Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) nextman válasza air (#16750) üzenetére


nextman
aktív tag

Bocs, hogyha ez valakit zavar. Azt a topikot nem olvasom, ezt meg igen:)

(#16752) Garada válasza saelin (#16740) üzenetére


Garada
őstag

Nem sok változást vettem igazából észre ami miatt megérné az árát.

(#16753) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Injusticeban challange 5nél vagyok de az utolsó pár harcban nem tudok nyerni sajnos ha pénzből végigskippelem azt a pár meccset akkor is megkapom Scorpiont?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#16754) krystman válasza saelin (#16736) üzenetére


krystman
őstag

Ezt várom már nagyon! :R Remélem éjfél után már fent is lesz a Playen :) Előző is nagyon tetszett.

(#16755) krystman


krystman
őstag

Mage of Minions [link] Most vittem végig a varázslóval, nagyon jó kis játék. Aki szereti a szerepjátékokat.

(#16756) Ereshkigal válasza krystman (#16755) üzenetére


Ereshkigal
őstag

"Szar Átcseszés az egész! Belépek és kidob!!! SZAR" :O :D
A videót elnézve ez inkább hack and slash. Persze lehet jó játék még ettől.

(#16757) krystman válasza Ereshkigal (#16756) üzenetére


krystman
őstag

Nem átcseszés, mert én végig vittem! Telefonon és tableten is szépen megy, egyszer sem dobott ki!

(#16758) jonnyjoker01 válasza krystman (#16757) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem csak humoros kommentnek szánta :)

Üdv. Johnny

(#16759) Jumbozorz válasza beloadjoker (#16753) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Természetesen megkapod. Anno nem voltak nekem megfelelően erős bronz és ezüst karaktereim evégett mindig pénz segítségével teljesítettem a pályákat.

Szóval csak hajrá!

(#16760) beloadjoker válasza Jumbozorz (#16759) üzenetére


beloadjoker
őstag

köszi :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#16761) saelin


saelin
veterán

Dungeon Hunter 5

Most jön le. Remélem szereti az intelt. :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16762) Jumbozorz válasza saelin (#16761) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia,

Megosztanád majd, hogy internet köteles-e?

bár gondolom igen... :(((

(#16763) bugizozi válasza saelin (#16761) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Engem érdekel, hogy szereti e az Intelt! :K
Milyen géped van amúgy? Milyen játékokkal nincs problémád és mi az amivel van?
Nekem pl a Plants vs Zombies 2 akad, kb mintha egy lassított felvétel lenne amikor a menüben vagyok, meg amikor már sok zombi jön. A Dinner Dash, pl kilép, a Simcity, Peggle akad. (tudtam, hogy lesz némi gond az Intellel, de sok utánaolvasás, meg youtube videok után azt gondoltam h kevesebb :()
A Daytona rush, cut the rope pl jó.

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#16764) csadi0011 válasza Jumbozorz (#16762) üzenetére


csadi0011
őstag

Amúgy szép a játék. Z1C-n tökéletesen megy.

(#16765) jonnyjoker01 válasza saelin (#16761) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

IAP véleményt kérhetek? Gamelofttól csak e miatt tartok. Főleg hogy ez most ingyenes.

Üdv. Johnny

(#16766) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Nekem nem megy a dh5, csak pörög az elején a kör és ennyi, nem tölti be

Apropó, tudna segíteni valaki, hogy képet hogy kell telefonról beszúrni?

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#16767) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Ez megy végig, mindegy mennyit várok nem tölt be:

Meg ha már sikerült a képet megoldanom, akkor fel is vágok ;]

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#16768) saelin válasza bugizozi (#16763) üzenetére


saelin
veterán

"Tökéletesen" megy Asus TF103C-n (Intel Atom Z3745) a DH 5 és a PvZ 2 is, mindkettőnél csak a menü tud néha be-be akadni, ami egyáltalán nem vészes. Én egy játékról tudok, ami 100%-osan játszhatatlan intel alól, az pedig az Asphalt 7. Ugyanis el sem indul.
Azt ne felejtsük el, hogy az intel soc-ban is vannak gyengébbek és erősebbek is. Az enyém valahol a kettő között lehet (nem nagyon vagyok képben intel soc fronton), mert az Asphalt 8-on és a Shadowrun-on kívűl kb minden elindul és játszható. Inkább az 1GB ram szokott baj lenni nálam, elég rosszul bánik a memóriával a tab, így vannak olyan játékok, amik kilépnek az elfogyó memória miatt.
Az imádkozásom, hogy fusson jól a játék 90%-ban felesleges, mert utólag kiderül, hogy semmi baj nincs vele. Teljesítmény gondok is a régebbi játékoknál fordulnak elő, amiket sehogysem készítettek fel x86-ra; pl az Emissary of War. Grafikailag nem indokolja, hogy néha akadjon vagy lassúljon, de mégis csinálja.

Dungeon Hunter 5 észrevétel:

- Nincs képességfa. Magadra aggadható tárgyaktól kapsz varázslatokat, amik lehetnek defenzívek, támadóak és Epikusak - ilyenem nincs, szóval passz.
- 2 fajta fegyvert hordhatsz magadnál, amiknél nincsenek "kaszt" megkötések. Talán csak a kezdőfegyvert határozzák meg a kasztok.
- A küldetések elején felkérhetsz egy játékos vagy barát karaktert, hogy segítsen a harcokban. Ilyenkor nem ténylegesen egy ember harcol, hanem csak az AI irányítja.

- Interaktív környezet:
- karokat kell meghúzni, hogy lifteket emelj fel a továbbjutás érdekében.
- elég sok a széttörhető tárgy, amik gyakran dobnak is valami tárgyat.
- a magasabb pontokból le lehet ugrani, persze csak onnan ahol meg van adva ez.
- akadnak csapdák, aknák, amiket a gurulás gombbal ajánlott kikerülni.

- A solo módban szorosan tartja a történetet - szerintem ez pozitívum.
- A zenék nagyon jól sikerültek benne!

Eddig elnézve játszható lesz IAP nélkül is, max lehet majd tápolni, hogy legyen belőle XP és GOLD. A gameloftot ismerve content gondok nem lesznek vele, így nagyon hosszú játékidővel kecsegtethet, és mivel elég nagy IP-jéről van szó, szerintem komolyabb technikai gondok sem lesznek vele. *Kopp-kopp*
Ajánlott kategóriába esik.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16769) krystman válasza saelin (#16768) üzenetére


krystman
őstag

Hát nekem eddig jobban bejön a DH4! Nekem nagyon hiányzik, hogy a játék alatt nincs inventory, nem tudom menetközben változtatni, hogy milyen páncél, fegyver veszek fel. Fegyver, és tárgyak terén több lehetőség volt szerintem, meg összetettebb volt valahogy az egész játék. Ez a Fusion dolog egyenlőre nem tűnik rossznak, találkoztam már vele több játékban is ezzel. A Dark Reburn is ilyen pl.

[ Szerkesztve ]

(#16770) saelin válasza krystman (#16769) üzenetére


saelin
veterán

Bizonyos dolgokban tényleg butult az elődhöz képest, nekem a skillfa hiányzik csak belőle. Az irányítása viszont nagyon sokat javult, még 10"-on is kényelmes vele játszani! De annyi igaz, hogy ez csak nevében dungeon hunter.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16771) bugizozi válasza saelin (#16768) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Nekem is Z3745 van (ME181C) de a PvZ2-vel valami nem kóser :( Tiltottam le pár fölöslegesnek tűnő Asus előtelepített progit, az esetleg bekavarhat? :F

Köszi a véleményed! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#16772) krystman válasza saelin (#16770) üzenetére


krystman
őstag

Igen! Meg nekem elég gond, hogy amikor vége van, akkor szinte mindent automatán dob hozzá, hogy mennyivel több a skill, élet, védelem. kicsit nekem a DH3 ra hasonlít, a pályák egyenlőre elég rövidek, és sajnos a Darknes Reburn stílust vette át ahogy látom, hogy úgy lehet erősíteni, ha újra végig viszi az ember ugyan azt a pályát, csak nem Normál, ha nem Hard fokozatban. Tapasztalat, hogy ezzel megölik a játékélményt, ha erre erősítenek.

(#16773) saelin válasza bugizozi (#16771) üzenetére


saelin
veterán

Én csak a launchert cseréltem le és azzal a legtöbb játékban megszűnt a kilépés. Készüléked topicjában szerintem többet tudnak segíteni.

A pvz 2-vel meg nem is játszom egy ideje. Elegem lett az iap-ból.

krystman
Azt nem tudom mennyire lesz hosszútávon érdekes. Nekem speciel az első rész is unalomba fulladt a sok tápolás miatt.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16774) kiezTe90 válasza Mythsardan (#16767) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Letölthető a Vainglory? Mert én nem találom sehol.
Vagy most ez mi?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#16775) saelin válasza kiezTe90 (#16774) üzenetére


saelin
veterán

Zárt béta. Én is jelentkeztem, de ezek szerint nem kerültem bele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16776) bostone


bostone
addikt

Játszott valaki a blitz brigade csodával? Tényleg nem lehet külön beállítani a gyro és a kijelző érzékenységét?

(#16777) Rivaul


Rivaul
addikt

Lehet valahol play store-os kódot venni amit fel lehet használni játékon belül? A kártyám nem fogadja el ez a vacak és a telekomnál sehogy nem tudok mobilról fizetni...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16778) saelin válasza Rivaul (#16777) üzenetére


saelin
veterán

Magyar földön nem tudok ilyenről. :(
Csinálj egy külön netes kártyát a bankodnál. Nekem is így van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16779) Rivaul válasza saelin (#16778) üzenetére


Rivaul
addikt

csak egy játékba akartam 1400ft-ot beletolni mert akkor már meglenne minden ami kell benne. Emiatt nem csinálnék inkább. Reméltem hogy van valami más megoldás de akkor mindent kilőttem. Azért köszi.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16780) norbert1998 válasza saelin (#16761) üzenetére


norbert1998
veterán

Mein got!Thanks, bro'!:R :C

A négyes simán végigvihető volt, és imádtam is, IAP nélkül :K remélem ez is

Települ, még 20 perec

[ Szerkesztve ]

(#16781) jonnyjoker01 válasza bostone (#16776) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na végre játszol vele :D

Gyrot azt hiszem nem lehet, de kijelző érzékenységet a controls alatt tudod állítani.

Üdv. Johnny

(#16782) kiezTe90 válasza saelin (#16761) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Jó játék lett! Az előző részekkel nem játszottam, azokba is ilyen rövidek a küldetések? Vagy csak az eleje ilyen rövid?
Amúgy a Vaingloryra én is jelentkeztem (LG G2 nem tudom mennyire lényeges info ez), de semmi.
Azt nem tudod/tudjátok véletlenül mikortól lesz rendesen elérhető?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#16783) krystman válasza kiezTe90 (#16782) üzenetére


krystman
őstag

A 4dik részben nem voltak ilyen rövid pályák! A 4 az inkább olyan volt mint egy Diablo2. Ezzel a DH5 pont olyan mint a Modern Combat 5 is. A 4 volt a legjobb, az 5 annak semmi köze a régihez. Én sajnálom, hogy szakitottak a 4 játék menetével.

(#16784) saelin válasza kiezTe90 (#16782) üzenetére


saelin
veterán

Passz. Talán hónapok múlva.

Fórumról annyi derült ki, hogy cross platform lesz. Összeengedik az ios és android felhasználókat.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16785) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Hol lehet ebbe a DH5-be életerőitalt venni? Nagyon nem tudok rájönni.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#16786) Maxtreme válasza Maxtreme (#16323) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ebből sosem lesz emberi nyelvezettel rendelkező verzió? :((

(#16787) Maxtreme válasza saelin (#16761) üzenetére


Maxtreme
addikt

"Érdekesek" ezek a Gameloft programok.. Ahogy elindítod az egyiket, esetünkben a DH5-öt, minimum még egy GL játékot elkezd futtatni a háttérben.
Magyarul. Elindítom a DH-t, és elkezd tevékenykedni a háttérben a Bia3 is..

(#16788) saelin válasza kiezTe90 (#16785) üzenetére


saelin
veterán

Valódi pénzért (gyémántért) lehet venni, de ha hard fokozaton játszol egy pályát, akkor a végén ált. ad egy italt. Maximum 3 lehet nálad.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16789) nextman válasza krystman (#16783) üzenetére


nextman
aktív tag

Nekem is nagy csalodas a DH5, szebb, de a DH4 jatekelmenye sokkal jobb volt. Sokkal tobb midnent lehetett iranyitani sajat akarat szerint.
Ez a DH5 olyan, mitha a regit az angry birdssel kereszteztek volna.

(#16790) Jumbozorz válasza saelin (#16788) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Hogyan kell a pálya elején a nehézségi fokot kiválasztani?Nekem csak azelső fokozoat érhető el...bár csak az 5. pályánál tartok. Később feloldódik?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#16791) saelin válasza Jumbozorz (#16790) üzenetére


saelin
veterán

A 7. pályától nyílik meg a hard fokozat, de csak 7-től visszafele. Gondolom az azutáni pályákat még később lehet feloldani.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16792) Rivaul válasza saelin (#16778) üzenetére


Rivaul
addikt

Ilyen net kártya megfelelne? Lehet máskor is lesz rá szükség így még is csak megfontolom. Ez szted jó?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16793) norbert1998 válasza nextman (#16789) üzenetére


norbert1998
veterán

Sajnos ezzel egyetértek. Pedig hogy vártam hogy leszedje.

(#16794) saelin válasza Rivaul (#16792) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem jó lesz. Amennyi pénzt ráutalsz, annyit fogsz tudni elkölteni róla. :K Nem egy haszontalan dolog a mai világban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16795) Rivaul válasza saelin (#16794) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszönöm. A másik megoldás (gyorsabb) ha mobil nettel akarok vásárolni akkor felajánlja a telenoros szám megadását hiába vagyok telekomos. Tehát ha megadok egy számot amin van pénz akkor az nem kell hogy az én telómba legyen? Van egy régi független telóm és abba akkor vennék egy telenoros kártyát, csak azon nem megy a játék így nem tudpm hogy működőképes-e a dolog.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16796) saelin válasza Rivaul (#16795) üzenetére


saelin
veterán

"Tehát ha megadok egy számot amin van pénz akkor az nem kell hogy az én telómba legyen?"

Öhm... Nem tudom. O.o

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16797) Rivaul válasza saelin (#16796) üzenetére


Rivaul
addikt

Akkor most jót kérdeztem mi? :D Ez lenne a leggyorsabb mert kiszaladok a telenorba és veszek egy kártyát meg rátöltök. Bele a régi függetlenbe azt az s5-ön meg megadnám a játékba azt a számot. Gondolom visszaigazolást kér de az rendben is lenne. Csak ez így szép és jó elméleti síkon, viszont ha nem így van akkor buktam kb 2500ft-ot ami érzékenyen érintene :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16798) bostone válasza Rivaul (#16797) üzenetére


bostone
addikt

Szerintem a netkártya lenne a legjobb megoldás, más egyéb szempontokból is. Amire eddig használtam és gond nélkül elfogadták: google play, ebay-paypall, telefonszámla kártyás befizetése, diákhitel, úgy tudom az amazon sem jelentene gondot.
A biztonságérzetemet növeli, hogy csak akkora összeg van rajta, amennyivel vásárlások előtt feltöltöm. 1-2 perc múlva rendelkezésre áll a kellő mennyiségű pénz.

(#16799) bugizozi válasza Saccco (#16660) üzenetére


bugizozi
őstag

Egész jó kis game, eljátszogatok vele. Nem tudom valaki tolja e, engem ez a drive 32 000 yard in 1 race eléggé megfog, és mostmár a 3 küldetésből 2 ez úh eléggé belassult a fejlődésem :S 28k yard fölött még nem jártam :( más esetleg igen?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#16800) Rivaul válasza bostone (#16798) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. Annyi hogy azt igényelni kell és a telenoros kártya vétel gyorsabb lenne. Gondolom itt is meg kell várni mire a net kártyát kiküldik.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.