Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Köszi srácok a gyors választ! Ez a Slayers elég bonyolultra sikerült, nem kevés. Lehet, hogy ilyen hosszú staff-ot későbbre hagyok basszus. Nofene, majd kiderül. Köszi mindenkinek még egyszer :R

mod:

Slayers gráfot néztem, de elég kusza. Akkor mehet alapból a sorozat, és aztán az OVAk és moviek, a fenti sorban?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17452) oriic válasza hoffman_ (#17451) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Slayers témában én azt tanácsolom hogy nézd meg a movie-kat utáána meg az OVA-kat, aztán jöhet a sorozat.

Live-Die-Respawn

(#17453) F34R válasza hoffman_ (#17451) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez nem kusza , a Gundam annal inkabb :DDD

(#17454) hoffman_ válasza oriic (#17452) üzenetére


hoffman_
nagyúr

fura, hogy előbb egy movie széria, és csak aztán a sorozat. monduk gits is így tolta. dánke dánke :R

F34R:

Amatőr vagyok :D De tényleg, már asszem másfél éve volt, hogy elkezdtem nézni az anime-ket, és ennyit sikerült ezalatt. Mondjuk elég válogatós vagyok, illetve hosszú még a listám, csak kevés rá az idő:

Bleach
Bleach Movie - Memories of Nobody
Bleach Movie - The DiamondDust Rebellion
Bleach Movie - Fade to Black, I Call Your Name
Bleach Movie - HellChapter
Samurai Champloo
Afro Samurai
Claymore
Ninja scroll
Hellsing Ultimate
Hellsing
Blade of the Immortal
Ghost in the Shell
Ghost in the Shell: Innocence
Ghost in the Shell - Stand Alone Complex S01-S02
Broken Blade
Sword of the stranger
Naruto(in progress)
Trigun
Trigun: Badlands Rumble

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17455) F34R válasza hoffman_ (#17454) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg annyi idelye sem, Ultime-t meg nem nezted vegig ott van meg a 10-ik resz :DDD

(#17456) hoffman_ válasza F34R (#17455) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ideje ;]

Ja, ott sajna még várat magára még majd egy óra orgazmikus vérfürdő, de mire az kész lesz, 1-2 év legalább :(((

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17457) oriic válasza F34R (#17453) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na abban mi a kusza? :D

Van egy kettő amik összefüggnek, a többi mind mind külön film, vagy sorozat. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17458) F34R válasza oriic (#17457) üzenetére


F34R
nagyúr

Az eleje megvan akkor mar nem , nem egy ketto fugg azert ossze ;]

(#17459) Nova96 válasza oriic (#17457) üzenetére


Nova96
őstag

Új rang? Vagy már régóta megvan?
Grat hozzá. :R

Ne csak off legyen egy kis AMV 5 centi+ Ano hi
Eddig első anime ami vissza hozta a 5 centi tényleges grafikáját nagyon kemény lett. Zene is.
DE SOK-SOK SPOOOILER van benne szóval óvatosan.

(#17460) oriic válasza F34R (#17458) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

(#17459) Nova96

Mától van...

Live-Die-Respawn

(#17461) Archanon válasza Nova96 (#17428) üzenetére


Archanon
őstag

Ahhoz képest, hogy milyen időközönként írod az ismertetőhullámokat amellett, hogy folyamatosan írod, épp milyen új sorozatba kezdtél bele, tényleg nem darálsz.. ááá... :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17462) Nova96 válasza Archanon (#17461) üzenetére


Nova96
őstag

Nem szoktam mindig írni, csak mostanában.Az egy dolog, hogy leírtam mibe kezdtem. De mint korábban leírtam nem egyből nézzem meg. Még mos is van 4 db. az első pakkból . Igaz egyikből már csak 5 rész.
Darálás...még mindig nem értem pl. egy ecchi-t fel kell dolgozni igaz...mi is volt a mondani valója. :W :U

orichalcos
Bocs, hogy rá kérdeztem... és miért kaptad?

[ Szerkesztve ]

(#17463) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Na, mivel I'm supposed to be learning, így most írok :D

Trigun
japdub

'98-as a széria anime verziója, ami látszik a grafikán, ennek ellenére nagyon jóra sikerült, részemről több sokkal újabb és modernebb anime-t is lemosott a pályáról, nagyon jól átadta a szférát, és az akciók is szépek voltak. A sztori lassan bontakozott ki, egyre inkább felcsigázott. Illetőleg amennyire bugyuta és vidám volt az elején, annyira előjött a komoly oldala a végére. Nekem ez nagyon tetszett, ilyen váltást eddig még nem láttam. Az animet konkrétan Vash egyedül elvinné a hátán, de szerencsére erre nincs szüksége, a többi karakter is jól meg van csinálva, szerethetőek. Vash viszont egyszerűen zseniális, nagyot alkottak vele. Véleményem szerint alapmű, én nagyon élveztem. Ez bizony:

10/10

Ennek örömére megnéztem a filmet is, pár nappal később.

Tigun: Badlands Rumble
japdub

Nos, ehhez is nagy reményeket fűztem, de egy picit csalódtam. Nekem nagyon magasra tette a mércét a sorozat, és ez állítom, hogy nem ütötte meg. Szerencsére még így is elég jó volt, Vash hozta a formáját, bár a sorozatban több ideje volt kibontakozni, és ez sokat számított szerintem. A körítés itt kicsit gyengébb volt, és bár a grafika több évvel frissebb volt, a régit jobban szerettem. Összességében persze megér egy nézést, főleg annak, aki szerette a szériát.

7/10

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17464) Archanon válasza Nova96 (#17462) üzenetére


Archanon
őstag

Bocsánat.

:W :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17465) oriic válasza Nova96 (#17462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gamepod.hu-ra írok híreket meg játékteszteket.

Trigun nagy királyság amúgy, én még végigszenvedtem szinkronnal heti egy résszel. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17466) Nova96 válasza Archanon (#17464) üzenetére


Nova96
őstag

:D

orichalcos
Ja, értem..hát sok sikert. :)

Más... a Chuunibyou 7 helyett hátra csúszott sok-sok gondolkozás után rájöttem, hogy a többi sokkal inkább kedvencem. Meg jobb történetbe stb... Hát itt látszik, hogy egy anime nálam kb. 20-25 nap alatt dől el hányadik helyen fog végezni. De még nyolcadik hely is jó...bőven. :K

(#17467) Máté94 válasza hoffman_ (#17445) üzenetére


Máté94
addikt

Jojo no Kimyou na Bouken

(#17468) hoffman_ válasza Máté94 (#17467) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17469) bandiras2 válasza hoffman_ (#17446) üzenetére


bandiras2
senior tag

Evangelionra sorrend:

- A sorozat 1-24-ig Neon Genesis Evangelion 2003 (remastered) 25-26 vedd későbbre, TESCO gazdaságos befejezés, ehelyett lettek az első mozik.

- Death mozi. A sorozat és az eddig látottal összefoglalása, egyedi logikai sorrend szerint. Érdemes, mert rendezi a gondolataidat és a "vonósnégyest" kár kihagyni.

- Rebirth. A death and Rebirth együtt van csomagolva, de a rebirth kihagyható, Trailer jelleggel készült az EoE mozihoz, semmi olyat nem tartalmaz amit az EoE nem, viszont az EoE-be van plusz jelenet ehez képest. Elhagyható.

- End of Evangelion EoE. A lezárás. csinálj magadnak 2 zavartalan órát, csukódj el a világtól, és készülj fel a világvégére, mert amit az arcodba kapsz azt nem teszed zsebre.

- Új mozik 1.11 2.22, és így tovább várjuk a camripet a 3.0-ról
A verziószámok itt a mozi, DVD illetve BR kiadásokat jelölik, és a magasabb verziószám bonuszjelenetet tartalmaz.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17470) hoffman_ válasza bandiras2 (#17469) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Köszönöm uram, maximálisan részletes, örök hála! :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17471) jahrn válasza bandiras2 (#17469) üzenetére


jahrn
senior tag

ITT a turhetobb 3.0 camrip. Beleneztem, de a magam reszerol inkabb varok tovabb BR rip-re (meg annyira nem is tartom az EVA-t olyan nagy szamnak hogy mindenaron meg akarjam nezni).

[ Szerkesztve ]

(#17472) Pttypang válasza jahrn (#17471) üzenetére


Pttypang
veterán

Viszont vannak olyanok, akik szeretnek célokat kitűzni, na meg várni mindig valamire, ami éppen az EVA brip :) Az élet apró örömei :D

Everybody lies.

(#17473) bandiras2 válasza jahrn (#17471) üzenetére


bandiras2
senior tag

ezer hála és köszönet, már jön is! :R :R :R

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17474) Nova96


Nova96
őstag

Azta rohadt, valami db maraton lehetett mert anime-planeten 10e+ frissítés ment a filmekre. [link]

(#17475) bandiras2 válasza jahrn (#17471) üzenetére


bandiras2
senior tag

baze, teljesen kifordult magából a történet...
felénél se vagyok, de már teljesen paff vagyok tőle. :Y :R

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17476) Lunky88 válasza hoffman_ (#17454) üzenetére


Lunky88
tag

Berserk hogy hiányozhat a listából? :D Tessék pótolni sürgősen. :) Itt egy ismertető róla, szerintem tetszene neked.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#17477) hoffman_ válasza Lunky88 (#17476) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Volt a gépen, de annyira gyűlölöm a lezáratlan anime-ket, hogy a Berserk hírneve se tudott rávenni, hogy belekezdjek :/

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17478) Rimuru válasza hoffman_ (#17477) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem tudod miről maradsz le. :P

Vigyázat, csalok!

(#17479) Lunky88 válasza hoffman_ (#17477) üzenetére


Lunky88
tag

Te tudod, de szerintem akkor is maradandó élmény lenne. Én emiatt kezdtem el mangát olvasni. :)

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#17480) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Nem zárom ki, inkább úgy fogalmaznék, hogy készülök rá :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17481) oriic válasza Lunky88 (#17476) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha kijön a Golden Age Arc 3 akkor szerintem meglesem újra én is. (bár alapsorozat már egyszer megvolt nagyon nagyon régen)

Live-Die-Respawn

(#17482) #59620352


#59620352
törölt tag

Bakuman 2. évadát befejeztem. Általában nem kötnek le az ilyen nyugott (slice of life-féle) animék, de ez is egy kivétel. Majd írok róla véleményt ha a 3. évadot is befejezik nemsokára, aszem az az utolsó mert már megöregszenek lassan xD

hoffman: én a Berserket úgy fogom megnézni hogy ha kijön a 3 film amiben benne van az egész történet :D majd haverokkal lezúzzuk xd

[ Szerkesztve ]

(#17483) bandiras2 válasza bandiras2 (#17475) üzenetére


bandiras2
senior tag

evangelion 3.0

ez majdnem akkora mindfuck volt mint az end of evangelion...
most egykicsit készen vagyok...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17484) jahrn válasza Pttypang (#17472) üzenetére


jahrn
senior tag

Nekem is van olyan anime BR amit nagyon varok : Mardock Scramble The Third Exhaust :) Ill volt mostanaban meg lessz a kozeljovoben par muvi ami erdekel.

(#17485) Tirexi válasza Ijk (#17425) üzenetére


Tirexi
addikt

(#17486) Pttypang válasza jahrn (#17484) üzenetére


Pttypang
veterán

Pont az a másik, ami hirtelen eszembe jutott, mikor gondolkodtam, hogy EVA,Kizumonogatari, meg még mit várok... ^^
(#17483) bandiras2
Erre akkor kíváncsi leszek, de lehet, hogy nekem nem fogja leépíteni a lelki világom.. :DDD

Everybody lies.

(#17487) F34R válasza #59620352 (#17482) üzenetére


F34R
nagyúr

Benne de en az eredeti Berserk-et jobbnak tartom mint ezt a fos CGI agymenest...
Es van egy olyan erzesem hogy ez sem ad tobbet hozza a tortenethez, igy a cliffhanger meg mindig fuggobe marad.

(#17488) oriic válasza F34R (#17487) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor jól emlékeztem hogy nem zárták le a sorozatot. :(

(#17489) F34R

Tudom, utoljára talán a Deadman Wonderland-nál vertem a fejem a falba. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17489) F34R válasza oriic (#17488) üzenetére


F34R
nagyúr

Van meg egy par olyan anime amibe van cliffhanger , le van zarva az anime csak a rajongok varjak a folytatast mindhiaba. Ez alapjan en azt mondom hogy a tortenet nincs , de az anime a keszitok reszerol igen (sajnos).

(#17490) Crystalheart válasza F34R (#17489) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Berserk manga sokkal hosszabb, egy kis darabkáját dolgozták föl, és elég hülye helyen vágták el, nem csoda, ha várják a folytatást... :D (Az uccsó film egy minimálisat elmévileg még hozzátesz, cliffhanger marad, de talán legalább úgy lesz elvágva, mint egy rész végén, nem egy rész második harmadában valami random helyen.) De fene sem érti, hogy ha már annyit tököltek a mostani filmeknél a fő alakok megrajzolásával, akkor miért kellett benne hagyni ezeket a tízéves-forma CGI embersablonokat. Nem hiszem el, hogy ezt így visszanézték, és elégedettséggel töltötte el a készítőket. Lehet, nem volt már idejük rotoscope-ozni a határidő miatt...

[ Szerkesztve ]

(#17491) Nova96


Nova96
őstag

Egyszer szednék animét ízé core-ról...akkor meg b*szik jönni... :U
Shana packot szedném le...de még trükközni se lehet.... rá van égetve a felirat.....írtam oda egyszer csak fogja seedelni.,

(#17492) Nova96


Nova96
őstag

Boku wa Tomodachi ga Sukanai NEXT
Már vártam és úgy érzem jó lesz hátha rá mennek a kapcsolatra. De az OP-ba van egy két spoiler.
Az OP nagyon jó lett ed átlagos lett. De a karakter rajzoláson változtattak..szerintem a régi jobb volt az legalább egyedibb volt mint ez a K-on stílus, de engem nem zavar.

(#17493) Archanon


Archanon
őstag

Na, elegem volt, itt vannak, amiket eddig láttam, és még nem írtam róluk semmit (Black Lagoon-t kivéve):

Gin'iro no Kami no Agito

Hidegrázós opening, amúgy is brutáljó zene, nagyon szép rajz - bár kicsit érdekes grafikai megvalósítással. Nekem túl sok volt a "blur effect", valamint a 3D idővel nagyon szembetűnővé válik, nagyon elüt a rajztól. Sztoriban semmi különös, abszolút kiszámítható, a karakterek sem valami hű de nagyon kidolgozottak, de azért egyszer meg lehetett nézni, sőt, ajánlom is megnézésre. Nem olyan hosszú... Bár tény, hogy a főszereplő gyerek folyamatos "Tuuuuuuraaaaaaa"-zását azon a nyomorék hangon nehéz megemészteni. :DDD Normális lezárást persze ettől se várjon senki, nem cliffhanger, de annyira semmilyen és hirtelen, hogy nagyon. Akár egy Ghibli.

[7/10]

_________________________________

Ichiban Ushiro no Daimaou

:W
Sablonos indítás, tipikus tucatcucc, idióta fanservice tömeggel, gagyin megvalósított befejező részekkel, de ehhez képest egész jó átlagsztorija volt. Tetszett végül is, jókat derültem rajta...

[6/10]

_________________________________

Memories

Röviden: Az első rész durva volt... ledöbbentett, komolyan megrázott. [8/10]
A második... ROFL! Na, ezt sikerült végigröhögnöm. Banyek, akinek ilyen eszébe jut... :D Ez fájt... [7/10]
Harmadik: Nem tudom mire vélni. Érdekes... Nem is adok rá pontot.

Ajánlott.

_________________________________

Break Blade

Soha nem voltam oda a mecha-ért, úgy egyáltalán nem is vonz engem annyira ez a robotos téma, de ez valami zseniális volt. Gyönyörű, igényes art, szép zene, jó alapsztori, viszont sokkal, de sokkal többet ki lehetne még belőle hozni. Nem vagyok megelégedve a befejező epizóddal, de attól még megkapja nálam a [8/10]-et, egyszerűen olyan epic volt végig az egész, kész adrenalinpumba harcokkal volt teli, és ááhh.. rég láttam már, de ha csak visszagondolok rá, a végét kivéve mégis elégedettség tölt el, hogy én ezt... én ezt láttam, megnéztem...! Szintén ajánlott cucc, kiváltképp a mecha kedvelőknek.

_________________________________

Nisemonogatari

Én nem értem miért csorgatjátok a nyálatokat az utolsó részek miatt, nem történt semmi extra. Várok egy épkézláb folytatást... [8/10] - körülbelül ugyanaz a véleményem, mint a Bakemonogatari-ról, csak mostanra már befogadóbbá váltam a stílussal szemben.

_________________________________

Fate/Zero - Ejj, még alszok rá párat, de sanszos, hogy maxot kap. :B

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17494) Nova96 válasza Archanon (#17493) üzenetére


Nova96
őstag

Én nem értem miért csorgatjátok a nyálatokat az utolsó részek miatt, nem történt semmi extra.
A probléma önnél van. :P

(#17495) oriic válasza Archanon (#17493) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fate Zero-ra kíváncsi vagyok mit mondasz. :C

Live-Die-Respawn

(#17496) Ijk válasza Archanon (#17493) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nisemonogataritól, és Bakemonogataritól én sem voltam hanyattesve. Nem mondom hogy nem tetszett, de olyan érzésem volt mint ha egy light-novelt néznék egy az egyben. Elindulsz a főhőssel otthonról valahova, de a célod is elfelejted mert mind az X szerplőbe belefutsz, lezavarsz valami agyzsibbasztó párbeszédet és a következő részben kezdődik az egész elölről.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17497) Tirexi


Tirexi
addikt

SPOILER

Azt tudja valaki, hogy mi a fenét mutatott Makarov mester Gildarts-nak a régi Fairy Tail Guild házának a pincéjében?
Mi volt az a fényes izé? :Y
Nem ott tartok, most néztem meg a 164. részt csak most jutott eszembe ez a dolog.
Valaki?

(#17498) Archanon válasza Tirexi (#17497) üzenetére


Archanon
őstag

Nyilván majd kiderül. Egyelőre nem tudni, legalábbis az anime-ben nem. Apránként kapunk a fősztoriból is dolgokat, de az a baj, hogy naaaagyon apránként.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17499) Tirexi válasza Archanon (#17498) üzenetére


Tirexi
addikt

Remélem elhúzzák egy Bleach hosszúságig. :) :C

(#17500) Lunky88 válasza Tirexi (#17499) üzenetére


Lunky88
tag

Ha már megemlítetted, szerintem a Bleach-nek pont nem tesz jót hogy így húzzák. Hasonló véleményen vagyok a Naruto-val kapcsolatban is. Amilyen jól indult mindkét sorozat ahhoz képest mostanra eléggé alábbhagyott a színvonal.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.