Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) Saccco válasza Tidzsimon (#15400) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azon pont átsiklottam. :DDD Szép munka! :R

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15402) Narxis


Narxis
nagyúr

Keresem azt a játékot ami olyan mint a Smash Hit csak fura jeleket kell rajzolni és nem bökdösni.

Thanos was right.

(#15403) Narxis válasza Narxis (#15402) üzenetére


Narxis
nagyúr

Megtaláltam.

Thanos was right.

(#15404) vgyuri válasza Saccco (#15396) üzenetére


vgyuri
őstag

10 dollár amit linkeltél, egy másik típus 12 dollárba kerül. Szerinted ez mennyivel jobb / rosszabb? Az oldalon nincs még róla info: link

[ Szerkesztve ]

(#15405) Tidzsimon válasza vgyuri (#15404) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Ilyesmim van fehérben, nekem megfelel, de biztos, hogy egy profi controller jobb, akár egy eredeti PS3 vagy PS4 vagy egy moga. Mindenkinek az igényességére, van bízva, no meg hogy mennyit játszik.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15406) norbert1998 válasza zolka95 (#15399) üzenetére


norbert1998
veterán

Godfire rise of prometheus

(#15407) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Haveromnak volt 2 darab valami Ewent "márkájú" PS3 kopi gamepadje, egész használhatóak voltak.
Shadowgun Deadzone-t játszottunk velük. 2500 forintba kerül, láttam már azóta MM-ban is.

(#15408) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Sziasztok!

Mivel már nagyon unom magam, ezért kérdeznék.

Sok-sok-sok játékot keresek.

Három (plusz egy) fő feltétel van:
Ne 10 perc legyen végigjátszani
a lehető legkevesebb IAP (de nem halok bele, ha mégis van.)
Lehetőleg offline, vagy ha online, akkor mobilnetről is lehessen tolni. (erre akkor jöttem rá amikor egyszer az orvosnál 3 órát vártam, mobilnet sehol, és csak Clash of Clans volt a telefonomon :DDD )
(Ha multiplayeres, akkor meg lehetőleg egy Vodafone Smart3-mon elfusson.)

Bármilyen kategória, bármilyen rendszer-, és helyigény.

Előre is köszönöm, és elnézést ezért a fene körülményességemért.

Pá!

(#15409) Narxis válasza Chuzzlee803 (#15408) üzenetére


Narxis
nagyúr

geometry dash

Thanos was right.

(#15410) Saccco válasza vgyuri (#15404) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem hiszem, hogy a formán kívül lenne más lényegi különbség. Már csak a felfogatás miatt is inkább az általam linkelt verziót venném.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15411) BalanceR


BalanceR
addikt

Játszik még valaki Apshalt 8al?
Nemrég tettem fel, el is jutottam Season 7ig, de a következő szinthez valami iszonyú sok coin kellene, ami szinte lehetetlen, ráadásul kénytelen voltam venni egy S Class kocsit, ferrari mellett döntöttem, de a handlinget maxra húzva is irányíthatatlan, megy, mint állat, de szint minden kanyarban, bukkanón borul, az utat alig éri, ez minden S Classos géppel így van, vagy csak szarul választottam?:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#15412) fery02 válasza BalanceR (#15411) üzenetére


fery02
addikt

Én játszottam régen, de miután sikerült feloldanom az összes achievement-et a játékban (ez volt kb fél éve), töröltem és felé se néztem.
Lehet még most is játszanék néha vele, csak legutóbb, mikor még telepítve volt, olyan frissítéseket kapott, amivel jócskán IAP-osították az amúgy is elég pénzéhes játékot és ezzel végleg el zavartak az egész játéktól.

Szóval teljesíthető minden verseny, csak nagyon sokat kell hozzá farmolni, ha nem akarsz rá költeni.
Nekem összesen 2500 Ft-omba "fájt" a játék, amikből anno pénzduplázókat vettem csupán.

(#15413) vgyuri válasza Saccco (#15396) üzenetére


vgyuri
őstag

Megrendeltem a kontrollert és a tartót is, köszönöm hogy belinkelted őket. Találtam gamepaddal foglalkozó topicot, érdemes ott is körbenézni, rengeteg hasznos tanácsot írnak: [link]

(#15414) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy [ezen] az oldalon hogyan tudnék mondjuk telefonon játszani nem találok olyan javat ami jó lenne hozzá. Nem tud valaki megoldást rá?

(#15415) norbert1998 válasza vadasz70 (#15414) üzenetére


norbert1998
veterán

Sehogyan.

(#15416) vadasz70 válasza norbert1998 (#15415) üzenetére


vadasz70
aktív tag

Ennyi? És a windows lenne az op rendszer akkor lehetne?

(#15417) norbert1998 válasza vadasz70 (#15416) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor kellene neki, de nem értek ehhez már. Gondolom adja is a linket hogy mit szedj le.

(#15418) Rivaul


Rivaul
addikt

Újra kéne tennem a telefonom de a marvel contestbe elég sok időt beletettem és nem igazán veszteném el a hőseim. Ugyan online és mindig beléptet az accountomba de van más lehetőségem is hogy mentsem a karaktereim ha még se tenné meg magától? Rootolós program sajnos nem opció.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15419) ollie


ollie
MODERÁTOR

A amazonon egy G5 point'n click adventure ingyenes ma, a Abyss: The Wraiths of Eden (Full)

***

(#15420) saelin válasza ollie (#15419) üzenetére


saelin
veterán

Na ez már csalogatóbb mint a múltkori prince! Egyrészes a játék?

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15421) 5381 válasza ollie (#15419) üzenetére


5381
aktív tag

Ez nemrég már ingyenes volt ott. Én végigbökdöstem akkor, aki szereti ezt a stílust, az el lesz vele.

(#15418) Rivaul : Root nélkül én a Helium Backup programot használtam mentésre. Volt amit sikerült vele, volt amit nem.

[ Szerkesztve ]

(#15422) Flind válasza Rivaul (#15418) üzenetére


Flind
senior tag

Topic összefoglaló -> Offline játék profil kimentési módszerek -> 1. Total Commander plugin : Android ADB 7.4
Nem igényel rootot, csak adatokat ment.

(#15423) Rivaul válasza Flind (#15422) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. Azt olvastam csak az offline rész kavart meg egy picit, emiatt inkább kérdeztem. :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15424) Rivaul válasza Rivaul (#15423) üzenetére


Rivaul
addikt

Feltettem de nem látja a telefonom :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15425) fery02 válasza Rivaul (#15424) üzenetére


fery02
addikt

Kapcsolt be a Beállítások/Fejlesztői lehetőségeknél az USB hibakeresést és csak úgy fogja látni a telefonodat.

Ha nincs ilyen menüpontod, akkor a szintén Beállítások/Telefonról menüben nyomogasd a Cikkszám menüt addig, amíg ki nem írja, hogy "Ön most már fejlesztőnek számít".

Ez a TC ADP plug-in amúgy nagyon ajánlott, már számtalan játékomat mentettem vele és eddig nem találtam olyat, amivel ne ment volna jól.

(#15426) Rivaul válasza fery02 (#15425) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez a fejlesztővé bökögetés működött :D Most látja a telefont de ha bele lépek akkor üres és nem listáz mappaszerkezetet :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15427) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

USB/BT Joycenterből van már free verzió, pár napja fedeztem fel. Akinek túl bonyolult lenne a Tincore, az megpróbálkozhat vele. Ahogy láttam minden elérhető benne, ami eddig csak a Gold verzióban volt elérhető.

(#15428) Saccco válasza vgyuri (#15413) üzenetére


Saccco
nagyúr

Örülök, remélem másnak is hasznos! :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15429) saelin válasza Fitzgerald (#15427) üzenetére


saelin
veterán

Akkor csak reklámot kapott és ingyen lett?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15430) vgyuri


vgyuri
őstag

”2014 legjobb androidos játékai”: link

(#15431) Fitzgerald válasza saelin (#15429) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Úgy látom igen. Eddig nem ugrott fel semmi hogy ez trial lenne vagy ilyesmi. Ad supported.
Szerintem rájött a fejlesztő hogy így jobban megéri neki is, mi meg örülünk.

[ Szerkesztve ]

(#15432) Bozek válasza vgyuri (#15430) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez így lenne helyes: Wiezner István által legjobbnak tartott androidos játékok 2014-ben. Nekem például benne lenne a sorban az FMH 2015 is.

(#15433) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Ilyen "bip pen" jellegű fejlesztő játékot nem ismertek véletlenül?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#15434) fery02 válasza Rivaul (#15426) üzenetére


fery02
addikt

Hol lépsz bele pontosan? Ott ahol kell?
Szóval a meghajtóknál a Hálózat/ADB/"azonosító számsorozat"?

Az utolsó, számsorozatba kattintva fogad csak üresség?

(#15435) Rivaul válasza fery02 (#15434) üzenetére


Rivaul
addikt

Így van :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15436) fery02 válasza Rivaul (#15435) üzenetére


fery02
addikt

Telefonod kijelzőjén, mikor USB hibakereső módban csatlakoztattad a telefon, felugrott egy Kulcs hitelesítős ablak, amit OK-éztál vagy nem figyelted közben a telefont? :)

Csak mert először is ezen az ablakon túl kell esni, hogy Engedélyezd ezzel az ADB kapcsolatot az adott számítógépen.
Ha nem jött elő ilyen ablak, megpróbálhatod úgy csatlakoztatni a géphez, hogy előtte átállítod a telefonodon a "PC csatlakozást" töltés-ről pl MTP módra vagy fordítva.

De lehet simán csak megfelelő driver-ek hiányoznak a gépedről, amik után a telefonod topikjában megérdeklődhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#15437) ollie válasza Rivaul (#15426) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ADB driver fel van telepítve?

***

(#15438) Rivaul válasza fery02 (#15436) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi mindkettőtöknek a választ.

Nem ugrott fel kulcs vagy nem figyeltem, most már nem tom.
Leszedtem a TC aztán ahhoz az ADB kiegészítőt. Ezen kívül mást nem. A telóm topicja zsákutca mert én vagyok ott a legaktívabb :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15439) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hát gyerekek most komolyan elgondolkodtam rajta, hogy veszek egy S-Pent, vagy valami olcsóbb kapacitív ceruzát a KOTOR miatt. Rendesen elszabták az irányítást, a PS4 kontrolleremet meg csak OTG kábellel hajlandó kezelni.
A mozgás rettenetes ujjal, és harc közben is sikerül folyamatosan a végrehajtani kívánt akció mellé nyomnom. 7 inchtől felfelé már azért könnyebben mehet a dolog, de én 5.5 inchen vagyok most.

(#15440) Balathruin válasza Fitzgerald (#15439) üzenetére


Balathruin
veterán

S-pent nem hinném, hogy tudsz venni... Az csak telefonhoz/tablethez jár.

(#15441) raziel01


raziel01
veterán

Valiant Hearts akciós de vigyazzatok vele, mert csak az elso epizod 1 dollár. A tobbit IAP kell megvenni.

(#15442) Tidzsimon válasza Balathruin (#15440) üzenetére


Tidzsimon
őstag

De sima kapacitív tollat igen. Hozzám ingyen vágták egy tok mellé.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15443) Saccco


Saccco
nagyúr


Valiant Hearts: The Great War
- 0.99$

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15444) saelin válasza Tidzsimon (#15442) üzenetére


saelin
veterán

Egy S-pen-hez mértem az egy semmi. Nekem is volt kettő, de kár volt bele a pénz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15445) Saccco válasza raziel01 (#15441) üzenetére


Saccco
nagyúr

Most látom csak, hogy lassú voltam... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15446) saelin válasza saelin (#15420) üzenetére


saelin
veterán

Báz'd, de hülye vagyok! Elfelejtettem megvenni a játékot... :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15447) vgyuri válasza saelin (#15446) üzenetére


vgyuri
őstag

Korábban sem vetted meg? 2014. szeptember 25-én is ingyenes volt.

(#15448) saelin válasza vgyuri (#15447) üzenetére


saelin
veterán

Lol. De. :D
Köszi hogy szóltál, már töltöm is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15449) Cseri0058 válasza Saccco (#15443) üzenetére


Cseri0058
őstag

Érdemes megvenni? Vagy várjam meg még a full gamet árazzák le?

(#15450) Saccco válasza Cseri0058 (#15449) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát ennek (HSZ #15441) fényében nem biztos.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.