Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11151) Archanon válasza bozont (#11150) üzenetére


Archanon
őstag

Talált, süllyedt! :K
"...........IIIIIIIZZAAAAYAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! HÜÜÜÜŐŐOOÁÁÁÁÁÁ" :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11152) bozont


bozont
veterán

Itt a képrészlet, szerintem nem lesz nehéz:

(#11153) Totheground válasza bozont (#11152) üzenetére


Totheground
addikt

GL

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11154) Darth_Revan válasza bozont (#11152) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Banner of the Stars?

(#11155) #59620352 válasza F34R (#11149) üzenetére


#59620352
törölt tag

Mestermű szerintem is, még mindig bennem van az a sorozat, pedig már rég láttam, kedvenceim közé is beférkőzött! Folytatás meg sztem lesz mert a vége vhogy arra a gyanúra készteti az embert , hogy itt még nincs vége!

(#11156) Darth_Revan válasza #59620352 (#11155) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha lesz is folytatás (nem valószínű), akkor új szereplőkkel :U

(#11157) bozont válasza Totheground (#11153) üzenetére


bozont
veterán

Szerintem az lesz az, de azért írd ki teljesen a címét, csak hogy biztosan egyre gondolunk-e.

(#11158) Psych0 válasza #59620352 (#11155) üzenetére


Psych0
őstag

Az utolsó jelenet nem folytatásra való utalás miatt került be, hanem azért, hogy ne gyilkolják magukat halomra a nézők.

Spoiler
Szerintem eredetileg Maeda Jun úgy akarta befejezni, hogy
Othonashi térdelve üvölt, mert Kanade eltűnt és ő sosem szabadul, mert nem talál megnyugvást,
tehát az Air-ben felkínált majdakövetkezőéletünkbenjárunk joker sem él.

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11159) Totheground válasza bozont (#11157) üzenetére


Totheground
addikt

[link] :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11160) F34R


F34R
nagyúr

Lenne ez a Seikon no Qwaser (van belőle 2 évad első 24 [igazából 25 mert van egy 10.5-s epizód ] részes a második 12 ) elsőhöz van felirat utóbbihoz nincs. Így gomdolom nincs értelme megnézni sem.

Igen Echi és látom nem kapott olyan jó pontozást de megnézem milyen lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#11161) Totheground válasza F34R (#11160) üzenetére


Totheground
addikt

Ha T&A ecchit akarsz, a Qwaser az egyik létező legszarabb. Akkor már hatványozottan jobb pl a Samurai Girls. Bár hátha neked bejön, de én jobban szeretem a "finoman" (ezesetben most mint a deliciously-t értem alatta, annak minden vonzatával) tálalt műveked. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11162) F34R válasza Totheground (#11161) üzenetére


F34R
nagyúr

már le van töltve ~ 2 hónapja csak gondoltam azokból mazsolázok amik vannak most nekem.

köszi.

(#11163) bozont válasza Totheground (#11159) üzenetére


bozont
veterán

[link] :C (Kicsit spoileres videó)

Beteszem a teljes képet is:

(#11164) Totheground


Totheground
addikt

Akkor itt a következő.
Épp most nézem újra. Nem biztos, hogy tudni fogjátok, de hátha. :)

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11165) Máté94 válasza Totheground (#11164) üzenetére


Máté94
addikt

Nogizaka Haruka no Purezza

(#11166) Totheground válasza Máté94 (#11165) üzenetére


Totheground
addikt

Ez az első sorozat (egyébként Nogizaka Haruka no Himitsu, a második széria meg a NHnH - Purezza), de igen. Ez gyors volt. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11167) Milka 78 válasza F34R (#11149) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez nekem is egy nagy kedvencem.A szereplők jól ki voltak dolgozva és a sztori is(számomra)üdítő színfolt volt.A látványvilágra sem lehetett panasz és bizony a végén volt egy-két könnycsepp is,pedig pont nem vagyok lelkizős fajta.Nálam hajlik a 9-es felé a pontozás.

Totheground:Ízlések és pofonok.Nálam a Qwaser egész jól áll,bár lehet az is közre játszik,hogy az idáig elfogyasztott bő 140 anime sorozatból volt egy jó pár olyan gyenge eresztés,hogy fontolóra vettem a tv szétverését.Az tény,hogy eléggé megosztó mű,de szerintem egy próbát megér.Mondjuk ez a somás tápolás elég beteg ötlet(mondjuk nálam a jó értelemben) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11168) #59620352 válasza Totheground (#11164) üzenetére


#59620352
törölt tag

ezt én is tudtam volna:D amit hoffman rak ki képeket azok nem mentek :D

(#11169) #59620352


#59620352
törölt tag

Hellsing-el végeztem.

Nem volt egy nagy szám, de a vége az nagyon ütött! Sztem az OP ED átlag alatti, de a legnagyobb negatívum, hogy sokáig nincs harc a közepetájt és unalmas lesz... haverom meg is unta. Alucard epic arc, a kisasszony meg HOT-girl. A történet egész jó volt. Ez egy 8/10 TÖBBET VÁRTAM egy ilyen híres animétől.

(pl School Rumble-t is abbahagytam, mert gyenge volt, hogyhogy az ilyen túlbecsült anime ilyen gyene legyen azt nem tom, az kb 8. részig nézve 6-7/10)

(#11170) phanzetomox válasza #59620352 (#11169) üzenetére


phanzetomox
őstag

School Rumble-t abbahagyni :Y Én még suliból is el lógtam miatta , telón néztem Pláza wc-ben , ez meg itt legyengézni te jó ég :o

[ Szerkesztve ]

(#11171) Totheground válasza #59620352 (#11169) üzenetére


Totheground
addikt

Itt két dolgot nem értek.
Az egyik az, hogy hogy lehet a SR-t félbehagyni.
A másik, hogy ha szerinted annyira szar, hogy félbehagyod, hogy lehet 7/10?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11172) Ijk válasza #59620352 (#11169) üzenetére


Ijk
nagyúr

Na lehúzom akkor a School Rumble-t, amit te félbehagysz az nekem mindig bejön. :)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11173) phanzetomox válasza Ijk (#11172) üzenetére


phanzetomox
őstag

Az egy alapmű :D

(#11174) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Chrno Crusade-t hol találom magyar szinkronnal jó minőségben ? Valaki küldje el püben légyszives :) ( sajnos a mangából csak az első két rész van meg, gépen meg nem akarom olvasni )

(#11175) Milka 78 válasza phanzetomox (#11174) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az NC-n fent van(már ha van reged oda) magyarul de óva intelek tőle.Én még az életben nem halottam ilyen idegesítő szinkron.Kb. a felétől átálltam japánra és inkább olvastam(hála a magasságosnak).

(#11176) phanzetomox válasza Milka 78 (#11175) üzenetére


phanzetomox
őstag

Rendben megnézem milyen, aztán max válltok.

(#11177) Archanon válasza Totheground (#11171) üzenetére


Archanon
őstag

"Másképp" pontoz. (Ergo ne vedd mérvadónak, amit ír. :D )

#Milka 78: Én még magyar szinkronnal néztem, szerintem bőven tűrhető kategória, de kétségtelen, hogy japánul jobb. Ha eljön az ideje, úgy fogom újranézni.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11178) Sir Pocok válasza #59620352 (#11169) üzenetére


Sir Pocok
őstag

"Hellsing-el végeztem."

Melyik Hellsing-el? Mert az új OVA verzió ami a manga-t követi még nincs befejezve most jön a befejező 10. rész.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#11179) Ijk


Ijk
nagyúr

Elkezdtem a fate stay night-ot, eddig tetszetős (3. rész). Attól tartok hogy ez is ilyen letehetetlen anime lesz. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11180) #59620352


#59620352
törölt tag

A Hellsing sorozattal végeztem, az OVA-kat is megnézem ha kijön az utolsó is, az több pontot is kapott és mindenki dicséri.
A School Rumble meg egyszerűen nem tetszett, elvártam tőle hogy röhögök rajta sokat erre, csak ritkán volt jó poén :/ A Mitsudomoe sokadszorra lekörözi nálam! Inkább nem nézem végig a School Rumble-t mert a 2. évadjához amúgy sincs végig felirat, szal nem tudnám meg mi lesz a vége szal... (2. évadhoz) Meg nem vmi vicces nekem :/

(#11181) Máté94 válasza Totheground (#11166) üzenetére


Máté94
addikt

Ennek az "Ismerd fel a képről az animét" részt nem itt kellene játszani, na de ha senkit sem zavar... :)

(#11182) Milka 78 válasza Archanon (#11177) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálam magyar szinkronba a Soul Eater és az Inuyasha meg persze a Naruto viszi a prímet.A Chrno Crusade-ba pl. a női szinkronba az állandó atyámozástól a falra másztam.Persze ez egyéni vélemény :)

Ijk:Jól látod :K Én is egyhuzamban toltam végig.

Más...Most kezdtem a Stein Gates-t.Elég érdekes a dolog.Most az 5-ik résznél járok,de semmihez sem tudom hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#11183) Archanon válasza #59620352 (#11180) üzenetére


Archanon
őstag

A sima sorozat tényleg "nem nagy szám" az OVA-hoz képest.. sőt, én csak 4 OVA-n vagyok túl, de a sorozat az lófütty. :DDD

#Máté94: Van erre külön topic?

#Milka 78: Soul Eater-t nem láttam, Naruto szinkronja meg valóban a jobbak közül való. De a CC szerintem semmivel sem lett gyengébb, ugyanaz a szinkrongárda. Ugyan tényleg nem néztem sok sorozatot magyar szinkronnal, hamar átálltam a japánra, de a Vándorló palotáé kimondottan jól sikerült, szerintem az eredetit is lekörözi. Aztán a Nana szinkronja is kimondottan tetszett. Egyedül attól kaptam agyfrászt, ahogy kiejtik a japán neveket --> Szácsikó. Omg. Egyébként igényes szinkron.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11184) Máté94 válasza Archanon (#11183) üzenetére


Máté94
addikt

Nincs, de SG.hu-n van pl.

Milka 78: S;G nagyon jó, minden héten öröm, ha kijön belőle egy rész. :DD

[ Szerkesztve ]

(#11185) Totheground válasza Máté94 (#11184) üzenetére


Totheground
addikt

>SG.hu
Na azt azért nem.

Különben sem én keztem a játékot és szerintem bőven elfér itt.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11186) Máté94 válasza Totheground (#11185) üzenetére


Máté94
addikt

Problem? ;]

(#11187) #59620352 válasza Archanon (#11183) üzenetére


#59620352
törölt tag

OVA-kért oszt. társam is odavan szal tuti megnézem majd:p

(#11188) Archanon


Archanon
őstag

Aztahéccázakutyafájamindenit Fairy Tail 122. rész............. :Y

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11189) Totheground


Totheground
addikt

Nisemono 11

[link]

:Y :R :R

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11190) Ijk


Ijk
nagyúr

Kivégeztem a Fate Stay/Night-ot.

Jó kis maraton volt, tegnap este 6-kor kezdtem nézni, jojóznak a szemeim. :DDD
De ez is ilyen sorozat hogy még egy részt, még egy részt...
Nekem nagyon tetszett, a zene kiváló, hangulatos, és a befejezés végre igazán jóra sikeredett. Persze az első rész intrójából tudni lehetett hogy ennek az animének Saber lesz a drogja. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11191) bandiras2 válasza Totheground (#11189) üzenetére


bandiras2
senior tag

[Nisemono 11]
Nézzed ha annyira kell. Eng subbed, Shinobu megnő benne, és supercute!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#11192) Totheground válasza bandiras2 (#11191) üzenetére


Totheground
addikt

Már 3szor néztem, egyszer a livestreamen, aztán a rawot aztán a subot.
A Shaft megint kitett magáért, nem véletlenül a kedvenc stúdióm. :C

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11193) bandiras2 válasza Ijk (#11190) üzenetére


bandiras2
senior tag

[ezt edd meg akkor ]Tetszeni fog az ziher

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#11194) Milka 78 válasza Máté94 (#11184) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én már beszereztem az egészet a Naruto-Senin Team oldaláról.Fent van az összes rész+felirat,bár most a feltöltő oldalak körüli mizéria miatt lehet nem minden letöltés működik.most tartok a 8-ik résznél és eddig kifejezetten tetszik.Van egy egyedi hangulata :K

(#11195) Psych0 válasza Máté94 (#11181) üzenetére


Psych0
őstag

Another...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11196) Máté94 válasza Milka 78 (#11194) üzenetére


Máté94
addikt

Én jobban bízok AA fordításában. :DDD

Psych0: Így van.

[ Szerkesztve ]

(#11197) Sir Pocok válasza Sir Pocok (#10971) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Toriko 22 rész megnézése után:

Nagyon meg vagyok elégedve. A karakterek jók, a világ amiben játszódik eszméletlen kidolgozott nem nagyon láttam még ilyet :R . A humoros részek ütnek.

Egy kis info:

A Toriko Shimabukuro Mitsutoshi hasonló nevű mangájából készülő, jelenleg futó anime sorozat, amelyet a Toei Animation állít elő. 2011. április 3-ika óta sugározza Japánban minden vasárnap reggel a Fuji Televízió.

A történet középpontjában a névadó Ínyencvadász, Toriko áll, aki a legkülönlegesebb hozzávalókat keresi szerte a világon, hogy megalkothassa a világ legjobb Összfogásos Menüjét. Torikohoz társul Komatsu is, az Ínyenc Hotel feltörekvő séfje, aki ekképpen szeretné konyhai képességeit fejleszteni.

A történet ütemezése, az anime grafikája, a csata jelenetek mind-mind lenyűgözőek. A karakterek szerethetőek, a sorozat koncepció újszerű, nem másolja a többi shounen sorozatot, ezért is érdemes megnézni. Bár van egy-kettő meglepő változás a mangához képest, összességében azonban nagyszerű anime adaptációról beszélhetünk.

Az anime sorozat jelenleg a 47-ik résznél jár, ezenkívül már kijött egy-egy speciál, OVA és mozifilm.

Forrás: usteam

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#11198) Psych0 válasza Máté94 (#11196) üzenetére


Psych0
őstag

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11199) Máté94 válasza Psych0 (#11198) üzenetére


Máté94
addikt

Fractale :DDD

(#11200) Psych0 válasza Máté94 (#11199) üzenetére


Psych0
őstag

:K

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.