Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    Üdv.

    Animeaddicton találtam egy érdekes animet, amit szívesen meglesnék, nevezetesen az Ichi the Killert. Tudom, tudom brutális véres stbstb, de engem pont emiatt érdekel. A gondom ott kezdődött, hogy elmentem az Usteam bányájába, ahol nem találtam meg sem angol, sem japán címmel. Megnéztem, hogy a felirat mit mond. Ott az van írva, hogy animehq verzió. Go to animehq bánya, ott sincsen fent az Ichi. Ilyenkor mi van? Folyamatosan vesznek ki animeket vagy ez hogyan van? Mondjuk még nem is lenne baj a dolog, mert leszedem torrentevel, de ott meg meg vagyok lőve, mert melyiket szedjem, melyikhez passzol a felirat?

    Amennyire szép meg jól összerakott az AA oldala, annyira maradtak ki icipici de fontos infok. Igazán betehetnék az ismertetőbe, hogy fent van-e a szerveren a film, vagy már lekerült. Ölég nehéz úgy kinézni egy filmet, hogy vagy felirat, vagy maga a film, vagy egyik sincsen meg, csak az ismertető...

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés