Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) 5381 válasza KG19920818 (#15648) üzenetére


5381
aktív tag

(#15652) pocokxx válasza pocokxx (#15642) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Be is linkelem, akinek tetszett a 2048, próbálja ki. :) Nekem tetszik. [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#15653) KG19920818


KG19920818
csendes tag

Nem a GODUS sokka élethűbb és szebb volt a grafikája tudnátok nekem segíteni az is elég ha feldobtok játék címeket de én sehol se találom pedig nagyon jól nézett ki!!! : :F :F :F :F

(#15654) KisTücsök válasza KisTücsök (#15649) üzenetére


KisTücsök
addikt

Na sikerült. Egész jó. HALO - Crysis beütése van elsőre.

(#15655) Saccco válasza KG19920818 (#15653) üzenetére


Saccco
nagyúr

Civilization Revolution 2?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15656) KG19920818


KG19920818
csendes tag

Civilization Revolution 2 ennél is szebb volt játék de igen ilyesmi játék lehetett de amikor rá néztem nekem egyből a Rome Total War 2 játék jutott eszembe PC-n mert olyan szépen ki volt dolgozva a térkép! Valaki valami más tipp?

(#15657) saelin válasza KG19920818 (#15656) üzenetére


saelin
veterán

Azt hiszem van total war is androidra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15658) ollie válasza saelin (#15657) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#15659) Tidzsimon válasza 5381 (#15651) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Jó ez a rétegelt stílus.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15660) Freddycom


Freddycom
őstag

Holnap gyün a play store-ba a crossy road nevezetű játék, nekem határozottan tetszik, tipikusan olyan játék, amit csak sz*rás közben játszok. Amazon app store-ban egy ideje már elérhető.

link

(#15661) ollie válasza Freddycom (#15660) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, rájöttek, hogy létezett 30 éve a Frogger nevű játék. :D

Én Commodore 64-en játszottam vele először.

[ Szerkesztve ]

***

(#15662) Fitzgerald válasza ollie (#15661) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát jó, sokan nem is éltek még akkor. Pl. az én első Runescape karakterem lassan közelíti korban a topiklátogatók jó részét :D
Nagynénéméknek volt egy kazettás Commodore 64-e anno. Volt egy játék amit nagyon szerettem, de nem emlékszem a címére, csak a zenéjére...az a baj, hogy ha le is írom hogy nézett ki és mit kellett benne csinálni, az sem segít sokat, mert millió hasonló játék volt anno Commodore 64-re....

(#15663) Ereshkigal válasza ollie (#15661) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mi is toltuk tesómmal C64-en. *sighs*

(#15664) saelin válasza Freddycom (#15660) üzenetére


saelin
veterán

Kipróbáltam az amazonos verziót. Nagyon szórakoztató. :)

... mondhatni egy tovább gondolt frogger.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15665) csadi0011 válasza Freddycom (#15660) üzenetére


csadi0011
őstag

Remélem nem lesz benne leaderboard meg reklamert cserebe coin, mert akkor valtani akarok amazonrol. Már 41 karakterem van. De nincs kedvem újrakezdeni.

(#15666) saelin válasza csadi0011 (#15665) üzenetére


saelin
veterán

Ranglétra biztos lesz benne. Nem hagynák ki egy ilyen játékból.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15667) Freddycom válasza csadi0011 (#15665) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem is van 23 karakterem mar, bar en sztem nem fogok valtani play-re, akarmi is legyen, a kinosan keves pontszamom nem akarom h lassak. :D Nem amugy, a playes sem lesz tobb semmivel szamomra, feltetelezem karakterfrissiteseket ugyan ugy megkapja az amazon is. Mellesleg a legutobbi frissites utan hatarozottabb konnyebb lett a jatek es tobb a palyan levo coin.

(#15668) Bozek válasza Freddycom (#15667) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vagy nem. Az Amazon nem az alkalmazások frissítéseiről híres. :)

(#15669) Freddycom válasza Bozek (#15668) üzenetére


Freddycom
őstag

Amiota en felraktam, mar kapott kettot. Nem a fejleszton mulik, h hany frissitest eszkozol?

[ Szerkesztve ]

(#15670) Bozek válasza Freddycom (#15669) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sok olyan alkalmazás van, ami a Play-en már rég lehagyta verziószámban az Amazon-ról letöltöttet.

(#15671) saelin válasza Freddycom (#15669) üzenetére


saelin
veterán

De. Csak hajlamosak elfelejteni az amazonos alkalmazásuk, akár végérvényesen is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15672) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Hali, ha a tabletem nem érzékeli az xbox 360 kontrollert, csak villognak a guide gomb ledjei mi a teendő? Külön szoftvert feltéve (joy to key) érzékeli, de ha belépek egy játékba akkor nem (Chinatown Wars).

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#15673) Fitzgerald válasza $p@rr0w (#15672) üzenetére


Fitzgerald
veterán

USB/BT Joycenterrel mapelhetsz gamepadet keyboardra, ha ismered a keyboard kiosztást az adott játékhoz.
Ha nem, akkor touch mapelhetsz, vagy újraprogramozhatod bármelyik gombot.
Az van, hogy nincs xpad.ko kernel modulod. Ne is kérdezd honnan lehet szerezni ehhez a SoC-hez, nekem pl. anno RK3066-hoz 1 év alatt nem sikerült.

Lehet lassan érdemes lenne egy kontrolleres guide-al kiegészíteni az összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

(#15674) maggi1886076 válasza Fitzgerald (#15673) üzenetére


maggi1886076
addikt

Hát igen jó lenne a kontrolleres leírás.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15675) saelin válasza Fitzgerald (#15673) üzenetére


saelin
veterán

+1 Akár blogba is mehet. Elég szétszórtan lehet erről infót találni, magyarul meg semmi érdemlegeset.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15676) $p@rr0w válasza Fitzgerald (#15673) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszi, sajna úgy látom a touch map-hez root kell azt viszont nem tudom hogy kell megoldani.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#15677) Bozek válasza Fitzgerald (#15673) üzenetére


Bozek
nagyúr

"akkor touch mapelhetsz"

Tudsz erre mondani egy megfelelő alkalmazást? Én a Game Controller 2 Touch-ot néztem tegnap egy iPega 9017-tel, de a GoF2-nél az iránygombokat csak másodikra vette be... Sajnos a bal oldali analóg kar ikonját nem tudom kisebbre venni, lehet, hogy ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#15678) Fitzgerald válasza Bozek (#15677) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ipegára a G910 firmware-t érdemes flashelni ha ilyen problémád van, ehhez itt találsz leírást.

De első körben (még mielőtt firmwaret cserélnél) vagy a fent említett USB/BT Joycenterrel próbálnám meg a touch mappinget, vagy a Tincore Keymapperrel. Ez utóbbi elég bonyolult, és a full touch mapping már addon funkciónak minősül, vagyis ha nem akarod hogy percenként ugorjon az arcodba hogy vedd meg az addont, akkor inkább vedd meg.

Jövő hét végére összedobok akkor egy kis guide-ot a Logouton, csak hogy ne vásárolgasson mindenki vaktában kontrollert, amit utána nem biztos hogy működésre tud bírni az eszközével. Aztán megkérjük majd itt az egyik modit hogy tegye be az első HSZ-be a linket.

(#15679) Fitzgerald válasza $p@rr0w (#15676) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azt sajnos én sem, a leírából az sem derül ki, hogy ez pontosan milyen chip. De ha ezt kideríted, elképzelhető hogy lesz hozzá root.

[ Szerkesztve ]

(#15680) Sonja


Sonja
veterán

Pont most jelent meg a Thrustmaster Facebook oldalán:

"Thrustmaster Score-A is fully compatible with the new Android 5.0 Lollipop!"

Egész jól néz ki ez a Score-A gamepad. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15681) Bozek válasza Fitzgerald (#15678) üzenetére


Bozek
nagyúr

Működik a analóg kar normálisan más programokban (mármint amik alapból kezelik a kontrollert), csak a GoF2-ben túl nagy szerintem az érzékelési terület, miközben a képernyőn a gomb meg kicsi.
Az USB/BT Joycenter nincs is fenn a Play-ben, de a Tincore Keymapper-t megnézem. Próbára egyelőre nem fizetek, de ha bejön, akkor természetesen megteszem.

(#15682) Tidzsimon válasza Sonja (#15680) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Akkor nézd meg ezt: Mad catz is adott ki újat :D

(#15678) cr33p említsd meg a Sixaxis appot is, nekem eddig egy kivétellel mindenhez jó volt,
faszán állítható.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15683) Sonja válasza Tidzsimon (#15682) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt láttam már, de szvsz rémes. :B Ráadásul Mad Catz...

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15684) Tidzsimon válasza Sonja (#15683) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Nekem tetszik, de lehet félnék tőle, hogy egyszer felkel és megkeresi a Skynetet. :)

Amúgy mi a baj a Mad catz-el? Rossz tapasztalat?

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15685) Fitzgerald válasza Bozek (#15681) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, így már értem.

Akkor leszedték a Playről, pedig 2 hete írtam ide kb. hogy végre ingyenes lett. Nekem még most is fent van, ott van a jobb sarokban.

Backupolom is azonnal hogy ne vesszen el.

[ Szerkesztve ]

(#15686) Bozek válasza Tidzsimon (#15682) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Sixaxis Compatibility Checker mindjárt az elején beszólt, hogy csatlakoztassam USB-n az eszközt a telefonhoz. Szóval hogyan is megy ez BT-vel?

(#15685) cr33p: A Tincore nyerő, főleg, hogy bármit be lehet állítani rajta, még akár gombnyomást is. :) Igaz, kicsit drága a full, de ha az általam említett programot nézzük, akkor annál csak olyan 400 Ft-tal (mert arra még adó is megy. Most már csak a GoF2-t kell beállítanom rendesen. Mondjuk ennél is azt csinálja, hogy ha nyomom az analóg kart felfelé, akkor nem reagál, de ha megmozdítom valamerre, akkor már onnantól fogva működik. Viszont ezt nem csak a karnál, hanem a négy iránygombnál is csinálja.

(#15687) bkibence válasza Fitzgerald (#15407) üzenetére


bkibence
újonc

Helló,
Nekem egy Ewent márkáju controllerem van, hogy használtad, leírnád?

(#15688) Slier válasza csadi0011 (#15647) üzenetére


Slier
tag

Köszi hogy szóltál már töltöm is :)

Life is a game, go 4 it.

(#15689) Fitzgerald válasza bkibence (#15687) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hello, csatlakoztattam OTG kábellel a tablethez, és ennyi. Ez egy RK3066-os tablet volt.

(#15690) Quasi_modo válasza Fitzgerald (#15662) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azért csak írd le, hátha ráismer valaki.
De ne a zenéjét...

valami

(#15691) saelin válasza Quasi_modo (#15690) üzenetére


saelin
veterán

Az érdekes lenne... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15692) Fitzgerald válasza Quasi_modo (#15690) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Egy (több) labirintus-szerű mapon szellemeket meg mindenféle egyéb lényeket kellett ölni, illetve menekülni előlük. Pac-Man nézetben.
A zenéje meg olyan volt hogy ti-ri-ri-ri-tá-tá-tádádád. Tehát kizárásos alapon már csak 350 ezer hasonló játék maradt. lol.

(#15693) bkibence válasza Fitzgerald (#15689) üzenetére


bkibence
újonc

Nekem Asus Memo Pad 7 me176cx -em van, csatlakoztatom, az usb/bt controller app látja is, működik is, de a Fifa 15-nél nem tudom beállítani, odáig már eljutottam hogy a Fifa kiírta hogy "Controller connected" de nem tudtam irányítani :/

(#15694) szkorhetz válasza Fitzgerald (#15692) üzenetére


szkorhetz
őstag

(#15695) csadi0011


csadi0011
őstag

Na valaki próbálta a Google Play-es crossy road-ot? [link]
Különbségek az amazonhoz képest?

(#15696) saelin


saelin
veterán

Találtam egy olcsó hama bluetooth gamepad-et és dilemmába kerültem... A kékfog vagy az USB fogyaszt kevesebbet? Eddig kábellel kötöttem rá egy xbox kontrollert, de mint már korábban is írtam az meghalt és új irányító után kutatok. Őszintén szólva eddig semmilyen kékfogas kiegészítőm nem volt, így fogalmam sincs annak fogyasztásáról. :B

csadi0011:
Van benne reklámért coin és leader board funkció.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15697) Fitzgerald válasza szkorhetz (#15694) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Áh :D
Bombermanben robbantgatni kell.
Meg a Wizard of Wor sem, pedig az sokkal jobban hasonlít arra, amit írtam.

(#15698) Slier válasza csadi0011 (#15647) üzenetére


Slier
tag

Hát a játékkal nem lenne gond. De megint kaptunk egy zárt világú autoversenyzős játékot ocsmány grafikával.
NFS NO LIMIT így néz ki iphone 5-ön meg iphone 4-en is....

Life is a game, go 4 it.

(#15699) Bozek válasza Fitzgerald (#15697) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#15700) Freddycom válasza csadi0011 (#15695) üzenetére


Freddycom
őstag

Meg ugrálhatsz az android figurával is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.