Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Tudtok olyan játékot mondani, mint az Age of Empires PC-re? Grafika nem számít, bármilyen konzolos is jó. (psp, psx és gba emulátorom van)

Üdv. Johnny

(#15952) saelin válasza jonnyjoker01 (#15951) üzenetére


saelin
veterán

Androidon max az időre menedzselős iap kupacok vannak. Konzolra pedig ott a populous (psx), másról nem tudok...

Ha szereted a multiplayert, akkor a Colonies vs Empire-t is megnézheted droidra. Nem próbáltam, szóval vaktában ajánlom csak. Képek alapján jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15953) Viktor77 válasza jonnyjoker01 (#15951) üzenetére


Viktor77
titán

PS-re C&C, KKND, Civ2, Warzone 2100, Z, Warcraft 2, Dune.

Most nézem, Z van Androidra is, Z Origins néven.

Illetve, itt említenek jópárat.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15954) 5381 válasza Dj.Mike (#15950) üzenetére


5381
aktív tag

Raven(nem Regime) a legjobb karakterem. Ha az élete lecsökken nagyon kicsire, akkor megcseréli az életerejét az ellenfelével. Erre 2X is képes, tehát két nagyon erős karaktert is könnyen le lehet vele verni. Meg erős is, 2K felett adja a nagyobb pofonokat. Sajnos a single játékmenetben, az utolsó fejezetben, vannak pályák, ahol nincs ez az ereje, ott már nem is tudok továbbmenni.
Volt duplázó akció a pénzre, WB login ajándék, meg a challenge-kből összejön, ha nem költöd el egyből. Nekem már kicsit lankad az érdeklődésem a játék iránt, csak a challengeket nyomom. Nem is igazán tudom, milyen karaktereket kellene venni, inkább csak ezért gyűlik a pénzem.

(#15955) etooo válasza jonnyjoker01 (#15951) üzenetére


etooo
senior tag

Starfront: Collision, régen volt alkalmam kipróbálni, egy egész jó kis Starcraft klón, sajnos Play-en már nem találtam :(

(#15956) ZsyfKo


ZsyfKo
senior tag

Letöltöttem Z2-re a Witchert, nem nagy durranás de ellehet lenni vele. Egy problémám van viszont, az hogy nem tudok belőle kilépni. Ugye fizikai gombom nincs rá, és amikor elindul a játék teljes képernyő módba vált az állapotsor lehúzásával tudnám elővarázsolni bármelyik alkalmazásnál a gombokat, de itt nem reagál semmire. Úgyhogy csak úgy tudtam ki lépni hogy újraindítottam a telefont. Valakinek valami ötlet?

OnePlus 8T

(#15957) norbert1998 válasza ZsyfKo (#15956) üzenetére


norbert1998
veterán

nekem sp-n (4.4.4) tökéletesen működik, esetleg pie kontrollert próbáltál?

(#15958) ZsyfKo válasza norbert1998 (#15957) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Nincs semmilyen kontrollerem.

OnePlus 8T

(#15959) Viktor77 válasza ZsyfKo (#15958) üzenetére


Viktor77
titán

Képernyőbe beúszó menüre gondolt.

Illetve, valamilyen immersive app lehet a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15960) norbert1998


norbert1998
veterán

meg próbálom a köztársaságot, a lila fényben úszó, felfelé néző csajjal :K

(#15961) norbert1998 válasza norbert1998 (#15960) üzenetére


norbert1998
veterán

nekem nem jó, pa 4.6 van, azzal nem kompatibilis. illetve nincs hang. öcsém idol 2 mini s-én tökéletes, szóval vagy játszom hang nélkül, vagy egyelőre hanyagolom. bár suliban ugysincs hang, itthon meg nem nagyon játszok

(#15962) Sn00k


Sn00k
veterán

Heroes of might & magic 3 rol tud valaki valamit? Ugy emlexem, hogy januarra volt varhato...

3njoy the Lif3

(#15963) Viktor77 válasza Sn00k (#15962) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, 29-ére.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15964) Tidzsimon válasza Sn00k (#15962) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Január 29.

Szerk . Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15965) Tidzsimon válasza jonnyjoker01 (#15951) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Godus, meg ha már elmentek skifi irányba akkor Hegemonia, vagy az imperium galactica.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15966) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az amazonon Enigmo, egy jópofa, puzzle játék ingyenes ma.

***

(#15967) Freddycom válasza ollie (#15966) üzenetére


Freddycom
őstag

Úúú, emlékszem ezt még WP7-en megvettem.

(#15968) Jumbozorz válasza 5381 (#15954) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

A Raven a legjobb karakter nem vitás. Nagyon OP a passzívja miatt,melyet már kifejtettél. Szóval a csapatban egy helyet illene elfoglalnia. Én a csapatomban a power feltöltésre mentem. Mely, ugye az által nő, hogy megütnek a story módban, online módban, pedig ha ütsz. Szóval az első emberem a Raven volt, a második az Anime Harley Queen a passzívja miatt (20-25% power töltés+élet töltés), a harmadik pedig az ezüst Green Lantern(25% power töltés) Ezekhez hozzátettem még mindegyik karakter gearjét+ tettem még olyan gear-eket melyek szintén power töltést adtak.(körülbelül 8%-ot). Ezzel elértem azt, hogy körülbelül az ellenfél egy sima basic kombinációval(Szóval nem használ szuper képességet) feltölt nekem annyi power-t, hogy a második szuper képességemet használhassam. Nem volt ellenfél. Se a Challangeben, sem az online battle-ben. A játékot épp ma töröltem le, mert már semmi kihívást nem hozott. Addig még jó volt, amíg a gear-eket megszereztem, de abból is meg van már az összes 3 (up 4)illetve 4(up 5) csillagos is. Akartam még egy szívatós csapatot összehozni, melyben az a Flash van, ami lelassítja az időt mikor kevés az élete(Nem jut eszembe a neve, pedig megvolt..)+ martian manhunter(a basic támadásaihoz adott passzív képesség eszméletlen hasznos)+ Scorpoin..jó lett volna: D

Nekem most 1 millió fölött volt a pénzem..rengeteget toltam a pénz duplázáskor. A legjobb pálya szerintem a pénz szerzésre a story módban az utolsó előtti vagy előtti bónusz pálya(Az első pálya az, amikor saját csapatod ellen kell nyerned). Nagyon hamar végig lehet tolni a pályákat(15-50sec volt egy pálya) 5 perc alatt 20.000 coint ad és nem kellett mást használnom csak a Ravent(Persze lvl50 Elite VII+a fentebb írt power tőltés)

Én is szívtam az utolsó pályákon amikor nem lehetett passzívot használni. Amikor nem lehetett használni a passzívot a csapatom a következő volt : Raven+Joker(sebez, ha meghal)+A. Harley Queen (elet töltés)

Az utolsó pálya a AO Batman ellen lesz ..na az nagyon nagyon nehéz lesz. (Batman+Joker/az a joker, mely feltőlti mindenkinek az szuperképességeit, ha megha/l+Harley Queen és jó nagy adag szerencse..: D)

[ Szerkesztve ]

(#15969) bostone


bostone
addikt

Memória játékot tud valaki javasolni?

(#15970) 5381 válasza Jumbozorz (#15968) üzenetére


5381
aktív tag

Köszi az infókat! Vásároltam is pár AHarleyQuinn-t, tényleg nagyon hasznos. Pont annál a pályánál akadtam le, ahol ő a kezdő ellenfél. Én még a geareket sem szereztem meg mindet, meg össze-vissza vannak bepakolva a karakterekhez. Majd még rendeznem kell.
Te androidon játszottad, egyébként? Csak mert volt már egy nagyon kajak Batman ellenfél 300K körüli élettel. Ez az utolsó előtti fejezetben volt. Lesz még egy a végén?
Én még majd a rövidgatyás Jokert akarom beszerezni, mert viccesen néz ki :D

[ Szerkesztve ]

(#15971) #53932800


#53932800
törölt tag

Head Soccerbe bekerült a Magyar nemzetiség :Y

(#15972) norbert1998


norbert1998
veterán

Na szóval. république. Egy óra játék után még hang nélkül is, azt mondom, jó kis játék. "kis", egy fejezet az ötből van letöltve és így 1.86gb. Kicsit a transistor-ra emlékeztet. Kicsit talán sok az a pénz érte, de a játék maga az jó.

(#15973) Jumbozorz válasza 5381 (#15970) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Igen. Androidon. Lesz még egy Batman az Arkham Origins Batman. Úgy fel van húzva, hogy az első szuper képességével sebez vagy 60.000-et. Azért tudtam megverni, mert csak kétszer nyomott képességet: D

Én is a rövid gatyás Jokerről beszéltem. Ha meghal feltölti mindenkinek a képességét maxra. A gearek jók, főleg, ha egy adott ember a sajátját is használja a másik kettőn kivül.

(#15974) killer095


killer095
őstag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy egyCUBOT 308S tipusú telón (4.4 android) akár milyen alkalmazást akarok telepiteni kiirja hogy kevés a memória pedig 12 gb van szabad.
Elég idegesítő hogy nem tudok telepiteni semmit sem..
Valaki help?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#15975) Balathruin válasza killer095 (#15974) üzenetére


Balathruin
veterán

Alkalmazásoknak mennyi hely van?

(#15976) killer095 válasza Balathruin (#15975) üzenetére


killer095
őstag

Elvileg 1 gb, azt nem lehet módosítani?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#15977) Balathruin válasza killer095 (#15976) üzenetére


Balathruin
veterán

Root után biztos lehet valahogyan, de nekem még nem kellett ilyennel szórakoznom.

(#15978) ollie válasza killer095 (#15974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csinálj egy screenshotot a beállítások menüben a tárhely részről, hagy lássuk mit mutat.

***

(#15979) erikke17


erikke17
őstag

Üdv.

Telepítettem WOT Blitz-t de az istenért nem akar elindulni, instant leáll ahogy elindulna... Szerintetek mi baja lehet? :-/

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#15980) saelin válasza erikke17 (#15979) üzenetére


saelin
veterán

Először is, min próbálod játszani? Tablet?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15981) erikke17 válasza saelin (#15980) üzenetére


erikke17
őstag

Ohh elnézést, azt hittem aláírásomból kijön :D

Telefonról szerettem volna, Xperia V. De találtam egy kompatibilitási listát ahol sajnos az Xperia V nem szerepel, se a T mivel a két készülék 95%-ban egyezik hardveresen. Úgyhogy ez így felejtős melóból hazafelé jövet. Marad itthon tableten keresztül... :D

Blitz Brigade-t érdemes kipróbálni helyette telefonon?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#15982) krystman


krystman
őstag

A Linkin Park játékról mi a véleményetek? Játszott már valaki vele? [link]

(#15983) fery02 válasza erikke17 (#15981) üzenetére


fery02
addikt

Állítólag szórakoztató játék tud lenni, szóval érdemes lehet.

(#15985) Silent77


Silent77
veterán

Warhammer 40,000 leárazva.
Baldur's Gate II féláron.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#15986) ollie válasza Silent77 (#15985) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Veszem is a BG2-t. :D

***

(#15987) saelin


saelin
veterán

Nemsokára érkezik a com2us akció rpg játéka. Itt lehet rá elő-regisztrálni, hogy kapj egy kupont, amit majd a játékban válhatsz be hősre.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#15988) Orionhilles válasza saelin (#15987) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Köszi, regeltem :R

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#15989) erikke17 válasza fery02 (#15983) üzenetére


erikke17
őstag

Rendben köszi :)

Erről tud valaki nyilatkozni? [link]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#15990) Maxtreme válasza erikke17 (#15989) üzenetére


Maxtreme
addikt

jah.
viszonylag kis idő után nagyon:

[ Szerkesztve ]

(#15991) jonnyjoker01 válasza erikke17 (#15989) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Sajnos igaza van Maxtremenek.

Valaki tud ajánlani bármilyen multis játékot? RPG is jó, a lényeg, hogy Gameloft játékait már mind próbáltam.

Üdv. Johnny

(#15992) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ugye ma jön a heroes 3 HD?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#15993) nagash válasza Silent77 (#15985) üzenetére


nagash
senior tag

BG2 megvéve, mindenkinek ajánlom!
BG1-et Droid Stick-en nyomom. Pont mint PC-n!

Knoblauch macht einsam.

(#15994) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag


Heroes of Might & Magic III HD - 3 130,00 HUF

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#15995) Bozek


Bozek
nagyúr

Hehe, közbe megnéztem az Ubisoft többi játékát és az Assassin's Creed Pirates-nél találtam egy aranyos hozzászólást:
Norbert Márton 2015. január 27.
Nagyon szaaaaaar Egy kwa jo jatekot igy elbaszni hogy folyamatosan kilép BASZD MEG GAMELOFT

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#15996) Orionhilles válasza Saccco (#15870) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Ma jött meg.... :3

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#15997) fery02 válasza Bozek (#15995) üzenetére


fery02
addikt

A kiadó keverésén túlmenőleg ez csak egy totál átlagos (sajnos) magyar megnyilvánulás.
Tudnak ezek cifrábbat is.

(#15998) Sanyi.mTs válasza Mythsardan (#15994) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

igényel ubisoft-os accountot?

(#15999) Yayoh válasza Bozek (#15995) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Kedvencem amikor a 20 ezres telefonjukon nem megy a játék , és ezért 1 csillagozzák meg az anyjukat szidják a fejlesztőknek...

(#16000) Balathruin válasza Yayoh (#15999) üzenetére


Balathruin
veterán

Galaxy Y nem megy, akad stb. a legjobb. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.