Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) bkibence


bkibence
újonc

Helló
[link] Ehhez hasonló játék nincs androidra?
Vagy esetleg a This war of mine-hoz hasonló?

(#15602) Viktor77 válasza bkibence (#15601) üzenetére


Viktor77
titán

Terraria van Playen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15603) bkibence válasza Viktor77 (#15602) üzenetére


bkibence
újonc

Tudom, de nem indul el, kilép folyamatosan. :(
Asus MeMoPad 7-em van

Viktor77(#15603)

Vagy esetleg olyan oldalnézetes játék mint a Trine vagy a The Cave?

Értem, valahogy gondoltam hogy azzal lesz baj, de a régebbi verziót működnek pl ami az amazon-on van

[ Szerkesztve ]

(#15604) Viktor77 válasza bkibence (#15603) üzenetére


Viktor77
titán

Sajnos ez az Intel procik hátránya.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15605) saelin válasza Viktor77 (#15604) üzenetére


saelin
veterán

Ezt a vonatot sajnos én is besz@pt@m. :DDD
Pedig hogy mondogatták, hogy a játékok nagyrésze gond nélkül fut intelen. Oszt' fele sem igaz. A játékok 90%-a, ha el is indul, akkor vagy rossz sebességgel fut vagy bugos, de nagyrészük kilép váratlanul.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15606) bkibence válasza saelin (#15605) üzenetére


bkibence
újonc

Igen, főleg a Real Racing 3, Terrarria-nál tapasztaltam.

(#15607) saelin válasza bkibence (#15606) üzenetére


saelin
veterán

Nekem listám van róla: [link]

De van ami tf103 specifikus. Pl az RR3 az egyik frissítés után már elindul, csak néha kilépeget.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15608) bkibence válasza saelin (#15607) üzenetére


bkibence
újonc

Hát én az oldalnézetes játékokat szeretem, ezért nem próbáltam még ezeket, de nem is fogok velük játszani ezek szerint XD

(#15609) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nembaj, lehet már venni dual OS-es tabletet (Windows/Android)
Intel Bay Trail procival. Az abban lévő GPU az egyik legerősebb (lehetne) Android alatt is, csak éppen nem igazán fejlesztenek/optimalizálnak rá, és akkor még finom voltam.
Cserébe viszont ott vannak a Windowsos játékok, amelyek mind tartalmilag, mind technikailag éveket vernek a mai Android/iOS játékokra. Arra senki ne számítson, hogy full beállításokon fog Crysis 3-at játszani egy ilyenen, de láttunk már a Youtube-on Skyrimet meg Starcraft 2-t, Diablo 3-at futni Bay Trailes tableten, low-medium beállításokkal...

[ Szerkesztve ]

(#15610) raziel01 válasza Fitzgerald (#15609) üzenetére


raziel01
veterán

Starcraft 1 futna már annak is örülnék. :D (nem tudom megy-e win 8.1 alatt)

(#15611) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Lemmings-et kerestem ezt találtam: Ants.

valami

(#15612) ollie válasza raziel01 (#15610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért ne menne? A battle.net-en csak annyit írnak, hogy windows kell hozzá. Majd kipróbálom, ha el tudom kergetni a lányom a laptop elől.

(#15611) Quasi_modo: lemmings klónok:

Home Sweet Trolls

Dopey Clones

Bunny Mania 2

Bunny Mania

Spirits

google keresés csodákra képes :D

[ Szerkesztve ]

***

(#15613) Rivaul


Rivaul
addikt

Warioland valamiképp játszható droidos telefonon? Konkrét játék érdekel nem klón :N

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15614) Viktor77 válasza Rivaul (#15613) üzenetére


Viktor77
titán

SNES emu + rom.

Azt hittem Super játék. Szóval, megfelelő emu + rom.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15615) Rivaul válasza Viktor77 (#15614) üzenetére


Rivaul
addikt

Okés. SuperRetro16 SNES emu meg van de 2 különböző romot is próbáltam de vaktában lövöldözök. Mit is emulál ez? N64, gameboy advance vagy mit kell keresni?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15616) Viktor77 válasza Rivaul (#15615) üzenetére


Viktor77
titán

Elöször is, melyik részével akarsz játszani? Több rész is van, többfajta gépre.

Általánosságban viszont a Classicboyt ajánlanám, ebben minden régi emu benne van (kivéve SNES, de az is letölthető vele).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15617) Rivaul válasza Viktor77 (#15616) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. A Classicboyt bevált. Ezer köszönet :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15618) Tidzsimon válasza perempe (#15591) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Amazonon van olyan verzió ami a Fibinachi számsorra épül, kicsit érdekesít rajta.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15619) drmotto


drmotto
őstag

Sziasztok!
PS3 kontrollert milyen típusú játékokhoz érdemes használni?

(#15620) saelin válasza drmotto (#15619) üzenetére


saelin
veterán

Amivel működik! :P
Én pl emulátorhoz használom csak, mert sem fps-t sem más kontrolleres játékot nem nagyon játszom. Vagyis de, a Beach Buggy Racinget... néha. Egy psp játék mérföldekkel élvezetesebb, mint bármely androidos (i)app. :) Kivéve a Minecraft. A Minecraft jó.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15621) Quasi_modo válasza saelin (#15620) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Egy psp játék mérföldekkel élvezetesebb, mint bármely androidos (i)app.
Lehet ám hogy csak szerinted....

valami

(#15622) saelin válasza Quasi_modo (#15621) üzenetére


saelin
veterán

*Szvsz. :U

De a mobilos játékok tartalmán ez nem változtat.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15623) ollie


ollie
MODERÁTOR

Sonic CD ingyenes ma amazonon.

***

(#15624) gyurkikrisz válasza ollie (#15623) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Van lehetőség úgy megvenni, hogy nem akar rám tukmálni valami Android App Store-t? :U Még nincs meg a tabletem, de előre megvenném, viszont droidos eszköz nélkül nem tudom...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15625) saelin válasza gyurkikrisz (#15624) üzenetére


saelin
veterán

Pc-n vedd meg a webes felületről, viszont ha ki is akarod próbálni, akkor muszáj vagy letölteni az Amazon Appstore-t, mert csak úgy lehet letölteni/feltelepíten.

Azt mondjuk nem tudom, hogy ha semmilyen eszköz nincs hozzá párosítva, akkor engedi-e a vételt...

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15626) gyurkikrisz válasza saelin (#15625) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Telefonról csak "add to wishlist"-et latok, megnézem gépen mi lesz

Végső esetben keresek egy android emulatort, és onnan nézem meg

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15627) csadi0011 válasza gyurkikrisz (#15626) üzenetére


csadi0011
őstag

Erre a képre kattintva megvásárolod:

(#15628) vgyuri válasza gyurkikrisz (#15626) üzenetére


vgyuri
őstag

Mobilon alul "Amazon.com Full Site"-ra klikk, következő oldal jobb szélen lesz a "Get..." gomb.

[ Szerkesztve ]

(#15629) musli26


musli26
tag

Beach Buggy Racing-hoz van hasonló játék ami menne a telefonomon?
Samsung Advance 2.3
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#15630) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Tudtok mondani par jatekot amivel lehet egymas ellen jatszani wifin?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#15631) 22balu


22balu
aktív tag

hello

Tudtok a Cartoon Wars-hoz hasonló játékot mondani ?
köszi :C

(#15632) Tidzsimon válasza b4sxe (#15630) üzenetére


Tidzsimon
őstag

BombSquad.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15633) saelin válasza b4sxe (#15630) üzenetére


saelin
veterán

UniWar. Régen sokat játszottuk a barátokkal.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15634) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Még tavaly, amikor elkezdtem a Real Racing 3-at, akkor valami bug miatt több millió Casht + Coint kaptam, össze volt kötve az accountom facebookkal és gmaillel is. Játszottam elég sokat vele de félretettem egy időre.

Most vettem új telefont, bejelentkeztem, 2 napig ment szépen, aztán meg bannoltak csalás miatt...

Valaki járt hasonló cipőben?

(#15635) saelin válasza vatafakk (#15634) üzenetére


saelin
veterán

Próbálj írni a supportnak. Ha nem csináltál semmit, akkor biztos segítenek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15636) Fitzgerald válasza vatafakk (#15634) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha hekkeltél azt logolta a szerver. Tök egyszerű visszakeresniük. Ha nem, akkor meg azért nem fogják visszaadni az accot, mert nem szóltál nekik, hogy ez történt. Magyarul kihasználtál egy bugot/exploitot.
Az ő könyvükben ez valószínűleg csalásnak minősül, de egy próbát megér.
Ha vissza is kapod, valószínűleg nullás lesz az acc.

(#15637) vatafakk válasza Fitzgerald (#15636) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Tudnék játszani egyébként google bejelentkezés nélkül, de 0-ról kellene kezdeni, szóval még1szer neki kellene állnom. Egész biztos, hogy sok ember belefutott ebbe, aki akkor töltötte le a játékot, amikor én, mert fórumban is több ember írta, hogy rengeteg pénzzel kezdett.
Biztosan feltűnt ez akkor a szerkesztőknek, hogy mettől meddig volt több pénz a játékban, akkor kellett volna lépni, nem amikor már az ember belemerült a játékba és sok időt elfecsérelt a karrier módban.

szerk: Arról már letettem, hogy visszakapom ugyanazt az accot.

[ Szerkesztve ]

(#15639) air válasza csadi0011 (#15638) üzenetére


air
nagyúr

Hányadék, mint minden NFS. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15640) csadi0011 válasza air (#15639) üzenetére


csadi0011
őstag

Kinek mi. Én játszani fogok vele, ha ilyen jó lesz.

Btw. Ez a mai amazon ingyenes játék nagyon klassz.(Zengram)

(#15641) pocokxx válasza csadi0011 (#15640) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen, én meg is vettem ugyanitt, amikor 1$ volt... :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#15642) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

A múltkor keresett valaki 2048 szerű játékot. Ez hajaz rá, de kellően más, hogy ne legyen ugyanaz : Just get 10.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#15643) Narxis


Narxis
nagyúr

Keresem azt a Vector szerű játékot ami ilyen scifi környezetben játszódott talán valami űrbörtönből menekült egy szkafanderes fickó. Asszem mintha IAP nélküli lett volna.

Thanos was right.

(#15644) KisTücsök


KisTücsök
addikt

(#15645) Fitzgerald válasza KisTücsök (#15644) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha jól látom ez teljesen free, IAP mentes? Ha igen akkor szimpatikus húzás a Gameloft-tól, viszont akik megvették teljes áron régebben, azok kaphatnának ilyenkor valami kis játékbeli pluszt, pár fegyvert, stb. Úgy lenne korrekt.

(#15646) Flind válasza csadi0011 (#15640) üzenetére


Flind
senior tag

Uh, ezt pont néztem múltkor, hogy meg kéne venni, hát akkor mégsem, Amazon ezt is megvette helyettem. Mázli hogy beírtad, köszi! :R

(#15647) csadi0011


csadi0011
őstag

Need For Speed No Limits - iPhone 6

Néhány országban már elérhető ios-en.
Tudom android topic, Valakinek van valami tapasztalata, hogy kb mennyi idő telhet el, amíg kidobják worldwide mindkét platformon?

(#15648) KG19920818


KG19920818
csendes tag

Sziasztok!

Segítség kellene nekem, de nem biztos, hogy tudtok, de egy próbát megér! Valamelyik hétvégén voltam a WestEnd-be és volt ott egy srác ott ült a padon és a tableten játszott egy játékkal és ezt a játékot keresem,de egyenlőre nem találom sehol! Amit tudok, hogy egy nagy térkép volt szép grafika szép zöld volt térkép domborzatos volt nagyon emlékeztette a Rome Total War 2 -re de az se androidon se ISO nincs, stratégia játéknak néztem és valamit a térképen nagyon nyomkodott a srác eccer ide ugrott ott csinált valamit egyszer feljebb men stb stb---! Ennyit tudok a játékról! Nem ismer rá valaki nagyon jó játéknak tűnt! Lécci segítsetek mert már ezt keresem vagy két hete! :F :F :F :F :F :F

(#15649) KisTücsök válasza Fitzgerald (#15645) üzenetére


KisTücsök
addikt

A leírásból azt vettem ki én is. Valamiért kétszer is megállt 0.9 Gb leszedésénél, azért még próbálkozom. Már régóta kiakartam próbálni.

Amúgy ja.

(#15650) Flind válasza KG19920818 (#15648) üzenetére


Flind
senior tag

Én nem tudom mi ez konkrétan, van sok ilyen, de ha annyira kell, miért nem kérdezted meg ott tőle?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.