Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) Sn00k


Sn00k
veterán

Hey guys, ez a heartstone tenyleg jo kis game. A hatasotokra kiprobaltam es nem bantam meg;) valoban elvezheto es nalam kiralyul is fut...

Mas:
Kontrollert hogy lehet hasznalni? Veszek pl: egy ps4 kontrollert es aztan? Kekfoggal lehet osszekotni a tablettel vagy mi?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#15302) air válasza zozyk (#15229) üzenetére


air
nagyúr

Köszi. :C :R
Nagyon rákattantam. Sajnos. ;)
Iszonyat addiktív.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15303) Viktor77 válasza Sn00k (#15301) üzenetére


Viktor77
titán

Kékfoggal igen, vagy ha OTG képes a cuccod, akkor kábelen is, így ugye kisebb a beviteli lag.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15304) Sn00k válasza Viktor77 (#15303) üzenetére


Sn00k
veterán

Sony z3 compact tabletem van, bizom benne tudja az otg. Amugy az is jarhato ut lenne, ha veszek egy ps4 kontrollert, osszekotom otgvel a tablettel, majd a tablet kepet kikuldoma tv. re...?

3njoy the Lif3

(#15305) Viktor77 válasza Sn00k (#15304) üzenetére


Viktor77
titán

Persze, ha mindkét eszköz tudja ezt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15306) norbert1998 válasza Sn00k (#15304) üzenetére


norbert1998
veterán

a tablet tudja mindketőtt, a sonynak benne vannak a gyári rendszer fájljaiban mindkettő. a ps4 kontroller az adott, a tv-nek kell tudni a többit

(#15307) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Tudnátok mondani jó de nem feltétlenül bonyolult irányítású kardozós akció játékot?

(#15308) zozyk válasza air (#15302) üzenetére


zozyk
addikt

Cseh_7 a user ID-m,esténként szoktam tolni,esetleg keress meg ha kell free coin,én elég béna vagyok benne... :-)

(#15309) Saccco válasza Sn00k (#15304) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vagy van ilyen kontroller is:

Ipega 9023 - 5"-10"-ig kompatibilis

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15310) air válasza zozyk (#15308) üzenetére


air
nagyúr

Köszi.
Hogy lehet konkrét személyre keresni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15311) Sn00k


Sn00k
veterán

Na, akkor erre ra is fogok menni mint a sáska:) koszi az infot all!

3njoy the Lif3

(#15312) ollie


ollie
MODERÁTOR

Közben az Anomaly Defenders ára nálunk is lement fél dollára playen.

***

(#15313) Tidzsimon válasza Sn00k (#15311) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Nem kell otg, bluethooton csatlakoztatható, a ps3 és a ps4. Aztán nyomhatod tvre, csak sajnos űgy hallom képernyőtukrozéssel bekésik, így jól jön az mhl csatlakozo.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15314) Zol77


Zol77
aktív tag

Ma egy kis Prince of Persia-t adott az Amazon. Ebben van gemepad támogatás is.
Ha már szóbahoztátok fentebb a gamepadot,nekem ilyen van : [link] Telefont sose tettem bele,csak mint gamepadot használom droidos mini pc-hez,és tökéletesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#15315) james001 válasza ollie (#15312) üzenetére


james001
veterán

Gondolkoztam már ezen a játékon,mennyire jó ez tower defense kategóriában? IAP van benne?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15316) ollie válasza james001 (#15315) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs benne IAP és jó. PC-n végignyomtam.

***

(#15317) emperorka


emperorka
tag

Sziasztok!

Gladiátoros,verekedős valamint tower defense-es játékokat ajánljatok már egy párat,mert van millió belőlük és csak a jobbakat szeretném kipróbálni.

Köszi előre is!

(#15318) #53932800 válasza emperorka (#15317) üzenetére


#53932800
törölt tag

Tower Defense: Bloons TD 5,Plants vs Zombeis 1,2,de a TD játékokról kérdezd meg Ollie-t ő a mesterük:)
Hopp már írt is a mester:D

[ Szerkesztve ]

(#15319) ollie válasza emperorka (#15317) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

***

(#15320) #53932800


#53932800
törölt tag

Buszon ülös,van öt percem játéknak ajánlom a Head Soccer-t.Nekem már van benne 16 órám,élvezetes kis játék:) Még "telefon" igénye sincs,mert az én egy éves 15k-s telefonomon elfut:D

(#15321) fery02


fery02
addikt

Akinek fent van az Asphalt 7 (van egyáltalán ilyes valaki? :D ), meg tudja nekem nézni, hogy neki benne van-e még a Google Play integráció?

Pár hete frissült a játék és ahol eddig volt Főmenü/Goals/Trophies (ha jól emlékszem), ott nincs meg az addigi ikonja és máshol sem találom.

(#15322) csadi0011 válasza ollie (#15312) üzenetére


csadi0011
őstag

Olyankor mi van, ha a játék csak az Xperia X8-ammal kompatibilis, de a rockchip rk3066-os chip-es tabletemmel és az Xperia Z1C telefonommal nem?

(#15323) saelin válasza csadi0011 (#15322) üzenetére


saelin
veterán

Root és mókolás, vagy ha ingyenes, akkor leszeded más forrásból.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15324) Tidzsimon válasza csadi0011 (#15322) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Felértékeli a X8-at. :)

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15325) Rivaul válasza emperorka (#15317) üzenetére


Rivaul
addikt

A star wars galactic defense ingyenes és sztem nagyon jó kis védős game. Van benne iap de nélküle is végigtolható.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15326) Coopmouth válasza Rivaul (#15325) üzenetére


Coopmouth
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudtok valami jó játékot androidra? :D Tudom mindenkinek más a jó játék fogalma, de ha tudtok pár olyan játékot felsorolni, amivel játszotok és elnyerte a tetszéseteket, azt megnézném. :) Én egész jól eljátszom a LUDO társasjátékkal, szókeresővel és ilyenekkel. De szeretnék valami mást. Régen játszottam az Asphalt-tal (bocsi ha rosszul írom) a motor verzióval. Nekem nagyon tetszett, csak a végére már túl könnyű volt és mindig megmaradt ugyanaz a pénzem, csak hozzáadódott, amit még nyertem. Szerintem grafikailag szépen ki van dolgozva, de unalmas lesz és gyorsan, könnyen végig vihető.
Van pár játékom, de mind hamar megunom. :D
Szóval, ki mivel játszik? :D

(#15327) Rivaul válasza Coopmouth (#15326) üzenetére


Rivaul
addikt

Én most a marvel contest of championsra függtem rá. Iap nélkül is tolható. Néha kicsit sablonos de majd minden nap van valami újítás vagy új mod illetve kihívás benne.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15328) Coopmouth válasza Rivaul (#15327) üzenetére


Coopmouth
csendes tag

Köszi. :) Google képek alapján jónak néz ki. Kicsit olyan, mint a mortal combat. :D Megnézem én is milyen.
Mászkálós játékot próbáltál már esetleg? :)

(#15329) Rivaul válasza Coopmouth (#15328) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem igazán sokat játszom, ez is véletlen. Pont pár hsz-el feljebb volt egy jó kis szabad mászkálós game, olvass picit vissza :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15330) #53932800 válasza Coopmouth (#15326) üzenetére


#53932800
törölt tag

Terraria
Minecraft PE

Bloons TD 5
Plants VS Zombeis
Plants VS Zombeis 2
Kingdom Rush
Kingdom Rush Frontiers
Kingdom Rush Origins
Prime World Defenders
Castle Defense
Zombie Defense
Radiant Defense
Defense Technica
Defender
Defender 2
Evil Defenders

Dead Trigger
Dead Trigger 2
Shadow Gun
Shadow Gun: DeadZone
Modern Combat 3
Modern Comabat 4
Modern Combat 5
Nova 3
Shadow Fight 2
Injustice:Gods Amoung As
The Dark Knight Rises
Six-Guns
World Of Tanks Blitz
GTA III
GTA Vice City
Max Payne
Predators

The Bard's Tale
Baldur's Gate Enhanced
Revensword: Shadowland
Walking Dead

Clash Of Clans
Boom Beach
Star Wars Commander

Room
Room 2

Five Nights At Freddy's
Five Nights At Freddy's 2

Asphalt 7
Asphalt 8
Asphalt: Overdrive
Real Racing 3
NFS:Most Wanted
Blitz Brigade
Dungeon Hunter 3
Dungeon Hunter 4
GT RAcing 2
Riptide GP
Riptide GP 2

Rayman Jungle Run
Rayman Fiesta Run
Cut The Rope széria
Angry Birds széria
Tample Run 2
Final Fantasy sorozat
Hill Climb Racing
Heart Stone
Fruit Ninja
Dumb Ways To Die
Dumb Ways To Die 2
Monumant Valley
Badland

FIFA 15 Ultimate Team

Bocsi,hogy nem linkeltem:)

[ Szerkesztve ]

(#15331) Coopmouth válasza #53932800 (#15330) üzenetére


Coopmouth
csendes tag

Huhh, ez így sokk hatásszerűen ért. :D Köszönöm szépen, átfutom az összeset, bár így ránézésre van, amit már kipróbáltam. :) Linkek nem kellenek, mert úgysem tudom megnyitni őket. :)

Köszönöm még egyszer! :D

Ez mind ingyenes? :)

[ Szerkesztve ]

(#15332) fery02 válasza Coopmouth (#15331) üzenetére


fery02
addikt

Nem, kapásból a GTA-k meg a Modern Combatok fizetősek.
Meg olyan is van köztük, amik ingyenesek, de IAP-osak.

Szép kis listát szedett am össze kolléga a kedvedért! :C

(#15333) Coopmouth válasza fery02 (#15332) üzenetére


Coopmouth
csendes tag

Jaja, hálát adok neki. :D :)) Hm, akkor majd válogatok. :DD

(#15334) #53932800 válasza Coopmouth (#15333) üzenetére


#53932800
törölt tag

Szívesen:)

[ Szerkesztve ]

(#15335) saelin válasza #53932800 (#15330) üzenetére


saelin
veterán

Mentsd le txt-be, tegyél beléjük linket és mindig ezzel lepd meg az újoncokat. Nem is lenne rossz ötlet egy kiemelten jó játékok lista.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15336) #53932800 válasza saelin (#15335) üzenetére


#53932800
törölt tag

Igazából meglehetne csinálni 1 hsz-ben:D

[ Szerkesztve ]

(#15337) fery02 válasza saelin (#15335) üzenetére


fery02
addikt

Fenti Összefoglaló bővítéseképp nem lenne rossz pl.
Csak azzal akkor foglalkozni is kéne ugye, frissítgetni.

(#15338) Bozek válasza saelin (#15335) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kinek mi a "kiemelten jó". A felsoroltak közül én például csak a PvZ, Angry Birds, Cut The Rope, Fruit Ninja játékokat nevezném jónak, a "gyilkoljunk le mindenkit" már PC-n se jött be.

Na meg hiányozik belőle például a Can Knockdown, ami alap és a Szókereső is eléggé ismert.

(#15339) fery02 válasza Bozek (#15338) üzenetére


fery02
addikt

Körülbelül mindenki tudná bővíteni a listát ezzel meg azzal.
Meg ahogy féle ember, annyi féle vélemény, hogy melyik jó, melyik nem jó.

(#15340) 5381 válasza Bozek (#15338) üzenetére


5381
aktív tag

A Can Knockdown sorozat tényleg jó. A Fruit ninja viszont elég idiótaság :D

(#15341) Bozek válasza 5381 (#15340) üzenetére


Bozek
nagyúr

Attól függ. Volt a Fruit Ninja Puss in Boots, az nem volt annyira rossz, mert nem csak az össze-vissza vagdalózás ment benne.

De mostanában a Peggle Blast-ra és a Bag It!-re vagyok rákattanva, szóval az én listámon ez a kettő is szerepelne.

(#15342) #53932800


#53932800
törölt tag

Mivel nem tudtam milyen játékstílusokat szeret az illető ezért lett ilyen sok a "listámon" a játék:D

[ Szerkesztve ]

(#15343) jonnyjoker01 válasza #53932800 (#15330) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Első ránézésre kapásból a felétkiváló címnek nyilvánítanám. Mondjuk ha ott van a minecraft már ez elején, érdemes lenne megemlíteni annak klónját (amiben mellesleg sokkal több lehetőség van) a survivalcraftet. :DDD

Üdv. Johnny

(#15344) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

A fifa 15 ben lehet elővarázsolni Magyar kommentárt??

üdv

(#15345) #53932800 válasza nagyfejü (#15344) üzenetére


#53932800
törölt tag

öööööö...sehogy:D

(#15346) ollie válasza #53932800 (#15330) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Már van Baldur's Gate 2 meg Icewind Dale is.

***

(#15347) Coopmouth


Coopmouth
csendes tag

Nekem tökéletes, hogy ennyit kaptam, mivel még magam sem tudom, hogy mivel játszanék szívesen, a lényeg, hogy annyira bele tudjak merülni, hogy ne vegyem észre az idő múlását. :D
Én is tudnék sorolni játékokat, hogy mikkel játszottam, miket próbáltam ki. Megnéztem ezt a Can Knockdown, így képek alapján engem például nem kötne le. De a Szókereső viszont leköt és egyben fel is idegesít, hogy egyszerűen nem találom a szavakat. :D
Ami még jó az:
Dinosaur War
LUDO társasjáték
BB racing
Backyard parking 3D
Rebooted
TYC new

Még a sakk is. :D Kétszer sikerült megvernem a gépet, ami nálam haladás. ^^ (Azt nem mondom, hogy hányszor próbálkoztam :D)
Dead Trigger még egy jó játék, csak sajna az irányítás nekem nagyon nehéz. :) De akár el lennék egy Marioval vagy Sonic-kal csak sajnos nincs normál játék belőlük. :( Legalábbis a playen nem találtam még.
Igazából Sims-sel is játszanék, az is valamikor régen ingyenes volt valamelyik telóra, amikor még nem volt okostelefon korszak.
De valaki elárulhatná nekem, hogy az ilyen guide-ok vagy mik pl a Sims-hez meg hasonló játékokhoz, mi értelme van? Mert én még nem jöttem rá. :D

(#15348) Bozek válasza Coopmouth (#15347) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mario-ra és Sonic-ra van Nintendo emulátor. :) Bár a Sonic elkészült Android-ra optimalizált változatban is. A Can Knockdown meg lekötne, ha kipróbálnád, jó kis ujjgyakorlat.

(#15349) Coopmouth válasza Bozek (#15348) üzenetére


Coopmouth
csendes tag

Igen a Sonic-ot találtam, legalábbis valami hasonlót. De az iszonyú nagy méretű és nem a legjobb ez a hülye mobilnet, nem is értem a szolgáltatót. -.- Na, mindegy, majd otthon megpróbálom letölteni. De még ami eszembe jutott így keresgélés közben a Lep's World sorozat nagyon jó, ha valaki nem ismeri még. :)
Oké, igazad van. Kipróbálom, végül is azzal nem veszítek sokat, de nem fűzök sok reményt ahhoz, hogy tetszeni fog a játék. (Ismerve magam) :D De ne legyen az, hogy kipróbálás nélkül elvetem. ^^

(#15350) Bozek válasza Coopmouth (#15349) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt találsz több Sonic-ot is, ezek a hivatalosak, hiszen a SEGA a gyártója a sorozatnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.