Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16701) Synthwave válasza F34R (#16698) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Így van, a lolijaim übercsodálatosak. <33

bam-tschiki-bam, ~yay

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16702) Nova96 válasza F34R (#16698) üzenetére


Nova96
őstag

Blablabla....linket kértem. :U :R
Mellé beszélni mindenki tud. 90% OFF az túlzás, de nagy részbe igen...pl. ezt ki is indította el? Nem is tudom. :C

oWn]f4te
Ez nekem is megvaaan. :DDD Elég jó lett szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#16703) oriic válasza Synthwave (#16701) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ment háttérnek, de csak addig míg asszony nem jön a hétvégén. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16704) Synthwave válasza oriic (#16703) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

És akkor miért kell lecserélni? Nem értem.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16705) oriic válasza Synthwave (#16704) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hosszú... Ki nem állhatja ha egy animében picit is látszódik egy lányak akármije. :DDD Még jó hogy nem tud róla hogy milyen ecchi sorozatokat is láttam eddig. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16706) F34R válasza oriic (#16705) üzenetére


F34R
nagyúr

lol nyomtasd ki posternek az agyatok fole :DDD

(#16707) Nova96 válasza oriic (#16705) üzenetére


Nova96
őstag

:DDD
De ők még egész jól fel vannak öltözve. Szóval rá foghatod erre. :P

(#16708) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

f4te egy képet linkelt és látom már el is indult a lavina. :DDD

(#16709) oriic válasza Nova96 (#16707) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

;]

Live-Die-Respawn

(#16710) F34R válasza Synthwave (#16701) üzenetére


F34R
nagyúr

(#16711) Pttypang válasza PR0JECTNR56 (#16708) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincs menekvés, elszigetelt hószünet.. :DDD

Everybody lies.

(#16712) Synthwave válasza F34R (#16710) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sonshoukou. <333

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16713) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A Kiss x Sis-t a napokban fejeztem be, a vizsgaidőszakos elme eradikációt, némi anime segítségével kerüljük el. Most a Kimi ni Todoke-t nézem és eddig egészen klassz. Sawako meg <3.

[ Szerkesztve ]

(#16714) oriic válasza PR0JECTNR56 (#16713) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nofene, nemrossz.

Live-Die-Respawn

(#16715) Totheground


Totheground
addikt

>Genji

Nezzetek bele a minamoto-kun monogatari-ba. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16716) babferi


babferi
tag

Hello emberek , ugy gondolom itt akad aki tud nekem segiteni :K . Egy animet keresek . Meg kiskojok voltam amikor meg a TV-ben lattam , sajnos cimet nem tudom . De egy par tampont : a TV-ben `91-92` kornyeken ment , talan az anime a `80-as evekbol valo. Maga a sztori az egyik (vagy mindegyik?) nagy kozep-es del amerikai indian civilizacio alkonya idejen vagy nem sokkal az utan jatszodik , amikor megerkeztek a spanyol hoditok , akik Eldoradot akarjak megtalalni . Ha jol emlekszem a 3 foszereplo , 3 tinedzer , egy indian fiu es egy lany es egy europai fiu. Ok maguk is az Aranyvarost keresek , utjuk soran pedig fokozatosan derul ki , hogy a civilizacio amit keresnek , fejlett technologiaval rendelkezett . Pl. talalnak egy repulogepet ami gyakorlatilag egy hatalmas szinarany sas .
Remelem ez eleg tampont ahhoz , hogy valaki raismerjen . Elore is koszi ha valaki megirna a cimet :)

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#16717) Synthwave válasza babferi (#16716) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Andes Shounen Pepero no Bouken?

Taiyou no Ko Esteban?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16718) babferi válasza Synthwave (#16717) üzenetére


babferi
tag

Azta ... :C A 2. lesz az ! 20 evvel ezelott ez nagy kedvenc volt :)) Koszonom !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#16719) Synthwave válasza babferi (#16718) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fogalmam nem volt róla, hogy mi ez, így azon ritka alkalmak egyike volt, amikor magyarul írtam be Google-be valamit ("anime aranyváros"). Első találat, aztán megnéztem anidb-n az eredeti japán címet.

Furfangos vagyok, mi? :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16720) bandiras2 válasza babferi (#16716) üzenetére


bandiras2
senior tag

Én is néztem anno, vártam a szerda vagy csütörtök délutánokat h vége legyen a sulinak, mert nagyon jó volt!
A hajójuk nagyon tetszett ahogy nekiálltak a menyezeten véletlenül karokat huzogatni, és átment napelemesbe :D sajnos a végéről lemaradtam, de majd most...

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#16721) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Kimi ni Todoke

Pillanatnyilag az első évad vége felé járok és ez bizony nagyon jó anime. Én meg tök hülye vagyok, hogy vizsgaidőszakban kezdtem el nézni, de meg is érdemlem. A karakterek zseniálisak, imádom őket. Mindnek kidolgozott jelleme és rájuk valló cselekedetek, gondolatok, reakciók vannak benne, amit a jó történet csak tovább fokoz. Életszerű nehézségek, megoldások, elbaltázások, sikerek találhatók a sztoriban és tényleg egészen emberire sikerült helyzeteket vonultat fel. Egyelőre ennyi, egyébként aki nem látta még, slice of life/sulis életes/romantikus/mulatságos, de helyenként elég komoly történet. A végétől függetlenül már most helyet bérelt a mindenkori top10-es listámon.

(#16722) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Végeztem a Campiogne! című sorozattal.
Tipik hárem anime,ami meg van fűszerezve némi harccal és humorral.Engem egész jól elszórakoztatott és természetesen a sablonokra építkezik,mégis lekötött.A műfajhoz képest egész jók voltak a harcjelenetek benne,ami jól passzoltak a zenék.A karakter dizájn rendben volt és szerintem a csata megvalósítása is elmentek.A sztoriban tetszett a történelmi szál.Összességében nem egy korszakalkotó,de én már annak is örülök,hogy bőven befér a nézhető kategóriába.

(#16723) Totheground válasza Milka 78 (#16722) üzenetére


Totheground
addikt

A campione-ben a kiss scene-ek voltak a legjobbak. :K

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16724) Psych0


Psych0
őstag

vicces

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#16725) oriic válasza Psych0 (#16724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zseniális...teknős... :Y

Live-Die-Respawn

(#16726) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#16727) rudymester


rudymester
senior tag

Natsuyuki Rendezvous

Feleségem a legutóbbi Mondoban figyelt fel erre a rövid sorozatra (11 epizód), én meg csatlakoztam hozzá. Egész jól indult, viccesek voltak a kezdeti szituációk, de úgy az 5-6. rész után rengeteg lassú monológ, hosszú gondolat levezetés jött. Összességében pozitív a vége, de egyszer pont elég is volt és 2 nap alatt le is gyűrtük. A képi világ átlagos, a főszereplők nem nagyon jöttek be, de ha valakinek felkelti az érdkelődését a sztori, egy délután alatt letolható (OP/END nélkül). AA-n online nézhető.

[link]

6/10

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#16728) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Witchblade

Tetszett az alaptörténet, meg a megvalósítás is, a vége viszont annyira nem. Persze ok várható volt... :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16729) Synthwave válasza Psych0 (#16724) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Válaszolsz a privátra?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16730) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Újabb érdekes pakk jött le;

-Marmalade Boy
-Hana yori Dango
-Utawarerumono
-Lodoss-tou Senki (az eredeti, a 27 részest már láttam)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16731) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Sziasztok,

Most kaptam le a Wolverine és Iron Man szériákat anime köntösben, hogy kicsit kitekintsek. A bajom az, hogy 720p-ben húztam őket, és sehol nem találok feliratot. Ötlet?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16732) Synthwave válasza hoffman_ (#16731) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

BakaBT-on fenn van mind a kettő.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16733) hoffman_ válasza Synthwave (#16732) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Még jó h leszedtem enkórról :DDD Köszi a tippet, megnézem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16734) F34R válasza Synthwave (#16730) üzenetére


F34R
nagyúr

-Marmalade Boy
-Hana yori Dango
-Utawarerumono -- ezt lattam aranyos kis tortenet.
-Lodoss-tou Senki

(#16731) hoffman_

Az Iron Man-t en is lattam , ne szamits uber mure.

(#16735) oriic válasza F34R (#16734) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utawarerumono-Szerintem is nagyon jó, bár nem elsősorban az aranyossága miatt...

Live-Die-Respawn

(#16736) hoffman_ válasza F34R (#16734) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem kell semmi komoly, ha érdemi cucc kell, akkor tudom hol keressem(itt :D ), szimplán csak csípem az Iron Mant, csak nem lehet olyan sz*r ez sem, szintúgy a Wolverine.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16737) Synthwave válasza hoffman_ (#16736) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Wolverine elég gyengus lett, sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Az egész ott kezdődik, hogy Rozsomák nem igazi Rozsomák. Mondom ezt úgy, hogy szeretem az X-men-t, olvastam egy rakat képregényt, meg láttam a The Animated Series mind az 5 évadját.

Iron Man is vinyón van, lassan egy éve, de még nem tudtam elszánni rá magamat.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16738) oriic válasza Synthwave (#16737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindegyik Marvell anime egynek bőven jó volt szerintem, de az a véleményem hogy ezeket a rajzfílmeket nem arra találták ki hogy meganimésítségk őket.

Live-Die-Respawn

(#16739) #59620352


#59620352
törölt tag

Steins;Gate

Most végre nem volt semmi dolgom, befejeztem. :P

Ugyanaz az egy bajom volt vele mint a Clannad-al. Az elején még semmi extra nem történik, a második felében meg minden izgalom xP Hatalmas egyébként, engem is elbűvölt az anime, minden téren. A történet marha jól kitalált, kicsit azért (főleg a végén) Vissza a Jövőbe -feelinget éreztem :D Volt hogy néha belezavarodtam de aztán rájöttem szal érthető. A karakterekre sem volt panasz, Mayushi az álom lány: minden otaku álma. TÜTTTÜRŰŰŰ :3 olyan ari volt:D A Maddo Szájentisztunkról ne is beszéljünk, talán egy egész kicsit magamra emlékeztetett.:D Gyönyörű grafikáról már nem is kell beszélni, nem tom sose hogy a maihoz képest jónak számít-e de nekem minden 2000+-os animéé tetszik általában. Az OVA is kellett, a sorozat után kötelező :)

(#16740) Nova96 válasza #59620352 (#16739) üzenetére


Nova96
őstag

Film város. :K

Ugyanaz az egy bajom volt vele mint a Clannad-al. Az elején még semmi extra nem történik
Ez a te hülyeséged szerintem.... a clannad-ot nem láttam, de itt kellet az elejére. Sőt, már az jobb volt mint az átlag animék így az nagyon tetszett főleg a főszereplő. Meg az egész...nem hiába a 4. top listámon. :DDD

(#16741) jahrn válasza #59620352 (#16739) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha tetszett az S;G, folytatas - legalabbis a PV szerint - jon jovore LINK

(#16742) oriic válasza jahrn (#16741) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hell yeah. Alig várom már... :C

Live-Die-Respawn

(#16743) Nova96 válasza jahrn (#16741) üzenetére


Nova96
őstag

Közbe jön egy film nem? :B

(#16744) Nova96


Nova96
őstag

Kis helyzet jelentés:
S.G,Kokoro ,YnS,letudva. Most Ao no megy+Mirai+ elkezdtem újra SAO-t így a vége felé...hát akár nem tudom hova tenni jelenleg..majd a végén meglátom a top 10-be hanyadik helyre csúszik be.
Madoka-t is elkezdtem, de csak 1 részt láttam.
Kanon lent van és ezek után az jön...meg egy csomó más.. pl. kis ecchi a nyári és a őszi szezonból meg...ááá..egy csomó mindent kéne nézni...idő meg 0.... majd most téli szünetbe kicsit elkezdtem rendesen nézni..csak nehogy világ vége legyen*. :DDD Egyedül karácsony és szilveszterkor nem fog menni anime....kis hiányom van. Igaz szilveszterkor érdekes is lenne...na mind1. :DDD

*POÉN mielőtt azt hiszi komolyan írtam.

[ Szerkesztve ]

(#16745) Archanon válasza Nova96 (#16744) üzenetére


Archanon
őstag

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#16746) Nova96 válasza Archanon (#16745) üzenetére


Nova96
őstag

:O

(#16747) Totheground


Totheground
addikt

This week on Sakurapet. Aw yeah
1
2
3
4

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#16748) Pttypang válasza Totheground (#16747) üzenetére


Pttypang
veterán

Nyami, közben pedig szombaton volt egy SAO wtf kajli Oberon killünk ^^

Everybody lies.

(#16749) oriic válasza Pttypang (#16748) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről itt nem beszélhetünk. :DDD

Live-Die-Respawn

(#16750) Pttypang válasza oriic (#16749) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig olyan szépen burkoltan körülírtam mindent, kb aki nem látta, az azt se nyögheti h spoiler ! :DDD
Ha nem a futó animékről beszélünk itt, nem is lehet a spoilermánia miatt véleményt írni, akkor mi a fenét is lehet csinálni ebben a topicban? :DDD
Linkelgessünk napestig képeket? oh wait.. azokban is lehet spoiler ;] :DDD

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.