Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) bul07 válasza air (#15750) üzenetére


bul07
nagyúr

ADB kell, vagy mit?
(And V4.1.2)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15752) croli


croli
aktív tag

Használom a Google Play Játékokat különböző játékokkal és ezek achikat (+XP) adnak van azonban néha olyan hogy sikeresen teljesítettem de az achit nem adja meg a Google Play Játékok.
Ilyenkor lehet valamit tenni azon kívül hogy a legeslegelejéről kezdjem a játékot remélve hogy majd megadja plusz a tömérdek óra játékidő elveszne meg a sok szintlépés a játékban.

(#15753) air válasza bul07 (#15751) üzenetére


air
nagyúr

Az ADB sincs bekapcsolva? :Y
Akkor hogy akarsz azon keresztül kapcsolódni?
Egyébként amikor a pc-n próbálsz kapcsolódni, akkor szokott egy root engedélyt kérni a készülék.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15754) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Tudtok ajánlani néhány olyat játékot, amelyet ketten lehet tolni wifin keresztül? Lövöldözős ne legyen.

(#15755) saelin válasza croli (#15752) üzenetére


saelin
veterán

Miért olyan fontos a trófea? Semmit nem ad a játékhoz, ha megszerzed, ezért szerintem nem is éri meg őket vadászni. Kivéve akkor, ha a játék jutalmaz a teljesítéséért (ami annyira nem sűrűn esik meg). Persze ez szvsz. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15756) bul07 válasza air (#15753) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez az írás sehol nem említi hogy kapcsolni kellene a ADB plugint
Telepít, telefon csatlakoztat, és fel kellene hogy ismerje

Telefon a számítógép rendesen felismeri egymást és le fel másolni simán lehet akár TC-vel is, telefon is jelzi a csatlakozást , root engedélyt nem kér csak a képernyő zárat kell feloldani és egyből csatlakozik, ha rámegyek akkor ez a két opció van
Viszont ahogy írtam is ADB nem ismeri fel
Semmit nem állítottam el alapról

Ha kell kapcsolni pontosan hol? Mit?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15757) ollie válasza bul07 (#15756) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ADB drivert fel kell telepíteni a PC-re, ha nem tetted meg.

***

(#15758) bul07 válasza ollie (#15757) üzenetére


bul07
nagyúr

Nagy kérés lenne ha linkelnéd , mert ilyen driver keresgélés közben szoktam jó kis vírust bekapni, semmi kedven telepíteni a gépet
Azt hiszem megvan

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15759) fery02 válasza bul07 (#15756) üzenetére


fery02
addikt

Itt nem az a fontos, hogy MTP módban vagy-e (sima Töltés üzemmódban is működik), inkább arról bizonyosodj meg (miután telepítetted az ADB driver-eket), hogy a telefonodon be van-e kapcsolva az USB hibaelhárítás (anélkül nem működik az egész).

(#15760) bul07 válasza fery02 (#15759) üzenetére


bul07
nagyúr

USB hibaelhárítás / pipa
Google USB driver / pipa
Android SDK / pipa (nem csak a Adb files hanem egész telepítve)
Android adb plugin / pipa

Mi kell még
Nem hiszem el hogy ennél egyszerűbb megoldás nincs

Amúgy az irománnyal is van bajom, biztos hogy nem kezdőknek lett írva mert alapvető lépések ki vannak hagyva, tő mondatok amit csak olyan ért meg aki járatos az egészben
Példa
Ha viszont nem szeretnénk az egész SDK-t csupán ezért letölteni, akkor töltsük le ezt a kis pakkot: Adb files
Ezután semmi ugrik tovább de hogy a letöltött cuccal mit is kellene csinálni semmi egy szó se

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15761) Quasi_modo válasza Fitzgerald (#15692) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Majdnem azt hittem , hogy a Wizard of Wor... Vagy valamelyik klónja. Viszont a Wizard of Wor legalább van androidra. (vagy Wizard of War néven egy kissé átírt, de egy jobban kezelhető változat)

[ Szerkesztve ]

valami

(#15762) Flind válasza KisTücsök (#15754) üzenetére


Flind
senior tag

Egynek mondanám a BombSquad-et.

(#15763) metaldog


metaldog
aktív tag

Fifa14-ben van lehetőség online játékra mert az ultimate teamben nem találok semmilyen opciót.

(#15764) jhos910


jhos910
aktív tag

Sziasztok, van topik ami android kontrollerekkel foglalkozik?
Köszi előre is! :K

(#15765) csadi0011


csadi0011
őstag

Dhásziszt nosztalgia. Commandos soundtrack
Van rá mód, hogy mobilon lehessen nyomni valamelyik Commandos-t? Első vagy második része érdekel jobban.

És amúgy már akartam kérdezni. Dosbox turbo-t érdemes megvenni? Ha valaki használja: milyen játékokkal ?
Még régebben, mikor x8-am volt a Stunt nevü régi autós játékot próbáltam ki vele. Működött is, ha jól emlékszem.

(#15766) Bozek válasza csadi0011 (#15765) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem a DosBox Turbo az egyik legjobb erre a célra, próbáltam másikat is, de ez jobban beállítható. Mondjuk most lehet, hogy meg kellene néznem kontrollerrel is, mert azzal még csak PPSSPP-t és ClassicBoy-t próbáltam, Dos emulátort nem. :)

(#15764) jhos910: Nem tudok róla, hogy lenne. Mi a kérdés?

(#15767) Viktor77 válasza jhos910 (#15764) üzenetére


Viktor77
titán

Nincs, jobb híján itt szoktuk megbeszélni őket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15768) Crytek


Crytek
veterán

Valakinek nincs valami kósza információja, hogy a Crytek andoridra mikor óhajtja kiadni a The Collectables game-et vagy már rég letett róla?
Már IOS-re ezer éve kint van :(

Next PC Upgrade: 2022

(#15769) Blade_W


Blade_W
tag

Cards and Castles
Jó kis CCG, egy kis taktikával fűszerezve, async multiplayer is támogatott!

(#15770) saelin válasza Blade_W (#15769) üzenetére


saelin
veterán

Egész jó játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15771) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Blitz Brigade-el játszik itt valaki? Tolnám klánban vagy együtt valakivel...

Üdv. Johnny

(#15772) fery02


fery02
addikt

Crossy Roads-ot elkezdtem mihelyst láttam, hogy kijött Play-en...

Nagyon jó játéknak tartom. :)
Tetszik a kinézet, a stílus, meg a humora is bejön.
Immersive Mode-ot is tud és álló-fekvő módok között is lehet váltani.

Egyedül a fogyasztása nem tetszik, szerintem azért egy ilyen játéknak nem kéne így melegítenie/merítenie a telefont.
Igaz van benne benne "csökkentett" mód is, de az már nagyon rovására megy a képfrissítésnek.

Kinek mennyi a rekordja benne? Csak tudjam, hogy az én 305 pontomat hova tudom rakni. :)

[ Szerkesztve ]

(#15773) Freddycom válasza fery02 (#15772) üzenetére


Freddycom
őstag

Én abszolút nem vettem észre, h melegedne, sőt átlagban tudja hozni e játék mellett is a telefonom a 10% akku csökkenés = 1 óra kijelzőidőt. Én az amazonosat használom. Nekem 214, úgyhogy ezt nyerted. 😁

(#15774) fery02 válasza Freddycom (#15773) üzenetére


fery02
addikt

Akkor lehet az unoffial CM 12-vel nem teljesen kompatibilis a játék, mert nálam tényleg melegszik.

Ellenben pl a GTA Chinatown wars meg hosszabb játék után is csak enyhén langyos, azon nagyon meglepődtem.
Nagyon jól megcsinálták az ta játékot ebből a szempontból, igaz a Nintendo DS sem egy erőgép, amire annak idején készült először.

(#15775) KisTücsök válasza Flind (#15762) üzenetére


KisTücsök
addikt

Köszi! :) Kipróbálom.

(#15776) Slier


Slier
tag

A nova freemium kiadásában van hirdetés vagy full ugyan az mint a teljes (fizetős) változat?

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#15777) tihibaby válasza Slier (#15776) üzenetére


tihibaby
senior tag

Ameddig játszottam vele,első 2-3 pálya ugyanaz,csak szerintem sokkal jobban optimalizált,és kevesebb a bug,igaz egy régebbi "virágbolti" verzió az összehasonlítási alapom.

(#15778) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Olyan RPG-t keresnék ami lehetőleg net nélkül is játszható legyen, ne idióta virtual joy-al kellen irányítani és persze jó/igényes is. Nekem anno az 10000000 nagyon bejött, sőt, jobban, mint ezek a 3d-s szarságok. Valamint most próbálgatom az AB:EPIC-et, ez se olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#15779) ollie válasza TheProb (#15778) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Baldur's Gate Enhanced Edition (és a 2. rész)
Icewind Dale Enhanced Edition
Shadowrun Returns
Cyberlords Arcology

***

(#15780) Tidzsimon


Tidzsimon
őstag

Január 29-én jön a heroes 3, hd edition. 15 dollárért.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15781) saelin válasza Tidzsimon (#15780) üzenetére


saelin
veterán

50%-os akcióban majd megveszem... Mobil játékért max 2-2.5k, amit hajlandó vagyok fizetni. Legyen az akár egy PC port is, nem érdekel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15782) Tidzsimon válasza saelin (#15781) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Borsos, anno 'ingyen' osztogatták pc guru mellékletként. (az armageddons blade volt biztosan). Viszont átrajzolták a lényeket, a stílus marad, csak részletesebb lesz.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15783) Roxkex


Roxkex
senior tag

Hali valaki ehhez http://www.funnygames.nl/spel/pac-xon.html a flash játékhoz hasonló androidos játékot nem tud ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#15784) ollie válasza Roxkex (#15783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#15785) ollie


ollie
MODERÁTOR

Deadly Dungeons RPG, amolyan Beholder szerű játék, most féláron van (1 USD+ÁFA), nincs benne IAP, és jók az értékelései.

***

(#15786) saelin válasza ollie (#15785) üzenetére


saelin
veterán

Ajánlott játék! Én még régen vettem meg és szépen lekötött. RPG helyett inkább egy tápolós dungeon játéknak mondanám.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15787) J2saw


J2saw
csendes tag

Sziasztok nekem lenne egy problémám letöltöttem már vagy pár játékok adatokkal együtt, de hiába másolom be az adatokat az sdcard0/android/data mappában némelyik játék nem ismeri fel az adatokat mi lehet a gond?

(#15788) ollie válasza J2saw (#15787) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom az, hogy warez. Ebben az esetben tilos segítséget kérni ez ügyben.

Ha nem warez, akkor meg kérd meg a játék fejlesztőjét, hogy segítsen, hiszen akkor nyilván fizettél érte, vagy ingyenes.

[ Szerkesztve ]

***

(#15789) J2saw válasza ollie (#15788) üzenetére


J2saw
csendes tag

Ingyenes játékról van szó. Egy oldalról szedtem le adatokkal együtt, viszont nem akar elindulni a játék. Nem hiszem, hogy warez, mert némelyik játék simán elindult, de például a Hungry Shark Evolution és a Real Drift Car Racing sehogy se akar elindulni.

(#15790) ollie válasza J2saw (#15789) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor töltsd le ezeket playből, normálisan fognak települni:

Hungry Shark
Real Drift

***

(#15791) Bozek válasza J2saw (#15789) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Hungry Shark Evolution tényleg ingyenes, de a Real Drift Car Racing nem, szóval ez utóbbi warez. Egyébként nem lenne egyszerűbb letölteni Play-ből? Akkor legalább a telefonodnak megfelelő verzió jön le, ami valószínűleg futni fog.

(#15792) J2saw válasza ollie (#15790) üzenetére


J2saw
csendes tag

Megpróbáltam, de a letöltés megáll 85%-nál.

(#15793) ollie válasza Bozek (#15791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerencsére a Real Drift Car Racingnek is van ingyenes változata.

(#15792) J2saw: mennyi belső tárhely van a telefonodon?

[ Szerkesztve ]

***

(#15794) J2saw válasza ollie (#15793) üzenetére


J2saw
csendes tag

1 GB tárhely még van rajta, ahogy látom samsung galaxy s3

(#15795) acsati


acsati
aktív tag

Játszik még valaki a Plants vs Zombies 2-vel?
Ezek a napi event-ek csak számomra baromi nehezek és kb. teljesíthetetlenek? :U

(#15796) DrJaka válasza Blade_W (#15769) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Sziasztok!

Játszik ezzel valaki nap mint nap?
Első 3 scenario-m kész van ez nem nagy cucc, ma játszottam először 2 multiplayert.
A kérdésem az lenne hogy sehogy nem lehet felgyorsítani a játékot multiban? Konkrétan az életem elunom mire lép az ellenfél.
A másik hogy aki sokat játszik vele, kapott már legend kártyát úgy hogy nem pénzért vette?

Üdv

Huawei Mate 20 prO

(#15797) Ereshkigal válasza DrJaka (#15796) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Leszedtem én is, sok időm még nem volt rá, unlockoltam az első pár decket, meg épp belekóstoltam a multiba. Ha az async módra gondolsz, az ilyen. Egyszerre több ellenféllel játszhatsz, nem vagy időhöz kötve (na jó, 24 órád van lépni), viszont cserébe az ellenfél sem, így bizony sokáig eltarthat egy játék. Azt még nem teszteltem, hány nyitott játékod lehet, nálam 5-10 fut most. Ami jó, hogy ha kifogsz több online embert, akkor szimultán tudsz játszani, csak lépkedsz az emberek közt. A normál, "szinkron" módot próbáltad? Elvileg ott pörögnie kéne rendesen, mondjuk kérdés, van-e ehhez kellő játékos bázis.

(#15798) saelin válasza DrJaka (#15796) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is fent van, de még nem játszottam vele egy online meccset sem. Este újra nekifutok.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15799) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Asphalt Overdriveban melyik autót ajánljátok megvételre tier 3-ban?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#15800) jonnyjoker01 válasza Rigormortiis (#15799) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

OMG még valaki játszik azzal a játékkal? Nagyon macsó lehetsz hallod én nem bírtam a telefon hagyni 10 teljes perc után. :DDD

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.