Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Hearstone kiprobálva. Gyönyörű grafika, látszik, hogy IOS-re készült, mert a legtöbb gépen szaggat (tegra 3-is). Kezdődött a tervezett beetető bevezető. Miután végigvitted, kicsit lehet harcolgatni a gép ellen, de csak megnézi az ember az arénát. Sorsolás és úgy elvernek, hogy sirva kapcsolod ki a gépet. IAP nélkül esélytelen vagy. Valaki azt írta 30-40k-t kell költeni, hogy esélyed legyen. Sajnos egyetértek. Ismét meggyözödtem, hogy az IAP-os játékokat, mégha ilyen szépen beharangozott is, messze kerüljem. Egyéni vélemény, tessék tiszteletben tartani.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#15102) xenom0rph válasza dzsidzsas (#15101) üzenetére


xenom0rph
őstag

Egyéni vélemény mely nem egyezik a valósággal. :U

halahala

(#15103) etooo válasza dzsidzsas (#15101) üzenetére


etooo
senior tag

Arénához nincs IAP.

(#15104) Fitzgerald válasza dzsidzsas (#15101) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Kb. semmiben nem tudok egyetérteni veled. Én 2 napja játszom. Eddig egy forintot sem költöttem (nem is fogok), mégis elég sokszor nyertem már. Minél többet játszol, annál több lap lesz elérhető.
Nyilván jó paklival sem fogsz mindig nyerni, de jóval nagyobb eséllyel indulsz, mintha csak random összedobálsz egyet.
Az meg hogy kezdőként elvernek, természetes, és szükségszerű. Idővel egyre jobb és jobb leszel, jó paklikat raksz össze, nyerni is fogsz sokat.
Arénába meg ne is menj szerintem nem érdemes addig menni, amíg a legtöbb lapot nem ismeri az ember.
Ahogy látom amúgy csont ugyanazt a verziót portolták tabletekre, ami PC-re is megjelent.
Még a méretük is egyezik.

[ Szerkesztve ]

(#15105) norbert1998 válasza Fitzgerald (#15104) üzenetére


norbert1998
veterán

Mondjuk a telltale, a rockstar és a xcom csapat után nem csodalom.

(#15106) Narxis válasza Yayoh (#15096) üzenetére


Narxis
nagyúr

Vegyél egy kontrollert.

Thanos was right.

(#15107) saelin válasza Narxis (#15106) üzenetére


saelin
veterán

Az csak annak éri meg, aki komolyabban is szeret játszani androidon. Speciel telefonra kötne a fene kontrollert, kizárólag csak tabletra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15108) dzsidzsas válasza Fitzgerald (#15104) üzenetére


dzsidzsas
aktív tag

Nem meglepő, te még senkivel nem értettél egyet.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#15109) ollie válasza Fitzgerald (#15104) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyannyira ugyanaz, hogy teljesen közös a játékosbázis, vagyis ugyanazon a szerver(ek)en megy, mint a PC-s.

***

(#15110) saelin válasza ollie (#15109) üzenetére


saelin
veterán

Ezek szerint cross platform? Ezt jó hallani.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15111) KisTücsök válasza Saccco (#15084) üzenetére


KisTücsök
addikt

Júúj. Erre majd ránézek. :)
____

A Football Manager androidos változatát mikor akarják már normálisan megcsinálni? A tavalyi is szar volt, az idei talán még szarabb. Egy szezont letoltam tegnap, hát elég volt.

(#15112) ollie válasza saelin (#15110) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen. Amikor beléptem, a PC-s profilomat töltötte be, vagyis ott volt az összes, addig szerzett kártyám, goldom, contactom, stb. Sőt, még bele is kukkantottam valakinek a játékába, aki PC-n játszott.

***

(#15113) Fitzgerald válasza dzsidzsas (#15108) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez a vesszőparipád? Ha ezt nem írom oda, mit válaszoltál volna?

#ollie

Tegnap töltöttem le laptopra én is, gyanítottam hogy közös a játékosbázis. Ráfüggtem rendesen.

(#15114) Viktor77 válasza Fitzgerald (#15113) üzenetére


Viktor77
titán

Ez a Blizzard játékok lényege, a ráfüggés. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15115) saelin


saelin
veterán

Crescent Moon Games: Exiles

The fine folks behind fantasy role-playing game Ravensword: Shadowlands have released a sci-fi counterpart called Exiles today. It features the same large-scale open world and stellar 3D graphics, but swaps out broadswords for laser rifles and full plate for mech suits. You'll find vehicles, a rich back-story, plenty of quests, different classes to try out, giant, ugly aliens to blow up, and not a single in-app purchase.

We've been eager to see the final product since we checked out an early build back at GDC. Here's a quick feature breakdown:

+ Explorer a huge and open world, full of alien hives, underground temples, and caves
+ A large colony with various interior locales
+ Choose from 3 different character classes
+ Choose a Male or Female Character
+ A large variety of weapons to use and upgrade
+ Huge Alien creatures to fight
+ Mechs and Hoverbikes available to traverse the massive landscape
+ A dark story of government plots and conspiracy
+ No IAP!
+ Real-time Shadows
+ Full Night/Day System

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15116) norbert1998 válasza saelin (#15115) üzenetére


norbert1998
veterán

annak a szörnyikének eléggé maze runner-es sikoltó(?) beütése van :D

[ Szerkesztve ]

(#15117) S e t h válasza saelin (#15115) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tegnap óta nézegetem én is, birizgálja a fantáziámat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15118) Joccc07 válasza S e t h (#15117) üzenetére


Joccc07
addikt

Nagyon jó!

Tegnap kezdtem el!

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15119) saelin válasza S e t h (#15117) üzenetére


saelin
veterán

Várok egy leárazásig és behúzom, ha vannak benne bugok, addig legalább javítva lesznek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15120) Fitzgerald válasza Viktor77 (#15114) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, amikor megjelent a Diablo 3, én is eltűntem egy időre a világból :D

(#15121) Fitzgerald válasza saelin (#15115) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezt már váram egy ideje, olvastam hogy valami ilyesmit hegesztenek a Ravensword-ös srácok. Nézek is valami gameplay videót mindjárt.

(#15122) norbert1998


norbert1998
veterán

Total Domination - Reborn

Begin your quest for Total Domination! TD: Reborn is one of the hottest MMO strategy games available for Android!
Total Domination™: Reborn throws you straight into the desert warfare action. It's up to you to raise an army strong enough for PVE combat! Build your defenses and command a force mighty enough to dominate in PVP warfare! Join the MMO universe and download Total Domination™: Reborn today! For the first time, the popular Total Domination™ franchise has been extended to Android as a standalone epic adventure, featuring all new groundbreaking graphics and gameplay.
Total Domination™: Reborn delivers a whole new adventure, optimized for Android devices; it's an online game and requires a network connection to play.

[ Szerkesztve ]

(#15123) Saccco válasza norbert1998 (#15122) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezt már nézegettem én is, mennyire IAP-os?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15124) Rivaul


Rivaul
addikt

Ezek a Marvel Contestbe mekkora zsenik. Megy az online fórum a játékon belül és a 90% elhiszi hogy a versus módba élő emberek ellen játszanak :)) kicsit idegesítő amúgy a játék mert iap nélkül is könnyen vihető (rá is függtem) de pl 120 nyerés után sincs punisher... Valaki 400 után is ezt írta :(( :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15125) norbert1998 válasza Saccco (#15123) üzenetére


norbert1998
veterán

Igazából kipróbáltam, nagyon ratyi. Tucat termék.

(#15126) csadi0011 válasza norbert1998 (#15125) üzenetére


csadi0011
őstag

Majdnem féláron a Modern Combat 5. 899HUF

[ Szerkesztve ]

(#15127) Fitzgerald válasza csadi0011 (#15126) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, csak az Holiday Downgrade után még szarabb lett sajnos. Eddig sem volt jól optimalizálva, most még szarabbul fut.

(#15128) saelin válasza Fitzgerald (#15127) üzenetére


saelin
veterán

Ezt hogy érted?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15129) Fitzgerald válasza saelin (#15128) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szó szerint :)
Még rosszabbul fut, mint korábban.
Akinek Adreno 330-a vagy valamilyen más, erős GPU-ja van az nyilván nem sokat tapasztal majd ebből.

[ Szerkesztve ]

(#15130) saelin válasza Fitzgerald (#15129) üzenetére


saelin
veterán

Biztos újfajta optimalizációs eljárást dolgoztak ki, de csak egy másik dimenzióban működik. Ilyet alkalmaz az ubisoft is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15131) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

The Shadow Sun 4.99 dollár helyett 0.99.

(#15132) Fitzgerald válasza saelin (#15130) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az az egyik, a másik hogy került bele IAP is.

(#15133) norbert1998 válasza csadi0011 (#15126) üzenetére


norbert1998
veterán

Rendben, köszönöm ;] :DDD

(#15134) saelin válasza Fitzgerald (#15132) üzenetére


saelin
veterán

Az kibaszás egy fizetős játékban. Ha már kifizetted a teljes árát - ráadásul most nem egy 2 dolláros játékról beszélünk -, akkor mi a fenét képzelnek, hogy utólag belecsempészik az iap-ot? :W
Hová fajul még a világ...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15135) S e t h válasza Fitzgerald (#15131) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, meg is vásároltam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15136) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerepjáték rajongóknak, le van árazva a Questlord és a Kinghts of Pen & Paper.

***

(#15137) bostone válasza saelin (#15134) üzenetére


bostone
addikt

Várható volt, ha letelik a beetetős időszak, minden percet fizetni kell, amit a játékban töltesz.

(#15138) S e t h


S e t h
nagyúr

Az új telefonhoz adtak egy rakás kedvezményt, többek között egy rakás gem vagy micsodát a Dungeon Hunter 4-hez, bár már olvastam vhol, hogy nem tudta vki aktiválni.
A kérdésem, mennyire lehet játszani iap nélkül, vagy fel kell készülnöm arra, hogy dobálnom kell befele a coinokat a zsebemből?
Vagy ha éppen level 50-es karakterek tűnnének el, mert volt olyan játék ahol ilyenről is olvastam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15139) Maxtreme válasza saelin (#15134) üzenetére


Maxtreme
addikt

Innen már a következő lépés az lesz hogy a játékot ingyenessé teszik. Tréloft-nál volt már rá példa nem 1x és nem 2x.

(#15140) norbert1998 válasza S e t h (#15138) üzenetére


norbert1998
veterán

lazán végigvittem iap nélkül, nagyon jó kis game volt :K

na jó, azért egy kis tápolás kellett, hogy meglegyen mindig a legerősebb kard, vagy páncél, de igazából nem volt gond velük, elég sok pénzt kaptam a lootolt tárgyakból, hogy minimális táp kelljen csak a végigvitelhez

[ Szerkesztve ]

(#15141) KisTücsök válasza norbert1998 (#15140) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ha egy játéknál azt írja, hogy nem kompatibilis, az mit jelent? Pl a Brothers in Arms 3. Rendszer megvan hozzá.

(#15142) Chaser


Chaser
titán

Valami jó FPS játék van modern combaton kívül?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15143) S e t h válasza norbert1998 (#15140) üzenetére


S e t h
nagyúr

Melyik classt érdemes indítani?Melyik a legerősebb, amivel nem nagyon szenvedős és kevésbé esélyes az iap?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15144) ollie válasza KisTücsök (#15141) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy maga a készülék nincs engedélyezve, vagy az android verzió, vagy régiókorlátos.

***

(#15145) norbert1998 válasza S e t h (#15143) üzenetére


norbert1998
veterán

nem tudom, már régen játszottam vele. azt hiszem, nekem valami csaj volt, jó nagy karddal

(#15146) #53932800 válasza norbert1998 (#15145) üzenetére


#53932800
törölt tag

Csaj volt jó nagy karddal? Elég érdekes nőszemély lehet ;]

(#15147) james001 válasza Chaser (#15142) üzenetére


james001
veterán

Deus Ex: The Fall
N.O.V.A. 3
Dead Trigger 2

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15148) norbert1998 válasza #53932800 (#15146) üzenetére


norbert1998
veterán

Az biztos :D

(#15149) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
A Minecraftot szoktam a lányommal játszani saját hálózaton, ő tableten én telefonon. Mindig csak abba tudunk belépni, amit a tabon csinál pályát, hiába kezdek én újat a telón, a tabi azt nem látja. Hogy lehet ezt fordítva, hogy ő tudjon hozzám belépni? Külön google accounton fut a két eszköz, ha ez számít.
Segítséget előre is köszi :R

Maine coon

(#15150) saelin válasza atosan (#15149) üzenetére


saelin
veterán

A lányodnak be van kapcsolva a lan play vagy micsoda a beállításokban? Esetleg eltérő minecraft verzió?

Még ilyet nem tapasztaltam mc alatt, de nem tartom kizártnak, bug is lehet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.