Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#490) r0dg3cc válasza Brogyi (#488) üzenetére


r0dg3cc
tag

alairom ami brogyi mondott igy van. minel jobban beszelsz annal jobb eselyed van nem konyhai vagy takaritos melora. de pl elmeselm velem mit muveltek. Jelentkeztem dishwasher melora Fenwickbe (bevasarlokozpont) bementem, ok. application formot ki kellett tolteni, aztan behivtak interjura ahol faggattak mikor mit meloztam van e tapasztalatom miert hagytam ott elozo melohelyet etc. aztan behivtak 1 probamunkara. en csak pislogtam, mi van? egy szaros tanyermosogato melora ennyit keszulni? a mostani olasz ettermes melom (mosogatas) annyi volt hogy szoltak, bementem es azota dolgozok, na mind1, bementem Fenwickbe dolgoztam 2 orat aztan majd szolnak, de rohej mit ossze nyuglodnek egy hulye tanyermosogato allason (amugy csak egy gepbe kell pakolni a cuccot) most mar nem is keresek full time melot, 2 het mulva ugyis hazamegyek 2 hetre addig elmosogatok az olasznal (ha addig meg nem folytom az algeriai szakacsot aki allandoan kostolgat ;] )
ha meg visszajottem kinez egy part timeos barstaff melo meg talan az IT-s tema de ez csak ismerettsegnek koszonheto amugy szoba se allnanak velem ilyen temaban (IT) ha beindul a bolt aszem halas lehetek a csokanak aki ''kinyitja nekem az ajtot'' ha nala jol csinalom a netkavezos dolgot betol a haverjaihoz is (magyarul az osszes nagykutya bar meg etteremtulaj a varosban)
majd drukkoljatok :B

[Szerkesztve]

mennyire igaz a valosag?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.