Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már csak az ár kérdéses, a 4060, 3070-eseknél akár jobb vétel is lehet.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#2) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

uhh ez de jól néz ki

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#3) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nem rossz, ja!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) boeing


boeing
senior tag

Nagyon cool.

(#5) myckey


myckey
veterán

Klassz játékhoz, klassz kártya dukál ! :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) NandoXXL válasza myckey (#5) üzenetére


NandoXXL
senior tag

7800XT lenne akkor ;]

(#7) Celithrandi


Celithrandi
addikt

mint egy falat kenyér az ehézeőnek...
Amúgy jópofa abban a 3 percben amíg bekerül a helyére :)

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#8) flexxx2 válasza Celithrandi (#7) üzenetére


flexxx2
őstag

utána is látod az üveg mögött :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Celithrandi válasza flexxx2 (#8) üzenetére


Celithrandi
addikt

nem szoktam az asztal alatt kuporogni nézegetni a gépet :)

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#10) Kelori


Kelori
tag

Jól néz ki, bár azt már kb megszoktuk hogy a sapphire mindig minőségi és pofás kártyákat gyárt.

Azt az első bekezdést viszont lehet nem ártana párszor még átfogalmazni, mert ha eddig nem volt diszlexám, ezután lett

if it ain't broke, don't fix it

(#11) Astroboy


Astroboy
őstag

A 3 ajándék kitűzőt még csak-csak megértem, hiszen mind voltunk gyerekek, de a mellékelt billzet kupakok létjogosultságával kapcsolatban valaki felhomályosíthatna, nem akarok kételyek közt nyugovóra térni. :D

(#12) Celithrandi válasza Astroboy (#11) üzenetére


Celithrandi
addikt

az a 4 kupak kopik elsőként :) De kit érdekel + szabvány bill is kellett hozzá.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#13) wolfman


wolfman
veterán

Ha a design a Frostpunk felirat nélkül megmaradna, még tetszene is! Mi van ha foszar játék lesz? A felairat nélkül még úgy is kelendő lenne, nem csak mert limited.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) myckey válasza wolfman (#13) üzenetére


myckey
veterán

:))
Az első részét ismered? Annak a továbbvitele, arra építkezve....ez minden lesz, csak olyan nem, amit említettél. Igen nagy sikerű játékról van szó.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Az a három kupak elég igénytelenre sikerült.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16) nexplo


nexplo
őstag

Kövezzetek meg, de nekem tetszik. Unikum a mai "egyforma" kártyák között. Bár az ára gondolom az egekben lesz, de ez másik téma már :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.