Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) ollie válasza Sanyi.mTs (#15496) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert az amazonon olyan verzió van, ami nem kompatibilis vele.

***

(#15502) Saccco válasza ollie (#15492) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az AVG pl. jól le van maradva verziószámban a Play-hez képest. :N

Szerk:
Nekem is hiányzik a fele alkalmazás. :(

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15503) Maxtreme


Maxtreme
addikt

..és ilyenkor nem is lehet semmiképp telepíteni?
Mittomén' valami alternatív megoldással leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#15504) Zol77


Zol77
aktív tag

Azért hiányzik/nem látszik több app is , mert ha böngészőből "veszitek" meg , kiírja hogy ez csak Kindle Fire HD -ra való verzió , de tovább lehet nyomni,hogy mindenképpen "vegye" meg, de csak Kindle Fire HD -n lehet majd telepíteni. Böngészőben ha nézitek,jobb oldalt a vásárlás gomb alatt ott lesznek a kompatibilis eszközök.
Ami csak Kindle app, annál minden más droid eszköz piros lesz.

(#15505) Tidzsimon válasza Maxtreme (#15495) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Legegyszerűbb ha számítógépen végigmész a listán, ráklikkelsz a get app with one click-re (vagy valami ilyesmi). Utána egy gyorsítótár törlés után később is tudod telepítsni az appokat.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15506) bostone


bostone
addikt

Volna értelme egy év játéka szavazásnak bemondásos alapon?
Tehát nem lesz összesítés, a gamerek bekiabálják a szerintük legjobban sikerült alkotást.

(#15507) Maxtreme válasza Tidzsimon (#15505) üzenetére


Maxtreme
addikt

Arra azt mondja hogy non compatibile device, szal szopó.

(#15508) Joccc07 válasza 5381 (#15487) üzenetére


Joccc07
addikt

Sziasztok!

Rámdobhatna valaki egy apk-t a sonys mc5 -ből mert én már nem tudom letölteni!
:R :R :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15509) Rivaul


Rivaul
addikt

Ha egy játékba áldozni akarok az iap oltárán azt csak dombor nyomott kártyával tehetem vagy van más mód is? A sima master cardomra azt írja nem megfelelő...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15510) Coopmouth


Coopmouth
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy a telefonra, ha letöltök egy játékot, akkor melyik mappába teszi a "telepítő" fájlt? :) Mert, átakarom rakni más készülékre, de nem akarom még egyszer letölteni, mert szerintem így egyszerűbb lenne, az se biztos, hogy megtalálnám még egyszer. :D

(#15511) Balathruin válasza Coopmouth (#15510) üzenetére


Balathruin
veterán

Total Commandert letöltöd (ha nincs meg), telepített alkalmazások, hosszan nyomásra előugró menüben másolás, és beilleszted valahova az apk-t, majd elküldöd.

(#15512) ollie válasza Coopmouth (#15510) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lenne egyszerűbb. A legegyszerűbb, ha belépsz a play store-ba, és letöltöd a mobilodra. Az meg végképp nem értem, hogy mitől ne találnád meg a store-ban. Tudod a nevét, csak rá kell keresni. Ráadásul ha a másik mobilon megnyitod a play store-t, ott van egy fül, ahol az eddig installált játékokat látod, tök mindegy, hogy mire installáltad. Szóval pillanatok alatt megtalálod bármelyik készüléken.

(#15511) Balathruin: Ha abból indulok ki amit írt, akkor a Total Commandert sem fogja megtalálni, hogy letöltse.

[ Szerkesztve ]

***

(#15513) Viktor77 válasza Rivaul (#15509) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem kártyája válogatja. Nekem nem dombornyomott, de elfogadják.
Így néz ki: [link]

De mátol lehet használni Telenoros számlát is, csak a telefonszámot kell megadni, majd a számlával kell kifizetni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15514) Rivaul válasza Viktor77 (#15513) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem budapest bankos van de nem jó neki. És telekomos vagyok így a másik megoldás sem jó. Nagy nehezen rászántam magam hogy áldozzak egy kicsit de nem enged...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15515) saelin válasza Rivaul (#15514) üzenetére


saelin
veterán

Hívd fel a bankodat lehet nincs aktiválva az internetes fizetés. Nekem még telefonszámot is kért a bank biztonsági okokból.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15516) Coopmouth válasza ollie (#15512) üzenetére


Coopmouth
csendes tag

Nem mobilra tölteném le. :) És azért, mert van, hogy másik készüléknél hiába írom be ugyanazt a nevet, nem azokat dobja fel. :D Ne kérdezd, hogy hogy csinálom mert nem tudom. :D

És köszönöm a kedves hozzászólásod. :) Megtalálnám a total commandert. ;) :)

[ Szerkesztve ]

(#15517) ollie válasza Coopmouth (#15516) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor nem listázza másik mobilon, ha nem kompatibilis vele.

***

(#15518) Rivaul válasza saelin (#15515) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem tudtam hogy ilyesmi is kell. Utána járok, köszönöm :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15519) Coopmouth válasza ollie (#15517) üzenetére


Coopmouth
csendes tag

Még mindig nem telefon a másik készülék, amire fel akarom tenni. :)
De megtaláltam a telefonban a fájlokat, átraktam a másikra, feltelepítettem és indulnak a játékok. ;)

(#15520) fery02 válasza Rivaul (#15518) üzenetére


fery02
addikt

Sikerrel jártál végül a Total Commander-es ADB plug-innal a múltkor? :)

(#15521) Rivaul válasza fery02 (#15520) üzenetére


Rivaul
addikt

Sajnos nem. Addig nem teszem újra a telót míg a marvel contestet végig nem toltam. Ezt akartam meggyorsítani egy kis coinnal de akkor marad a rögösebb út :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15522) Viktor77


Viktor77
titán

Direkt beszereztem egy egeret, erre sem az Exagear, sem a VCMI nem megy Inteles tableten. Ez az én formám.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15523) Balathruin válasza Viktor77 (#15522) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem lehet, hogy csak pendrive szintű az OTG?

(#15524) saelin válasza Balathruin (#15523) üzenetére


saelin
veterán

Lol. Ezt honnan lehet tudni? Nem is tudtam, hogy ilyen is van...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15525) Viktor77 válasza Balathruin (#15523) üzenetére


Viktor77
titán

Nem értelek. Az egér működik, HS-ezek vele pl., az említett emulátorok nem futnak Intel procis tableten.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15526) Balathruin válasza Viktor77 (#15525) üzenetére


Balathruin
veterán

Ja, oké. :D

saelin: Ilyen is van, ha a Samu megírta volna a kernelbe az OTG-t, akkor háttértárat lehetne nálam csatlakoztatni, de pl. egér nem menne. Ez a NovaThor U8500.
Passz, Tudtommal áramot leadja, de nem megy az egér, vagy kontroller. Módosított kernelben az áram leadást megoldották, de elég gyenge (jó lenne egyszer lemérni)

[ Szerkesztve ]

(#15527) saelin válasza Viktor77 (#15525) üzenetére


saelin
veterán

Jah hogy... Értem. Összeomlik vagy nem is kompatibilis?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15528) Viktor77 válasza saelin (#15527) üzenetére


Viktor77
titán

Az Exageart fel sem dobja a Play, apk-ból próbáltam, szerinte rossz helyen van a program (jó helyen van, ugyanott, ahol a működő telefonon).
A VCMI-t hozza a Play, de simán kilép, utánaolvasva nem kompatibilis.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15529) Rivaul válasza Balathruin (#15526) üzenetére


Rivaul
addikt

A samu langyi ilyen témában. Az s5 mini semmilyen módon nem támogatja az otg-t. Persze tudni tudja, csak nem használhatod. Ott is kernel mókolás kell. Fm rádió sincs benne, pedig a modul bele van építve. Viszont ott egy apk működésre képes bírni, és hibátlanul használható. Azt nem értem minek tesznek bele dolgokat a telókba ha utána nem használhatod???

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#15530) Mythsardan válasza Rivaul (#15529) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Hogy a kormány lehallgathasson :U Valójában nem is az van benne, hanem apró kis poloskák, csak hát, valahogy el kell rejteni azokat is ;]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#15531) krystman


krystman
őstag

Ennek a MC5 nek amit a Sonysok le tudnak tölteni, de nekem is sikerült, ennek már rettentően régi az apk-ja. 1.02 es, most meg már 1.1.0 ha jol tudom.

(#15532) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

WOW, csak most látom, hogy az egyik kedvenc indie PC-s játékom megjelent androidra is :C

One Finger Death Punch

Egy kicsit félve kezdek neki, mert ahogy nézem a Pc-s 1x fizetős megoldást elvetették és inkább inapp-os "f2p" lett energiarendszerrel, bár szerencsére talán, első ránézésre a normálisabb fajtából, ugyanis ingame is szerezhető arany, amiből lehet venni energiát. Na mindegy, egyenlőre ennyi elég szerintem, én sem tudok még sokat erről a játékról, mert ahogy elnézem elég sokban különbözik az eredetitől.

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#15533) Quasi_modo válasza Mythsardan (#15532) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Jópofa dolog lenne, ha nem lenne ilyen ronda.
Szerintem.

valami

(#15534) Viktor77


Viktor77
titán

Újabb King's Bounty klón: [link]

Ahogy látom, itt a csata realtime.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15535) saelin válasza Viktor77 (#15534) üzenetére


saelin
veterán

Akár jó is lehet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15536) Mythsardan válasza Quasi_modo (#15533) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Az első tapasztalataim szerint inkább csak azzal van gond, hogy hogy nem adja át azt az érzést mint amit a Pc-s verzió, látszik, hogy egy koreai fejlesztő csapat csinálta ezt a játékot. fölöslegesen túlbonyolított equipment és skill rendszer, hogy persze az emberek vegyenek sok sok goldot, hogy meglegyen a legjobb fegyver, skill stb. Az élet kijelzés az kb használhatatlan... Olyan nehéz lett volna 1 számot odaírni? Az energia rendszer vicc, bár szerencsére az első 10 szint alatt úgy vettem észre, hogy nem fogyott el nekem, tovább meg még nem vittem. Azt meg már nem is említem, hogy a játék szívat engem.. De komolyan, minden teljesített pálya után lehet választani 3 kis ládából és érdekes mód az esetek 99%-ában a legkisebbet sikerül választanom... Most tényleg ennyire nincs szerencsém?(nem hiszem :U ) Azt már nem is említem, hogy folyamatos net kapcsolat kell, illetve nincs immersive mode. Nem is értem a googlet, igazán megléphetnék, hogy egy játék csak akkor kerülhet fel a play áruházba, ha bele van implementálva az immersive mode :((( Mindegy, végülis nem egy rossz játék ez a telefonos verzió sem, csak sajnos sok benne a terelgetés az in-app fele, ami egyébként nem olcsó a játékban :(

szerk.: a képek, amiket linkeltem, azok ugyan annak a pályának a végén készültek :W

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#15537) DeFranco


DeFranco
nagyúr

játszik itt valaki a family guy játékkal?

reggelre bebugolt, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem.

(#15538) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Ilyet használ/próbált vki?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#15539) ollie válasza Viktor77 (#15534) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És van folytatása a Bravelandnek.

***

(#15540) SoundBox


SoundBox
tag

Sziasztok Boldog uj evet mindenkinek! :)
Tudnatok nekem jatekokat ahol multiplayerbe lehet jatszani mind1 milyen tipusu jatek, akar bluetooth-on akar online.
Koszonom szepen a segiseget!

(#15541) pocokxx válasza SoundBox (#15540) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Amikkel mi szoktuk elütni együtt az időt:
SeaBattle
Szókereső
UNO
esetleg Bomb Squad

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#15542) SoundBox válasza pocokxx (#15541) üzenetére


SoundBox
tag

Köszönöm mi is pont ezekkel szoktunk játszani párommal ezeken kívül van még esetleg valami :)

(#15543) Saccco


Saccco
nagyúr

Na sikerült szert tennem egy OTG kábelre. Nem gondoltam, hogy ennyire egyszerűen menni, fog.
Véletlenül láttam, hogy a Reaper nevű játéknak van kontroller támogatása. Ennél a játéknál konkrétan Plug and Play elven megy a dolog.


A képen a következő dolgok láthatóak:
- LG G3

- Reaper

- OTG kábel

- Logitech Dual Action kontroller

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15544) bostone


bostone
addikt

Melyik az a játék, amikor térfigyelő kamerán keresztül irányítható a karakter?

(#15545) Viktor77 válasza bostone (#15544) üzenetére


Viktor77
titán

Five Nights at Freddy?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15546) bostone válasza Viktor77 (#15545) üzenetére


bostone
addikt

Fiatal női karakter, azt hiszem egy laborban bolyong.

(#15547) Saccco válasza bostone (#15546) üzenetére


Saccco
nagyúr

Syberia?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#15548) raziel01 válasza bostone (#15546) üzenetére


raziel01
veterán

Experience 112
De az PC-re van.

[ Szerkesztve ]

(#15549) Balathruin válasza raziel01 (#15548) üzenetére


Balathruin
veterán

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15550) zozyk


zozyk
addikt

Másnak is trollkodik Bart?
The Simpsons:tapped out

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.