon-nagyon...nagyon tetszik. top 10 esélyes. Épp ezért kérdezem ezt. :R

(#19175) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv,

szokásos segítségkérő rovatom következik :D ez milyen animeből van?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19176) Máté94 válasza hoffman_ (#19175) üzenetére


Máté94
addikt

Gintama

(#19177) hoffman_ válasza Máté94 (#19176) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi! :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19178) maross válasza hoffman_ (#19175) üzenetére


maross
veterán

images.google.com a baratod :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19179) hoffman_ válasza maross (#19178) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ja, ezt már sokan mondták, de sose tudtam, hogy mire gondoltak. most végre megvan az url, megállíthatatlan vagyok, köszi szépen :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19180) Archanon válasza hoffman_ (#19177) üzenetére


Archanon
őstag

Aztán vigyázzál vele, hosszú, és beteg sorozat. Én az elmúlt 1 hétben végeztem ki az első szériát több, mint egy év után... (Azt a leborult, de gyorsan telik az idő.) Gintoki (ő van a képen) akkora forma, hogy ihajj! :DDD De a kép csalóka, ilyen jellegű epicségszerű jelenet sajna ritkán van benne, de amikor előfordul, hát az.. :C

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#19181) hoffman_ válasza Archanon (#19180) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hosszú? fakk, az nem jó. azokból egyszerre elég egy. de jónak tűnik, felírtam a listára :) köszi a véleményt!

van új arcod, nem láttam még, grat :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19182) Archanon válasza hoffman_ (#19181) üzenetére


Archanon
őstag

Hosszú, de nem is olyan, amit egyszerre be lehet darálni. Én is lassan néztem, mert egy idő után már zsibbaszt, meg mást is néztem vele párhuzamosan, kevés időm is volt, ennek ellenére szerintem olyan durván rányomom a 10-es plecsnit, hogy csak na. Részemről zseniális alkotás, elmebeteg karakterekkel, idióta sztorikkal. A legjobb paródiák között tartom számon, és ez jó egy éves vélemény. :D Szerintem lazán elkezdhető bármikor, úgyse egyszerre tömöd be...

Hát egy ideje van, csak ritkán írok fórumra... :DDD Már az olvasás is inkább csak átpörgetés, mivel rendre értelmetlen zagyválásokról megy a "diskura"...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#19183) Synthwave válasza hoffman_ (#19181) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Elég hosszú. Meg nem tudom, de számomra egyáltalán nem volt ANNYIRA vicces, mint amilyennek sok helyen beharangozzák. : /

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#19184) Archanon válasza Synthwave (#19183) üzenetére


Archanon
őstag

Végignézted, vagy még mindig csak az első 3 rész alapján van egy kis vélemény? Igazából az első 60-70 rész kutyafüle ahhoz képest, ami utána következik. Meg amikor végre "rendes" sztori is van... uhh. :K

Minimális poénspoiler. :DDD (Igazán csak akkor vicces, ha ismered a karaktereket is, hogy milyenek eredetileg. De így is fáj. :D )

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#19185) hoffman_ válasza Synthwave (#19183) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szerinted a Bleach is sz*r, nekem meg örök kedvenc :D szóval egy esélyt adok majd neki :)

Archanon:

Naruti Siput nézem, 5 évadot fejezem be, ha vége, akkor szerintem ezt benyomom :) a 10 pont mindenesetre kecsegtető.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19186) Archanon válasza hoffman_ (#19185) üzenetére


Archanon
őstag

5. évad az merre? Hányadik rész? Én 285-nél befejeztem, egyszerűen a tököm tele van, hogy folyamatosan fillerhegy van. Majd egyszer, ha sok időm lesz, bedarálok megint vagy 50 részt, addig adieu Naruto.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#19187) Nova96 válasza Archanon (#19186) üzenetére


Nova96
őstag

Ö.. pont rosszkor hagytad abba, után jön egy kis story 304-ig. Utána filler hegy...

(#19188) Synthwave válasza hoffman_ (#19185) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem mondtam, hogy szar, csak messze nem ANNYIRA jó, mint amennyire világszerte olvadoznak tőle a tizenévesek. ;] És ez tény.
Seinen-köntösben és némi romantikával megfűszerezve SOKKAL több is lehetne, mint ami.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#19189) Synthwave válasza Archanon (#19184) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tizenvalahány rész. 60-70 részt kötelezőből megnézni, hogy emelkedjen a színvonal, nem az én időbeosztásomhoz találták ki. Annyi idő alatt nézhetek olyat is, ami az első résztől kezdve jó.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#19190) Archanon válasza Synthwave (#19189) üzenetére


Archanon
őstag

Igaz lehet, ha most kezdeném el a sorozatot, valószínűleg nálam is befulladna az első 20 rész alatt, és utána nagyon lassan haladnék vele.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#19191) Máté94 válasza Archanon (#19184) üzenetére


Máté94
addikt

Danshi-ban sem szeretettem ezt a fajta humort, na meg a CV-vel se vagyok kibékülve ilyen kontextusban... :DDD

(#19192) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Devil Survivor 5. rész.

Sok minden nem történt ebben a részben. De amúgy meg mi az a ruha már a srácon? :DDD

Live-Die-Respawn

(#19193) Máté94 válasza oriic (#19192) üzenetére


Máté94
addikt

Jungo-ra vagy Alcor-ra gondolsz? :DDD

(#19194) Archanon válasza Máté94 (#19191) üzenetére


Archanon
őstag

CV? :F

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#19195) oriic válasza Máté94 (#19193) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hibiki. Azok a fülek...:DDD

Live-Die-Respawn

(#19196) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Star Driver

Mondanátok erről egy két dolgot? Mecha cucc ha jól gondolom.

Live-Die-Respawn

(#19197) bozont válasza oriic (#19196) üzenetére


bozont
veterán

Ha visszagondolok rá, kb ezt érzem: [link]

mod.: Na jó, talán nem ennyire rossz, de attól még nagyon gyenge, nem tetszett igazán. Nekem kicsit sok volt a Ginga Bishounen Tauburn!, bár sokaknak nagyon bejött. Léynegében magical boy+mecha. Maga a sztori még nem lenne rossz (azért tudtam végignézni), de a többit nem vette be a gyomrom. :)

[ Szerkesztve ]

(#19198) oriic válasza bozont (#19197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem jó előjel. :DDD

Live-Die-Respawn

(#19199) bozont válasza oriic (#19198) üzenetére


bozont
veterán

Azért tegyél vele egy próbát, lehet neked bejön. Szerintem ez az a típusú anime, amit vagy szeretni vagy utálni lehet, nincs köztes állapot. :D

mod.: Akkor már inkáb ba Tengen Toppa Gurren Lagann, ez is egy elborultabb mecha sorozat, de ez viszont nagyon EPIC!

[ Szerkesztve ]

(#19200) Máté94 válasza Archanon (#19194) üzenetére


Máté94
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.