Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) norbert1998 válasza bostone (#16399) üzenetére


norbert1998
veterán

A multi nem az én műfajom. Haverokkal lanparti okés, de kb ennyi.

Orion: a 450 már elég kell legyen a legtöbb játékhoz. De a 8 gb rom az nem túl sok. Sem az 1 gb ram (nem tudom mennyi van benne)

(#16402) Kasya válasza saelin (#16397) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem, játék közben nem tölt semmit se már. Az elején kapsz egy elég erős csapatot. Érdemes lehet odafigyelni milyen ingyenes hőst választasz, be kallósd el. En azt tettem :N

(#16403) Orionhilles válasza norbert1998 (#16401) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Igen, ezek a specifikációk :K.
Akkor más esetleg? Mit érdemes még figyelni ezeken kívül? :B

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#16404) norbert1998 válasza Orionhilles (#16403) üzenetére


norbert1998
veterán

Hat a thl és társai telefonokat kerüld. Főleg most, hogy ugye főverzió váltás van droidban. Azokat kiadják szar 4.4.2-vel aztán szia heló, és végül semmi nem fog rajtuk menni, mert minden art igényű. Milyen arkateg? Játszani minimum egy ace 4 kéne, de még az sem tuti. Szóval az mtk-s goncoket felejtsd el.

(#16405) Orionhilles válasza norbert1998 (#16404) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Köszi a választ! :R
Max 50e újonnan, e fölé nem mennék, lévén telefonról van szó :B

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#16406) bostone válasza Orionhilles (#16405) üzenetére


bostone
addikt

Ha játékok a fő cél miért nem tabletben gondolkodsz? Nexus7 2gen tabletek, igaz használtan, de elérhetők ennyiért, 32 giga háttértár, 2 giga ram, erős proci, korszerű grafikus gyorsító, support a páholyból.

(#16407) norbert1998 válasza Orionhilles (#16405) üzenetére


norbert1998
veterán

Okos telefonos topikba faradj át kérlek. Régebben én is aktivoskodtam arra, De elment a kedvem. :B

[ Szerkesztve ]

(#16408) Orionhilles válasza bostone (#16406) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Köszönöm a választ neked is! :K
Gondolkodtam tabletben is, de elvetettem, mert nem vinném magammal (egy friss "baleset" miatt :( ) így egy telefon kézenfekvőbb lenne :K
@Norbert: így tettem alig pár perce! :K köszi mégegyszer! :R

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#16409) Deck válasza norbert1998 (#16407) üzenetére


Deck
titán

Megtudom érteni miért :K ;]

PS5

(#16410) fery02 válasza bostone (#16393) üzenetére


fery02
addikt

Na ezt a gyro-s forgolódást kipróbálom majd, érdekesen hangzik.
Aztán nehogy túlzottan megszeressem és aztán a jelenlegi mobil-fps kedvenc Dead Trigger 2-ből is hiányoljam majd. :)

Eszembejutott, hogy azóta is várom az első komolyabb fps-t androidra, ami támogatja a VR szemüvegeket.
Nagyon kíváncsi lennék milyen lenne úgy játszani, hogy a fejünkkel forgolódunk és célzunk, ezen kívül pedig közben minden szükséges mást vezetéknélküli kontrollerrel végzünk.
Hardveresen fel vagyok készülve és minden szükséges eszköz adott is, csak úgy látszik nagyon hanyagolják ezt a VR témát mobilon és nem jön rá semmi érdemleges. :/

[ Szerkesztve ]

(#16411) Bozek válasza Orionhilles (#16400) üzenetére


Bozek
nagyúr

Miért hiányzik annyira a 8 GB tárhely? Az csak kétszer akkora, mint ami most van a telefonban és hamarosan az is kevés lesz. Bár a kijelzője nagyobb és a felbontása is, de az akksi ehhez képest kisebb, szóval sokkal sűrűbben töltheted majd.

(#16412) csadi0011


csadi0011
őstag

Valaki játszik a Timelines: Assault on America játékkal? Érdekelne a véleménye. Telefonon érdemes elkezdeni, vagy inkább csak táblagép?
Olvasom a véleményeket: "769MB too big Poor. Ill wait for next update. Please fix" lol

(#16413) fery02 válasza csadi0011 (#16412) üzenetére


fery02
addikt

Mivel a leírásban meg is van említve, hogy követelmény a minimum 7"-os táblagép, ezzel asszem meg is van a válasz. :)
Meg amúgy is a mini térképet elnézve képeken, 7" alatt kifejezetten szem erőltető játék ez szerintem.

Amúgy nincs tapasztalatom a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#16414) csadi0011 válasza fery02 (#16413) üzenetére


csadi0011
őstag

Hopp tényleg. Ciki.
Köszi. Mondjuk videó alapján nem nagyon zavarna engem, hogy kisebb kijelzőn kell játszani.

(#16415) Orionhilles válasza Bozek (#16411) üzenetére


Orionhilles
senior tag

L70-nél 1,5 GB a /data. Thl-nél ezt 6 GB-ig növelhető :K Ez 4x-ese :B
De igazad van, csak a keret miatt nem igazán van nagyobb ROM-ú telefon :B

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#16416) fery02


fery02
addikt

Crossy road-ban tegnap este sikerült kihúzni az utolsó előtti karakteremet (időközben csak megvettem az iap-os malacot benne, hogy jobban jöjjön a pénz). :P

Feljegyzem a tegnapi dátumot. Szerintem minimum 1 hónapig biztos fogom tekergetni a nyerőgépet az utolsó karakterhez.
Legegyszerűbb az lenne, ha nem szaroznék vele és begyűjteném 250 ft-ért, de akkor úgy elvenném magamtól a mindennapos szerencsepróbálás pici izgalmát.
Jó lesz ez így. :)

(#16417) Kasya


Kasya
nagyúr

Royal Revolt 1-2 kozt mi a kulonbseg? A Jatek szinkronban jatszhato Win8.1 es Android alatt?
Esetleg valakinek van klanja Android alatt RR2-ben, ahova lehet csatlakozni?

(#16418) saelin


saelin
veterán

Lol, mi van a gamelofttal? Nézem van új játékuk az Immortal Odyssey, telepít, elindít, lepatchel. Csinálnám a karaktert és erre azt írja minden névre hogy foglalt. Felnézek play-re és látom, hogy ezzel van tele majd minden review. Nem telik a gameloftnak szerverre vagy mi lett velük? Csúsznak lefele mint egy lavina...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16419) Bozek válasza saelin (#16418) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi az, hogy "lepatchel"?

(#16420) saelin válasza Bozek (#16419) üzenetére


saelin
veterán

Így kiemelve tényleg jó magyaros. :DDD

Egyébként a játékon belül még letöltött fájlokra értettem, csak gyorsan akartam magam kifejezni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16421) Quasi_modo válasza norbert1998 (#16407) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Régebben én is aktivoskodtam arra, De elment a kedvem. :B
Miért ?

valami

(#16422) norbert1998 válasza Quasi_modo (#16421) üzenetére


norbert1998
veterán

meguntam :B
valójában annyira benne voltam aban, hogy haha, lesz z-m, hogy mikor kiderült, hogy nem fog összejönni, elment a kedvem az egész fórumozástól. itt is teljesen inaktív lettem. aztán kb karácsony körül elkezdtem a pc-s témakörökben mozogni, majd az ökörködések közepette közölték velem, hogy on-topicba ne, mert van külön offolós topik (FX), ott megy a téma... gyakorlatilag mindenről, aztán nagyjából az meghozta a kedvet, hogy újra fórumozzak. még az is lehet, hogy visszamegk oda s.

bár nem nagyon hiányoznak a janik, akik megmondták anno, hogy az sp szar (mert a 3-al ezelőtti verzió bughalmaz volt, csak valahogy kimaradt nek az, hogyvolt frissítés), anak ellenére, hoy ők jötek segítséget kérni. meg aik szentül álltották, hogy csakasamsung. semmi gond, én mondjuk egyre több téren kezdek undorodni tőle, de elismertem, hogy pl az ace4 egy igen jó telefon lett

[ Szerkesztve ]

(#16423) Deck válasza norbert1998 (#16422) üzenetére


Deck
titán

;)

PS5

(#16424) Bozek válasza norbert1998 (#16422) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sony fan-ként mondom, hogy az SP tényleg egy rosszul sikerült telefon...

(#16425) norbert1998 válasza Bozek (#16424) üzenetére


norbert1998
veterán

a ram kevés, ezt én is aláírom. lehetne színesebb a kijelző is, de más gondom nincs vele. elmegy. jelenleg egy elég nagy beruházás közepén vagyok, majd ha az elment, akkor fejlesztek. addig bőven jó az sp is, pedig szoktam játszani is

(#16426) saelin


saelin
veterán

Sikerült egyszer bejutni a Immortal Odyssey-be...
Maga a játék sok mindenben hajaz a hasonló böngészős művekre, annyi kévétellel, hogy a grafika és a zene sokkal jobb benne. Játékmenetben a tipikus írtsd a dungeonokat és gyűjtsd a hősöket irányt követi, még energia rendszer is van benne, ami nagyon lassan tölt vissza. Szám szerint 1 egységet 6 perc alatt, nekem a játékban -jelenleg- 100 energiám van. Lehet matekozni.
A játékban 4 karakter közzül választhatunk:
- fighter; erős fizikai sebző
- ranger; kevésbé erős fizikai sebző, de nehezebb eltalálni az ellenfeleknek
- knight; tank karakter
- mage; mágikus sebző karakter, kicsi a hpja

Ha megvan melyik kaszttal akarunk menni (nem kapunk semmi leírást róluk, csak a statjaikat látjuk...), akkor elnevezzük, okézzuk, és el is kezdődik egy átvezető filmecske. Majd kezdetét veszi a tutorial, ami elég hosszasra fog nyúlni... ugyanis el fog fogyni az energiánk. A karakter szintlépéseivel nem töltődik vissza! Ez elég pénzéhes megoldás a gamelofttól, de ezen valahogy meg sem lepődöm.
Szerencsére a grafika, a zene és a karakterfejlesztés rendben van, így valahogy megmenti a játékot az én szememben. Egy ilyen játékkal úgyis csak napi 1-2 alkalommal szoktam játszani, szerintem más is. No, de a karakterfejlesztést ha már említettem! Minden kasztnak egyedi talentjei vannak, amihez szintenként kapunk 1 pontot, amit eloszthatunk rájuk (egész hosszú a talentfa, nem is lehet rajta mindent kifejleszteni). Ha jól vettem ki a játékból, akkor a maximális szint az 40-ig van, vagyis 40 ponttal kell számolni. Ezen kívül lehet felszereléseket szerezni (kard, páncél, sityak stb) és bizony társakat is, ahogy haladunk előre a történetben úgy fognak megnyílni a szövetségesek. Talán idézni is lehet őket, mert a játékban vannak summoning stone-ok és hero shardok - na, nem biztos hogy az utóbbinak ez a neve -, amiket a küldetések során gyüjthetsz össze, és ha megvan minden darab, akkor megidézheted az adott hőst.
Viszonylag bőkezű a játék adományilag, mert minden nap kapunk jutalmat, de még a játékban töltött percekért is jár ilyen-olyan ajándék (ebben nagyon hasonló az említett böngészős játékokhoz).

Összeségében jó játék lenne a keleti hangulata miatt, viszont botrányosak a szerverek... Gondolom nem bírnak el ennyi játékost vagy meg vannak telve a jelenlegiek, mert már a regisztráció sem akart sikerülni. Elég szánalmasnak tartom az ilyet, főleg a "bőre alatt is pénz van" gamelofttól. Jelenleg nem ajánlom senkinek, mert játszhatatlan a szerverek instabilitása miatt, ezért nem is linkelem. Nem érdemli meg. :((

Régen sokat játszottam egy hasonló böngészős játékkal, ami jó időtöltésnek bizonyult. Picit meg is örültem, hogy pont a gameloft csinált egy ilyen kínai stílusú rpg-t, de nagyon nagyot kellet csalódnom. Ha jól veszem ki a playes értékelésekből (nem a magyarból), akkor ez az állapot már bő 5-6 napja tart. Kakilnak rá, hogy nem működik a játékuk. Pont ezért hagytam abba a Heroes of Order and Chaos-t is, mert állandóan dc volt meccsek közepette és ahelyett hogy vettek volna több szervert, inkább beletettek egy reconnect funkciót, ami nem megoldás a problémára. Nálam feketelistásak lettek mint cég.

UI: Bocsi ha nagyon elírtam valamit, fáradt vagyok már.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16427) Kasya válasza saelin (#16426) üzenetére


Kasya
nagyúr

En is kiprobaltam akkor, mikor irtal rola eloszor fentebb.
Annyival kiegeszitenem, hogy ennyi ido alatt itt is kaptam egyszer DC-t. Ez persze nem latszik meg a jatekban eloszor, csak abban, hogy 3 perc jatek utan kidob es nem ment ill. a kuldiket nem tudod csinalni.

A 100 energia bitang lassan tolt. Tenyleg napi 2* 10-15 perc a jatek. Nem egy idorablo, na :)
A rendszer nagyon egyszeru, meg a skillek sincsenek eltulozva a karakterek reszerol. Ami uj es tetszik a tobbi hasonlo jatekhoz kepest, az a "fohos" talentolasa. Az itemeket lehet cserelni, upgradelni stb.

Tenyleg jobban hajaz a bongeszos jatekokra. Nagy, ugyanakkor csoiranyu palyak, folosleges klikkelgetesek az elorehaladasban, 200m utan egy egy ellenseg. Az "auto harc" jol vegzi dolgat, tekintve hogy nincs sok kepesseg.

Sok bonuszt ad a jatek. Meg az elso feltolteskor is eleg jutanyos bonuszt ad + host. Tehat mindent megtesz azert, hogy ne erezzuk ugy, hogy elakadtunk... en nem erzem a kihivast benne annyira. Kesobb ez lehet valtozik. Van a fokuldetes, mellette pedig a farmolos kiskuldik, melyet repetativ modon lehet csinalni. Mar ha az ember gyorsan elakarja kolteni az energiajat... Naponta egyszer ingyen ad a jatek 60 energiat amugy, ami kb 8 ora inaktivitast eloz meg.

Jelenleg 15-os vagyok. Eddig gyorsan ment a fejlodes.

Aki nem akar "kockulni", hanem tenyleg csak napi max ketszer ranezni (reggel es munka utan), annak tudom ajanlani. Aki szeret elveszni a jatekban, annak nem...

[ Szerkesztve ]

(#16428) csadi0011


csadi0011
őstag

Ipega kontrollert szeretnék vásárolni Z1C készülékemhez. Akinek hasonló méretű telefonja van és van ipega kontrollerje, mit ajánl?
9017-et néztem, de ebay-en eltérő árak vannak Honnan érdemes beszerezni?

(#16429) fery02 válasza bostone (#16393) üzenetére


fery02
addikt

Tegnap este nyomattam NOVA 3-at gyro-s célzás mellett...

Olyanokat bénáztam, hogy 5 perc szenvedés után kapcsoltam is kifele. :D
Ezzel te tényleg hatékonyan tudsz játszani? Csak mert akkor végülis lehet próbálkozom még vele, de olyan érzés, mintha erre születni kellene és utólag beletanulni pedig ultranehéz.

Az is zavaró, hogy érzékenységet nem lehet állítani, mert nekem a legkisebb bemozdulásra is sokat fordul, finoman célozni nem is tudom hogyan lehet ezzel.
Meg ezt egy helyben ülve szerintem rosszabb hatásfokkal lehet csinálni, mint állva forgolódva, nem? :)

Más:
Tuja valaki, hogy a grafikát ebben az ingyenes NOVA 3-ban hol lehet állítani?
Valahol csak lehet, különben eléggé gáz lenne Gameloft-tól ez is, mert jelenleg ha sok minden van a képernyőn, képes akadozni, ami nagyon nem jó multiplayer fps játék közben.

[ Szerkesztve ]

(#16430) Bozek válasza csadi0011 (#16428) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én pont egy 9017-et használok a Z1C-vel, szerintem tökéletes a méret. Ha kell, akkor este csinálok egy képet, amikor hazaértem. Én itt Hardveraprón vettem, szóval nem tudok ajánlani eladót eBay-ről, esetleg itt megkérdezheted, hogy a guruk melyik boltot ajánlják.

[ Szerkesztve ]

(#16431) csadi0011 válasza Bozek (#16430) üzenetére


csadi0011
őstag

Megköszönném !
Ha nem haragszol meg feltennék kérdéseket róla :D
Milyen játékokhoz használod? Emulátorokhoz elég rajta a gomb? Mennyire kényelmes a cipelése? Telefon mellett elfér egy övtatyiban, vagy zsebben? Tovább bírja egy töltéssel, mint a telefon kettővel? (ez azért fontos, mert általában van nálam hordozható töltő, hogy még egy teljes töltésem legyen). Van valami zavaró tényezője a használatot illetően? Mennyire feszíti a csuklót? Minden gombot le tudsz nyomni úgy, hogy nem okozna az gondot? A gombok jól működnek, kényelmesek? (Mondjuk viszonyításképp egy ps kontrollerhez képest) A joystick ami még nagyon érdekel. Érzékeli azt, hogy mennyire toltam el a joysticket? Pl real racingnél tudok menni gyorsulás nélkül vagy 2 állású a dolog, mintha gomb lenne? FPS játéknál lehet lassan forogni, ha csak kicsit mozgatom a sticket?

Hirtelen ezek ugrottak be, hogy fontosak számomra. Nem muszáj válaszolni, ha sok :D
Akinek van esetleg más olcsó kontrollerje, amit ajánl, arra vonatkozóan érdekelnének ugyanezek a kérdések.
9025-ről olvastam darkmore véleményét. 9025 és 9017 között vacillálok. Van még valami, amit számításba kéne vennem? Pénz számít.

(#16432) SimonJanos


SimonJanos
aktív tag

(lehet hogy off de témába vág)
:
Kinek döglesztette már meg akksiját játék? :Y
Konkrétan a Hay Day. Őrület mennyire nem optimalizált... :W

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#16433) saelin válasza SimonJanos (#16432) üzenetére


saelin
veterán

Hosszútávon biztos nem tesz jót.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16434) Silent77 válasza SimonJanos (#16432) üzenetére


Silent77
veterán

Már rég nem játszok vele, de kezdetektől borzasztóan erre az akkut.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16435) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#16394) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Valaki?

Üdv. Johnny

(#16436) Bozek válasza csadi0011 (#16431) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ment PÜ!

(#16437) Tidzsimon válasza fery02 (#16429) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Szerintem számít, hogy milyen a giro. Vagy hogy egyáltalán van e?

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#16438) Silent77 válasza Silent77 (#16434) üzenetére


Silent77
veterán

erre = ette.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#16439) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Megjött nekem is az Ipega 2023-as kontroller, nagyon tetszik, Ashpalt, Modern Combat rögtön felismerte, teljesen más vele játszani, mintha megint psp-m lenne. Viszont annyi bajom van hogy a kontrollert nem támogató játékokra valaki a Tincore keymapper-t ajánlotta, kb fél óra alatt rá jöttem hogy hogyan varázsoljam elő a gombokat, és az működjön játékban, de a joy résznél az irányokat fordítva érzékeli és nincs be kapcsolva hogy így tegyen. Ha esetleg valaki használja a programot tud segíteni?

OnePlus 8T

(#16440) csadi0011


csadi0011
őstag


AdVenture Capitalist

Ez ilyen addiktív miniclip.com ra emlékeztető, de mégis jó fejlesztésen alapuló "biznisz szimulátor".
Legalább úgy meríti az akkut, mint a supercell játékok, de nekem tetszik, ajánlom :D

(#16441) Flind válasza Quasi_modo (#16421) üzenetére


Flind
senior tag

Nekem is kezd elmenni, az ilyen w333 típusoktól, akik mérhetetlenül elfogultak, persze észérvekkel nem lehet meggyőzni. Plusz kb. mindenki Sony hater, tökmindegy miről van szó, az szerintük csak szar lehet. Persze tapasztalat és érvek sehol.
Komolyan már szinte ott tartunk hogy az egyetlen normális ember abban a topicban kali.

(#16442) Deck válasza Flind (#16441) üzenetére


Deck
titán

Ez pontosan így van. Terjesztik a kamu urban legendeket is..

PS5

(#16443) jonnyjoker01 válasza saelin (#16426) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

+1 Gameloft nálam is feketelistás. Átlátni a szemét üzletpolitikájukon.

Sony xperia Z ultra 4 life!!!! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#16444) bostone válasza fery02 (#16429) üzenetére


bostone
addikt

A Shadowgun-ban nagyon örültem volna a gyro-nak, pláne a deadzone-ban.
A Nova3-at annyira nem nyüstöltem még. Amikor akciózták akkor megvettem, de kellett a hely, ezért tötöltem. Most, hogy lehetőségem van kártyára áthelyezni, újra letöltöttem, de kb két órát sem nyúztam összesen.
A youtube-on próbáltam ellesni különböző játékokhoz milyen beállításokkal tolják a nagyok, de a legtöbb esetben nem passzoltak a "stílusomhoz". Szerintem rá kell érezni, közben csiszolgatni. Nálam a Modern Combat részeinél fegyvere válogatta egy időben, milyen értékre állítottam az érzékenységet, általában 5-15 vagy 15-25% között mozgott, tehát csak finomítottam a célzáson, nem elsődlegesen használtam. Az persze némileg nehezíti a helyzetet, hogy közben az ujjaddal is a célra tartasz és tényleg meg kell tanulnod, szinkronban tartani a mozgásodat a tapicskolásoddal. Arról nem is beszélve, ha picit erősebben érinted a kijelzőt, a fegyver azonnal másfelé néz (gyro hatás) és körbepuffogtatod az ellenfelet. 5 perc erre nem elég. Eleinte én is 180 fokban forgolódtam a széken. :) Látványnak sem lehetett utolsó.
Egyébként a Novában úgy láttam, hogy a mesterséges célzást segítő lehetőség a multiban is aktiválható.

Szerintem nagyon jól kitalálta ezt a rendszert a gameloft, egy hátbaveregetést mindenképp megér. Régen én is úgy véltem, hogy az fps mobilon halott ötlet, de nem, működik, használható.

(#16445) fery02 válasza bostone (#16444) üzenetére


fery02
addikt

Akkor ez a NOVA-ban szar lesz, mert itt nem látok gyro érzékenységi állítási lehetőséget. Csak ki-be lehet kapcsolni és kész.
Ha te már hozzászoktál a gyro-s irányításhoz, így különösen érdekelne, hogy ami a NOVA-ban van, az a rendszer neked ugyanolyan jó lenne-e, mint a többi Gameloft-os fps-ekben.

Az biztos, hogy nagyon zavaró volt és igen, a tapicskolós mozgás és egyszerre a telefonnal való forgolódás, ezek szinkronja volt számomra katasztrófa.
De akkor lehet csak gyakorolni kéne... vagy hagyni az egészet és PC-n játszani fps játékokat... Hmm, nem is hangzik rosszul most, hogy így mondom. :D

[ Szerkesztve ]

(#16446) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most, a melóhelyre való megérkezés után, nagyon stílusos, "napi ingyenes" app fogadott az amazonon. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

***

(#16447) bostone válasza fery02 (#16445) üzenetére


bostone
addikt

Ezek szerint készülékenként is eltérő lehet, vagy a fizetős verzióban meghagyták ezt a funkciót, mert én látom a "csúszkát" a beállításokban.

Nekem a pc nem opció, éppen nincs fölös 3-400 ezrem játékos gépre, pedig a legújabb cod nagyon csígatta a fantáziám.

Érdekes, hogy fejlődik a világ, nekem annó a színes tv jelentette a technológiai evolúció csúcspontját, amikor még tologattam a csattogós lepkét, a mai fiatalok, meg azt sem tudják mi az. :D

(#16448) saelin válasza jonnyjoker01 (#16435) üzenetére


saelin
veterán

Úgy tudom, hogy több pixelt rajzol ki, így a nagyobb felbontásokon is szép lesz a képe. Van ilyen az arcane legends-ben is, de értelme nem sok... Nem is tudom, hogy ezzel a megoldással melyik androidos soc tud megbírkózni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16449) Yayoh válasza csadi0011 (#16440) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Köszi , pont valami ilyesmit kerestem mostanában :)

(#16450) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Helló!
Játszik valaki a Dark lands-szel közületek? Nekem eddig hibátlanul működött, de lollipop óta nem tölt be... Reinstall is volt... Másnál is így van?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.