Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Mythsardan válasza bostone (#15546) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

République

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#15552) bostone válasza Mythsardan (#15551) üzenetére


bostone
addikt

Ez az. :)
Mintha valahol ingyenes lett volna...
De tévedtem.

(#15553) 5381 válasza bostone (#15552) üzenetére


5381
aktív tag

Itt

(#15554) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok! Vannak olyan játékok, mint pl a Car Parking Game, ahol plusz pontokat lehet szerezni, ha megnézzük az ajánlott reklámvideókat. Ilyenkor azt a videót letölti a gépünkre, vagy csak online játssza le?
Azért kérdezem, mert takarításnál már találtam párszor reklámvideókat 1-2 játék mappájában. Az említett játékéban is volt 2db, pont azok, amiket lejátszottam.

(#15555) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Hogy a fenébe van az hogy az amazonon megvásárolt (ingyenes) alkalmazásokat egyszerűen nem látom a telefonon?
Pedig pont úgy csináltam mindent ahogy leírta..
Open the Amazon Appstore on your device, then go to Menu → My Apps → Cloud → Refresh to see your newly purchased app...
Hát nálam ez a lista üres, pedig már tegnap belehúztam egy játékot. Vagy ha nem kompatibilis akkor ezt a módszert is b*szhatom?

(#15556) Maxtreme válasza Krystal_s (#15554) üzenetére


Maxtreme
addikt

Általában letölti. :)

(#15557) Zol77 válasza Maxtreme (#15555) üzenetére


Zol77
aktív tag

Ha böngészőből vetted meg az appot,ott meg tudod venni az ingyenesek között lévő, csak Kindle Fire verziót is,és ezeket nem fogod látni a telefonodon/tabodon lévő appstore appban. Minden más kompatibilis appnak meg ott kell lenni,ahol leírtad. De vedd meg próbaképpen a mai ingyenest,és nézd meg, hogy azt beteszi e oda.

(#15558) air válasza Maxtreme (#15555) üzenetére


air
nagyúr

Miért mutatná, ha nem kompatibilis?
Egyébként már a weblapon, a "vásárláskor" mutatja, hogy az adott alkalmazás kompatibilis-e a készüléke(i)ddel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15559) Maxtreme válasza air (#15558) üzenetére


Maxtreme
addikt

én ezzel tisztában vagyok, csak gondoltam a tévedés jogát fenntartva, és ettől függetlenül le engedi szedni.
Azért csúnya lenne ha S5-el valami nem működne, ha csak nem eszközspecifikus programról beszélünk (ez esetben nem)

(#15560) Zol77 válasza Maxtreme (#15559) üzenetére


Zol77
aktív tag

Hihetetlen vagy,hagyd már azt az S5-öt,azt értsd már meg,az Amazon sok olyan appot tesz ki,ami csak a SAJÁT eszközével kompatibilis,vagy éppen arra készült/optimalizált , semmilyen legalja,vagy éppen legcsúcsabb egyéb droid telefonnal nem fog menni. Ennek ellenére böngészőből még is meg tudod venni,de figyelmeztet,hogy ez csak Kindle xxx verzó.
Pl Angry Birds részek : ennek is volt már sokszor CSAK Kindle verziója az ingyenes pakkokban.
Linkeld már be,mi az amit megvettél,és nem látod az appok között.
Enélkül nehéz lesz segíteni.

(#15561) air válasza Maxtreme (#15559) üzenetére


air
nagyúr

Az a baj, hogy addig terjed gondolkodásod, hogy neked S5-öd van, és hogy képzelik, hogy ezzel valami nem kompatibilis.
A Ferrari sem megy gázolajjal.
Pici utánaolvasás, tájékozódás nem ártana a mellé, hogy S5-öt vettél.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15562) nagash válasza Fitzgerald (#15439) üzenetére


nagash
senior tag

En megvettem mert azt irtak, hogy full HID support ami nalam eger+bill... Persze nem megy.
Irtam nekik mar csak azert is mert nagyon le van korlatozva az eszkozlista, holott az RK3188+Mali400-as kutyun siman fut... Ja meg a kompatibilitast kitehetnek a play-be is, mert igy vakon megvettem...

Knoblauch macht einsam.

(#15563) ollie válasza Krystal_s (#15554) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindent letöltesz, amit interneten nézel, a nélkül semmit sem látnál.

***

(#15564) saelin válasza ollie (#15563) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem arra gondolt, hogy utána nem törli a videót. Ilyen szeméttel találkoztam én is. Elég irritáló és az ilyen app nálam instant skip.
3 fajta reklámot nem tűrök meg az eszközeimen:
- Az arcomba ugrik.
- Belelóg a játékba és villog, pörög.
- Megjelenik a rendszer más részein. Pl az értesítési sávban... Ettől kb hányok.

Ui: csak eszembe jutott a reklámról és ki jött. Sry.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15565) Narxis válasza saelin (#15564) üzenetére


Narxis
nagyúr

Adaway és viszlát reklám.

Thanos was right.

(#15566) Fitzgerald válasza Narxis (#15565) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Adaway és viszlát egy csomó más oldal is. Rengeteg olyan oldalt blokkol, amit én pl. szeretnék azért elérni.

(#15567) Fitzgerald válasza nagash (#15562) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha tudsz is egeret használni, max a gombokat. A tengelyeket nem.

(#15568) Krystal_s válasza Maxtreme (#15556) üzenetére


Krystal_s
addikt

és ollie:

De csak ideiglenesen a gyorsítótárba, vagy a gépen maradnak végleg?
10-20db videó már elég sok szemét lenne, ha megmaradna.
Eddig a /storage/emulated/0/UnityAdsVideoCache-ben találtam 2 videót, amiket én töröltem, de most megint lett benne 1db.

Ilyeneket írtak a játékról. Ezek alapján alapból is tölt le reklámvideókat még a játék telepítéskor és utána is, amik a gépen maradnak. Az általam említett mappán kívül még másik mappába is tölthette őket? (még nem találtam)
"Great game but how ad videos run without connecting to internet Awesome graphics and simulator. I don't understand how the ad videos run when I start the game while data is off. Does it download ad videos in background ?"

"Ads are annoying! Even if you use the in-game store for coins/stars, the Ads are not removed. Please add a way to remove the adds."

(#15569) saelin


saelin
veterán

[link]

Szerintem nem kell többet írnom. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15570) Krystal_s válasza saelin (#15564) üzenetére


Krystal_s
addikt

Igen úgy értettem, hogy nem a gyorsítótárba menti, hanem a gépen marad az a reklámvideó is, amit külön a játék közben ajánl fel, hogy nézzem meg és akkor ad 25 coint-ot.

Narxis: Az Addons Detector nem jobb? Vélemények alapján több dolgot megtalál, amiket az Adaway nem.

[ Szerkesztve ]

(#15571) Krystal_s válasza Krystal_s (#15570) üzenetére


Krystal_s
addikt

*coin nem coint

(#15572) saelin válasza Krystal_s (#15570) üzenetére


saelin
veterán

Nem nagyon tudok ilyet és szerintem más sem. Talán a beach buggy racing-ben volt valami hasonló rendszer, az is autós, ha számít valamit.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15573) Flind válasza Fitzgerald (#15566) üzenetére


Flind
senior tag

Ezért kell értelmes reklámblokkolót használni, MinMin Guardot. Az Adaway nem sokat ér, amikor ottmarad a reklám helye..

(#15574) Krystal_s válasza saelin (#15572) üzenetére


Krystal_s
addikt

De hát irtam #15554-ben, hogy a Car Parking Game-ről (3D) van szó. :D

(#15575) Saccco válasza Saccco (#15543) üzenetére


Saccco
nagyúr

GTA Chinatown Wars is megy szépen plug and play módon OTG-s kontrollerrel! :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15576) Doki16


Doki16
addikt

Sziasztok!

Megkértek, hogy keressek egy 5 vagy 6 éves kislánynak valami játékot. Így 26 éves fejjel nem igazán tudom, hogy mi az ami leköti a figyelmüket. Hátha valaki jobban ért hozzá. Tudnátok ajánlani pár játékot?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#15577) Viktor77 válasza Doki16 (#15576) üzenetére


Viktor77
titán

A Pouban több jópofa minijáték van, és ugye az sem elhanyagolható, hogy egy kakit kell nevelgetni. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15578) Bozek válasza Viktor77 (#15577) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azt kifelejtetted, hogy akksival táplálkozik és nagyon éhes. :D

(#15579) air válasza Doki16 (#15576) üzenetére


air
nagyúr

My Little Pony, Littlest Pet Shop, Ice Age Village.
Ezek az én 7 éves lányom kedvenc játékai.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15580) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Kicsit off:
Nem Androidra tervezett kontrollert OTG-n keresztül mekkora esélyel lehet használni játékokhoz?

Illetve tudnátok ajánlani kontrollert Droidhoz? iPega-kat neztem, nekem a Moga tul draga.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15581) beg válasza gyurkikrisz (#15580) üzenetére


beg
veterán

Párat lapozz vissza, nemrég volt téma.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#15582) saelin válasza Doki16 (#15576) üzenetére


saelin
veterán

- Subway surfers
- Pou, mint írták fentebb
- My little pony
- Angry Birds Stella
- Bad Piggies
- Ha szereti a kocsikat, akkor a Beach Buggy Blitz
- Minecraft
- Samurai Santaro
- Talán a Monument Valley
- Plant vs Zombies 1-2
- Let's Create Pottery
- Fruit Ninja
- Clumsy Ninja
- Garfield Pet Hospital
- Clouds and Sheep
- Bibis Stardust Chase

Ezzel el lesz egy ideig. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15583) Doki16


Doki16
addikt

Köszönöm szépen mindenkinek, biztosan örülni fog nekik :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#15584) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Az xperia sp-men miért akad a dead trigger 2 közepes grafikán? Van, hogy egy ideig jó, utána elkezd szaggatni :(

(#15585) Slier válasza IMIIKE1998 (#15584) üzenetére


Slier
tag

Itt talán többen tudnak segíteni.
[klikk ide]

Life is a game, go 4 it.

(#15586) drmotto válasza Doki16 (#15576) üzenetére


drmotto
őstag

@(#15583) Doki16
4 évesem kedvencei:
Talking Tom2, My Talking Tom, Smart baby games, Smart kids games

[ Szerkesztve ]

(#15587) Zol77


Zol77
aktív tag

Még egy kis Amazon ingyenes appkupac,de ez már túrkálós a javából :D [link]
A végén lévő Planetventure még egész érdekesnek is néz ki,ki is próbálom.

[ Szerkesztve ]

(#15588) Viktor77 válasza Zol77 (#15587) üzenetére


Viktor77
titán

Ezek a T-bullos játékok ütnek.

Hogy nevezzünk el egy játékot, ha gyakorlatilag minden autós játék kereséskor a találatok közt akarjuk látni?

"Real Speed: Need for Asphalt Race - Shift to Underground CSR Addiction" [link]

És ilyesmi nevű játékból van nekik vagy 4.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15589) saelin válasza Zol77 (#15587) üzenetére


saelin
veterán

Azon akadt meg nekem is a szemem. Egy régi PC-s játékra emlékeztet, az pedig zseniális volt. Azt hiszem cave néven futott.

Viktor77
Már csak a neve miatt is elkerülöm, lerí róla, hogy hulladék...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15590) norbert1998 válasza Viktor77 (#15588) üzenetére


norbert1998
veterán

És rengeteg ilyen van azokon kívül is. De az ilyeneket elvből nem töltőm le, mert jó nagy részük olcsó koppintás kategória.

(#15591) perempe


perempe
addikt

2048 rekord: 46500.

milyen hasonló játékot lehet találni?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#15592) norbert1998 válasza perempe (#15591) üzenetére


norbert1998
veterán

4096 :D

(#15593) IMIIKE1998 válasza Slier (#15585) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi :)

(#15594) S e t h válasza Viktor77 (#15534) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sajnálom, hogy már végeztem is vele, tudnék vele játszani hosszú időn keresztül.
Valóban realtime, csak a varázslatok aktiválásakor áll meg egy pillanatra a game, de ez sem okozott törést az élményben.
Külön meglepő, hogy ingyenes, viszont a felugró reklámok időnként igen bosszantóak voltak.
Utólag is köszi, nagyon lekötött, igazi retro feeling.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15595) Bozek válasza perempe (#15591) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#15596) saelin


saelin
veterán

[link]

First episode of AR-K, a classic point and click adventure. Episode 2 already available on Google Play Store. Episodes 3 & 4 coming soon!

Alicia wakes up in her room. She doesn't remember well what happened last night. A horrible headache, many doubts and the remember of a mysterious golden sphere, that has been torturing her for years, since she was expelled from Police Academy.
Help Alicia in her quest to solve the mystery, with the help of her trusty dog Amber and her friend Franky, the owner of the Fast&Foodious, .
The story is a classic point-and-click adventure which blends rich 3D animation, humor, unexpected plot twists and talented voice actors into an unforgettable saga.

Features:

•Hours of free game play. No in-game payments!
•Classic Point&Click Adventure. Remember retro adventures as Monkey Island, Day of the Tentacle, Broken Sword, Simon the Sorcerer...
•Narrative style: mixes comic with attractive 3D animations.
•Acid humor in dialogues and object descriptions.
•Smooth gameplay in your tablet or mobile phone. You only have to worry about enjoying the game!
•Fully dubbed in English with professional voices

Reviews in Digital Magazines:

"Nice gameplay, attractive and well written story, and intelligent puzzle design. Three pillars where good point and click adventures rest" - Vandal.net (8,4/10)

"The Alicia´s acid humor and her answers will make you laugh ". "You'll want to know how it continues the storyline" - Meristation.com (7/10)

A szinkron azért annyira nem profi, mint ahogy írja.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15597) nagash válasza Fitzgerald (#15567) üzenetére


nagash
senior tag

Az eleg szomoru, mert nalam a full HID support az a Baldur's Gate EE. Na ott minden olyan mint a pc-n kikeve a jobb klikket ofkorsz.

Knoblauch macht einsam.

(#15598) norbert1998 válasza saelin (#15596) üzenetére


norbert1998
veterán

:R

és itt is a második
[link]

AR-K II Point&Click Adventure

AR-K is a classical point and click adventure.
Alicia Van Volish is a journalism student, all his life is involved in the investigation of a mysterious golden sphere, that has been torturing her for years, since she was expelled from Police Academy.
Help Alicia in her quest to solve the mystery, with the help of her trusty dog Amber and her friend, the owner of the Fast&Foodious, Franky.
The story is a classic point-and-click adventure which blends rich 3D animation, humour, unexpected plot twists and talented voice actors into an unforgettable saga.
Features:
•Classic Point&Click Adventure.
•Narrative style, that mixes comic with attractive 3D animations.
•Acid humor in dialogues and object descriptions.
•Smooth gameplay in your iPad or iPhone.
•Fully dubbed in English

[ Szerkesztve ]

(#15599) Bozek válasza saelin (#15596) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem néz ki rosszul és még IAP sincs benne. :) A második epizód ugyan fizetős, de az se IAP-os és ennyit bőven megér.

(#15600) saelin


saelin
veterán

Múltkor bezsebeltem a townsmen-t amazonról és most kipróbáltam... Szvsz a legjobb városépítős játék androidra! Engem a Emperor: Rise of the Middle Kingdom-ra emlékeztet, csak angol környezetben. Mindenkinek ajánlom nagyon igényes játék!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.