Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11351) Nova96 válasza Archanon (#11336) üzenetére


Nova96
őstag

Bleach,Mayo,Chiki,HIghschool dxd ,Naruto,Naruto Shippuden (De ezt most is nézzem) aztán vannak sorozatok amiket csak néha-néha nézzek azokat meg nem írom le.
De szerintem ez a kettő(három) egyenlőre elég lesz majd a To LOve Ru után, hát eddig csak 1.rész nem tetszett elég beteg sorozat. :DDD
De ha van olyan sorozat amit "mindenképpen meg kell " nézni írjátok.

(#11352) Darth_Revan válasza F34R (#11350) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Még csak belekukkantottam az új évadba (2 évad lemaradás...), de Rukia túlságosan fiúsnak lett ábrázolva...

(#11353) Archanon válasza Nova96 (#11351) üzenetére


Archanon
őstag

Olyan sok van. Írnék én, de nem merek.

Ahogy látom bejön a shounen vonal, akkor Samurai Champloo, ezt mindenképp, "kortól függetlenül". Ha végeztél, visszajöhetsz. ;] :P

'96?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11354) Ijk


Ijk
nagyúr

Tud valaki a Carnival Phantasm-hoz magyar/angol feliratot a 9-12. részekhez?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11355) Máté94 válasza Ijk (#11354) üzenetére


Máté94
addikt

Ok: angol feliratra várok a 3. lemezhez

(#11356) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Na, hát, ennyi volt :) Bleach ep 366 ezennel letudva. Szép volt, jó volt, hiányozni fog :'-) Elvégre csak ez vette el a szüzességem :D Nagyon remélem, hogy felveszik még a kesztyűt. Egész jól sikerült ez a rész egyébként szerintem, még lezárásnak sem volt utolsó, nem hogy áthidalásnak.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11357) Psych0


Psych0
őstag

Új feladvány, gondolom 3mp alatt kitaláljátok.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11358) jahrn válasza Psych0 (#11357) üzenetére


jahrn
senior tag

Nana ^^ / Takagi Yasushi

[ Szerkesztve ]

(#11359) Ijk válasza Máté94 (#11355) üzenetére


Ijk
nagyúr

Végül találtam ágyazott felirattal.
9. és 12. rész sírva röhögős. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11360) Psych0 válasza jahrn (#11358) üzenetére


Psych0
őstag

Gondoltam, h könnyű, elvégre még magyarul is van. A párommal most ez a közös josei és nagyon tetszik mindkettőnknek. :D

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11361) bozont válasza Ijk (#11359) üzenetére


bozont
veterán

Miket érdemes megnézni ahhoz, hogy a legtöbb poén érthető legyen (ha jól gondolom ez egy paródia)?

(#11362) Ijk válasza bozont (#11361) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fate stay night és Tsukihime. Én még csak az előbbit láttam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11363) jahrn válasza bozont (#11361) üzenetére


jahrn
senior tag

Amiket felettem irtak
+ Kara no Kyoukai
+ Melty Blood VN

(#11364) Archanon válasza Ijk (#11362) üzenetére


Archanon
őstag

Akkor miért kezdtél bele előbb? O_o Mondjuk én se láttam mindent, amit pl. az Excel Saga kiparodizált... sőt, Seto no Hanayome-re rá se néztem volna, míg a Terminátorok nincsenek megemésztve - már meg vannak, szóval lassan ideje volna egy kis fulladásos röhögésnek is. :DDD

#Psych0: Hogyaza, erről lemaradtam. :DDD 4. sorozatom volt, Yasu meg az egyik kedvenc karakterem belőle.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11365) Psych0 válasza Psych0 (#11360) üzenetére


Psych0
őstag

Nagyon tetszik, de van egy olyan érzésem, hogy a második felénél "shit's gonna hit the fan".

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11366) jahrn


jahrn
senior tag

No a feladvany

[ Szerkesztve ]

(#11367) Archanon válasza hoffman_ (#11356) üzenetére


Archanon
őstag

Áthidalásnak jó volt, csak az utolsó szavak legyenek betartva... :) Mert az a jelvény má' megint wtf... O_o
Egyébként tényleg gyors volt ez a pár utolsó rész, de szerintem rohadt jó lett. Ezt szeretem a Fairy Tail-ben is, hogy folyamatosan megy a pörgés, nincs 3 óráig képesség elemezgetés, rahedli elnyújtott harc. Szvsz, örülnék, ha ilyen irányba menne el a Bleach is. :U

#Psych0: Ez miféle kifejezés? :D Nem találkoztam még vele..

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11368) Psych0 válasza jahrn (#11366) üzenetére


Psych0
őstag

ga-rei

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11369) Psych0 válasza Archanon (#11367) üzenetére


Psych0
őstag

Pedig elég tipikus kifejezés arra az pillanatra, amikor a helyzet átesik a holtponton és menthetetlenül elb*szódik. Aki vizuális típus, az könnyen megértheti. :D

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11370) hoffman_ válasza Archanon (#11367) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Egyébként tényleg gyors volt ez a pár utolsó rész, de szerintem rohadt jó lett.

Igazam lett, vagy igazam lett? ;] Én mondtam, hogy még pont behúzzák ezt az egységet zárás előtt.

Amúgy az elnyújtott harcokkal még Bleachben ki is voltam békülve, annyira nem volt vészes, de ez, amit itt a Narutoban csinálnak, hát ez agyf*sz :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11371) Crystalheart válasza hoffman_ (#11370) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az biztos, Orochimaru vs. Hokage fightot semmi sem überelheti elnyújtottságban. :DDD

(#11372) maross válasza Crystalheart (#11371) üzenetére


maross
veterán

Igy visszagondolva nem tunik 2-3 resznel hosszabbnak..az lett volna? :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11373) Archanon válasza maross (#11372) üzenetére


Archanon
őstag

Kb. ~8-10, de közben sok más eseményt mutattak... csupán egy max. 1-2 részbe való harcot nyújtottak el addig, amíg a többiek kergetőztek (az is de hosszú volt...). Megpróbáltam spoilermentesen, de Ricsimaru vs. Hóketrec nem spóler már alapból? Most még nem tudja miről van szó, no de... mindegy. Nyilván annyira nem allergiás, mint én. :DDD

Egyébként a Naruto-nak ez a legnagyobb baja, fillereket kivéve persze. Iszonyat hosszú, és elemezgetős harcok vannak, főleg az első 50 résznél. Utána belehúznak, de aztán meg fillerhegyek. Shippuuden-ben hála a jó égnek többnyire kinövik ezt a baromságot. Ott hosszú harcok vannak, de nagy pörgéssel! :) (Jó, mondjuk 10 részes fákon kergetőzés ott is van egyszer az elején, míg mások fő mutatványait mutatják. :DDD ......)

#hoffman_ : "de ez, amit itt a Narutoban csinálnak, hát ez agyf*sz" - én is megmondtam. :DDD

#Psych0: Így már világos. :)) Viszont az nem, hogy mire írtad: menthetetlenül elb... maga a sorozat, vagy az azon belüli helyzet, történés? (Inkább a második, nem? :) )

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11374) Sir Pocok válasza Psych0 (#11325) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Köszi az infót!

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#11375) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Idáig nem igazán néztem Anime sorozatokat. Azonban gondoltam kipróbálok egyet. Megszereztem a Blood+-t és meg kell hogy mondjam, kifejezetten tetszik. Mivel lassan a végére érek kéne valami utánpótlás ami legalább ennyire igényesen van megrajzolva és hasonló a stílusa is és az érzelemvilága is. Mit tudnátok ajánlani? :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11376) Archanon válasza Dr. Romano (#11375) üzenetére


Archanon
őstag

Érzelmes kell?
Clannad + Clannad ~After Story~ Kezdésnek jó is lesz, aztán sokáig nem találsz jobbat. ;] :P Nem ám... előtte szerintem jobb volna szokni a stílust és a nyelvet, hogy jobban átjöjjön az egész. Mondjuk ezt talán sokan megcáfolhatják itt a topicban. :D

Blood+ amúgy még nem volt meg, sejtem vámpíros. Egyáltalán a vámpíros témából keveset láttam, talán nincs is olyan sok, de:

- Hellsing Ultimate - Zúzás és akció a köbön. Nem kifejezetten érzelmes. Ha nem zavar, hogy az utolsó részre még ki tudja mennyit várunk, elkezdheted.
- Vampire Knight ill. VK Guilty - Talán túl érzelmes is. :DDD De nem rossz. (Műfaj shoujo, tehát elsősorban a leánynép a célközönség, ezért az érzelemvilága is olyan, amilyen. De nem tvájlájt.) Nekem tetszett.
- Dance in the Vampire Bund - akció, érzelem... jóféle. Csak folytatáshiányos.

Egyébiránt, ami nem vámpíros... egy korábbi ajánlóm dráma kategóriában: [link], illetve még ez a többiektől (alul a linkek). Bár azóta már sok új cím is van... de ez több, mint elég jó sokáig. :P

Ha közük sincs a Blood+ -hoz, érdemes csemegézni.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11377) Psych0 válasza Dr. Romano (#11375) üzenetére


Psych0
őstag

Próbáld ki a Black Lagoon-t, vagy a Ghost in the Shellt

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11378) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Köszi srácok a tippeket! :R Ezeknek utánanézek. Egyébként ti honnan szoktátok beszerezni ezeket a sorozatokat (jöhet priviben :) )?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11379) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Na végeztem a Stein Gates-el.Hát ezt látni kell!Egyedi hangulata van az egésznek,baromi jól felépítése van a sztorinak,ráadásul igen csak elgondolkodtató,van benne érzelmi hullámvasút...Egyetlen hibája talán az,hogy elég lassan indul be a sztori,de rendesen fel is pörögnek majd az események.Igazság szerint én valami halálra röhögős,harcolós,ugyan akkor Chaos Head-es művet vártam,de még köszönő viszonyban sincs vele,annyira más a hangulata-stílusa.
Az biztos,hogy nem egy tucatmű és jó ideig emlékezni fogok rá(ami sajnos manapság már elég nagy szó a sablonos-tucat animék közt).

Psych0: Pont kiemelted az istencsászár kategóriát :K A Ghost in the... és a Black Lagoon sorozat a topban van nálam is.Kár hogy kevés manapság az ilyen minőség.

[ Szerkesztve ]

(#11380) Milka 78 válasza Dr. Romano (#11378) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Magyar oldalak: Uraharashop,Animeadditc,Ricz/Ronin Factories,Soul Society Team,Aurora Fansub,Vampire Famiglia,NSTT Fansub,Naruto-Kun,hNaruto-senin...

Ezek magyar oldalak.Vannak videók,feliratok.Sokat úgy szereztem meg,hogy a feliratot megszereztem és külföldi ingyenes letöltő oldalról megszereztem a hozzá való videót.Ilyen ingyenes oldal az Iso hunt,de említhetném a Nyaa torrents-et is.

[ Szerkesztve ]

(#11381) Dr. Romano válasza Milka 78 (#11380) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszönet! :R

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11382) jahrn válasza Psych0 (#11368) üzenetére


jahrn
senior tag

Nyert, johet a feladvany.

(#11375) Dr. Romano A Blood+ szerintem elegge egyedi, az elozmenynek tekintheto Blood: the Last Vampire pl teljesen mas stilus/filing. Mig a reboot Blood C pedig kuka.

Es a GitS-et en is csak ajanlani tudom.

(#11383) Dr. Romano válasza jahrn (#11382) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Akkor jól belenyúltam elsőre :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11384) bozont


bozont
veterán

Vége lett az Ano Natsu de Matteru-nak is. Igazából nem is tudom hogy mit mondjak így az utolsó rész történései után, még emészteni kell, de hirtelen nem tudom eldönteni hogy tetszik-e vagy sem vagy mindkettő egyszerre. Akik látták már a befejező részt tudják mire gondolok. :D Attól eltekintve mondjuk jó volt, élveztem minden percét, lehetett rajta nevetni és megvan a kellő mennyiségű románc is.
Az Onega Teacher-t mondjuk nem taszítja le a trónról, de akinek tetszett az előbbi az Ano Natsu is ajánlott darab.

[ Szerkesztve ]

(#11385) Máté94 válasza Milka 78 (#11380) üzenetére


Máté94
addikt

SaiyanRivals se maradjon ki! :)

(#11386) Pttypang válasza Dr. Romano (#11378) üzenetére


Pttypang
veterán

Izécore/Nyávogós oldal :)
#11379: A vége kissé fura volt mondjuk. Mi a kapcsolat a Chaos;Head és a Steins;Gate között? o.O

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#11387) Psych0 válasza Dr. Romano (#11378) üzenetére


Psych0
őstag

anidb egyértelműen. Kikeresed a kívánt sorozatot, majd lejjebb tekerve láthatod, hogy ki feliratozta, hány részt stb. A csapat nevére kattintva találsz elérhetőségeket. Én az IRC-t javaslom, az mindig gyors, és nem kell seed, hátrány, hogy halott csapat nem tart fent szervert.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11388) Psych0


Psych0
őstag

feladvány

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11389) phanzetomox válasza Psych0 (#11388) üzenetére


phanzetomox
őstag

Nem tudom mi ez, de nagyon tetszik a rajzolás mód (és a csaj :B ), anime is van belőle ?

(#11390) Darth_Revan válasza Pttypang (#11386) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Chaos;Head történései után járunk 1 évvel a Steins;Gate-ben, új szereplőkkel.

Kb azt is mondhatjuk, hogy Chaos;Head az "első évad", Steins;Gate pedig a "második évad", annyi különbséggel, hogy eltérnek a szereplők.

[ Szerkesztve ]

(#11391) Máté94 válasza Pttypang (#11386) üzenetére


Máté94
addikt

Konkrétan semmi, csak a helyszín ugyanaz. Meg, hogy utána van.

(#11392) Psych0 válasza phanzetomox (#11389) üzenetére


Psych0
őstag

Ha senki se tudja, este vagy holnap reggel megmondom.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11393) phanzetomox válasza Psych0 (#11392) üzenetére


phanzetomox
őstag

Vagy átküldöd privátban MOST ;]

Szerk: Előre is köszi :P

[ Szerkesztve ]

(#11394) Archanon válasza Psych0 (#11388) üzenetére


Archanon
őstag

Rajz alapján első tippre Anedoki-t gondoltam (még csak az elolvasandók listáján van), de valahogy másabb a rajz, főleg hajnál, meg szemnél... pedig hasonló. Amúgy tényleg szép, tehát várom a megfejtést. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11395) Psych0 válasza phanzetomox (#11393) üzenetére


Psych0
őstag

Egye fene :)

Még egy kicsi

A mangaka amúgy hentaiban utazik inkább, onnan a stílus.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11396) Pttypang válasza Darth_Revan (#11390) üzenetére


Pttypang
veterán

Valamiért nem tudtam összekapcsolni az elb@szott nagy kardokkal rohangászó kislányokat a témával, de akkor szerintem valamikor megnézem, anno elég könnyen kihúztam a listáról:)

Everybody lies.

(#11397) maross válasza Pttypang (#11396) üzenetére


maross
veterán

Nem értem mit nem lehet szeretni az elb@szott nagy kardokkal rohangászó kislányokban :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11398) Psych0 válasza maross (#11397) üzenetére


Psych0
őstag

óóó én meg tudom érteni. XD
!18+!

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11399) #59620352


#59620352
törölt tag

Air

Egész jó volt.
6. részig azt hittem 6 pontot se adok rá és lezárom mint "gyenge" animét, mert rettentő uncsi volt még a cukker főszereplő ellenére is.
Aztán gondoltam megnézem, ha már ennyien ájuldoznak tőle!
7. résztől hirtelen érdekes lett. A Kannás részek, majd a vége is elég drámai volt, bár nem tudtak könnyet csalni a szemembe, mint a Clannadnál. A zenék átlagosak, nem olyan nagy durranás az ED OP se, de kellemes.
8/10 Mondjuk ezt is jóindulatból, mert a fele nem tetszett.

Gao~

(#11400) maross válasza Psych0 (#11398) üzenetére


maross
veterán

Fincsi!. Valami zavar rajta, de meg nem jottem ra micsoda :DDD.

viktor900: en kb 5-6-odik resznel hagytam abba, mert halalosan untam :). A problema az, hogy mar alig emlekszem ra, megint elolrol kellene kezdeni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.