Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11051) PR0JECTNR56 válasza Archanon (#11050) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Tényleg így van, de így a jók. Mindig megmosolyogtat mikor egy feszült szituációban éppen osztanak valakit és egy kis hegyes fog befigyel a karakter szájában. :DDD

(#11052) Synthwave válasza PR0JECTNR56 (#11051) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Így van, snaggletooth love van. ^^

Élőben is édes.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#11053) Psych0 válasza hoffman_ (#11039) üzenetére


Psych0
őstag

Na, nem jön a feladvány?!

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11054) hoffman_ válasza Psych0 (#11053) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ja, hogy ezzel azt nyertem, hogy én rakok? Húú, nem tudtam, bocsi :B Sajnos most nem vagyok otthon, nem tudok rakni, de holnapra kitalálok valami frappánsat!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11055) Totheground


Totheground
addikt

Úristen, Nise10 mekkora volt... :R

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#11056) Psych0 válasza Totheground (#11055) üzenetére


Psych0
őstag

Azért sajnálom, hogy araragi, és shinobu ilyen gyengusz lett.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11057) bandiras2 válasza Psych0 (#11056) üzenetére


bandiras2
senior tag

Shinobu vámpír ereje megoszlik közöttük, bár képesek egymást felerősíteni ha jól értelmezem a történteket, nem vagyok biztos hogy ketten együtt képesek kitenni egy egész vámpírt.
Shinobu is tanulja a Trolltudományi Akadémia Master fokozatát: mikor megfogta mestere lábát miközben az rohamozott... LOL Meg elvitte fánkozni is. Több pénzt kellett volna elköltenie fánkra, hogy a köcsög kevesebbet vigyen...
Hugocskával kapcsolatban pedig volt egy ilyen érzésem, de ennél tüzesebb reakcióra számítottam.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#11058) PR0JECTNR56 válasza Synthwave (#11052) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ázsiai hölgyek társaságát igénylem az egyetem területére. Most. :D

(#11059) Psych0 válasza PR0JECTNR56 (#11058) üzenetére


Psych0
őstag

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#11060) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nah ilyet se látni minden nap, címoldalas cikk az Indexen melynek témája az anime és manga (és ráadásul nem is anyázás) :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11061) PR0JECTNR56 válasza Psych0 (#11059) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ő viszont megfelel. :D

[ Szerkesztve ]

(#11062) hoffman_ válasza hoffman_ (#11054) üzenetére


hoffman_
nagyúr

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11063) maross válasza Darth_Revan (#11060) üzenetére


maross
veterán

"3 milliárd jen (38 millió dollár) értékű képregény és magazin lett az enyészeté"

:O

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11065) hoffman_ válasza phanzetomox (#11064) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én ide csak betrollkodni tudnék ;]

De közben:

Héj! Ez a kitalálósdi következő képe volt, semmi reakció? :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11066) Archanon válasza hoffman_ (#11065) üzenetére


Archanon
őstag

Valahogy nem ismerős a feje. :D

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11067) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nekem sem ismerős :U

(#11068) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Most már nem tudok sajna, de holnap linkelek, jön az új segítség :) (meg fogtok lepődni :D )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11069) Archanon válasza hoffman_ (#11068) üzenetére


Archanon
őstag

Tisztára olyan a rajza, mint a Mind Game-nek, mint amit múltkor néztem. De mibe volt még ilyen art? Egy tipp... Mugennek túl sok volt a fű?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11070) bozont válasza hoffman_ (#11062) üzenetére


bozont
veterán

Mintha már láttam volna valahol, de nem ugrik be.

(#11071) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

SPOILER

Shana III 22. része jó volt, de olyan érzésem van, mintha a JC Staff elég felületes munkát végezne, olyan mintha elfelejtkeznének dolgokról. Például:

1) Az egész évadot nyitó jelenet, amitől kezdtek el visszaemlékezni, mikor jön? 2 rész van hátra és a helyzet nem úgy néz ki, mint ahogy ott látszódott.

2) Ribesal hogyan menekült meg azután amikor a 8. részben a Flame Hazek sarokba szorították? Nem mutatták hogyan úszta meg, csak amikor már újra a fronton volt.

3) Hova tűnt Stolas? 11. részben láttuk utoljára, amikor a frontra vitte a Tomogarák seregét.

4) Hova lett Rebecca? (Bár tippre ő még feltűnik valami csavarral az utolsó 2 részben)

Rég néztem már meg az első két évadot, így lehet csak én hibám, de kicsit furcsa volt nekem, hogy az új, egyetlen évadba rengeteg olyan új szereplőt bemutattak, akikről semmit sem említettek korábban és semmi háttérinfó sincs. Például, aki nem jártas a háttértörténetben és csak az anime-ot nézte eddig, az honnan tudja ki/mi is az a Hyakki Yakou?

Meg az se bejövős, hogy a világ összes Flame Haze-t visszaverték a Tomogarák, aztán meg nem tudnak elbánni azzal a párral a végén...

(#11072) Nova96


Nova96
őstag

Üdv milyen animét ajánlotok bleach helyet én a narutora gondoltam hasonló hosszú és jó. De ha van jobb írjátok.
És a Mayo chikihez hasonló animét keresnék. Újra megnéztem csak a BD. kiadást még mindig remélem lesz folytatása.
Előre is köszi.

(#11073) maross válasza Nova96 (#11072) üzenetére


maross
veterán

naruto, one piece

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11074) Máté94 válasza Nova96 (#11072) üzenetére


Máté94
addikt

Annyi 12 egytucat hárem, ecchi van mind égen a csillag, lehet válogatni, ha Mayo Chiki-hez hasonló kell.

(#11075) Nova96 válasza Máté94 (#11074) üzenetére


Nova96
őstag

Felröhögtem ezen de pl:?
Nekem ez pl. nem volt tucat.
One Piece lehet adok még egy esélyt nekem nem jött be hátha most.

(#11076) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Itt az új, így már könnyű lesz :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11077) Máté94 válasza Nova96 (#11075) üzenetére


Máté94
addikt

Majd ha már sokat láttál, akkor majd feltűnnek az ilyen dolgok.
Lehet válogatni, de ezek nem kizárólag ecchi-k, van persze más műfaj is bennük.

(#11078) Archanon válasza hoffman_ (#11076) üzenetére


Archanon
őstag

A tipp helyes volt. Samurai Champloo, azon belül is az egyik "legepicebb" (:D) epizódból, a füvesből Mugen. Azóta megnéztem. :DDD Ez meg az akcentusos külföldi, már nem emlékszem a nevére. :))

#Nova96: Mayo Chiki-t nem láttam még, bár ha már valamiféle hárem.. nos. Ha rövidebb kell, akkor én ezeket ajánlanám:

Love Hina (+specialok, OVA-k)
To Love-ru (+ova-k, 2. évad)
Rosario to Vampire (+2. évad)
Maria†Holic (+2. évad) [kakukktojás]
Baka to Test to Shoukanjuu (+ rakás special, ova-k, 2. évad)

Ezeket szerintem már úgy 14-15 év fölött simán pozitívan értékelheti az ember, pár évvel később meg aztán még annál is inkább. :)) A felhőtlen kacajról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11079) hoffman_ válasza Archanon (#11078) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ott a pont, te már az első képnél is nagyon ráéreztél, csak még úgy voltam vele, hogy kell a határozott válasz :D Az a füvesdi nagyon ott volt, ámen :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11080) Darth_Revan válasza Archanon (#11078) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Most már tudom miért volt ez ismerős, ez a holland fickó, akire vadásztak a sakoku megszegése miatt az egyik részben. :)

[ Szerkesztve ]

(#11081) #59620352 válasza Nova96 (#11072) üzenetére


#59620352
törölt tag

Sztem ha ez is vmi szadis mazós perverzes akkor "MM!" .Sokan fikázzák de nekem tetszett, minden benne kb :P

(#11082) Nova96 válasza #59620352 (#11081) üzenetére


Nova96
őstag

Én nem mondanám annak itt a történet:Az anime középpontjában egy Sakamachi Kinjirou nevű fiú áll. A srác anyja egy profi női birkózó, akinek Kureha, Kinjirou húga is szeretne a nyomdokaiba lépni. Ennek következtében szegény srácot használják bokszzsáknak a gyakorláshoz. Az egésznek az lett a következménye, hogy a srácnak gynephobia-ja lett (beteges félelem a nőtől vagy a női nemtől), mely abban nyilvánul meg, ha egy nő hozzáér, akkor elkezd vérezni az orra.

Na de akkor a történet. Kinjirou osztályába jár Konoe Subaru, aki Suzutsuki Kanade komornyikja, aki szintén ugyan abba az iskolába jár. Annak érdekében, hogy mindig szolgálhassa úrnőjét, akinek a családja rendkívül gazdag, valamint az iskola is az övék, amibe járnak. Subaru elég népszerű a suliban, mivel jó sportoló, tanulós stb., egyszóval a lányok imádják, mind szerelmesek belé és a fiúk is elismerik. Ráadásul még egy lányokból álló fanklubja is van, ami leginkább egy szektára hasonlít. Egy végzetes napon azonban, mikor Kinjirou bemegy a férfi mosdóba, véletlenül rányit Subaru-ra, és azt látja, hogy női alsónemű van rajta. Kinjirou-nak ebből az a következtetés jön le, hogy a srác egy perverz. Ezután csak simán el akar sétálni, mintha mi sem történt volna, de Subaru követi, mert rájött a titkára, és addig akarja verni, amíg el nem felejt mindent. Ám a harc közben derül csak ki Kinjirou számára Subaru igazi titka. Subaru igazából lány és azért nem hord férfi alsóneműt a többi férfi ruhához, mert szerinte az "undorító".

Miután Kanade megmentette Kinjirou-t Subaru-tól, a fiú elmondja neki a részleteket. (Miközben perverz módon mind kettejüket kiláncolta egy ágyhoz.) Subaru azért van férfinak öltözve, mert a családja generációk óta szolgálja Kanade családját, mármint csak a férfi tagjai. Mivel Subaru az egyetlen gyerek, ezért bizonyítania kell. Úgy kell iskolába járnia, hogy senki sem tudhatja meg a titkát. Ha valaki mégis megtudja, akkor nem lehet komornyik többé, ezért üzletet ajánlanak Kinjirou-nak: Vagy tartja a száját, ráadásul ők kigyógyítják a fóbiájából, vagy a holtestét a Fuji-hegyen fogják megtalálni egy hónap múlva.

Nos, hát így állunk. Az iskola két bálványáról kiderül, hogy az egyik egy perverz, a másik meg valójában nő. Kinjirou-nak pedig ezután minden napja kemény megpróbáltatás és megalázó események tömkelege lesz.
Ez a bevezető,ki kerestem hátha valaki megnézi.

[ Szerkesztve ]

(#11083) Archanon válasza hoffman_ (#11079) üzenetére


Archanon
őstag

:P
Akkor gondolom jöhet a következő. No, kíváncsi vagyok, ki látta:

Jó kép, mi? ;] Segítség 24 óra múlva, ha nem sikerül addig megfejteni. :).

Sok sikertet!

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11084) hoffman_ válasza Archanon (#11083) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szakaggy meg, sok ötletem nincs, szal majd 23 óra múlva re :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11085) Archanon válasza hoffman_ (#11084) üzenetére


Archanon
őstag

Oops, több, mint valószínű, hogy te még nem láttad. :DDD Majd bepótolod. ;]

Csak neked. ;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11086) hoffman_ válasza Archanon (#11085) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én nem eszem zöldséget, húsimádó vagyok, nézni se fogom soha ;] Kivéve talán ezt, mert ez k*rvajó :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11087) Darth_Revan válasza Archanon (#11083) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ez nem ugrik be, a zöldséges bezzeg rögtön beugrott, még epizód címet is tudnék mondani :DDD

Csak úgy tippre, Xam'd? :D

[ Szerkesztve ]

(#11088) Archanon válasza hoffman_ (#11086) üzenetére


Archanon
őstag

Úristen... ez nagyon nagy! :C Dai Mahou Touge? Egyik vadállatság, amit meg akarok nézni, már a vinyón van egy ideje. Úgy érzem nem fogok csalódni, jó lesz ez. :DDD

És a zöldséggel mi van? :P

#Darth_Revan: Nem. ;) (Na azt még én se láttam.)

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#11089) hoffman_ válasza Archanon (#11088) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ja, nagyon vad :D Én is beszerzem, amint elfogyott kicsit a sok felhalmozódott film/anime :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11090) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Báááázeg, Byakuya, ep364-ben mit művelt :C Nem hiába kedvenc :) Igaz, hogy Zaraki gyorsabb volt, őt ezért szeretjük, de hát Senbonzakura :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11091) bandiras2 válasza Archanon (#11083) üzenetére


bandiras2
senior tag

Onizuka?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#11092) Nova96 válasza hoffman_ (#11090) üzenetére


Nova96
őstag

Kicsit, váratlan volt. De jó gyorsan lerendezte.

(#11093) hoffman_ válasza Nova96 (#11092) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Á, én tudtam, hogy valamit trükközni fog, én nem lepődtem meg :K Amúgy a trükk mibenlétére is elég hamar rá lehetett jönni :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11094) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Fate/Zero 1. BR dobozos kiadása nem valami olcsó, de tele van pakolva minden földi jóval, ami az eladásokon is látszik: emlékeztetőül egy anime-ból, ha 10.000 darabot eladnak, azt már nagy sikernek könyvelik el, erre meg a Fate/Zero-ból az első héten(!) eladtak 43.000(!) darabot :Y

Lehet meg kéne nézni ezt az anime-ot, mert úgy tűnik tud valamit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11095) hoffman_ válasza Darth_Revan (#11094) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Csatlakozom, nekem rajta van a listán :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#11096) maross válasza hoffman_ (#11095) üzenetére


maross
veterán

Nekem is, code geass r2 elejen tartok, de fate/zero lesz a kovetkezo :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11097) Darth_Revan válasza maross (#11096) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha Fate/Stay Night-ot nem láttam még, akkor Zero előtt nézd meg azt mindenképp, mert Zero-ban sok spoiler van a Night-ra nézve.

(#11098) maross válasza Darth_Revan (#11097) üzenetére


maross
veterán

Ugy lesz, stay night, mozi, zero.

szerk: es a code geass kap egy +1 et, imadom benne ahogy mindenfele csinnadratta nelkul, neha par masodperces jelenetben erkezik a csavar, vagy valami reg vart info :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11099) Ijk válasza maross (#11098) üzenetére


Ijk
nagyúr

Stay Night- stay night mozi - zero- unlimited blade works
Ebben a sorrendben?
Egyébként megszívtam, mert a zero 10 bites, amivel a médialejátszóm nem bírkózik meg. Remélem ezekből a 10 bites cuccokból nem lesz divat. :(((

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11100) maross válasza Ijk (#11099) üzenetére


maross
veterán

Csak erre hagyatkozom, nem tudom hany es milyen mozi van :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.