Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17851) Nova96 válasza oriic (#17850) üzenetére


Nova96
őstag

Ö... a Kikaptál valami csápos, belezős, gyilkolós loli gore, az nem szokott megviselni el nézzem 1x-2x, de ez valahogy kiütött én se tudom miért. :D Én is lájtosnak gondoltam, de valahogy mégse...
"csápos, belezős, gyilkolós loli gore"
Alatt, csak arra gondolok ki a franc aki kitalálta és van aki erre fap-ol? :Y :))

Totheground
Lehet-lehet. :B

[ Szerkesztve ]

(#17852) oriic válasza Nova96 (#17851) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh a japánok ilyen téren eléggé elvetemültek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17853) Nova96 válasza oriic (#17852) üzenetére


Nova96
őstag

:D Hát, igen...

Na jó lényegébe tudom miért sokkolt le, eddig bármelyik hentai-t néztem annyira műnek hatott az egész és ez meg nem. De azt se tudom miért...rejtély...lehet második résznek neki se esek. :U

(#17854) Pttypang válasza Nova96 (#17851) üzenetére


Pttypang
veterán

Ázsiaiak... :U

Everybody lies.

(#17855) oriic válasza Nova96 (#17853) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Átpörgettem, sok értelme nincs. Van ennél ezerszer durvább megrázóbb H.

Tirexi:

ÁÁáá, én nem nézek ilyeneket, nem nagyon ismerek sokat, csak szoktam látni jeleneteket teljesen véletlenül.
(Pl, Bible Black-et ismered gondolom, Dark Shell, ezekről tudok hirtelen) Gore-t ne kérdezz, azokat utálom.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17856) Tirexi válasza Nova96 (#17853) üzenetére


Tirexi
addikt

Na akkor ideje lesz ezt a Otome Dori-t megnézem. :U

(#17855) orichalcos:
Jöhetnek a nevek. :D

[ Szerkesztve ]

(#17857) Nova96 válasza oriic (#17855) üzenetére


Nova96
őstag

Bible Black...szerintem...elégé sz*r kicsit hype van körülötte. És nem mellesleg sz*r, max kicsit durva a gyilkolás miatt..meg egyéb dolgok is történnek benne. De az nem nagyon rázott meg. Sőt, el is felejtettem.
Szóval, ha valami nekem valóság szerű jobban megráz mint valami "csáposgigamegalitergecivel töltött hentai" De, mindenki más. :)

Van ezeknél is durvább, de azt nem néztem meg. Valahogy nem volt időm arra, hogy elpocsékoljam...

(#17858) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor térjünk vissza az animékhez inkább:

Van még négy részem a Kurogane no Linebarrels-ből. Amilyen xarul indult, olyannyira megtetszett a végére. :C

Live-Die-Respawn

(#17859) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Asszem ez ide illik, a hungarizálós topikból :D

(#17860) oriic válasza Crystalheart (#17859) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:O :DDD

Live-Die-Respawn

(#17861) Synthwave válasza Crystalheart (#17859) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Látom a vidőki hártsábályusz nagy szívszerelmed.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17862) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kurogane no Linebarrels

Mecha után áhítoztam, így erre esett a választásom. A kezdeti részek alatt fogtam a fejemet hogy mekkora irritáló alak lesz a főszereplő srác, és néhány részig úgy voltam vele hogy dobom az egészet, mert csak felidegesítem rajta.
Még jó hogy nem tettem. A későbbiekben ha nem is egy mesterművet, de egy igenis tisztességes iparosmunkát láthattam.
Szerelmi szál persze volt itt is.(mit szerelmi konkrét hárem) választás persze nem lett belőle, de úgy néz ki japánokat ez ne is izgatja. Ezer éve várok egy olyan animére ami mondjuk egy sci-fi, mondjuk mecha, illetve hasonló témában és a főszereplő össze is jön valakivel a végén. (már ha túlélik persz)

NO vissza sorozathoz. A részeket hamar bedaráltam, ami meglepett hogy a végére még egy kis fordulatot is betettek, ez plusz pontot adott az egészhez.

Szóval aki kicsit szeretne egy jó mecha-s sorozatot próbálja ki, csak a kezdeti néhány részt éljétek túl.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17863) Archanon válasza oriic (#17862) üzenetére


Archanon
őstag

"választás persze nem lett belőle, de úgy néz ki japánokat ez ne is izgatja"

Pedig nagyon úgy néz ki, hogy ez valami perverzitásuk...

#[oWn]f4te: :C

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17864) oriic válasza Archanon (#17863) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De most komolyan. Olyan nagy dolgot kérek azzal hogy mondjuk legyen olyan is hogy mondjuk egy mecha-s animében full happy end, meg minden bizbasz, legyőzik a főköcsögöt, mindenki boldog, a két főhős meg egymásra talál és csókot adnak egymásnak összeölelkeznek, esetleg valami utalás hogy boldogan éltek míg meg nem haltak? Nem kell egyszerre szexet tolni, csak egy kis érzelemkinyilatkoztatás. Ok szeretem az érzelmes animéket, meg az akció-mecha-varázslós-lövöldözős típusokat is, de a kettőt néha, elég ha egyszer kétszer, de keverhetnék.

Ezért is tetszett SAO, mert bár ott sem estek túlzásba, de legalább halovány szikráját láttam a dolognak. (aztán beleolvastam a LN tartalmába és ez a kis szikra is kihúnyt sajnos :( )

Live-Die-Respawn

(#17865) Archanon válasza oriic (#17864) üzenetére


Archanon
őstag

Ha már érzelmek...

AIR, Kanon, Clannad, ef, Angel Beats, Gosick, Chrno Crusade, Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora... megvoltak már?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17866) Synthwave válasza Archanon (#17865) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kimi ga Nozomu Eien, Kodomo no Jikan, Koi Kaze, Yosuga no Sora, Hachimitsu to Clover. Meg száz másik.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17867) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezeket ismerem nagyjából, néhány meg is volt közülük, de szerintem ezek nem olyanok mint amikre én gondolok.

Ok a Chrno Crusade nagy királyság volt, az tetszett végig, és abban volt akció is.

A többi az nem hétköznapi szerelmi sztorik? (nem mind pozitív persze)

A Kimi Ga nozumo Eien-re emlékszem, az is pl slice of life volt.

Én azokat az animéket hiányolom ahol ha nem is a fentiekhez hasonló mélységű love story van, de nem is ami most megy 99%-ban: van alaptörténet, rengeteg akció, minden lány beleszeret srácba, akció a végén is, aztán max egy puszi, és esetleg egy ölelés. :O

Live-Die-Respawn

(#17868) Archanon válasza oriic (#17867) üzenetére


Archanon
őstag

Nézd meg az Angel Beats!-t. Akció, röhögés, meg majdnem minden, ami kell egy mesterműhöz. Továbbá a Gosick sem épp slice of life, Air, Kanon, Clannad meg tömve van misztikummal, ami miatt szintén nem szimpla "életképek". Melyikeket láttad pontosan? Mindegy is, nézd meg mind, nincs mese... :P

#[oWn]f4te: Azt a bizonyos kakukktojást muszáj volt belesorolni, mi...? ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17869) oriic válasza Archanon (#17868) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Angel Beats érdekesnek tűnik, meglesem majd. A többit meg elraktározom és szépen ahogy lesz rá időm.

"Továbbá a Gosick sem épp slice of life"
De nem is volt benne hatalmas szerelmi szál ami a végére teljesen kibontakozik... Ok valahol mégis, de mégsem. :DDD

Viszont a Sora meg a másik véglet. Ott meg ugye több route van, ott meg az zavar, hogy nem egy fő történet van. :DDD

Melyik lenne a kakukktojás?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17870) Archanon válasza oriic (#17869) üzenetére


Archanon
őstag

"Melyik lenne a kakukktojás?"

A másik véglet. :U

"A többit meg elraktározom és szépen ahogy lesz rá időm."

Nem hiszem, hogy csalódást okoznának... :) Talán az Air csöppet összecsapott (érdemes azzal kezdeni), de mindenképpen jó alapozásnak.

Aztán ott a Spice and Wolf. Nincs még befejezve, de alakul itt is valami... valami... Mindenesetre kötelező marketing training. :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17871) Nova96 válasza oriic (#17869) üzenetére


Nova96
őstag

Ezt nem le vágni. :)) Mi a kedvenc anime+manga párosa? :DDD

Angel Beats nagyon jó érdemes minden specialt+OVA-t utána megnézni. :K

orichalcos
Bizony :K ,de kéretik a másik kettőről nem spoilert írni mert, Kanon lent van első rész után most álldogál....mivel az egybe kéne letolni.

[ Szerkesztve ]

(#17872) oriic válasza Archanon (#17870) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:P

Az Air viszont nagyon ismerős, valami holló dereng az animével kapcsolatban.Vagy angyaltéma. Mindegy holnap utána nézek.

Live-Die-Respawn

(#17873) Archanon válasza oriic (#17872) üzenetére


Archanon
őstag

Mindkettő helyes találgatás, ezek szerint láthattad.

Eszembe jutott még valami, ami szerintem tetszene: Speed Grapher. Sok akcióval egy kemény seinen sztori, és talán "normális" kapcsolattal (bár ez már annyira nem tiszta, rég láttam), de a legkiemelkedőbb benne mégis a karakterábrázolás. Egy próbát mindenképp megér.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17874) jahrn


jahrn
senior tag

Csodalom h ez kimaradt a "romance" kategoria felsorolasbol: Nana
Esetleg meg Kimi no Todoke.

Ujabb anime kivegezve:

Princess Nine

Elit leany kozepiskola noi baseball csapatot indit(ana). Sport, szerelem, haverok buli fanta.
S2-ert kialt, de meh..

8/10

(#17875) Pttypang válasza oriic (#17858) üzenetére


Pttypang
veterán

De az nem ilyen orbitálisbögyösakármifélehulladék? Mert emlékeim szerint vmi olyasmi.. :U

Everybody lies.

(#17876) Synthwave válasza oriic (#17869) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De, egy főtörténet van, a Sora-route.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17877) Pttypang válasza oriic (#17869) üzenetére


Pttypang
veterán

A Gosick kiemelkedő, ott nem csak az érzelmekre helyezik a hangsúlyt, hanem magára a történetre, eseményekre.

(#17872) orichalcos
Mindkettő derenghet róla :)
Hollósrác, jóslat, keresés, angyal, örökké repül. << Kulcsszavak :P

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#17878) #59620352


#59620352
törölt tag

Ha kíváncsiak vagytok mik a jó animék, nézzétek meg a 2012-es listámat.

(#17879) Crystalheart válasza Synthwave (#17861) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez most az új mém-divat, aminek nagyját a logout generálja. :DDD

(#17881) Synthwave válasza Pttypang (#17880) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, én is kiakadtam, hogy a KnJ csak a második.

Code Geass zsír, Steins; Gate is mélyreszántó, Angel Beats! is, CLANNAD ~AFTER STORY~ a lélektiprások csúcsa, Higurashi szintén alapmű, Shiki sem rossz, igazából SOA sem volt az, Madoka overhype, de elég egyedi a dolog, ecchiben Kiss x Sis is alapmű, főleg az OVA-k. Mitsudomoe sem rossz vígjátéknak, Needless-nek meg vannak epic pillanatai.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#17882) Pttypang válasza Synthwave (#17881) üzenetére


Pttypang
veterán

Kissé félreértelmeztem a listát :)
De a rajta szereplő animek nagyrészt régebbi kötelező listás darabok, csak már elfelejtettem, hogy van aki még nem látta régebben :B

Everybody lies.

(#17883) F34R válasza #59620352 (#17878) üzenetére


F34R
nagyúr

Shout your fucking mouth , and Get Over here. :W :W :W

(#17884) oriic válasza #59620352 (#17878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SAO a végén. Heretic...

Live-Die-Respawn

(#17885) Pttypang válasza oriic (#17884) üzenetére


Pttypang
veterán

Kissé túlságosan is csöpögős lett.. folytatásra számíthatunk? :DDD

Everybody lies.

(#17886) oriic válasza Pttypang (#17885) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

LN még megy, szóval remélhetőleg. Két hét múlva lesz valami összeröffenés, állítólag lesz infó vagy erről vagy AW-ről.

Live-Die-Respawn

(#17887) Nova96 válasza Pttypang (#17885) üzenetére


Nova96
őstag

Spoiler

Húgica nem kellet volna.

Végee
És, akkor nem lett volna ennyire csöpögős. ..talán. De, még így is jó volt.

orichalcos
Tudtommal AW és SAO megbeszélés. Nem úgy van, hopgy vagy egyik vagy másik . Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

(#17888) oriic válasza Nova96 (#17887) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem vagyok benne biztos hogy mindkettőről lesz szó...

Live-Die-Respawn

(#17889) Pttypang válasza oriic (#17886) üzenetére


Pttypang
veterán

A SAO még mindig értelmesebb, mint az AW nevű hulladék.. :U

(#17887) Nova96
Az egész második pakk lefolyna a dvd-ről, ha kiírnám.. :N

Everybody lies.

(#17890) #59620352


#59620352
törölt tag

Hát igen ezek az én drágaságos sorozataim :D A SAO a végére ment mert a többi ami előtte van jobban tetszett, mélyebb nyomot hagyott, de muszáj volt beraknom! Nézzétek meg főleg a Kaiji-t xD azt nem mindegyikőtök látta.

(#17891) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Hosszú idő után végre volt egy kis kapacitásom "animézni".Be is táraztam egy egész friss darabot ami az igen fantáziadús K névre hallgat.Hát mit ne mondjak baromi nagy csalódás volt.A sztori,baromi gyenge,sekély,iszonyat el van húzva és az egész olyan sterilnek tűnik.Voltaképpen pont nem érdekelt a szereplők sorsa,mert egyikük sem "érintett" meg.A cselekmény feléig dunsztom nem volt,hogy mi miért történik,majd elkezd körvonalazódni a sztori értelme és az utolsó két-három részbe felébred az egész mű(ekkorra már úgy vártam a végét mint a messiást)beindul a cselekmény...Nagyjából az egész cselekmény belefért volna 4-5 részbe,nem is értem miért kellett így elnyújtani :F Egyedül a kinézete ami figyelemre méltó,de ezt leszámítva harmat gyenge.Ha másnak tanulságnak jó volt,de szerintem bőven kihagyható darab.

[ Szerkesztve ]

(#17892) Ijk


Ijk
nagyúr

Aki még nem kezdte el nézni a Shinsekai Yori-t az várja meg amíg lefut és egyben tekintse meg. Borzasztó hogy így fel van szabdalva.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17893) Pttypang válasza Ijk (#17892) üzenetére


Pttypang
veterán

Nemáááár... kicsit későn szólsz már :DDD
Jó az így, majd meglessük utána egyben is :P
Miért, a páncélos kislányok márciusi folytatása mennyire izé? :DDD

Everybody lies.

(#17894) Nova96 válasza Ijk (#17892) üzenetére


Nova96
őstag

Én ezt 2. rész után megmondtam. ;)

Szerk:
Nekomonogatari-t érdemes megnézni br előtt vagy nem?
Saját tapasztalatom, hogy SHAFT-t művet főleg monogatari-t csak br verziót érdemes. De ha nem így van kéretik megcáfolni. (BR mikor jön?)

[ Szerkesztve ]

(#17895) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Melyik animében van a fogkefélős jelenet?

Live-Die-Respawn

(#17896) Ijk válasza oriic (#17895) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nisemonogatari.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17897) Pttypang


Pttypang
veterán

Miután megnéztem a Nekomonogatari-t, azt kell hogy mondjam ,hogy szerintem nem hozta a megszokott színvonalat, amit az előző műveknél már megszoktam.. illetve a sorrend is rossz volt, mert ennek kellett volna a macsek kiűzése előtt kijönnie, nem fordítva.. :U
Inkább várjunk csöndben a kizumonogatari-ra :P

Everybody lies.

(#17898) oriic válasza Ijk (#17896) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi megnézem akkor. :)

Live-Die-Respawn

(#17899) bandiras2 válasza oriic (#17898) üzenetére


bandiras2
senior tag

Előtte a Bakemonogatari kötelező, mert az előtte van időrendben is.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#17900) bandiras2


bandiras2
senior tag

Sasami-san@Ganbaranai
DAFAQ just did I see? :F :Y :W :DDD

Ja, SHAFT...
(smileyözön... hát mert nem lehet szavakkal leírni)

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.